تغییر آدرس ورود به سایت در وردپرس WPS Hide Login

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
وردپرس در عین حال که قدرتمند ترین سیستم مدیریت محتوا دنیا محسوب می شود، گاهی نفوذ پذیر می شود و این امر موجب پایین آمدن امنیت سایت می باشد و خسارت آن نیز ممکن است جبران ناپذیر شود. بیشتر نفوذ ها از طریق صفحه ورود سایت ها می باشد و ما با کمک افزونه ای که امروز قصد معرفی و آموزش آن را داریم شما را قادر میکند که امکان تغییر آدرس ورود به پنل وردپرس که wp-login.php یا wp-admin می باشد را به نام دلخواه خودتان تغییر دهید.

تغییر آدرس ورود به وردپرس با WPS Hide Login

wps-hide-login- تغییر آدرس ورود به وردپرس

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس به ثبت رسیده است و امکان تغییر آدرس ورود به وردپرس را فراهم می کند.
تا کنون بیش از 100000 دانلود و نصب و فعال سازی داشته است و جزو افزونه های مطرح در زمینه امنیت وردپرس محسوب می شود.

توضیحات مختصر!!

این افزونه کاربردی وردپرس توسط Remy Perona کانادایی نوشته شده است که از آخرین آپدیت این افزونه کاربردی وردپرس حدود 2 ماه می گذرد.
دقت لازم را داشته باشید که این افزونه کاربردی وردپرس تنها برای تغییر آدرس ورود به وردپرس می باشد و هیچگونه امکانات مجزا دیگری نیز ندارد.

  آیا می‌دانید برای ساخت قالب وردپرس ، تنها به 8 مرحله نیازمندیم؟

آموزش کار با افزونه

ابتدا اخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را از مخزن وردپرس دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی کنید. دقت داشته باشید که شما میتوانید از انتهای همین آموزش آخرین نسخه این افزونه کاربردی وردپرس را دانلود و سپس میتوانید در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی کنید.
بعد از نصب و فعال سازی از منوی پیشخوان وردپرس به سراغ قسمت تنظیمات می رویم و از زیر منو های  موجود روی گزینه همگانی کلیک کنید.

open-settings-hamyarwp- تغییر آدرس ورود به وردپرس

با ورود به این صفحه، به انتهای تنظیمات می رویم و گزینه ای با عنوان WPS Hide Login مشاهده می شود که با نصب و فعال سازی این افزونه اضافه شده است. و امکان تغییر آدرس ورود به وردپرس را فراهم می کند.
در این قسمت یک Text Box وجود دارد که نام مورد نظر خود را برای URL ورود انتخاب کنید.

settings-hamyarwp-تغییر آدرس ورود به وردپرس

حال کافیست که یک نفس عمیق بکشید و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید و یک بار از حساب کاربری خود خارج شوید و لینک مورد نظر را در قسمت URL مروگر خود بنویسید و مشاهده خروجی خوب این افزونه کاربردی وردپرس را مشاهده میکنید که نمایانگر تغییر آدرس ورود به وردپرس می باشد.

output-hamyarwp-تغییر آدرس ورود به وردپرس

موفق باشید

دانلود افزونه WPS Hide Login

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.