حق انتخاب قیمت توسط مشتری با YITH WooCommerce Name Your Price

حق انتخاب قیمت توسط مشتری در ووکامرس

حق انتخاب قیمت توسط مشتری در ووکامرس

سلام؛

به طور معمول ما محصولاتی را در فروشگاه اینترنتی خود با قیمت های مختلف قرار می دهیم تا مشتریان طبق علایق خود و با توجه به قیمتی که در نظر گرفتیم، محصول را خریداری کنند. اما امکانی در ووکامرس وجود دارد که می توان با استفاده از آن به مشتری اجازه دهید تا خود قیمتی را که می تواند متقبل شود، وارد کند! این کار به نظر غیر منطقی می رسد زیرا حتما می گویید، مسلما مشتری قیمتی را وارد می کند که پایین تر از قیمت محصولات ماست و این یعنی ضرر! بله درست است. اما استفاده از این روش نیز بسیار کاربردی است. پس چه کنیم؟
می توانیم به گونه ای حرفه ای و کاربر پسند این فعالیت را اجرا کنیم. مثلا با توجه به فعالیت فروشگاه محصولاتی که تقریبا قیمت پایینی دارند را در فروشگاه بگذارید و فیلد مشخص کردن قیمت را برای مشتری در نظر بگیرید تا مشتری قیمت خورد نظر خود را وارد کرده و محصول را خریداری نماید. مثلا یک فایل متنی، یک آلبوم موزیک و…
در اینصورت می توانید نظر مشتریان خود را بسیار جلب کرده و مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه بکشانید. البته می توانید فقط برای مدت محدودی و در بازه های زمانی خاصی این کار را انجام دهید.
در آموزش ووکامرس امروز با افزونه ای از یری yith آشنا می شویم که می تواند حق انتخاب قیمت مورد نظر توسط مشتری را مشخص کند.

افزونه YITH WooCommerce Name Your Price

yith woocommerce name your price hamyarwp

این افزونه در صفحه ی فروشگاه فیلدی را در اختیار مشتری قرار می دهد که می تواند قیمت مورد نظر خود را وارد کند.

نکته!!! این افزونه توسط همیار وردپرس فارسی شده است و می توانید نسخه ی فارسی آن را از انتهای همین آموزش دریافت کنید!

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی از منوی yith plugins گزینه ای با عنوان “قیمت مورد نظر” مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات منتقل خواهید شد. تنظیمات افزونه دارای دو بهش رایگان و غیر رایگان می باشد که ما طبق معمول به بخش رایگان آن می پردازیم.

تنظیمات اصلی

general setting hamyarwp

“نام فیلد تعیین قیمت” متن دکمه: در اینجا می توانید متنی برای این فیلد مشخص کنید و در واقع آن را فعال نمایید.
تنظیمات خود را ذخیره کرده و به بخش صفحه ی ویرایش محصول بروید…

در قسمت اطلاعات محصول گزینه ای با عنوان name your price موجود است که با علامت زدن این گزینه افزونه برای محصول فعال خواهد شد.

name your price hamyarwp

در واقع با فعال کردن این گزینه تمامی بخش قیمت برای محصول غیر فعال می شود و به مشتری امکان وارد کردن قیمت می دهد. حال محصول را بروز رسانی کرده و به سراغ صفحه ی محصول می رویم تا نتیجه را مشاهده کنیم…

choose price hamyarwp

جمع بندی!

گاهی لازم است برای جذب مشتری و رضایت آن ها کارهایی اصولی انجام دهید. مثلا می توانید بخشی را برای انتخاب قیمت برای محصولاتی که امکانش را دارند قرار داد! با کمک افزونه ای که امروز خدمت شما آموزش دادیم می توانید اینکار را به راحتی انجام دهید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Name Your Price

دانلود   صفحه افزونه

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.