جایگاه و وضعیت ووکامرس در جهان (اینفوگرافیک)

وضعیت ووکامرس در جهان

سلام دوستان؛
این روزها بیش از هر فعالیت دیگری فعالیت های فروشگاهی در دنیای مجازی گل کرده است. شما فروشگاه های اینترنتی بسیاری را مشاهده می کنید که محصولات متنوع یا خدمات زیادی را ارائه می کنند. به نظر شما چند درصد از این فروشگاه ها بر پایه ووکامرس ساخته شده اند؟ امروز میخواهیم به شیوه ای متفاوت به بررسی وضعیت ووکامرس در جهان بپردازیم.

وضعیت ووکامرس در جهان

ووکامرس به عنوان یک فروشگاه ساز قدرتمند مورد تایید بسیاری از صاحبان وبسایت ها قرار گرفته است. مزیت رقابتی که نسبت به فروشگاه سازهای دیگر دارد این است که یک افزونه می باشد و به تنهایی می تواند یه فروشگاه را در کنار یک وبسایت کامل به وجود آورد. در اینفوگرافیک امروز می خواهیم به وضعیت ووکامرس در جهان بپردازیم.

ووکامرس را از سال 1390 تا پایان 1395 از لحاظ پیشرفت در حوزه ی افزونه ها و خلق جدیدترین ها، قالب های ووکامرسی و درصد رایگان و پرمیوم بودن آنها، تعداد دانلودها در هر سال و پیشرفت ووکامرس در هر سال و در کل اتفاقاتی که طی این سال ها برای این فروشگاه ساز افتاده است بررسی می کنیم. نظر شما را به اینفوگرافیک ساده و در عین حال کاربردی زیر جلب میکنم.

  28 افزونه کاربردی و ضروری در وردپرس (اینفوگرافیک)

وضعیت ووکامرس-وضعیت ووکامرس در جهان

مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

360,837 نفر

پاسخی بگذارید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی