دریافت اطلاعات فیلم ها با افزونه imdb وردپرس

دریافت اطلاعات فیلم ها با افزونه imdb وردپرس

سلام؛

همکاران زیادی در حوزه ی فیلم و ویدئو کار میکنند. در واقع وبسایت های تخصصی زیادی در حوزه ی ارائه فیلم و ویدئو در ایران موجود است. کار این دسته دوستان بسیار سخت است زیرا باید با وسواس خاصی فیلم ها را آپلود کرده و اطلاعات آنها را وارد کنند. علاوه بر اینها باید فضایی مناسب را برای قرار دادن ویدئوها در نظر بگیرند که خود مستلزم شناخت دقیق است.

در وردپرس نیز افزونه های متعددی برای اینگونه فعالیت ها به صورت حرفه ای  غیر حرفه ای موجود است. اما امروز به سراغ مارکت وردپرس رفتیم و به افزونه ای برخورد کردیم که مخصوص صاحبان وبسایت های ویدئو و فیلم می باشد.

افزونه imdb وردپرس یک افزونه ی کاملا فارسی و ایرانی است که می توانید برای وارد کردن اطلاعات ویدئو و فیلم به راحتی و بدون صرف وقت زیاد اقدام نمایید. چنانچه موافق باشید به بررسی این افزونه بپردازیم…

افزونه imdb وردپرس

imdb-wordpress-hamyarwp

افزونه imdb وردپرس همانطور که گفتیم برای وبسایت های خبری، هنری، آموزشی، دانلود و فیلم مناسب است و می توان با کمک آن اطلاعات را با یک کلیک وارد کرد. با کمک افزونه imdb وردپرس می توان اطلاعات فیلم ها را به صورت فارسی دریافت کنید. همچنین از شورت کدها به صورت کامل پشتیبانی می کند و با قرار دادن آن اطلاعات کامل نمایش داده خواهد شد.  برخی از امکانات افزونه عبارت است از:

  • دریافت اطلاعات فیلم تنها با یک کلیک
  • دریافت اطلاعات به صورت ایجکس
  • فارسی سازی نام اشخاص
  • فارسی سازی ژانرها
  • شورت کدهای گوناگون و کاربردی
  • شورت کد پیش فرض
  • و…

اگر وبسایتی مرتبط با این فعالیت ها دارید می توانید افزونه imdb وردپرس را با قیمتی بسیار مناسب از مارکت وردپرس خریداری کنید تا در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

افزونه imdb وردپرس

خرید افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام . آیا افزونه یا پلیری هست که وقتی فیلمی رو به نمایش میذاریم نذاره idm دانلودش کنه و فقط فیلم آنلاین پخش بشه ؟؟