15 ابزاری که میتوانند محتوای تکراری سایت شما را شناسایی کنند

همه کاربران دنیای اینترنت مایل اند وقتی قدم به سایتی میگذارند در آن سایت با محتوای جدید و تازه رو به رو شوند و مقالات و اخباری را در آن سایت ببینند که مشابه آن را در هیچ سایت دیگری ندیده باشند. و به طور واضح با محتوای تکراری سایت رو به رو نشوند!
در صورتی که شما مدیریت یک سایت را بر عهده دارید موظف هستید که محتوای تازه و جدید تولید نمایید و یا چنانچه یک یا چندین نویسنده برای سایت شما نویسندگی میکنند شما باید بر روی کار تمامی نویسندگان خود نظارت داشته باشید و اجازه انتشار محتوای نوشته شده توسط آنها را تا زمانی که از جدید بودن آنها اطمینان حاصل نکرده اید صادر نکنید.

محتوای تکراری سایت

 اینکه محتوای نوشته شده توسط نویسنده قبلا بر روی سایت قرار گرفته است یا نه را شما باید بررسی نمایید. همچنین شما وظیفه دارید تا تمامی موارد دارای اهمیت یک نوشته ی استاندارد مانند عناوین مناسب ، استفاده از توضیحات متا و… را بررسی کنید. تمامی این کار ها برای این است که سایت شما به عنوان یکی از بهترین سایت ها در زمینه ی فعالیتیتان به کاربرانی که اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت سرچ میکنند به آنها پیشنهاد شود.

امروز با یکی دیگر از آموزش های وب سایت همیار وردپرس در خدمت شما هستیم تا 15 ابزاری که به شما در تشخیص محتوای تکراری سایت کمک میکند را معرفی نماییم.
قبل از شروع معرفی ابزار ها باید خاطر نشان کرد که استفاده از تمامی ابزار های معرفی شده در این آموزش رایگان نیستند و ممکن است برخی از آن برای ارائه خدمات از شما وجهی را دریافت نمایند. در صورتی که آموزش برای شما مفید واقع شد میتوانید به آن امتیاز دهید و یا با استفاده از دکمه های انتشار آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ابزار VIRANTE

virante - محتوای تکراری سایت

چنانچه مطالب زیادی بر روی وب سایت خود دارید و میخواهید در مورد محتوای تکراری سایت بدانید، میتوانید از این ابزار برای بررسی تکراری بودن مطالب استفاده نمایید.

ابزار DUPLI CHECKER

dupli checker - محتوای تکراری سایت

یکی دیگر از برترین ابزار های تشخیص محتوای یونیک از تکراری ابزار Dupli Checher می باشد این ابزار به شما در تشخیص متونی که از سایت های دیگر به سرقت رفته است کمک زیادی میکند.

ابزار COPYRIGHT SPOT

copyright spot - محتوای تکراری سایت

این ابزار نیز مانند هم رده های خود به مدیران وب سایت در تشخیص محتوای تکراری سایت کمک میکند. و متون کپی برداری شده را نشان می دهد.

ابزارPLAGIARISMA

plagiarisma- محتوای تکراری سایت

 این سایت نیز مانند سایت copyright spot عمل میکند ولی برتری که نسبت به آن دارد این است که میتواند تعداد کلمات تکراری در یک متن را نیز شناسایی و آن ها را به رنگ قرمز درآورد.

ابزار PERCENT DUPE

percent dupe - محتوای تکراری سایت

این سایت نیز به صورت آنلاین توانایی تشخیص متن کپی و محتوای تکراری سایت را دارا می باشد.

ابزار COPY SCAPE

copyscape- محتوای تکراری سایت

این ابزار با دریافت متن مشخصی از شما میتواند آنرا بین تمام محتواهایی که در سراسر اینترنت منتشر شده است مقایسه نماید و کپی بودن یا یونیک بودن آنرا به شما اطلاع دهد.

ابزار COPY GATOR

copy gator - محتوای تکراری سایت

این ابزار با استفاده از آر اس اس وب سایت شما اقدام به کنترل محتوای سایت شما از نظر کپی برداری و یونیک بودن می نماید.

ابزار ARTICLE CHECKER

article checker- محتوای تکراری سایت

این ابزار هم اجازه بررسی محتوای تکراری سایت را برای شما به ارمغان می آورد.

ابزار PLAGIARISM CHECKER

plagrism checker - محتوای تکراری سایت

 این ابزار هم مانند سایر هم رده های خود در داشتن سایتی متنوع با محتوای جدید خاص به شما کمک میکند.

ابزار PLAGIARISM DETECT

plagrism detect - محتوای تکراری سایت

این ابزار را شاید بتوان یکی از برترین ابزار های شناسایی محتوای کپی در نظر گرفت زیرا با سرچ پیشرفته ای که دارد میتواند حتی کلمات کپی شده در متن را نیز به شما نشان دهد.

ابزارSIMILAR PAGE CHECKER

similar page checker - محتوای تکراری سایت

این ابزار سایت شما را با سایر سایت هایی که در حوزه کاری شما فعالیت میکنند مقایسه میکند و به شما اعلام میکند که سایت شما از نظر محتوایی چند درصد شبیه به سایت همکاران شما است.

ابزار DUPLICATE CONTENT

duplicate content- محتوای تکراری سایت

این ابزار قابلیت این را دارد که به شما توضیح دهد متونی که در دو سایت شبیه به هم دیگر تشخیص داده شده اند تا چه حدی مشابه یکدیگر بوده اند.

ابزار PLAGIUM

plagum-محتوای تکراری سایت

این ابزار هم جز فوق پیشرفته ترین ابزار های شناسایی محتوای تکراری سایت می باشد به این صورت که شما محتوای خود را وارد برنامه میکنید. برنامه با استفاده از قابلیت چند زبانه بودن همگام با سرچ در اینترنت در می یابد که سایت مرجع نوشته (اولین سایتی که مطلب مشابه سایت شما در آن قرار داده شده است)
چه سایتی  می باشد.

ابزارDUPE COP

dup cope- محتوای تکراری سایت

 این ابزار میتواند به شما در شناسایی متون کپی شده کمک کند همچنین میتواند با پیشنهاد دادن کلمات جایگذین در ایجاد یک محتوای یونیک به شما کمک نماید.

ابزار DUPE FREE PRO

dupe free pro - محتوای تکراری سایت

این ابزار هم مانند هم رده های متوسط خود میتواند به شما در تشخیص کپی بودن متن کمک کند.

 امیدوارم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید و با استفاده از یک یا چند ابزار معرفی شده در این مقاله بتوانید برای سایت خود یک محتوای یونیک و فوق العاده ایجاد نمایید.

پاینده و پیروز باشید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. کدومشون رایگانه؟
    اکثرا همشون پولی هستن

  2. سلام
    آیا این سایت ها متون فارسی رو هم تشخیص میدن؟؟

    با تشکر