تخفیف همگانی برای محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts

تخفیف همگانی برای محصولات در ووکامرس

سلام دوستان؛

ارائه ی هر گونه تخفیف یکی از بخش های اساسی در فروشگاه اینترنتی است. گاهی این تخفیفات به صورت فصلی است، گاهی برای فروش بیشتر و آوردن محصولات جدید به فروشگاه، بعضی وقت ها به ماسبت های مختلف و سایر موارد!
ما نیز روش های متفاوتی را برای تخفیف محصولات در انواع مختلف مطرح کردیم. اما تا به امروز تخفیف هایی را که مشخص کردیم برای هر محصول جداگانه به کار بردیم و مقداری را مشخص کرده و در نظر گرفتیم. اما نوعی تخفیف کاملا پویا یا داینامیک وجود دارد که شما به راحتی می توانید تمامی محصولات فروشگاه یا دسته ای خاص را شامل حال چند درصدی تخفیف که مد نظرتان است کنید.
معمولا این نوع تخفیفات همگانی در فروشگاه هایی که محصولات و دسته های مربوط به محصولات زیاد است در نظر گرفته می شود تا صاحبان فروشگاه راحت تر و تنها با چند کلیک و وارد کردن اطلاعات مخصوص به قیمت محصول بتوانند تخفیف دلخواه خود را اعمال کنند و هر زمان نیز تمایل به حذف این مورد داشتند به راحتی آن را بردارند.
در واقع می توانیم به این نوع تخفیفات تخفیف داینامیک بگوییم. در آموزش ووکامرس امروز قصد داریم به بررسی افزونه ای برای این عملکرد اشاره کنیم که بسیار مفید و کارآمد است. پس با ما همراه باشید…

افزونه YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts

yith woocommerce daynamic hamyarwp

این افزونه ی قدرتمند می تواند به راحتی قیمت و درصد تخفیف را مشخص کرده و در کنار آن دسته ای که می خواهید شامل حال این تخفیف شود را نیز تعیین کند.

  بهترین پلاگین های فشرده سازی تصویر وردپرس

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی از منوی yith plugins گزینه ی “Daynamic pricing” مشاهده می شود. بر روی آن کلیک کرده تا به بخش تنظیمات تخفیف برویم…

General Settings

general setting hamyarwp

Enable Dynamic Pricing and Discounts: این گزینه دکمه ای برای فعال و غیر فعال کردن افزونه دارد که می توانید آن را به حرکت درآورید.
Add a new rule for pricing: افزودن قانون مورد نظر جهت تخفیف! یعنی مقدار تخفیفی را که می خواهید وارد کنید. به عنوان مثال من 20 درصد تخفیف را مشخص کردم و سپس بر روی گزینه ی Add new rule کلیک کنید تا فهرست کشویی مانند فهرستی که در تصویر می بینید برای شما ایجاد شود. سپس آن را باز کرده و …
Apply to: دسته ی مورد نظر از محصولات را مشخص کنید یا اگر می خواهید کل محصولات شامل حال تخفیف شوند بر روی All products قرار دهید.
Discount Amount: مقدار تخفیف را به صورت حداقل و حداکثر می توانید تعیین کنید.

حال تنظیمات خود را ذخیره کنید. هر محصولی که به سبد خرید اضافه شود 20 درصد از آن کسر می شود.

discount hamyarwp

جمع بندی! 

اگر می خواهید به روشی راحت تر و سریع تر برای محصولات خود تخفیف درصدی قرار دهید و بعد از مدتی نیز به راحتی آن را حذف کنید می توانید از افزونه ای که امروز آموزش داده شد استفاده کنید. افزونه ای است که تخفیف همگانی را برای محصولات شما اعمال می کند.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts

سوالات متداول

با ارائه تخفیفات به طرق مختلف می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. معمولا همه افراد دنبال تخفیف هستند تا محصول موردنظر را با قیمت بهتری تهیه کنند.
نوعی تخفیف کاملا پویا یا داینامیک وجود دارد که شما به راحتی می توانید تمامی محصولات فروشگاه یا دسته ای خاص را شامل حال چند درصدی تخفیف که مد نظرتان است کنید. معمولا این نوع تخفیفات همگانی در فروشگاه هایی که محصولات و دسته های مربوط به محصولات زیاد است در نظر گرفته می شود تا صاحبان فروشگاه راحت تر و تنها با چند کلیک و وارد کردن اطلاعات مخصوص به قیمت محصول بتوانند تخفیف دلخواه خود را اعمال کنند و هر زمان نیز تمایل به حذف این مورد داشتند به راحتی آن را بردارند.
شما با کمک افزونه YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts می توانید تخفیف همگانی برای محصولات درنظر بگیرید.
دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.