ارسال رایگان محصول در ووکامرس با WooCommerce Advanced Free Shipping

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
با نزدیک شدن به مناسبات مختلف، فروشگاه‌های اینترنتی تصمیم به ارائه کدهای تخفیف می گیرند تا مشتریان خرید بیشتری را در یک بازه زمانی داشته باشند.
اما در این میان هستند فروشگاه‌هایی که اقدام به ارسال رایگان محصول می‌کنند!
طی چند سال اخیر که در بازه زمانی 29 آذر لغایت 1 دی ماه می باشد، به عنوان روز خرید اینترنتی در ایران انتخاب کرده‌اند و این روز نیز در حال جا افتادن در سایر فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشند. که مدیران فروشگاه‌ها اقدام به ارائه تخفیفات و ارسال رایگان محصول می‌کنند.

ارسال رایگان محصول در ووکامرس با WooCommerce Advanced Free Shipping

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با نام WooCommerce Advanced Free Shipping و فعالیت ارسال رایگان محصول در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است
و تاکنون توانسته است تا بیش از 10.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.99 را ازآن خود نماید.

تنظیمات افزونه

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به مسیر پیشخوان> ووکامرس> پیکربندی> حمل و نقل رفته و بر روی زبانه Advanced Free Shipping کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات آن شوید.همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید ابتدا تیک گزینه فعال/غیرفعال کردن را در این بخش انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه Add Free Shipping Rate کلیک کنید.
اگر توسط سایر افزونه‌ها امکان ارسال رایگان محصول و یا شخصی سازی در این مورد را انجام داده‌اید، با انتخاب و فعال کردن گزینه Hide other shipping قادر خواهید بود تا آنها را مخفی سازی کنید.

با کلیک بر روی این دکمه وارد صفحه زیر خواهید شد که در آن میبایست اطلاعات مورد نیاز را بر اساس شخصی سازی مورد نظر خود سفارشی سازی کنید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا یک نام برای آن انتخاب کنید، سپس بر هر اساسی که می‎خواهید سفارشات به صورت ارسال رایگان محصول انجام گیرد را وارد کرده و در نهایت نامی را نیز برای ارسال سفارش رایگان انتخاب کنید.
شما می‌توانید با گذاشتن شروطی در خرید برای مشتریان خود، ارسال محصولات خریداری شده توسط آنها را رایگان در نظر بگیرید.

مثال…

برای مثال می‌توانید به مشتریان فروشگاه خود اعلام نمایید که اگر تعداد محصولاتی که سفارش می‌دهند از یک حدی بیشتر باشد، به صورت ارسال رایگان محصول می باشد.
یا اینکه می‌توان این چنین شرطی را گذاشت که اگر هزینه محصولات خریداری شده از فروشگاه توسط مشتری از حدی بالاتر باشد، مدیر فروشگاه محصولات را به صورت رایگان برای مشتریان ارسال نماید.

برخی از ویژگی های مهم افزونه

  • سبد خرید به همراه ویژگی‌های محصول از جمله وزن، تعداد و..
  • جزییات مشتری همراه ویژگی‌هایی همچون کشور، شهر، نقش کاربری و..
  • بر اساس محصول همراه ویژگی‌هایی همچون دسته‌بندی خاص، ویژگیهای محصول و..
  • ارسال رایگان محصول در ازای کوپن
  • و…

شاد باشید..

دانلود افزونه WooCommerce Advanced Free Shipping

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.