۶ مورد از بهترین افزونه های SMTP وردپرس (انتخاب تخصصی)

بهترین افزونه SMTP وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه SMTP وردپرس برای وبسایت خود هستید؟ استفاده از افزونه‌های SMTP در وبسایت قابلیت تحویل و امنیت ایمیل‌هایی را که برای کاربران ارسال می‌کنید، بهبود می‌بخشد. این امر می‌تواند از وارد شدن ایمیل‌های شما به پوشه‌های اسپم کاربران جلوگیری کند. در این مقاله، ما بهترین افزونه‌های SMTP را برای وب‌سایت وردپرسس شما انتخاب کرده‌ایم تا تحویل ایمیل را با آن بهبود ببخشید.

بهترین افزونه SMTP وردپرس

به طور پیش‌فرض، وردپرس از تابع ()PHP mail برای ارسال ایمیل از وبسایت وردپرس شما استفاده می‌کند. اینها شامل ایمیل‌های تأیید سفارش برای مشتریان در فروشگاه ووکامرسی، ایمیل‌های ارسال فرم، خبرنامه‌ها، ایمیل‌های فعال‌سازی حساب و موارد دیگر است. با این حال، به دلیل مشکلات سرور، تداخل افزونه‌ها یا تنظیمات نادرست ایمیل، اکثر این ایمیل‌ها هرگز به صندوق ورودی کاربران نمی‌رسند و حتی در پوشه اسپم هم قرار نمی‌گیرند.

این همان جایی است که پلاگین‌های SMTP وارد عمل می‌شوند. این افزونه‌ها به راحتی با سرویس‌های محبوب SMTP ادغام شده تا قابلیت تحویل کلی ایمیل‌های شما را بهبود بخشند. SMTP (پروتکل انتقال نامه ساده) پروتکل استاندارد برای ارسال ایمیل است. برخلاف تابع PHP mail، از احراز هویت مناسب استفاده می‌کند و SMTP را به پروتکل قابل اعتمادتر با نرخ تحویل بالا تبدیل می‌کند. علاوه بر این، یک پلاگین SMTP همچنین تمام ایمیل‌های شما را رمزگذاری می‌کند تا از رهگیری آنها توسط هکرها جلوگیری کند. افزونه‌های SMTP به شما کنترل بیشتری بر تنظیمات ایمیل خود می‌دهند و حتی به شما امکان می‌دهند ایمیلی را که برای گیرندگان ارسال می‌شود، سفارشی کنید. همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به بهترین افزونه‌های SMTP وردپرس در بازار بیندازیم.

۱- افزونه Post SMTP Mailer

افزونه Post SMTP Mailer

Post SMTP Mailer یک افزونه عالی است که به افزایش قابلیت ارسال ایمیل کمک می‌کند. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی سایت وردپرس خود را با ارائه دهندگان خدمات SMTP متصل کرده و حتی در صورت عدم ارسال ایمیل، اعلان‌هایی را از طریق برنامه Slack برای شما ارسال می‌کند. همچنین از OAuth 2.0 برای محافظت از ایمیل‌های شما استفاده می‌کند و آزمایش اتصال را برای شناسایی بلوک‌های دیوار آتش یا خطاهای پیکربندی انجام می‌دهد.

مزایا:

 • با یک لاگر داخلی ایمیل برای پیگیری جزئیات ایمیل همراه است.
 • همچنین می‌توانید این افزونه را با Gmail، Mandrill، SendGrid و Mailgun با استفاده از یک API متصل کنید.
 • با تنظیمات چند سایت وردپرس سازگار است.
 • با Post SMTP Mailer، در صورت خرابی سرور اصلی، می توانید یک سرور SMTP بازگشتی ثانویه طراحی کنید.

معایب:

 • این افزونه به اندازه سایر پلاگین‌های SMTP موجود در لیست امکانات زیادی را ارائه نمی‌دهد.
 • طرح رایگان آن پشتیبانی مشتری اولویتی را ارائه نمی‌دهد.
 • گزارش‌های ایمیل آن چندان جامع نیستند.
 • چرا پست SMTP Mailer را توصیه می‌کنیم: Post SMTP Mailer یک راه حل عالی است اگر بودجه کمی دارید، زیرا برنامه رایگان آن بیشتر ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که برای ارسال ایمن ایمیل‌های خود به آن نیاز دارید.
دریافت افزونه

۲- افزونه FluentSMTP

افزونه FluentSMTP

FluentSMTP یکی از بهترین افزونه SMTP وردپرس است که به شما امکان می‌دهد به راحتی ایمیل‌ها را با استفاده از ارائه دهندگان SMTP مانند Brevo، SendGrid، Mailgun و غیره تحویل دهید. به غیر از بهبود تحویل ایمیل، این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا یک گزارش داشته باشید و ایمیل‌های ارسال شده به کاربران را از داشبورد وردپرس خود ردیابی کنید.

مزایا:

 • این یک افزونه اوپن سورس است که کاملا رایگان است.
 • FluentSMTP رمزگذاری ایمیل را برای ایمن سازی کامل ایمیل شما ارائه می‌دهد.
 • با مسیریابی ایمیل همراه است و به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های ناموفق را مجددا ارسال کنید.

معایب:

 • راه اندازی FluentSMTP با برخی از ارائه دهندگان SMTP کمی دشوار است.
 • از سرورهای Microsoft Exchange پشتیبانی نمی‌کند.
دریافت افزونه

۳- افزونه  Gmail SMTP

افزونه  Gmail SMTP

اگر می‌خواهید از جیمیل به عنوان سرور SMTP استفاده کنید، افزونه SMTP جیمیل یک انتخاب ایده آل است. این افزونه رایگان به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی وبسایت وردپرس خود را با جیمیل متصل کرده و از طریق آن ایمیل ارسال کنید. این افزونه همچنین محافظت از هرزنامه، ثبت ایمیل و پشتیبانی عالی از مشتری را ارائه می‌دهد.

مزایا:

 • Gmail SMTP از OAuth 2.0 استفاده می‌کند که یک روش ورود امن‌تر است.
 • این امر به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های آزمایشی ارسال کنید تا بررسی کنید که آیا همه چیز به درستی کار می‌کند یا خیر.
 • این ایمیل‌های شما را قبل از ارسال رمزگذاری می‌کند تا از آنها در برابر هکرها محافظت کند.

معایب:

 • راه اندازی Gmail SMTP در مقایسه با سایر افزونه‌های موجود در این لیست کمی پیچیده‌تر است.
 • ویژگی‌های ردیابی یا تجزیه و تحلیل ایمیل را ارائه نمی‌دهد.
دریافت افزونه

۴- افزونه SMTP Mailer

افزونه SMTP Mailer

SMTP Mailer یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می‌دهد به راحتی از طریق ارائه دهندگان خدمات SMTP مانند SendLayer، SendGrid، SMTP.com و غیره ایمیل ارسال کنید. این افزونه رابط کاربری آسانی داشته و از احراز هویت برای اطمینان از اینکه ایمیل‌های شما به صندوق ورودی گیرنده تحویل داده می‌شود، استفاده می‌کند.

مزایا:

 • رابط کاربری ساده‌ای دارد.
 • SMTP Mailer کاملا رایگان است.
 • این افزونه به شما امکان می‌دهد، ارسال ایمیل را برای اطمینان از قابلیت تحویل آزمایش کنید.

معایب:

 • باید پلاگین SMTP Mailer را به صورت دستی به یک ارائه دهنده پست متصل کنید.
 • به شما اجازه نمی‌دهد ایمیل‌ها را ردیابی کنید، ایمیل‌ها را ثبت کرده یا آنها را زمان بندی کنید.
 • پشتیبانی عالی از مشتری ارائه نمی‌دهد.

جمع بندی

به طور پیش‌فرض، وردپرس از تابع ()PHP mail برای ارسال ایمیل از سایت وردپرس شما برای کاربران شما استفاده می‌کند. با این حال، اغلب اوقات، ایمیل‌هایی که با استفاده از این تابع ارسال می‌شوند، هرگز تحویل داده نمی‌شوند، و آن را غیرقابل اعتماد و ناامن می‌کند. با استفاده از بهترین افزونه SMTP وردپرس، می‌توانید وبسایت وردپرس خود را به راحتی به یک ارائه دهنده خدمات SMTP متصل کرده و از طریق یک سرور SMTP ایمیل ارسال کنید. این امر نرخ تحویل بالاتری را برای ایمیل‌های شما تضمین می‌کند.

سوالات متداول

این افزونه‌ها به راحتی با سرویس‌های محبوب SMTP ادغام شده تا قابلیت تحویل کلی ایمیل‌های شما را بهبود بخشند. SMTP (پروتکل انتقال نامه ساده) پروتکل استاندارد برای ارسال ایمیل است. برخلاف تابع PHP mail، از احراز هویت مناسب استفاده می‌کند و SMTP را به پروتکل قابل اعتمادتر با نرخ تحویل بالا تبدیل می‌کند.
۱- افزونه Post SMTP Mailer ۲- افزونه FluentSMTP ۳- افزونه Gmail SMTP ۴- افزونه SMTP Mailer
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.