بررسی سئو و افزونه های سایت دانلود آهنگ بهتا موزیک

موسیقی جایگاه ویژه‌ای در زندگی افراد دارد. هر فردی سلیقه خاصی در موسیقی دارد و به نوع خاصی از آهنگ‌ها توجه و علاقه نشان می‌دهد. با وجود تمام تفاوت‌ها علاقه به موزیک و آهنگ نقطه نظر مشترکی در بین افراد است. این روزها با توجه به گسترش اینترنت و سایت‌های دانلود، افراد برای دانلود آهنگ مورد علاقه خود به راحتی در گوگل سرچ می‌کنند. سایت‌های دانلود آهنگ جزو سایت‌هایی هستند که رقابت بین آن‌ها بسیار شدید است. قطعا سایت‌های برتری مانند بهتا موزیک که قابلیت‌های زیادی دارند، از مخاطبین بیشتری نیز برخوردارند. سئو یکی از مهم‌ترین مباحث در مورد طراحی و راه اندازی سایت‌ها و به قدرت رسیدن آن‌ها است. سایت موزیک نیز نه تنها از تکنیک‌های سئو بی‌بهره نیست بلکه خدمات سئو برای سایت دانلود آهنگ ضرورت بیشتری دارد. در ادامه سئو سایت بهتا موزیک را بررسی می‌کنیم.

سئو سایت بهتا موزیک

سایت‌های دانلود آهنگ نیز مانند هر سایت دیگری باید مورد تایید گوگل قرار بگیرند تا در نتیجه جست و جوی کاربران به آن‌ها نمایش داده شوند. به همین دلیل سئو سایت‌های موسیقی یا دانلود آهنگ برای گوگل بسیار مهم است و این سایت‌ها باید از سئوی اصولی برخوردار باشند. به بیان دیگر سایت دانلود موزیک از سایت‌هایی است که خدمات سئوی بیشتری احتیاج دارد چون رقابت در بین این سایت‌های مشابه بالا است. سایت بهتا موزیک به عنوان برترین مرجع دانلود آهنگ به خوبی برای موتور جست و جوی گوگل بهینه شده است. به عنوان مثال نام و عنوان آهنگ و توضیحات آن مطابق با قوانین سئو است. این مسئله سبب می‌شود کاربران با سرعت بیشتری بتوانند به آهنگ مورد نظر برسند.

افزونه مورد نیاز سایت دانلود آهنگ

برای یک سایت دانلود آهنگ سرعت لود صفحات بسیار مهم می باشد  و باید در کد نویسی قالب از جاوا اسکریت کمتر استفاده شود ، وهمچنین تا حد امکان از افزون های جانبی کمتری استفاده شود . چرا که خود این افزونه ها باعث کاهش سرعت سایت می شوند .

سایت‌ بهتا موزیک که بر مبنای ورد پرس طراحی می‌شوند از افزونه‌های کمی برخوردار است و تمام قست های سایت مانند ( نمایش جدیدترین آهنگ ها ،  نمایش بهترین آهنگ های هر ماه  و پلیر برای پخش آنلاین موزیک‌های موجود در سایت و غیره )  به صورت کد نویسی در قالب قرار داده شده است . تنها قسمتی که در سایت دانلود آهنگ بهتا موزیک کد نویسی نشده ، و از افزونه‌  استفاده شده ،  بخش امتیاز دهی آهنگ ها  می باشد که از افزونه  rate my post  که یکی از محبوبترین  افزونه های امتیاز دهی وردپرس با قابلیت نمایش امتیاز در گوگل می باشد استفاده شده است  .

استفاده از هاست ایران یا خارج برای سایت دانلود آهنگ

سایت‌های دانلود آهنگ به هاست دیگری احتیاج دارند که حافظه و سرعت بیشتری داشته باشد. بهتا موزیک از هاست کشور ایران  برای هاست اصلی سایت و هاست دانلود  استفاده می‌کند ، و این امکان را برای کاربران فراهم ساخته که فایل‌های باکیفیت و حجم بالا را به راحتی و با سرعت بالا دانلود کنند و دسترسی بهتری برای کاربران فراهم می‌کند و دانلود فایل‌های حجیم مشکلی برای سایت ایجاد نمی‌کند.

چگونه آهنگ مورد نظر خود را در بهتا موزیک دانلود کنیم؟

این وب سایت برترین مرجع دانلود آهنگ‌های ایرانی و خارجی با مضامین مختلف است. شما می‌توانید از طریق لینک زیر به صورت مستقیم وارد سایت شده وآهنگ‌های دلخواه خود را دانلود کنید. در ضمن با وجود هاست دانلود هیچ محدودیتی در دانلود فایل‌های بزرگ ندارید. امکانات فول این سایت حاصل سئو و افزونه‌های قالب آن است. به همین دلیل به عنوان برترین سایت دانلود آهنگ شناخته می‌شود.

اینستاگرام بهتا موزیک behtamusic.com@

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید