چرا ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی مناسب است؟ (اینفوگرافیک)

ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی

سلام دوستان؛
اگر جستجویی دقیق تر انجام دهید متوجه خواهید شد انواع سیستم های فروشگاهی مستقل و وابسته برای ساخت فروشگاه اینترنتی وجود دارد و طی این سال ها بر شمار آنها افزونه شده است. هر کدام از آنها یک زبان خاصی دارند و امکانات فروشگاهی خوبی دارند. بعضی از این سیستم ها رایگان و بعضی ها پرمیوم یا نیمه رایگان هستند. اما تکلیف وردپرس چه میشود؟
بله همانطور که می دانید وردپرس با وجود ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی پیشتاز شده است. شما تنها با کمک یک افزونه می توانید هم وبسایت خود را داشته باشید و هم فروشگاه اینترنتی در کار آن راه اندازی کنید.

ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی

وردپرس روز به روز و به سرعت پیشرفت کرد به طوری که از سیستم وبلاگی تبدیل به وبسایت شد و سپس با روی کار آمدن افزونه ای مانند ووکامرس گام بزرگی برای موفقیت برداشت.
افزونه ی ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی کامل است و به راحتی قابل نصب و پیکربندی می باشد. شما می توانید ووکامرس فارسی را روی سیستم وردپرس خود نصب کرده و گزینه فروشگاه را به وبسایت خود اضافه کنید.
این افزونه خود دارای تعداد کثیری افزونه است که فروشگاه شما را تکمیل خواهند کرد و از همه مهم تر رایگان بودن آن مد نظر است. هم خودش رایگان است و هم افزونه هایش. البته می توان از افزونه های پرمیوم و قالب های حرفه ای برای آن نیز بهره مند شد.

ساخت فروشگاه های مختلف با ووکامرس

ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی به صورت کاملا هوشمند عمل می کند و شما می توانید هر نوع فروشگاهی که مورد نظرتان است را بسازید. فروشگاه اینترنتی فروش محصول، فروش فایل، فروش خدمات مجازی، هاستینگ ها و هر موردی که شما در نظر دارید می توان به کمک آن پیاده سازی کرد.

در اینفوگرافیک زیر توضیحات کاربردی پیرامون پیشرفت و استفاده از ووکامرس ارائه شده که برای شما که صاحب فروشگاه اینترنتی هستید بسیار کاربردی است!

why woocommerce-ووکامرس در ساخت فروشگاه اینترنتی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.