پرسش و پاسخ وردپرسی در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

گروه تلگرامی وردپرسی ها گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

با سلام خدمت شما کاربران محترم؛
باتوجه به گسترش روز‌افزون کاربران (توسعه‌دهندگان و استفاده کنندگان) وردپرس در ایران، تصمیم گرفتیم در کنار کانال تلگرامی همیاروردپرس به آدرس
Hamyarwp@ ، یک بستری فراهم کنیم که استفاده‌کنندگان وردپرس و توسعه‌دهندگان و متخصصان آن بدون تعصب به برند خاصی، در یک محیط کاملا شفاف و کنترل شده و سالم به گفتگو بپردازند.

گروه تلگرامی وردپرسی‌ها

این بستر تبدیل به یک گروه وردپرسی در تلگرام به نام گروه وردپرسی‌ها به آدرس wpiha@ شده است. در این گروه که تا کنون بیش‌از هزار وردپرس‌کار در آن عضو هستند، می‌توانید سوالات وردپرسی خود را بپرسید یا اگر متخصص هستید به سوالات کاربران پاسخ دهید.

چه فرصتی در این گروه نهفته است؟

به کسانی که باهوش هستند و همیشه دنبال فرصت‌ها می‌گردند توصیه می‌کنم حتما در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها عضو شوند و مشارکت فعال داشته باشند. به ۲ دلیل:

  1. از نزدیک با نیاز کاربران روبرو می‌شوید و به سادگی می‌توانید با طراحی محصولات هوشمندانه، به نیاز‌های پرتکرار کاربران پاسخ دهید.
  2. با مشارکت موثر در این گروه می‌توانید ضمن کسب تجربه‌ی بیشتر، اعتبار خود را نیز افزایش دهید.

چه تفاوتی بین این گروه و سایر گروه‌های تلگرامی است؟

نظم و نظارت دقیق با کمک روبات‌ها، مدیران فعال و مدیران افتخاری در گروه تلگرامی وردپرسی‌ها، از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. طوری که تقریبا هیچ سوالی در رابطه با کار با وردپرس و توسعه‌ی وردپرس بدون پاسخ نمی‌ماند و کسی هم نمی‌تواند با ارسال پیام‌های تبلیغاتی یا پیام‌های غیرمرتبط (که در اکثر گروه‌های تلگرامی شاهد آن هستیم) مزاحم بحث‌های تخصصی وردپرس‌کارها شود.

  قابلیت پشتیبانی از تصاویر WebP در وردپرس 5.8 اضافه خواهد شد!

برای عضویت رایگان در این گروه کافی است از لینک https://t.me/wpiha یا سرچ عبارت wpiha@ در تلگرام استفاده نمائید.

چنانچه پیشنهادی برای بهبود عملکرد گروه تلگرامی وردپرسی‌ها دارید یا در دیدگاه همین نوشته برای ما بنویسید یا به آی‌دی HamyarwpTeam@ در تلگرام پیام ارسال نمائید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.