بهترین افزونه های نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس

نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس

پیدا کردن اینکه بازدیدکنندگان شما از کجا می‌آیند می‌تواند به شما در ایجاد تجربیات شخصی کمک کند. می‌توانید کمپین‌های بازاریابی را به افراد کشورهای خاص نشان دهید، تعامل را افزایش داده و تبدیل‌ها را افزایش دهید. در این مقاله قرار است نگاهی به بهترین افزونه‌های نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس خواهیم داشته باشیم.

نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس

افزونه‌های مکان‌یابی می‌توانند به شما کمک کنند مکان‌های فیزیکی بازدیدکنندگان خود را بدانید تا بتوانید تجربه‌های کاربری سفارشی ایجاد کنید. با استفاده از هدف‌گذاری جغرافیایی در وردپرس، می‌توانید محتوا و محصولات مرتبط و مکان خاص را به مردم نشان دهید. در نتیجه، شاهد افزایش تعامل، ایجاد اعتماد با مخاطبان خود و دریافت تبدیل‌های بالاتر در وبسایت وردپرسی خود خواهید بود. راه‌های مختلفی برای استفاده از پلاگین‌های موقعیت جغرافیایی وجود دارد. به عنوان مثال، می‌توانید کمپین‌های بازاریابی را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کنید و تخفیف‌ها و پیشنهادات حمل و نقل را به مشتریان کشورهای خاص نشان دهید.

اگر یک فروشگاه فیزیکی دارید، ردیابی موقعیت جغرافیایی می‌تواند به شما کمک کند تا نظرات مشتریان بیشتری را برای کسب و کار خود دریافت کنید. همچنین پین‌های نقشه را به کاربرانی که در منطقه شما هستند نمایش می‌دهید و آنها را به سمت کسب و کار خود هدایت می‌کنید.

به طور مشابه، شما می‌توانید بهترین محتوای خود را به کاربران از مکان‌های مختلف به نمایش بگذارید. فرض کنید یک وبلاگ غذایی با مقاله‌ای در مورد بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن در تهران دارید. با استفاده از هدف‌گیری جغرافیایی، می‌توانید این محتوا را به‌عنوان یک پنجره بازشو برای افراد آن منطقه نمایش دهید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از پلاگین موقعیت جغرافیایی، قفل کردن محتوا و جلوگیری از دسترسی ناخواسته به سایت شما است. با استفاده از نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس، می‌توانید دسترسی به مقالات یا بخش‌هایی از وبسایت خود را برای کاربران کشورهای مختلف محدود کنید. اگر یک وب‌سایت همکاری در فروش دارید، هدف‌گیری جغرافیایی می‌تواند به شما کمک کند لینک‌های اختصاصی یا محصولات را براساس مکان بازدیدکنندگان به آن‌ها نشان دهید. با این اوصاف، بیایید ببینیم بهترین افزونه نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس کدام است.

۱- افزونه WPForms

افزونه WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است. این یک افزونه برای افراد مبتدی است که یک فرم ساز با کشیدن و رها کردن، تعداد زیادی قالب فرمساز، گزینه‌های سفارشی سازی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. WPForms یک افزونه Geolocation دارد که به شما کمک می‌کند اطلاعات مکان را با ارسال فرم‌ها جمع آوری کنید. می‌توانید دریابید که کاربران شما اهل کدام کشور، ایالت و شهر هستند.

این افزونه به شما کمک می‌کند تا با ردیابی سفرهای مخاطبان خود و ارائه تجربیات شخصی، مخاطبان خود را بهتر درک کنید. شما می‌توانید پیام‌های هدفمند را براساس موقعیت مکانی کاربر نشان دهید و سرنخ‌ها را به مشتری تبدیل کنید. با استفاده از ویژگی WPForms Geolocation، می‌توانید Google Maps را نیز در فرم‌های خود جاسازی کنید. این ویژگی می‌تواند ورودی‌های فرم را تکمیل کرده و ورود سریع آدرس را آسان‌تر می‌کند. کاربران حتی می‌توانند پین مکان را روی نقشه تنظیم کنند تا موقعیت مکانی خود را وارد کنند.

  افزودن پوش نوتیفیکیشن به وردپرس با PushEngage

علاوه بر این، WPForms به شما امکان می‌دهد آپلود فایل‌ها را بپذیرید، فرم‌های چند صفحه‌ای ایجاد کنید، ثبت‌نام کاربران را امکانپذیر سازید، نظرسنجی‌ها را راه‌اندازی کنید، ورودی‌های فرم جزئی را ثبت کنید، فرم‌های مکالمه ایجاد کنید و موارد دیگر. از طرف دیگر، اگر به یک افزونه فرم پیشرفته نیاز دارید که ویژگی موقعیت جغرافیایی را ارائه می‌دهد، ممکن است بخواهید Formidable Forms را در نظر بگیرید.

۲- افزونه MonsterInsights

افزونه MonsterInsights 

MonsterInsights بهترین افزونه آنالیز و تحلیل برای وردپرس است. اضافه کردن Google Analytics به وبسایت وردپرسی خود را بدون ویرایش کد یا استخدام توسعه دهنده بسیار آسان می‌کند. MonsterInsights داده‌های مهم را با استفاده از گزارش‌های تحلیلی در داشبورد وردپرس شما نشان می‌دهد. به عنوان مثال، می‌توانید از گزارش کشورهای برتر آن استفاده کنید تا ببینید مخاطبین وبسایت شما از کجا می‌آیند.

با استفاده از این داده‌ها، می‌توانید مخاطبان خود را بهتر درک کنید و برای کاربران از مکان‌های مختلف محتوا یا پیشنهاد فروش ایجاد کنید. جدای از آن، MonsterInsights به تنظیم ردیابی پیشرفته در وبسایت شما کمک می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید عملکرد تجاری خود را ردیابی کنید و ببینید کدام محصولات بیشترین فروش را دارند. به طور مشابه، این افزونه همچنین به ردیابی تبدیل فرم‌ها در وردپرس کمک می‌کند.

۳- افزونه Geolocation

Geolocation یک افزونه رایگان برای نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس است که به شما امکان می‌دهد برچسب‌های جغرافیایی را به محتوای وبسایت خود اضافه کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید مکان یا آدرسی را به هر پست وبلاگ یا صفحه فرود اضافه کنید. هنگامی که اطلاعات جغرافیایی را به محتوای خود اضافه کردید، بازدیدکنندگان توضیحات کوتاهی را قبل، بعد یا در یک مکان سفارشی در پست وبلاگ مشاهده می‌کنند. این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد نقشه‌ای با پین به محتوای سایت خود اضافه کنید. می‌توانید از یک کد کوتاه برای نمایش این نقشه استفاده کنید. این افزونه به طور یکپارچه با Google Maps و Open Streetmaps کار می‌کند.

دریافت افزونه Geolocation

۴- افزونه CloudGuard

افزونه CloudGuard

CloudGuard یکی دیگر از افزونه‌های رایگان برای نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس است که از قدرت ابری و شبکه تحویل محتوا (CDN) برای محدود کردن دسترسی به صفحه ورود استفاده می‌کند. این افزونه یک لایه امنیتی اضافی به وبسایت وردپرس شما اضافه می‌کند. این افزونه به محافظت از تلاش‌های ورود ناخواسته از مکان‌های خاص کمک می‌کند. شما می‌توانید انتخاب کنید که کاربران از کدام کشورها می‌توانند وارد سیستم شوند و دسترسی از مناطق دیگر را مسدود کنند.

CloudGuard یک افزونه سبک بوده زیرا از سرویس رایگان موقعیت جغرافیایی Cloudflare استفاده می‌کند. این بدان معنی است که دیگر نگران کاهش سرعت وبسایت خود توسط افزونه نخواهید بود. این افزونه همچنین به شما کمک می‌کند تا تلاش‌های ورود به سیستم را در داشبورد وردپرس خود نظارت کنید. حتی یک نقشه جهانی را نشان می‌دهد که ورودهای غیرمجاز در کجا رخ داده‌اند.

دریافت افزونه CloudGuard

نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس

برخی فروشگاه‌های اینترنتی دارای فروشگاه فیزیکی نیز هستند. به همین دلیل دانستن موقعیت مکانی مخاطبان برایشان مهم است. از این رو می‌توان از امکان نمایش موقعیت جغرافیایی در وردپرس با کمک یک افزونه استفاده کرد.

سوالات متداول

پیدا کردن اینکه بازدیدکنندگان شما از کجا می‌آیند می‌تواند به شما در ایجاد تجربیات شخصی کمک کند. می‌توانید کمپین‌های بازاریابی را به افراد کشورهای خاص نشان دهید، تعامل را افزایش داده و تبدیل‌ها را افزایش دهید.
معمولا فروشگاه های اینترنتی که در دنیای واقعی نیز فروشگاه دارند به دریافت لوکیشن نیازمندند
۱- افزونه WPForms ۲- افزونه MonsterInsights ۳- افزونه Geolocation ۳- افزونه Geolocation
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.