آموزش نمایش آمار بازدید سایت وردپرس با افزونه آمار وردپرس

آمار بازدید سایت وردپرس
آمار بازدید سایت وردپرس

امروزه راه‌های مختلفی برای بررسی اثربخشی یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد، که در میان اینگونه راه‌ها نمایش آمار بازدید از سایت یکی از بهترین‌هاست. آمارها با شما سخن می‌گویند! به مسیر کسب‌وکارتان جهت می‌دهند و سبب رشد شما می‌شوند. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، افزونه آمار وردپرس تحلیل مناسبی از آمار بازدید سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با بررسی آن به توسعه و رشد کسب‌وکارتان بپردازید. به همین خاطر ما در این مقاله از آموزش وردپرس قصد داریم به شما نحوه نمایش آمار بازدید سایت وردپرس را آموزش دهیم. حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آمار بازدید سایت وردپرس

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

 • نحوه نصب و فعالسازی افزونه wp statistics
 • بررسی قسمت‌های مختلف افزونه آمار وردپرس
 • مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

نحوه نصب و فعالسازی افزونه wp statistics

افزونه آمار وردپرس (wp statistics) دارای بیش از 500 هزار نصب فعال بوده و برای نسخه وردپرس 5.7 و بالاتر مناسب است. شما به کمک این افزونه می‌توانید آمار نسبتا دقیقی از بازدیدکنندگان و حاضرین سایتتان در تمام مدت شبانه روز دریافت کنید و آنها را تحلیل و بررسی نمایید.

در ابتدای کار برای نصب و فعالسازی این افزونه به پیشخوان وردپرس و بخش افزونه‌ها رفته و بر روی افزودن کلیک نمایید. حال مطابق شکل زیر نام افزونه را در کادر مربوطه وارد کرده و آن را نصب و فعالسازی نمایید.

نصب افزونه wp statistics
نصب افزونه wp statistics

همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید، بعد از نصب و فعالسازی افزونه بخشی به نام آمار به پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد. در ادامه قسمت‌های مختلف این بخش را بررسی خواهیم کرد.

منوی مرور کلی در تنظیمات افزونه wp statistics
منوی مرور کلی در تنظیمات افزونه wp statistics

بررسی قسمت‌های مختلف افزونه آمار وردپرس

1. تنظیمات افزونه آمار وردپرس

قسمت تنظیمات افزونه آمار وردپرس که مربوط به پیکربندی‌های آن می‌باشد، دارای بخش‌های مختلفی است که در ادامه آن‌ها بررسی خواهیم کرد:

1.1 سربرگ عمومی

بخش اول سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش اول سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics

این بخش یکی از مهم‌ترین‌ بخش‌های قسمت تنظیمات است و همانطور که از نامش پیداست تمامی پیکربندی‌های کلی این افزونه در این قسمت صورت می‌گیرد. این پیکربندی‌ها شامل:

 • کاربران حاضر: در این بخش با زدن تیک گزینه کاربران آنلاین افزونه شروع به شمارش و ردیابی کاربران حاظر در سایت شما می‌کند. در قسمت بعدی باید تعیین نمایید که هر چند ثانیه تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بررسی و بروزرسانی شود که به طور پیش‌فرض بر روی 120 ثانیه قرار دارد.

توجه داشته باشید که اگر این زمان را کمتری کنید منابع بیشتری از سرور شما درگیر شمارش و ردیابی خواهند شد و سرعت سایت کاهش پیدا خواهد کرد.

قسمت آخر این بخش نیز مربوط به ضبط تمام کاربران شامل ربات‌ها و افراد مختلف است که توصیه می‌کنیم این گزینه را فقط در زمان عیب‌یابی فعال نمایید و در غیر اینصورت بگذارید غیرفعال باشد.

بخش دوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش دوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • بازدیدها: برای نمایش بازدیدهای برگه، این قسمت را فعال نمایید.
 • بازدیدکنندگان: برای بررسی تعداد بازدیدکنندگان سایت، گزینه بازدیدکننده‌ها باید فعال باشد.
 • برگه‌ها و نوشته‌ها: در این قسمت می‌توانید تعیین نمایید که آیا حضور کاربران در تمامی صفحات و برگه‌ها (مانند صفحه جستجو و…) برای شمارش حساب شوند یا خیر؟ که با فعال کردن گزینه رهگیری همه برگه‌ها (Track All Pages) این حالت فعال خواهد شد.
بخش سوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش سوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • افزونه کش: اگر از افزونه‌های کش برای سایت خود استفاده می‌کنید، این گزینه را فعال نمایید.
 • متفرقه: این قسمت مربوطه به سایر تنظیمات مانند نمایش آمار در منو بار و فعال یا غیر فعال کردن اطلاعیه‌‌ها می‌باشد.
 • موتورهای جستجو: این بخش برای فعال یا غیرفعال کردن نمایش تعداد بازدید کاربرانی است که از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما شده اند. به طور پیش فرض تعداد بازدید از طریق گوگل، یاهو، باندکس و بینگ برای شما نمایش داده می‌شود.
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • نمودار: با فعال کردن این گزینه جمع کل به نمودار آمار ورودی از موتورهای جستجو اضافه خواهد شد.
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics

2.1 آی پی کاربران

مطابق شکل زیر، در این قسمت آپی شما نمایش داده شده است. در ادامه نیز موارد زیر نشان دهنده نوع دریافت آدرس آی پی در سرور های مختلف که می‌توانید حالت پیش‌فرض را تغییر ندهید.

سربرگ آی پی کاربران در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
سربرگ آی پی کاربران در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

3.1 حریم خصوصی

سربرگ حریم خصوصی در افزونه wp statistics
سربرگ حریم خصوصی در افزونه wp statistics
 • نشانی آی پی ناشناس: براساس قوانین GDPR، IP بازدیدکنندگان را به طور دقیق ثبت نمی‌کند. به عنوان مثال، 888.888.888.888 را به 888.888.888.000 تبدیل خواهد کرد.
 • هش کردن آدرس آی پی: با فعال کردن این گزینه، IP های کاربران در دیتابیس ذخیره نخواهد شد و به جای آن از هش‌های مخصوصی استفاده می‌شود که برای جلوگیری از افشای IP بازدیدکنندگان کاربرد دارد. دقت کنید IP های ذخیره شده در دیتابیس بعد از فعال کردن این گزینه، از بین نخواهند رفت و از این به بعد، تنظیمات مربوطه اعمال خواهد شد.
 • ذخیره تمامی مرورگرهای کاربر (Store Entire User Agent): اطلاعات دقیق مرورگر کاربران اعم از نوع، ورژن و… را در دیتابیس ذخیره می‌کند. این گزینه فقط باید فقط در حالت عیب‌یابی فعال شود.

4.1  اطلاعیه‌ها

سربرگ اطلاعیه‌ها در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ اطلاعیه‌ها در تنظیمات افزونه wp statistics
 • تنظیمات متداول گزارش: در این بخش ایمیل خود را وارد کنید تا آمار و اطلاعات لازم را در ایمیلتان دریافت نمایید.
 • بروزرسانی گزارش: با تیک زدن بخش‌های دلخواه، زمانی که پایگاه داده‌های مذکور یا خود افزونه آپدیت شدند، اطلاعیه‌ای برای شما ایمیل می‌شود.
 • گزارش آماری: با فعال کردن این گزینه، تنظیماتی برای شما پدیدار می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید آمار بازدیدها، بازدیدکنندگان و … را در ایمیل خود مشاهده کنید. ابتدا از بخش زمانبندی، تعیین کنید که هر چند وقت یکبار می‌خواهید آمار بازدید در وردپرس برای شما ارسال شود. هر چه این بازه زمانی کوتاه‌تر باشد، مثل هر دقیقه، باعث مصرف بیش از حد منابع سرور شما خواهد شد. زمانبندی ماهانه می‌تواند گزینه مناسبی باشد. سپس از بخش بعدی نحوه ارسال را انتخاب می‌کنید. این مقدار به طور پیش‌فرض، ایمیل است. در صورت نیاز می‌توانید با استفاده از افزونه ذکر شده در افزونه و خرید پنل پیامکی، آمار سایت را به صورت پیامک در تلفن همراه خود دریافت کنید. در بخش بدنه پیام، تعیین کنید تمایل به دریافت کدام نوع از آمار را دارید. زیر ویرایشگر، شورت کدهای مربوط به هر آمار را نوشته است و شما باید آن‌ها را کپی کرده و در ویرایشگر بنویسید.
 • اعلان‌های مدیر: با تیک زدن این گزینه، تمامی اعلان‌های مربوط به افزونه را در پنل مدیریت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

5.1  پیشخوان

سربرگ پیشخوان در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ پیشخوان در تنظیمات افزونه wp statistics
 • ابزارک‌های پیشخوان: با نصب آمار بازدید سایت وردپرس، در صفحه اصلی پیشخوان ، بخشی برای مشاهده آخرین آمار به وجود می‌آید. اگر تمایل ندارید این بخش اضافه شود، این گزینه را فعال کنید.
 • نقشه: در صفحه مرور کلی که آمار بازدید را نشان می‌دهد، نقشه‌ای وجود دارد که کشور بازدیدکنندگان را نمایش می‌دهد. اگر تمایلی به نمایش نقشه ندارید، آن را از این بخش غیرفعال کنید.

6.1 نقش‌ها(Roles)

در این بخش مطابق شکل زیر می‌توانید تعیین نمایید چه نقش‌های در سایت امکان مشاهده و یا تغییر در داده‌های این افزونه (تعداد بازدید کاربران) را دارند؟

نکته: نقش‌ها به صورت زیر تعریف شده‌اند:

 • مدیر شبکه = manage_network
 • مدیر= manage_options
 • ویرایشگر = edit_others_posts
 • نویسنده = publish_posts
 • مشارکت‌کننده = edit_posts
 • همه افراد = read
سربرگ Roles در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
سربرگ Roles در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

7.1 استثنائات

این بخش مربوط به زمانی است که می‌خواهید در تعداد آمار بازدید سایت در وردپرس استثنائاتی قائل شوید.

بخش اول سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش اول سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • رکوردهای استثنا: وقتی این ویژگی را فعال کنید، در منوی آمار سمت راست پیشخوان، گزینه‌ای به نام استثنائات ایجاد خواهد شد که در آن نموداری مشاهده خواهید کرد که آمار صفحه‌های خاص سایت شما اعم از صفحات 404 یا صفحه ورود و … را نشان می‌دهد. اما کاربرد آن چیست؟
آمار استثنائات در افزونه wp statistics
آمار استثنائات در افزونه wp statistics

فرض کنید بعد از مدتی آمار بازدید صفحه 404 سایت شما زیاد شود. این قضیه نشان می‌دهد لینکی از سایت شما در سایت های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی به صورت اشتباه نوشته شده و کاربران با کلیک روی آن لینک، مدام صفحه 404 مشاهده می‌کنند. این ویژگی افزونه آمار وردپرس می‌تواند در مدیریت سایت و بهبود امنیت آن تاثیرگذار باشد.

با کلیک کردن روی نام هر صفحه، مانند تصویر بالا، نتایج آمار آن صفحه را از نمودار حذف کنید. با این کار راحت تر آمار بقیه صفحه‌ها را بررسی خواهید کرد. با کلیک کردن دوباره، نتایج به نمودار باز می‌‌گردد.

 • محروم کردن نقش‌های کاربری: هر کدام از نقش‌های کاربری موجود را انتخاب کنید، در صورتی که آن‌ها از سایت شما بازدید کنند، بازدیدشان ثبت نخواهد شد. کاربرد این ویژگی ثبت آمار دقیق کاربران و مخاطبان سایت است؛ به عنوان مثال، شما مدیر سایت هستید و مدام صفحه‌های مختلف را جهت مدیریت، بازدید می‌کنید. به طبع، بازدید شما در آمارگیر ثبت خواهد شد. حال اگر می‌خواهید بازدید شما ثبت نشود، گزینه مدیر کل را علامت بزنید تا فقط بازدید کاربران سایتتان در آمارگیر وردپرس ثبت شود.
 • لیست ربات‌ها(Robot List): به صورت پیش‌فرض، لیستی از ربات‌ها نوشته شده‌اند. که در صورت بازدید آن‌ها از سایت، بازدیدشان ثبت نخواهد شد؛ چون آن‌ها کاربر حقیقی نیستند.
بخش دوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش دوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • بروزرسانی لیست ربات‌ها پس از ارتقا (Force Robot List Updates ): با فعال کردن این گزینه، پس از آپدیت افزونه، لیست ربات‌ها هم بروزرسانی خواهد شد. اما دقت داشته باشید با فعال بودن این گزینه، لیست ربات‌هایی که خودتان اضافه کرده‌اید، از بین خواهد رفت و باید دوباره آن‌ها را اضافه کنید.
 • آستانه سفر ربات (Robot Visti Threshold): حداقل تعداد بازدیدی که یک کاربر باید داشته باشد تا به عنوان ربات شناخته شود. این گزینه برای سایت‌های بزرگ و پر ترافیک اصلا توصیه نمی‌شود.
 • لیست آدرس‌های آی پی محروم (Excluded Ip Address List): می‌توانید لیستی از IPها را در این بخش وارد کنید تا اگر کاربری دارای آن IPها بود، بازدیدش از سایت ثبت نشود.
بخش سوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش سوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • استفاده از هانی پات: هانی پات (ظرف عسل) یک ابزار امنیتی است که نقش چشم‌گیری در تامین امنیت ایفا می‌کند. با فعال کردن این گزینه، ربات‌ها توسط هانی پات شناسایی شده و آمار بازدید در وردپرس ثبت نخواهد شد. برای استفاده از این ویژگی باید صفحه‌ای از سایتتان را به این افزونه اختصاص دهید. با تیک زدن گزینه “ایجاد یک صفحه تله ربات جدید” خود افزونه برگه‌ای برای این کار می‌سازد.
 • شناسایی مرورگرهای مشکوک به عنوان یک ربات (Treat Corrupt Browser Info as a Bot): بازدیدکنندگانی که از نظر افزونه مشکوک هستند، به عنوان مثال IP درستی ندارند، به عنوان ربات شناخته شده و بازدید آن‌ها ثبت نخواهد شد.
 • Geo IP با استثنائات: در این بخش دو کادر مشاهده می‌شود:
بخش چهارم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش چهارم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

فیلد اول (Excluded Countries) لیست کشورهایی است که اگر کاربری با IP آن کشورها وارد سایت شود، بازدیدش لحاظ نخواهد شد. دقت کنید که لیست کشورها باید بر اساس ISO 3166 باشند (ایران: IR) و در هر خط، فقط یک کشور باید نوشته شود. می‌توانید لیست کشورها به همراه حروف اختصاری ISO 3166 را ببینید.

فیلد دوم (Included Countries) لیست کشورهایی است که فقط بازدید آن‌ها از سایت شما ثبت خواهد شد و باید مثل روش بالا وارد شود.

 • محرومیت هاست: با وارد کردن آدرس هاست دلخواه، بازدید آن ثبت نشده و جزو موارد استثنا تلقی می‌شود.
 • استثنائات آدرس: می‌توانید صفحه‌های ذکر شده را از شمرده شدن آمار بازدید در وردپرس مستثنی کنید. در پایین هم می‌توانید صفحات دلخواه سایتتان را وارد لیست استثنائات کنید.
بخش پنجم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش پنجم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

8.1 خط فرمان (CLI)

خط فرمان در وردپرس ابزاری است که به کمک آن می‌توانید سایت خود را به کمک نوشتن برخی دستورات مدیریت نمایید. اگر با این ابزار آشناییت ندارید این بخش را بدون تغییر رها کنید.

سربرگ CLI در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ CLI در تنظیمات افزونه wp statistics

9.1 دیگر

سربرگ دیگر در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ دیگر در تنظیمات افزونه wp statistics
 • تنظیمات GeoIP:

با فعال کردن GeoIP Collection و GeoIP شهر، آمار کشور و شهر بازدیدکنندگان را دریافت خواهید کرد.

دو گزینه بعدی برای آپدیت پایگاه داده GeoIP است که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را فعال کنید.

گزینه آخر مربوط به زمانی است که کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، دارای IP خصوصی باشد و افزونه نتواند شهر و کشور ایشان را شناسایی کند؛ اگر مقدار 000 را وارد کنید، کشور این بازدیدکنندگان Unknown ثبت خواهد شد.

 • تنظیمات لیست سیاه هرزنامه های (Matomo Referrer Spam Blacklist)

Piwik، لیستی از سایت‌هایی که به سایت شما ربات می‌فرستند و اسپم هستند تهیه می‌کند تا آمار بازدید غیر واقعی آن‌ها در آمار بازدید در وردپرس ثبت نشود. با زدن تیک این گزینه، این قابلیت در سایت شما فعال خواهد شد.

10.1 تعمیر و نگه‌داری:

سربرگ تعمیر و نگهداری در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ تعمیر و نگهداری در تنظیمات افزونه wp statistics
 • پاکسازی اطلاعات روزانه قدیمی: این گزینه تعداد روزهای نگهداری آمار بازدید در وردپرس را تعیین می‌کند. به عنوان مثال اگر روی عدد 365 تنظیم شده باشد، فقط اطلاعات 365 روز اخیر در دیتابیس نگهداری می‌شود و اطلاعات روزهای قبل از این بازه زمانی حذف خواهد شد.
 • پاک کردن روزانه شمارش بازدیدکنندگان با کلیک بالا: اگر این ویژگی را فعال کنید، افزونه تعداد بازدید کاربرانی را که بیش از تعداد مشخصی بازدید داشته‌اند را پاک کرده و در آمار سایتتان لحاظ نخواهد کرد. آستانه بازدید را می‌توانید خودتان تغییر دهید.

11.1 بازگردانی

سربرگ بازگردانی در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ بازگردانی در تنظیمات افزونه wp statistics

در این قسمت می‌توانید با زدن تیک گزینه بازگردانی تمامی تنظیمات را به حال اولیه بازگردانی نمایید.

حال به سراغ قسمت دوم افزونه آمار بازدید سایت وردپرس یعنی بهینه‌سازی خواهیم رفت.

2. بهینه‌سازی در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

مطابق این بخش خود شامل چند قسمت می‌باشد که بعضی از قسمت‌ها را در بخش تنظیمات بررسی کردیم و فقط دو قسمت جدید در این بخش وجود دارد:

 • منابع
 • استخراج

در ادامه این قسمت‌ها را بررسی خواهیم کرد.

1.2 منابع

مطابق شکل زیر، این قسمت مانند قسمت اطلاعات در بخش سلامت پیشخوان وردپرس است و اطلاعاتی در مورد سایت وردپرسی شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

سربرگ منابع در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics
سربرگ منابع در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics

1.2 استخراج

مطابق آنچه در شکل زیر مشاهده می‌کنید، در این بخش می‌توانید از داد‌ه‌های این افزونه برون‌بری انجام دهید و در یک سایت دیگر درون ریزی نمایید.

سربرگ استخراج در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics
سربرگ استخراج در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics

مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

در این بخش مثالی از نحوه نمایش آمار بازدید به صورت خلاصه در افزونه آمار وردپرس به شما نمایش داده می‌شود.

مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics
مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

در نمودار بالا می‌توانید آخرین بازدید‌ها و بازدیدکنندگان 20 روز پیش را مشاهده کنید. همچنین تعداد افراد آنلاین در هر لحظه را می‌توانید در سمت چپ این صفحه مشاهده کنید. با کلیک کردن روی دکمه به‌‌روز رسانی در هر بخش، اطلاعات آمار آن بخش بروز می‌شود. همانطور که گفتیم، در این صفحه خلاصه ای از آمار را مشاهده می‌کنید؛ اگر می‌خواهید هر کدام از این آمار را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید، باید از منوی آمار سمت راست پیشخوان، آمار مد نظرتان را انتخاب کرده و به بررسی آن بپردازید. به عنوان مثال ما روی گزینه “بازدیدها” کلیک می‌کنیم.

منوی بازدیدها در افزونه wp statistics
منوی بازدیدها در افزونه wp statistics

همانطور که مشاهده می‌کنید، این بخش، آمار بازدید ها و بازدیدکنندگان سایت را به صورت اختصاصی نشان می‌دهد. علاوه بر آمار 20 روز گذشته که در صفحه مرور کلی موجود بود، می‌توانید زمانبندی‌های دلخواه خود را اعمال کنید. حتی می‌توانید تاریخ دلخواه برای نمایش آمار را از سمت چپ اعمال نمایید.

آموزش نمایش آمار بازدید سایت وردپرس با افزونه آمار وردپرس

همانطور که در ابتدای این مقاله آموزشی اشاره کردیم، آمارها با شما سخن می‌گویند! به مسیر کسب‌وکارتان جهت می‌دهند و سبب رشد شما می‌شوند. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، افزونه آمار وردپرس تحلیل مناسبی از آمار بازدید سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با بررسی آن به توسعه و رشد کسب‌وکارتان بپردازید. ما در این مقاله تمامی بخش‌های این افزونه را به طور کامل معرفی کردیم. حال نوبت شماست که با بکارگیری آن به رشد و توسعه کسب‌وکارتان بپردازید. در نهایت از توجه شما به این مقاله سپاسگزاریم. لطفا و سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آموزش ویدیویی افزونه wp statistics

دانلود افزونه wp statistics

دانلود افزونه wp statistics صفحه افزونه
سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام
  مشكل از قالب هست
  چكار كنم مشكل را حل كنم؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دیگه باید قالبتون رو برسی کنید و ببینید مشکل از کجاست یا از یک قالب دیگه استفاده کنید. مشکل خاصی نیست، چند خط کد ساده جا بجا شدن احتمالاً

 2. تشكر مي كنم بابت افزونه جالب
  فقط يك مشكل داره و اينكه در سايت من كنم فعال مي كنم بخش انتهاي بلوك مروبطه را حذف مي كند
  مي توانيد در سايت http://www.irandll.net ببنيد و منظور من را متوجه بشويد
  براي حل اين مشكل چكار كنم؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   درود
   شما جای ابزارکتون رو عوض کنید و ببینید درست میشه یا خیر و روی یک قالب دیگه هم امتحان کنید حتماً

 3. چرا فقط کاربران حاضر ، امروز ، دیروز و کل بازدید رو نشون میده؟
  پس بقیه آمارها چی؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   عزیزم هر افزونه ای یک ویژگی خاصی داره

 4. سلام
  من خودم برسی کردم و مشکلم از قالب بود…آیا باید قالب رو کد خاصی ( به جز کد cystat ) بهش اضافه کنم؟
  اخه من از قالب دانلودها استفاده کردم و آمارم سالم بود
  حالا قالب شادزیست نصب میکنم مشکل داره
  میتونید کمک کنید
  نمیخوام قالب رو عوض کنم

 5. علی جان. یه افزونه میخوام که آخرین پست های یک موضوع خاص رو نشون بده.

  مثلا به ابزارک های وبم اینارو اضافه کنم
  آخرین اخبار . آخرین کلیپ ها ، آخرین آهنگ ها…………….
  ممنون 🙂

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   عزیز دلم توی سایت هست یه جست بزن پیدا میکنی مثل یه تیکه کیک !

 6. سلام…آقا چیکار کنیم که آمار هرچی هست بهش مثلا 10 تا اضافه بشه..مثلا تگه کاربران آنلاین 5 تا هستن بزنه 15 تا؟؟؟

 7. مثه اینکه کلا یه بار میشه مثلا از 50 میشه به 54 یبار 55
  تعداد اضافه شدنش مساوی نیست
  درضمن cystat هم هیمنطور بود
  من از جایی هم آمارو دستکاری نکردم

 8. سلام
  آقایون یه سوال خیلی مهم.
  من از این افزونه استفاده میکنم و الان نصبیدم
  اما آمار دقیق نیست…هروقت صفحه رفرش میکنم مثلا آمار که 50تا بوده میشه 54
  از چیه؟راهنمایی کنید لطفا
  مرسی

 9. سلام
  کدهای بالا رو کجا کپی کنیم که آمار رو نشون بده؟!؟

 10. سلام . آقا پس چرا نظر من رو تایید نمیکنی ؟ پرسیدم برای فعال شدن آمار بازدید پست ها از چه توابعی استفاده کنم ؟

 11. تبادل لینک میکنیم؟رنکمون 4 هست
  اگه اره مارو با مشخصات زیر لینک کن بعد بگو لینکت کنم
  آدرس وب سایت: http://www.0098kids.com
  عنوان وب سایت: پاتوق بچه‌های ایران
  مرســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   دوست عزیز اینجا جای تبادل نیتس درخواست تبادلتون رو توی میل هم دیدم متاسفانه امکان تبادل نیست !

 12. یعد این قسمت غیرفعاله:
  زمان بررسی پایگاه‌داده
  میخوام بکنم 5 اما غیر فعاله چیکار کنم؟

 13. سلام علی جان خیلی خوب کار میکنه از Cystats بهتره که cpu رو میخورد 🙂
  بگذریم برای نمایش امار هر پست به کد بم میدی؟که مرتبط بشه به همین افزونه……الان من برای نمایش امار هر پستم چیکار کنم؟
  من این افزونه نسخه پولیشو نمیذاری؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   ای وای بیایم کار دوست خوبم رو مفتی بذارم … ؟ نه عزیزم باید زحمت بکشید تهیه بفرمائید

 14. منم از امروز ورد پرسی شدم…قبلا حوملایی بودم…اولین سایت هم شمایی که باهاش آشنا شدم…خیلی حال کردم…حال و هوای بچه هایی ورد پرس خیلی بهتره تا جوملایی ها…
  در ادامه راهت موفق باشی

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   خوش اومدی به وردپرس لحظات خوبی رو برات آرزو دارم

 15. سلام
  آقا این آمار رو زیاد نشون میده
  آمار سایت من تو وبگذار 350تاس ولی این افزونه 2643تاس !
  بازدیدای پنل مدیریت رو هم حساب می کنه این ؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   این افزونه تمامی بازدید های روبوت ها و افراد و مدیران رو حساب می کنه!

 16. سلام. این افزونه فقط یک نمودار آماری کم داره نموتین یک نمودار بازدید از چند روز آخر براش تهیه بکنید که بشه تو داشبورد نشون داد؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   می تونید در وبسایت توسعه ی این افزونه مطرح کنید.

 17. درست شد
  مشکل از افزونه firewall بود

  • آقا تو این قالب فعلی نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه
   قالب عوض می کنم درست میشه

 18. سلام
  آقا من وقتی از قسمت ابزارک ها گزینه افزودن رو میزنم میره صفحه اصلی سایت , فقط همین افزونه اینطوری میشه

 19. با عرض سلام و خسته مباشید خدمت شما مدیریت محترم سایت.
  اگر با تبادل لینک موافق هستید سایت ما را با نام “عکس,گالری عکس” و توضیحات “گالری عکس پارس پیک” به آدرس http://parspic.net لینک کنید و از قسمت “نظرات” یا بخش “تماس باما” در سایت ما عنوان و آدرس را ارسال نمائید تا ما نیز شما را در کمترین زمان لینک بکنیم .
  پیج رنک سایت ما 3 میباشد
  با تشکر و سپاس فراوان
  موفق باشید

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   نه موافق نیستم 🙂 چون اینجا جای تبادل لینک هست

 20. ین مورد مشکلی ندارد و مشکل از هاست بود.
  برای حذف از وردپرس هم اخطار می دهد و باید دستی حذف شود.

 21. سلام.

  با بررسی که انجام دادم خیلی بخشهای این افزونه در نگارش رایگان بدرستی کار نمی کند. آما را 0 نشان می دهد. افراد آنلاین را به هیچ وجه درست نشان نمی دهد.
  برای حذف از وردپرس هم اخطار می دهد و باید دستی حذف شود.
  به نظر من CyStats کاملتر است.

 22. يعني رايگانش نيست؟؟؟

 23. چه طوري ميتونيم آمار را دست كاري كنيم؟؟
  آنلاين؟
  بازديد؟
  ورودي گوگل

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   برای چی میخواین دستکاری کنید ؟ !

  • اصولاً سايت ها حتي اگر بروز هم باشند تا زماني كه بازديد نداشته باشند به هيچ دردي نميخورند.كسي كه مياد
   اول به بازديد و آنلاين ها نگاه ميكنه بعد به بروز بودن و بعد هم قالب و…..
   بخصوص اگر سايت هاي مانند سايت هاي موزيك باشد.
   سايت هاي موزيك هم نياز به بازديد دارند تا خودشون را بكشن بالا.
   و براي اين كار تبادل بنر هم ميكنند.كه براي تبادل بنر هم بايد بازديده خوبي داشته باشي.
   با اين كه كه مطمئنن به صورت موقت است((يا حداقل ما موقت استفاده ميكنم))
   ميتونيم بازديد سايت را به صورت موقتي بدون هيچ هزينه بالا ببريم.
   اگر قرار باشه بازديد بخريم كه كاره خوبي هست اما متاسفانه خيلي ها فايده ندارد و خيلي ها هم نامردي ميكنند و ميگويند كه اگر ميخوايد لو نديم …….
   با اين كار ما ميتونيم هم عضو هم بازديد كننده و هم تبادل بنر كنيم.وقتي هم كه واقعاً بازديد رفت بالا ميتونيم درست كنيم.
   ممنون ميشم آموزش بديد.

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   دستکاری آمار فقط در نسخه ویژه ی این افزونه انجام پذیر هست. اینجا میتونید مطرح کنید.

 24. الان تست کردم … موقعی که افزونه فعال هست خاصیت drag drop ویدجت ها از کار می افته چند بار هم تست کردم تا افزونه رو غیر فعال کردم wp-admin/widgets.php به حالت عادی برگشت … وردپرس هم 3.2.1 هست
  …ممنون برای زحمتی که کشیدین امیدوارم مشکل از من بوده باشه اگه این طوره لطفا راهنمایی کنین..

 25. سلام
  این افزونه فقط تعداد پست ها و نظرات رو درست نشون میده. بازدید دیروز و امروز 0 هست.
  افراد آنلاین هم فقط روی 2 نفر نشون میده.

  • سلام.

   CyStats هم مدتی است دچار همین مشکل شده. فکر می کنم مرتبط با اینترنت ایران باشد.

 26. یه مشکل این افزونه در سایت بنده اینه که آمار رو غیر واقعی نشون میده مثلا 10 برابر

 27. با سلام برای اینکه آمار راست چین بشه باید چی کار کرد ؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   این امار فقط عدده ! راست چین هم باید با سی اس اس بشه text-align:right

 28. سلام
  من از افزونه Executable PHP widget استفاده میکنم,وقتی کدهای آمارگیر رو تو ابزارک قرار میدم ارور زیر رو میده:
  Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_useronline_live() in /home/fanamaki/public_html/mehdi/wp-content/plugins/php-code-widget/execphp.php(44) : eval()’d code on line 11
  ابزارک خود افزونه پیج رنک و .. رو نداره؟

  • سلام، تابع wp_statistics_useronline_liv برای نسخه رایگان افزونه تعریف نشده 🙂

  • خوب حداقل امکانات رایگانشو میگفتین تا کاربر دچار مشکل نشه!
   کامل میخوندین عزیز جان,برای استفاده از کدهای دستی از افزونه یاد شده استفاده میکنم.
   موفق باشین

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام این افزونه کد داره خودش و نیاز به افزونه جانبی برای استفاده در ابزارک نداری

 29. من پیش‌تر از افزونه wp stuts استفاده می‌کردم تا این‌که یک روز شرکت فروشنده هاستم، سایتم رو بست چون توان زیادی از دیتابیس کشیده بودم و بعد فهمیدم به خاطر همین افزونه آماره.
  حالا از افزونه آمار گوگل استفاده می‌کنم که اطلاعات رو در جایی غیر از دیتابیس خودم نگه‌دای می‌کنه، گرچه این زیاد برام خوشایند نیست.
  حالا می‌خوام بدونم این یکی چه طور؟ چه تضمین و توضیح منطقی و علمی وجود داره که این افزونه اون اتفاق رو تکرار نکنه؟

 30. سلام.

  تاریخ آخرین بروزرسانی مشکل دارد. اگر پستی سنجاق شده باشد آن تاریخ را در نظر می گیرد و نه آخرین پست را.
  اگر زمان بارگذاری صفحه هم اضافه شود، عالی تر می شود.

  در کل خیلی خوب بود. ممنون 🙂

 31. درسته
  ولی دیگه کد نویسی که داره !
  جاوا اسکریپت یا جی کوئری
  برای اکتیو کردن تب !

 32. سلام
  حاجی خواهشا اگه امکان داره آموزش ساخت تب در وردپرس رو هم آموزش بدید.
  مثل همون صفحه اول سایت خودتون که موضوعات رو تب بندی کرده اید

  ممنونم.

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز. تب های صفحه اصلی اختصاصی هست و متأسفانه موافقت نشد که آموزشش قرار بگیره. اما یک راهنمایی کلی می کنم اونم اینکه برای فراخوانی مطالب از Query ها و حلقه های سفارشی استفاده شده. بیشتر این نمیتونم توضیح بدم. شرمنده. ممنون از دیدگاهتون! 😉

  • بله . این که مشخصه که از Jquery استفاده شده .
   من خیلی دنبال روشی برای ساخت تب گشتم . اینکه گفتم مثل تب های سایت شما فقط یه مثال بود نه اینکه خدای نکرده بخوام از روی قالب شما کپی بزنم.

   ممنون

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   دوست عزیزم jQuery که واضحه 😀 برا همین نامی ازش نبردم. اگه دقت کنید نوشتم Query. منظورم کوئری های وردپرس هست. که میتونه برای دریافت مطالب از پایگاه داده استفاده بشه. اینجا رو ببینید:
   WP Query

 33. سلام.آقا من این افزونه را نصب کردم وافزونهphp cod را هم نصب وکدهای بالارا گذاشتم توسایدبار ولی بعد از فعال کردن سایت بهم می ریزه وخطا میده صفجه زیر ار ببینیدباید چکار کنم؟
  http://s1.picofile.com/file/7231426234/602.jpg

  • سلام
   کدهایی که برای نسخه تجاری هست(این دو تا) رو حذف کن مشکلت حل میشه
   کاربران آنلاین (نسخه تجاری)
   تعداد بازدیدهای آنلاین ها (نسخه تجاری)

 34. سلام و خسته نباشی

  متاسفانه آپدیت هم کردم اما باز این مشکل هست و وقتی وارد درسته ابزارک ها میشم جاوایی که برای باز شدن و یا درگ کردن ابرازک ها هست کار نمیکنه و پس از غیر فعال کردن افزونه کار میکنه
  ممنون میشم راهنمایی کنید..

  • سلام، یک مشکلی هست و سعی میکنم در نسخه بعدی رفعش کنم. در صفحه ابزارک » تنظیمات را کلیک کنید و فعال سازی انتقال با یک کلیک را بزنید و ابزارک افزونه را اینگونه بیفزایید تا بعدا حلش کنم.
   با تشکر

  • سلام
   آقا مصطفی رنک گوگل را نشان نمیدهد؟

 35. سلام…من این افزونه رو نصب کردم ولی فقط به صورت تیتر وار وساده نشون میده .منظورم اینه که جدول بندی نیست و مثل عکس اول پستی که گذاشتید نیست..میشه راهنماییم کنید… باید برای جدول دار شدن وزیباشدنش کد نوشته بشه؟من کد نویسی بلد نیستم.! میشه کدی رو که شما استفاده کردید رو به ایمیلم ارسال کنید و بگید که باید کجا کد رو قرار بدم؟واقعا ازتون ممنونم!!!!

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   بله باید CSS بنویسید براش. من سایتتون رو دیدم. اگه قالبتون همین آی تی بلاگ هست فکر کنم بشه ظاهرش رو مثل ابزارک های دیگه کرد. اگه خواستید مشخصات رو برام بفرستید تا در اولین فرصت انجام بدم. مشخصات رو در قسمت نظرات می تونید بذارید. اما من تأیید نمیکنم که کسی نبینه و همچنین بعد از درست کردن سایتتون هم پاکش میکنم.
   اگر مایلید، این کمک از دست من بر میاد.
   موفق باشید! 😉

  • اطلاعات چی رو بدم؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   مشخصات ورود به پیشخوان وردپرستون (اگر مایلید)

 36. دوستان به این صفحه نگاه کنند

  خوب تو کد هایی که بالا آقا علی نوشته بود استفاده کردم که Echo هم وجود داشت.. ولی نشون نمی ده
  این صفحه رو ببینین
  http://www.cheshmack.com/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1

  مشکل من اینکه فقط آنلاین ها رو نشون می ده !!!!

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   آقا امین من الان روی وردپرس خودم تست کردم مشکلی نبود. شما برای نمایش آمار در نوشته ها یا برگه ها در حالت عادی نمی تونید از دستور echo استفاده کنید. باید از shortcode ها استفاده کنید. برای دیدن shortcode های این افزونه به اینجا برید.
   از shortcode های مورد نظرتون استفاده کنید. اگه مشکل حل نشد یه فکر اساسی می کنیم! 😉
   موفق باشید.

  • داداش از شورت کات استفاده کردم … از خود سایت وردپرس اصلی برداشتم

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   اگر در تن نوشته یا برگه از shortcode ها استفاده کردید و هنوز مشکل دارید، منتظر باشید مصطفی جان بیان و بررسی کنن. متأسفانه کاری از دست من بر نمیاد. 🙂

 37. سلام
  می خواهم از تگ استفاده کنم،استفاده کرده ام و ولی تغییرات را نشان نمیدهد.
  اگر به سایتم بروید http://www.parsmobile.net معلوم میشه که این ابزارک چه تفاوتی با ابزارک هایی دیگه داره و می خواهم فلش پشت آمار باشه مثلا
  ->آمار امروز:3

  • سلام
   تگ li منظورم بود

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   آقا حامد من الان سایتتون رو دیدم مشکلی نداشت. هر مشخصه آماری که کنارش فلش داشت. به روز هم می شد. اگه همچنان مشکلی هست، واضح تر بگید لطفا.

  • سلام
   آقا شرمنده یادم رفت تگ ul بگذازم،بعدش یادم رفت بگم درست شد.
   ضمنا رتبه گوگل را نمایش نمیدهد.

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   خوشحالم که درست شد. در مورد رتبه گوگل هم صبر کنید تا جناب مصطفی صوفی بیان اگه موردی هست توضیح بدن.
   موفق باشید! 😉

 38. سلام مجدد
  آقا علی و مصطفی جان یه سوال دارم
  این ورودی از موتورهای جستجو بصورت کلی نمایش داده میشه. چطور فقط ورودی امروز رو نشون بدم؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام. این دیدگاه رو من پاسخ دادم این دفعه 😀
   اونطور که پیداست، این امکان فقط برای نسخه ویژه در نظر گرفته شده که می تونید با پرداخت مبلغ 13,000 تومان خریداری کنید. فکر کنم بهتره اینجا رو ببینید.
   موفق باشید! 😉

 39. سلام تونستم با استفاده از اون میان برها توی ابزارک استفاده کنم اما اگه خبوام شکلش شبیه اون عکس ابتدای پست تون باشه باید چیکار کرد؟

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   دوست عزیز بنده کدش را ندارم اما نوشتنش مشکل نیست. برای نوشتن ساختار لیست مواردش در HTML از Unordered list و برای استایل دهی از دستورات CSS استفاده کنید. برای قسمت سمت چپ تصویر هم می تونید از div استفاده کنید و استایل دهیش کنید.

  • محمد امین جان ، داداش دمت گرم

   مشکل از این جا بود

   CoffeeMilk

   بنده از <li استفاده نمیکردم – مشکلم حل شد
   دمت گرم

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   خواهش می کنم آقا امیر. بله. در حقیقت یک Unordered list با تگ ul تعریف میشه و هر یک از آیتم های لیست در یک تگ li قرار می گیرند.
   خوشحالم که مشکلتون حل شد.
   موفق باشید! 😉

 40. سلام
  نصب کردم …
  یک مشکل دارم البته از افزونه نیست …
  کدهارو که میذارم اینطوری نشون میده :
  افراد حاضر در سایت : 20بازدید دیروز: 0ورودی از موتورهای جستجو 0
  _____________
  پشت سر هم در حالی که من میخوام زیر هم باشه … از تگ هم استفاده میکنم اما کار نمیکنه توی ابزارک … افزونه exec-php هم برای استفاده php در ابزارکم فعاله …
  حالا شما بگید چی کنم ؟!

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   سلام. همونطور که خودتون گفتید می تونید از تگ br هم استفاده کنید. اما در کل بهتره از تگ ul استفاده کنید که باز هم خودتون اشاره کردید. برای اطلاع از چگونگی استفاده از ساختار Unordered list ها می تونید به لینک های زیر مراجعه کنید:
   HTML Lists
   و HTML ul Tag
   برای استایل دهی هم که می تونید از دستورات CSS استفاده کنید.
   موفق باشید 😉

  • منظورم تگ ul هست

  • البته با نگ Br کار کرد اما چرا با تگ ul کار نکرد ؟!

 41. سلام من افزونه رو نصب کردم فعال هم شد اما وقتی اون کدهایی که گذاشتین رو در ابزارک پیست میکنم قفط تیتر عنوان ها رو نشون میده و اصلا اماری نشون نمی ده . ضمن اینکه این امار بازدید صفحات رو نشون میده و بازدید نفر نیست درسته/ اگه راهنمائی کنید چجور توی ابزارک ازش استفاده کنم ممنون میشم

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام. یکی دیگر از بازدیدکنندگان محترم سایت بالاتر سوال شما رو پرسیده بود که همین الان پاسخ دادم. به هر حال مجددا پاسخ رو قرار میدم اینجا.

   ————-

   برای استفاده در ابزراک دو راه دارید:
   1) استفاده از shortcode های این افزونه. برای دیدن لیست shortcode ها به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه کنید و روی Installation کلیک کنید.
   2) استفاده از افزونه PHP Code Widget که قبلا توسط علی جان در سایت قرار داده شد استفاده کنید تا یک ابزارک برای اجرای کد های PHP بهتون بده.
   موفق باشید.

  • سلام
   دوست گرامی من می خواهم از تگ استفاد کنم اما تغییرات را نشان نمیدهد
   می خواهم قبل از آمار فلش نشان دهد

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   سلام. از کدوم تگ میخواید استفاده کنید؟ ممنون میشم کمی واضح تر بگید و موضوع رو بیشتر باز کنید

 42. سلام
  منظورم این بود نمی تونم توی ابزارک ازش استفاده کنم همچنین این کد هایی که توی بالا گذاشتی خیلی زیادند ولی توی این ابزارکش کم ترند مثلا آمار الکسا توی ابزارکش وجود ندارد.

  • 53 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام. دوست عزیز برای استفاده در ابزراک دو راه دارید:
   1) استفاده از shortcode های این افزونه. برای دیدن لیست shortcode ها به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه کنید و روی Installation کلیک کنید.
   2) استفاده از افزونه PHP Code Widget که قبلا توسط علی جان در سایت قرار داده شد استفاده کنید تا یک ابزارک برای اجرای کد های PHP بهتون بده.
   موفق باشید.

  • سلام
   ممنون
   مشکل حل شد

 43. استفاده کردم، خیلی خوب و عالی
  ممنون

 44. سلام دستتون درد نکنه منو از دست cystats نجات دادید.

 45. به نظر میاد افزونه جالبی باید باشه فقط یک سوال
  من از افزونهcystats استفاده میکنم اگر اینو نصب کنم امار قبلی سایتم چی میشه؟
  صفر میشه یا اینکه ادامه پیدا میکنه؟

  • آمار از صفر شروع می‌شود. ولی می‌توانید به پایگاه داده مراجعه کنید و به طور دستی مقادیرتون رو به فیلدها اضافه کنید.

  • میشه زحمت بکشیدراهنمایی کنید از کجای دیتابیس بایدتغییراتی که گفتین ایحاد کنم؟

  • به پایگاه داده مراجعه کنید.
   پایگاه داده وردپرس را انتخاب کنید.
   جدول wp_statistics_visits را انتخاب کنید و ردیف آن را ویرایش کنید. (اگر 2 تا ردیف بود، آخرین ردیف را ویرایش کنید.)
   مقادیرتون رو هم بهش بیفزایید.
   کاملا مشخص هست.

  • آقا مصظفی من الان این افزونه نصب کردم سوالم اینه که:
   1-کنتور بازدیدکلا صفر نمایش میده!!!! یعنی
   بازدید امروز: 0
   بازدید دیروز: 0
   بازدید این هفته: 0
   بازدید این ماه: 0
   بازدید امسال: 0
   کل بازدیدها: 0
   2-برای ویرایش کردن در دیتابیس طبق تصویر زیر ادیت که کلیک کنم کجا باید عددآمار را وارد کنم
   http://s2.picofile.com/file/7232922468/5820.jpg
   لطف کنید راهنمایی کنید…ممنون

  • حتی آمار آنلاینش هم با افزونهcystats متفاوت هست همیشه 4تا5نفر کمتر نمایش میده!!؟؟

  • سلام، افزونه را در تنظیمات افزونه فعال کنید.
   دقت کنید که افزونه در شبکه کار نمیکند!

 46. این افزونه نیاز داره که اون کدها رو هم واردش کنیم یا خودش تمام اینها رو درون خودش داره و ما فقط باید آپلود و نصبش کنیم؟

  با سپاس

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام کیان جان اگه بخوای توی قالب به صورت دستی وارد کنید بله نیاز هست اما اگه میخوای از ابزارک استفاده نکنی نه نیاز نیست !

 47. سلام عالی بود و لازم
  ممنون

 48. ورژن جدیدش هم اوومده

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   از سازنده سوال میکنم اگه اومده بود میذارم

  • سلام، بله در نسخه‌ی جدید مشکل جی‌کوئری ادمین حل شده است.
   علی جان بهتره پیوند مربوط به دریافت افزونه را از مخزن وردپرس بردارید تا به‌روز باشه.
   با تشکر.

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام مصطفی جان فایل رو به روز کردم البته ادرس مخزن وردپرس هم هست و در ضمن کسایی که نصب کردن میتونن به طور خودکار به روز کنم

 49. سلام
  این افزونه عالی رو نصب کردم اما بعد از نصب با جاوا اسکریپت های وی پی ادمین مشکل پیدا میکنه و مثلا اخبار وردپرس در حالت آوردن می ماند و یا ابزارک ها باز نمیشن و …

  چه کنم ضمن اینکه افزونه هم میخوام و از Cystats خسته شدم

  ممنون

  • سلام، در نسخه 2.2.1 این مشکل حل شده.
   افزونه را به روز کنید.

  • سلام
   مصطفی جان خسته نباشی … واقعا دستت درد نکنه ، نسخه به روزش چیزهای بهتری اضافه کن انشالله موفق باشی
   یاعلی

  • سلام و خسته نباشی

   متاسفانه آپدیت هم کردم اما باز این مشکل هست و وقتی وارد درسته ابزارک ها میشم جاوایی که برای باز شدن و یا درگ کردن ابرازک ها هست کار نمیکنه و پس از غیر فعال کردن افزونه کار میکنه
   ممنون میشم راهنمایی کنید..

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سعید جان بررسی میکنم

 50. سلام
  بنده پلاگین رو نصبیدم ولی وقتی ابزارک را فعال می کنم کادر ابزارک را نشان نمیدهدو همچنین دکمه رتبه الکسا وجود نداره؟

  • سلام
   توی ابزارک نمی تونم استفاده کنم فتال ارور میده
   لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه توی ابزارک استفاده کرد؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   حامد جان چه اروری؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   بررسی میکنم توی جواب همین کامنت جواب رو ارسال میکنم

 51. آی گفتی!
  آقا ممنون از تلاشتون و زحمتتون

 52. سلام من قصد دارم افزونه رو نصب کنم اما یه سوال داشتم. چطور باید اون حجم از دیتابیس رو که توسط cystats اشغال شده بود رو پاک کنم؟
  یا اینکه پس از پاک شده افزونه حجم دیتابیسی هم که اشغال کرده خود به خود پاک میشه؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   محمد جان بررسی کن اگه جداول پاک نشد به صورت دستی از دیتابیس حذف کن

 53. سلام آقا علی واقعا جالب بود …

  فقط یه نکته .. من اینو نصب کردم و فعالش کردم ولی آمارم اینجوری شد

  بازدید امروز : 0
  بازدید دیروز : 0
  بازدید کـــل : 0
  افراد آنلاین : 8 بازدیدکننده
  ورودی گـوکل : 0 وارد شده

  با اینکه افراد انلاین هست و کاربران میان و می رن ولی باز بازدید ها صفر هستش .. !!!! مشکلش از چی می تونه باشه؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   امین جان بررسی میکنم

  • سلام، قبل از فراخوانی افزونه echo را به کار ببرید.
   تمامی توابع افزونه بازگشتی شده‌اند 😉
   مثال:

  • مثال:
   echo wp_statistics_useronline();

  • خوب تو کد هایی که بالا آقا علی نوشته بود استفاده کردم که Echo هم وجود داشت.. ولی نشون نمی ده
   این صفحه رو ببینین
   http://www.cheshmack.com/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1

 54. سلام آقا
  خدا خیرتون بده که ملتی رو از شر cystats نجات میدین.

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام محسن جان من شخصا از این به بعد توی وبهام از این استفاده میکنم خیلی خوب شده

 55. سلام
  افزونه جالب و بسیار کاملیست فقط من یه سوال داشتم … این افزونه آمار سایت رو در صورت نمایش در صفحه جمع آوری میکنه؟
  اگه یه نگاه به سایت من بندازید توی صفحه اصلی من جایی برای این افزونه ندارم اما میخوام که آمار بازدیدهایم درست باشه یعنی اگه من نمیتونم توی صفحه اصلی نمایش بدمش آمار بازدید من شامل بازدید از صفحه اصلی هم باشه

  نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه اما ممنون میشم پاسخ بدید

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   وحید جان خیلی خوش اومدی به این سایت و بگم که سایتت خیلی خوبه و جالبه خب جا هم میتونیم برات جور کنیم اون پائین تو فوتر یه ردیف بزن 4 تا از معیارهایی که برات مهمه تو آمار رو قرار بده !

 56. با سلام
  1- این افزونه مانند cystat حجم بالایی از دیتابیس را نمی گیره؟
  2- برای وردپرس شبکه و وبلاگ ها می توان استفاده کرد؟
  با تشکر از کطالب خوبتون

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   در مورد سوال اول نه خیلی سبک و بهتره اما سوال دوم رو نمیدونم ! میپرسم بهت اطلاع میدم محسن جان

  • سلام، ممنون از شما علی جان بابت معرفی افزونه.
   1. این افزونه کلا 4 تا جدول در پایگاه داده ایجاد میکند که بیشتر از 1 رکورد در جدول ثبت نمیکند! برخلاف افزونه cystats که بابت هر بازدید 1 رکورد ثبت میکند.
   پس خیالتون بابت حجم دیتابیس راحت باشه.
   2. برای وبلاگ های شبکه فعلا فعال نیست و کار نمیکند. اما سعی میکنم در نسخه بعدی این امکان رو بهش اضافه بشه.
   با تشکر.

  • مصطفی جان سلام
   یعنی این از Cystats بهتره ؟

 57. واقعا اگه خود ایرانی ها اینو درست کردن کارشون محشره واقعا که از صد تا افزونه ی وردپرس بهتره . ببخشید فقط یه سوال من یه پی اس دی طراحی کردم می خواستم بهتون نشون بدم نظرتون رو بگید می شه آدرس آی دی تون رو بگیرم واقعا ممنون چون چند تا سوال هم داشتم که می خواستم نظرتون رو درباره ی اونا هم بدونم . بازم ممنون

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   بله ارمان جان این افزونه کاملا وطنیه ! از طریق ایمیل من در خدمتتون هستم

 58. سلام خسته نباشید
  افزونه که معرفی کردین امکانات خیلی خوبی داره آماری که نشون میده به صورت عمومیه یا خصوصی هم میشه ؟
  که فقط خودم بدونم که آمار به چه صورته
  ممنون

  • سلام، به صورت عمومی هست 😉

 59. خیلی خوبه . ولی من کلا از این افزونه های آمارگیر استفاده نمی کنم .

 60. عالی بود خیلی خوب بود ولی به نظر شما سرعت سایت رو نمی گیره من که هیچ وقت از افزونه های آمار برای سایت استفاده نمی کنم چون سرعت رو بدجور میاره پایین

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   نه آرمان جون قدرت این خیلی بالاتره

  • مرسی خیلی جالبه پس حتما باید تستش کنم بازم ممنون مثل همیشه پرچم همیار وردپرس بالاست

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   قربانت آرمان جان