نوشتن کد های CSS در وردپرس با WP Add Custom CSS

کد های CSS در وردپرس

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
CSS یا Cascading Style Sheet زبانی برای ایجاد استایل های تگ های  HTML می باشد که فقط و فقط برای Design استفاده می شود. قالب های وردپرس نیز به نوبه خود دارای Style و  کد های CSS در وردپرس می باشند. برای دسترسی به این فایل ها می بایستی وارد هاست شویم و کد مربوطه را ویرایش کنیم. اما با کمک افزونه ای که امروز با آن آشنا می شویم به راحتی می توان داخل پیشخوان وردپرس امکان نوشتن و ویرایش کد های CSS در وردپرس را داشت.

 کد های CSS در وردپرس با WP Add Custom CSS

add-custom-css-hamyarwp -  کد های CSS در وردپرس

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس به ثبت رسیده است و امکان ایجاد  کد های CSS در وردپرس را فراهم می کند. تا کنون بیش از 60000 دانلود و نصب و فعال سازی شده است.

توضیحات مختصر!!

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Daniele De Santis  ایتالیایی کدنویسی شده است و از آخرین بروزرسانی این افزونه کاربردی وردپرس حدود 6 ماه می گذرد.
کاربرد این افزونه برای کسانی است که میخواهند کد های CSS را به Style های موجود اضافه کنند و شما نمیتوانید کد های Style پیش فرض را ویرایش کنید.

آموزش کار با افزونه

ابتدا آخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را جهت ویرایش و نوشتن  کد های CSS در وردپرس از انتهای این مقاله آموزشی دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی کنید .
با نصب وفعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس ، منویی تحت عنوان WP Add Custom Css به منو های موجود پنل مدیریت وردپرس اضافه می شود .

open-wp-add-custom-css- کد های CSS در وردپرس

با ورود به این بخش یک باکس مشاهده می شود که ما در آن به نوشتن  کد های CSS در وردپرس می پردازیم.

save-body-hamyarwp- کد های CSS در وردپرس

در این کد که مشاهده می کنید منظور این است که body (بدنه) ، Font آن به Arial تغییر کند. حال روی گزینه Save کلیک میکنیم و وارد مرورگر می شویم و تغییرات ایجاد شده نمایان می شود.

output-1-hamyarwp- کد های CSS در وردپرس
یکی دیگر از امکانات این افزونه کاربردی وردپرس ، Style دادن به یک Post یا Page  ، به همین سبب وارد نوشته ها و اضافه کردن نوشته می شویم و متنی به صورت آزمایشی می نویسیم و آن را منتشر می نماییم. در باکس پایین ویرایشگر وردپرس ، باکس Style موجود است که ما طبق نوشته زیر به آن گفتیم تمامی متن ها در این نوشته ، فونت آن به IranSansWeb تغییر کند.

page-settings-hamyarwp- کد های CSS در وردپرس

حال کافیست وارد لینک نوشته شویم و مشاهده کنیم که این افزونه کاربردی وردپرس چه امکاناتی را به سایت ما اضافه کرده است ، این یعنی شما در عین حال میتوانید از چند فونت یا استایل در قالب  و سایت خود استفاده کنید.

output-2-hamyarwp- کد های CSS در وردپرس

 موفق باشید

 دانلود افزونه WP Add Custom CSS

صفحه افزونه

خرید محصولات حرفه ای وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,662 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.