تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس با WooCommerce Product Generator

تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس

سلام دوستان. حالتون چطوره؟
امروز همراه شما هستیم با آموزش جدیدی از دنیای ووکامرس. در این آموزش برای شما دوستان افزونه ای را معرفی می کنیم که بتوانید به صورت آزمایشی محصولاتی را ایجاد کنید. این افزونه شاید به ظاهر افزونه ای ساده باشد و امکانات آن برای شما راضی کننده نباشد، اما در باطن افزونه ای بسیار مورد نیاز و کاربردی است که در ادامه به صورت کامل در مورد تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس صحبت می کنیم و با هم آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس با WooCommerce Product Generator

افزونه WooCommerce Product Generator، به منظور تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس به ثبت رسیده است. تا قبل از ثبت نهایی شما بتوانید محصولات را تست کنید و آنها را به صورت آزمایشی ثبت کنید.

شروع کار

ابتدا برای شروع کار افزونه را در بخش افزونه های وب سایت خود نصب و فعال سازی نمائید. سپس در بخش ادمین وب سایت شما در قسمت ووکامرس گزینه ای به نام Product Generator افزوده شده است. برای تنظیم این افزونه وارد این قسمت Product Generator شوید. پس از ورود با صفحه زیر مواجه خواهید شد که باید چند مورد را تنظیم نمائید که در ادامه توضیح داده می شود:

  ساخت نمودار سازمانی در وردپرس با Organization chart

product generator

WooCommerce Product Generator-تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس

Titles: در این بخش نام محصولاتی که به صورت خودکار ساخته می شود را می توانید در هر خط مشخص کنید.
Contents: در این بخش نیز باید متن محصول را وارد نمائید که یکتا است و برای تمامی محصولات ساخته شده استفاده می شود.

حال باید روی گزینه save کلیک کنید تا ذخیره شود. پس از آن در صورتی که می خواهید تنظیمات به حالت قبل بازگردد میتوانید روی گزینه Reset کلیک کنید. در نهایت برای تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس روی گزینه Run کلیک کنید. اما قبل از آن باید در بخش Generate up to تعداد محصولات مورد نیاز خود را وارد نمائید که چند محصول می خواهید ساخته شود.

نتیجه تنظیمات

به همین سادگی هر تعداد محصول که مد نظر شما باشد ساخته می شود و شما می توانید تغییرات خود را روی آن ها انجام دهید. اما باید توجه کنید که محصولات زیادی ایجاد نکنید چرا که این افزونه قابلیت حذف موارد ایجاد شده را ندارد و فقط محصول ایجاد می کند. نتیجه کار به صورت زیر است:

result-تولید آزمایشی محصولات در ووکامرس

روزهاتون بهاری!!

دانلود افزونه WooCommerce Product Generator

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.