غیرفعال کردن درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTP

سلام دوستان؛
عملکرد برخی سرورها به گونه‌ای است که در زمان انجام عملیات در آن ها نیازمند داشتن اطلاعات FTP هستیم. مثلا در وردپرس می‌خواهیم بروز رسانی انجام دهیم یا افزونه‌ای را نصب کنیم. در این موارد به ما پیامی می‌دهد که باید اطلاعات وردپرس FTP را وارد کنید تا مراحل کار صورت گیرد.

وردپرس FTP

بعضی افراد در همان زمان اطلاعات وردپرس FTP را از هاستینگ خود درخواست کرده و وارد می‌کنند و همیشه از آن در هر مرحله‌ای که نیاز باشد، استفاده می‌کنند. اما موضوع این است که ما به عنوان مدیر سایت کارهای متعددی قرار است روی وبسایت خود انجام دهیم. یا اینکه قرار است از افراد بیشتری کمک بگیریم.
با این روش نمی‌توان عملیات را با سرعت و کیفیت انجام داد! پس باید چه کرد؟
مشخص است. باید اطلاعات وردپرس FTP را برای همیشه غیرفعال کرد یا یک بار برای همیشه ذخیره کرد. در آموزش امروز قصد داریم روش هایی را برای حل این موضوع پیش پای شما قرار دهیم.

به هاست خود مراجعه کرده و فایل  wp-config.php که به عنوان فایل اصلی در نصب وردپرس به حساب می‌آید را با ویرایشگر باز کنید. سپس قطعه کد زیر را در آن وارد کرده و اطلاعات موجود در قطعه کد را پر کنید:

define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', true); // If you can use a SSL connection set this to true

به عنوان مثال به جای ftp.yoursite.com باید آدرس خود را اضافه کنید و در جای  Your_FTP_Username باید نام کاربری مشخص شده برای وردپرس FTP را وارد کنید و همچنین در بخش Your_FTP_password باید پسورد مربوط به وردپرس FTP را قرار دهید.
به این ترتیب می توانید یک بار برای همیشه اطلاعات وردپرس FTP را در سرور وارد کنید تا دیگر در مورد این اطلاعات در پنل وردپرس سوالی از شما نشود.

  چگونه پست ها با بیشترین دیدگاه در وردپرس را  نمایش دهیم؟
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام من می خوام قالب سایت عوض کنم بعد بارگزاری و وارد کردن اطلاعات ftpپیام میده فایل داخل پوشه نیست چی کار باید انجام بدم؟

  2. ممنونم