افزونه و پوسته سایت‌های وردپرسی را با اسکن وردپرس بیابید!

اسکن وردپرس

در حال حاضر وبسایت‌های متعددی با وردپرس خلق شده است که هر کدام از پوسته و افزونه‌های مختلفی استفاده می‌کنند. اما اگر بخواهیم برای یافتن افزونه و پوسته سایت‌های وردپرسی در تک تک آن‌ها جستجو کنیم، مسلما مدت زمان زیادی را باید صرف کنیم یا شاید هرگز به نتیجه درستی نرسیم. این سوال که برای یک امکانی چه افزونه‌ای استفاده شده همیشه در بین کاربران مطرح است به همین دلیل این کار را با کمک اسکن وردپرس برای شما آسان کردیم.

اسکن وردپرس

در واقع اسکن وردپرس به صورت یک موتور جستجو برای سایت‌های وردپرسی عمل می‌کند. همان‌طور که شما اطلاعات خود را در گوگل جستجو می‌کنید و شماری از سایت‌ها را در نتیجه به شما نشان می‌دهد، می‌توانید وبسایت مورد نظر را جستجو کنید تا اسکن وردپرس نتایج حاصل از افزونه‌های استفاده شده و قالب وبسایت مورد نظر را برای شما ظاهر کند.
این سایت، محصول دیگری از همیار وردپرس است که تمامی اسکن‌های اخیر را به شما نمایش داده و نتایج حاصل از آن را به شما می‌دهد. اگر موافق باشید کمی بیشتر با عملکرد آن آشنا شویم.

بررسی ویژگی‌های وردپرسی سایت شما

در این کادر می‌توانید وبسایت وردپرسی مورد نظر خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه بررسی فشار دهید. چنانچه می‌خواهید نتایج برای عموم مشخص نشود می‌توانید تیک گزینه “خصوصی، در نتایج بررسی قرار نده” را بزنید. (اگر کمی صبر کنید در این مورد هم صحبت خواهیم کرد.)

اسکن‌های اخیر

recently scan- اسکن وردپرس

در این قسمت می‌توانید نتایجی که در موتور جستجوی بالا توسط افراد یا خودتان وارد شده را مشاهده کنید. چنانچه تیک گزینه خصوصی را زده باشید، نتیجه از چشم سایر کاربران پنهان می‌ماند.
همچنین در اینجا می‌توانید زمان جستجو را در اسکن وردپرس مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر کدام از نتایج یا وبسایت‌ها، تعداد افزونه‌هایی که در آن‌ها به کار رفته را می‌توانید ببینید.

آمار افزونه‌های پر استفاده

statistics- اسکن وردپرس

امکانی جالبی که در این سایت وجود دارد آماری است که در مورد افزونه‌های پر استفاده به شما می‌دهد. یعنی افزونه‌هایی که در اکثر وبسایت‌ها استفاده شده یا استفاده نشده یا در کل میزان استفاده آن را مشخص می‌کند.

فیلتر براساس تاریخ

filter- اسکن وردپرس

چنانچه می‌خواهید جستجوی شما طبق تاریخ خاصی در اسکن وردپرس نمایان شود می‌توانید تاریخ شروع و پایان را فیلتر کنید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید.

نمایش نتایج جستجو

چنانچه بر روی هر کدام از وبسایت‌های بدست آمده کلیک کنیم می‌توانیم افزونه‌ها، پوسته استفاده شده در آن و اطلاعات کامل آن‌ها را ببینیم.

result website- اسکن وردپرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در بالای صفحه، تعداد افزونه‌ها و پوسته یافت شده را نمایش داده است. یعنی وبسایت مورد نظر از چه افزونه‌ها و چه پوسته‌ای استفاده کرده است.
سایر اطلاعات را نیز به صورت واضح در تصویر مشاهده می‌کنید. و می‌توانید با کلیک روی هر کدام از دکمه‌های سبز رنگ به مقصد برسید. (دانلود، آموزش تکمیلی، سایت سازنده و…)

با کمک اسکن وردپرس به راحتی می‌توانید برای عملکرد وبسایت‌هایی که مشاهده می‌کنید، افزونه مورد نظر یا قالب آن را بیابید و شما نیز از امکانات آن افزونه یا قالب بهره‌مند شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.