ووکامرس به عنوان یک فروشگاه ساز مورد تایید (اینفوگرافیک)

فروشگاه ساز مورد تایید

سلام دوستان؛
در دنیای تجاری امروز همه ی ما دست به کار شده ایم تا به نحوی از اینترنت کسب درآمد کنیم. وقتی حرف از کسب درآمد اینترنتی می شود اولین گزینه ای که به فکر می رسد ساخت یک فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه ساز مورد تایید که با آن کار می کنیم ووکامرس است. تمام امکاناتی که شما تصور کنید و بخواهید به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد و از همه بهتر اینکه به عنوان یک افزونه در کنار وبسایت وردپرسی شما فعال می شود!

فروشگاه ساز مورد تایید

به نظر شما ووکامرس چطور توانست به این سرعت پیشرفت کند و تبدیل شود به یک فروشگاه ساز مورد تایید؟ چون این موضوع خیلی برای ما جالب بود در موردش بررسی هایی انجام دادیم و این نتایج جالب را به صورت یک اینفوگرافیک آماده کردیم تا شما هم از دیدن آنها حیرت زده شوید. به توضیح اجمالی پیرامون اینفوگرافیک می پردازیم!

فروشگاه ساز ووکامرس در سال 1391 به میزان 0.3 میلیون بار دانلود شده است این مقدار تا سال 1396 بسیار افزایش یافته و به عدد 6 میلیون بار رسیده است. این یعنی ووکامرس از دید توسعه دهندگان و کاربران یک فروشگاه ساز مورد تایید است و از استفاده ی آن راضی بوده اند و همچنان نیز از آن استفاده می کنند.
فروشگاه های کوچک و بزرگ زیادی به کمک ووکامرس سر پا مانده اند و فعالیت می کنند. نظر شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می کنیم:)

  پشتیبانی از دو واحد پولی در وردپرس با Multi Currency for WooCommerce

why woocommerce-فروشگاه ساز مورد تایید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.