پرسش و پاسخ وردپرسی در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

گروه تلگرامی وردپرسی ها
گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

با سلام خدمت شما کاربران محترم؛
باتوجه به گسترش روز‌افزون کاربران (توسعه‌دهندگان و استفاده کنندگان) وردپرس در ایران، تصمیم گرفتیم در کنار کانال تلگرامی همیاروردپرس به آدرس
[email protected] ، یک بستری فراهم کنیم که استفاده‌کنندگان وردپرس و توسعه‌دهندگان و متخصصان آن بدون تعصب به برند خاصی، در یک محیط کاملا شفاف و کنترل شده و سالم به گفتگو بپردازند.

گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

این بستر تبدیل به یک گروه وردپرسی در تلگرام به نام گروه وردپرسی‌ها به آدرس [email protected] شده است. در این گروه که تا کنون بیش‌از هزار وردپرس‌کار در آن عضو هستند، می‌توانید سوالات وردپرسی خود را بپرسید یا اگر متخصص هستید به سوالات کاربران پاسخ دهید.

چه فرصتی در این گروه نهفته است؟

به کسانی که باهوش هستند و همیشه دنبال فرصت‌ها می‌گردند توصیه می‌کنم حتما در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها عضو شوند و مشارکت فعال داشته باشند. به ۲ دلیل:

  1. از نزدیک با نیاز کاربران روبرو می‌شوید و به سادگی می‌توانید با طراحی محصولات هوشمندانه، به نیاز‌های پرتکرار کاربران پاسخ دهید.
  2. با مشارکت موثر در این گروه می‌توانید ضمن کسب تجربه‌ی بیشتر، اعتبار خود را نیز افزایش دهید.

چه تفاوتی بین این گروه و سایر گروه‌های تلگرامی است؟

نظم و نظارت دقیق با کمک روبات‌ها، مدیران فعال و مدیران افتخاری در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها، از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. طوری که تقریبا هیچ سوالی در رابطه با کار با وردپرس و توسعه‌ی وردپرس بدون پاسخ نمی‌ماند و کسی هم نمی‌تواند با ارسال پیام‌های تبلیغاتی یا پیام‌های غیرمرتبط (که در اکثر گروه‌های تلگرامی شاهد آن هستیم) مزاحم بحث‌های تخصصی وردپرس‌کارها شود.

برای عضویت رایگان در این گروه کافی است از لینک https://t.me/wpiha یا سرچ عبارت [email protected] در تلگرام استفاده نمائید.

چنانچه پیشنهادی برای بهبود عملکرد گروه تلگرامی وردپرسی‌ها دارید یا در دیدگاه همین نوشته برای ما بنویسید یا به آی‌دی [email protected] در تلگرام پیام ارسال نمائید.

خرید محصولات حرفه ای وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,675 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.