بهترین افزونه های نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس

نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس

آیا به دنبال افزونه‌ای برای نمایش محصولات WooCommerce بصورت چیدمان شبکه‌ای هستید؟ جای درستی آمدید! این مقاله کاملا مختص شماست. نمایش محصولات در نمای شبکه‌ای تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان فراهم می‌کند. با افزونه مناسب، می‌توانید به راحتی نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس را داشته باشید. در این مقاله بهترین افزونه های ووکامرسی در این زمینه را به شما معرفی می‌کنیم.

نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس

هنگامی که یک فروشگاه آنلاین ایجاد می‌کنید، مهم است که بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارید و مشاهده آنها را برای مشتریان آسان‌تر کنید. با افزونه ووکامرس مناسب، می‌توانید به راحتی چندین محصول یا ویژگی را از یک محصول در یک نمای شبکه نمایش دهید. این کار تجربه کاربری بهتری را فراهم کرده و تعامل مشتریان با محصولات شما را بهتر می‌کند.

علاوه بر این، افزونه شبکه‌ای محصول نیز انعطاف پذیری بیشتری را برای سفارشی سازی ارائه می‌دهد. شما به راحتی می‌توانید شبکه را تنظیم کنید، تعداد ردیف‌ها و ستون‌ها را انتخاب کنید، رنگ را تغییر دهید و موارد دیگر.

برخی از افزونه‌ها همچنین به شما امکان می‌دهند فیلترهای دسته را اضافه کنید. به این ترتیب، کاربران می‌توانند به سادگی یک محصول را جستجو کرده و آنها را در حالت شبکه‌ای مشاهده کنند نه اینکه هر محصول را در فروشگاه ووکامرس جداگانه کاوش کنند. این امکان به افزایش نرخ تبدیل و افزایش فروش کمک می‌کند.
با این اوصاف، بیایید به بهترین پلاگین‌های نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس بپردازیم.

۱- افزونه Product Carousel Slider & Grid Ultimate for WooCommerce

افزونه Product Carousel Slider & Grid Ultimate for WooCommerce

Product Carousel Slider & Grid Ultimate for WooCommerce یک افزونه رایگان وردپرسی است که به شما امکان می‌دهد شبکه‌ای از محصولات جذاب با طرح‌های مختلف ایجاد کنید. این افزونه تم‌های داخلی را برای نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس ارائه می‌دهد. به علاوه، امکان انتخاب تعداد محصولات برای نمایش در هر صفحه و نشان دادن عنوان سرصفحه و کنترل اندازه‌های تصویر را برای سفارشی سازی فراهم می‌کند. این افزونه همچنین تنظیماتی را برای انتخاب ستون‌ها و ردیف‌ها و فعال کردن صفحه بندی در اختیار شما قرار می‌دهد.

سپس می‌توانید انتخاب کنید که کدام محصولات در شبکه نمایش داده شوند. چندین گزینه برای انتخاب وجود دارد، مانند جدیدترین محصولات، محصولات قدیمی و محصولات برجسته. پس از ایجاد شبکه محصولات، می‌توانید به راحتی آنها را در هر نقطه از فروشگاه ووکامرسی خود با استفاده از کدهای کوتاه اضافه کنید.

  خطای Googlebot cannot access CSS and JS files + راه حل رفع آن

علاوه بر این، گزینه‌هایی برای نشان دادن نشان‌های مختلف روی محصولات وجود دارد. به عنوان مثال، شما یک نشان فروش، نشان ویژه، نشان تخفیف و نشان فروخته شده را در شبکه محصولات خود نمایش می‌دهید. همچنین می‌توانید تنظیمات طراحی را ویرایش کرده و فونت عنوان محصول، رنگ، رتبه‌بندی و موارد دیگر را تغییر دهید.

دریافت افزونه

۲- افزونه Grid/List View for WooCommerce

افزونه Grid/List View for WooCommerce

Grid/List View for WooCommerce افزونه‌ای عالی برای نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس است. این افزونه یک راه حل رایگان عالی برای صاحبان مشاغلی است که به دنبال ایجاد شبکه‌ها و لیست‌های محصولات ساده است. شما می‌توانید از بین ۲ سبک پیش‌فرض، که شامل طرح‌بندی شبکه‌ای یا فهرستی است، انتخاب کنید. علاوه بر این، گزینه‌های اساسی برای سفارشی کردن شبکه محصول شما وجود دارد. می‌توانید انتخاب کنید چند محصول نمایش داده شود و تعداد محصول در کجا قرار گیرد.

دریافت افزونه

۳- افزونه Product Categories Designs for WooCommerce

افزونه Product Categories Designs for WooCommerce

افزونه Designs for WooCommerce اساسی‌ترین افزونه وردپرس برای ایجاد گریدها و اسلایدرهای محصول است. اگر دسته بندی محصولات مختلفی در فروشگاه ووکامرس خود دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه را نصب کرده و از کدهای کوتاه برای نمایش محصولات استفاده کنید.

هیچ گزینه سفارشی‌سازی یا تنظیمات اضافی وجود ندارد که در داشبورد وردپرس به دنبالش باشید. همه چیز از طریق شورت‌کدها کنترل می‌شود. می‌توانید از کدهای کوتاه مختلف برای انتخاب تعداد ستون‌ها، ترتیب دسته بندی محصولات، طراحی شبکه محصول و موارد دیگر استفاده کنید.

دریافت افزونه

نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس

برای فروش محصولات خود باید قوانین زیادی را بدانید و انجام دهید. یکی از این قوانین تدبیر نمایش بهتر  سطح دسترسی آسان برای مخاطبین است. نمایش شبکه ای محصولات در ووکامرس به کاربران امکان دیدن بهتر محصولات و یافتن بهتر آن را می‌بخشد. پس شما هم این عملیات را با کمک یکی از افزونه‌هایی که در بالا گفتیم انجام دهید.

سوالات متداول

یک افزونه رایگان وردپرسی است که بسیار قدرتمند بوده و می تواند بهترین فروشگاه های اینترنتی را با آن راه اندازی کنیم.
۱- منعطف ۲- رایگان ۳- ساخت هر نوع فروشگاه اینترنتی
هنگامی که یک فروشگاه آنلاین ایجاد می‌کنید، مهم است که بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارید و مشاهده آنها را برای مشتریان آسان‌تر کنید. با افزونه ووکامرس مناسب، می‌توانید به راحتی چندین محصول یا ویژگی را از یک محصول در یک نمای شبکه نمایش دهید. این کار تجربه کاربری بهتری را فراهم کرده و تعامل مشتریان با محصولات شما را بهتر می‌کند. علاوه بر این، افزونه شبکه‌ای محصول نیز انعطاف پذیری بیشتری را برای سفارشی سازی ارائه می‌دهد. شما به راحتی می‌توانید شبکه را تنظیم کنید، تعداد ردیف‌ها و ستون‌ها را انتخاب کنید، رنگ را تغییر دهید و موارد دیگر.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.