راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی: فروشگاه محصولات مجازی در ووکامرس

محصولات مجازی در ووکامرس
محصولات مجازی در ووکامرس

خیلی‌ها تصور می‌کنند یک فروشگاه اینترنتی فقط می‌تواند محصولات فیزیکی را بفروشد؛ مثلا کیف، لباس، تلفن همراه و … . اما باید توجه داشت که در فروشگاه اینترنتی می‌توان محصولات مجازی نیز فروخت. این محصولات می‌توانند کتاب الکترونیکی (PDF)، آهنگ، عکس، فیلم و هر چیزی که در دنیای واقعی وجود ندارد، باشند. با فروش محصولات مجازی بسیاری از هزینه‌های شما از جمله حمل و نقل کاسته خواهد شد؛ چرا که تحویل محصول به مشتری نیز به صورت خودکار توسط سایت انجام می‌شود و شما نیازی نیست در این روند کار خاصی انجام دهید. در این سری از آموزش ووکامرس، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه محصولات مجازی در ووکامرس ایجاد کرده و به فروش برسانید.

محصولات مجازی در ووکامرس

فرض کنید شما یک گرافیست هستید. پس می‌توانید با ساخت چند محصول گرافیکی با نرم افزارهایی که به آن ها تسلط دارید یک فروشگاه محصولات مجازی در ووکامرس ایجاد کنید. مثلا چند نمونه کارت ویزیت درست کنید و به جای اینکه آن را صرفا برای یک نفر طراحی کنید، طرح مورد نظر را به هزاران نفر بفروشید. کافیست یک فروشگاه فروش محصولات مجازی داشته باشید تا خود سایت به صورت تمام خودکار فرآیند فروش را انجام دهد؛ کاربر محصول مورد علاقه خود را به سبد خرید اضافه می‌کند، حساب خود را پرداخت می‌کند و در نهایت لینک دانلود برایش ارسال می‌شود.

دقت کنید که محصولات در ووکامرس فقط اینها نیستند. فروش دوره‌های مجازی، کارت شارژ، بلیط وسایل نقلیه و … نیز جزء محصولات مجازی به شمار می‌روند. چرا که نیاز به ارسال در دنیای واقعی ندارند و کاربر می‌تواند از آن در کامپیوتر شخصی‌اش استفاده کند.

فروش محصولات مجازی در ووکامرس

فروشگاه‌ساز قدرتمند ووکامرس به ما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر فروش محصولات فیزیکی، بتوانیم محصولات مجازی در ووکامرس نیز به فروش برسانیم. برای این کار، طبق روال معمول اضافه کردن محصول، به قسمت اضافه کردن محصول جدید در سربرگ ووکارس وارد می شویم. همانند قبل عنوان محصول و توضیحات آن را وارد کرده و تصویر شاخص، دسته‌بندی و برچسب‌ها را نیز مشخص کنید. اکنون در جعبه اطلاعات محصول دو گزینه مجازی و دانلودی را مشاهده می‌کنید که به شرح هر یک می‌پردازیم.

virtual product- محصولات مجازی در ووکامرس
انتخاب حالت مجازی و دانلودی

مجازی: محصولی است که ماهیت مجازی دارد اما قابل دانلود هم نیست؛ فرض کنید می‌خواهید یک سمینار برگزار کنید و قصد دارید بلیط‌های این سمینار را به صورت اینترنتی در سایت خود بفروشید. بلیط‌های شما مجازی هستند و برای فروش آن‌ها فقط باید از گزینه مجازی استفاده کنید.

دانلودی: محصولاتی هستند که بعد از خرید باید چیزی به دست مشتری برسد؛ مثلا کتاب الکترونیکی خود را فروخته‌اید و فایل آن باید به صورت اینترنتی به دست خریدار رسیده و از آن استفاده کند. در این صورت محصول شما هم مجازی است و هم دانلودی و باید تیک هر دو را بزنید. با زدن تیک گزینه دانلودی، تنظیمات دیگری نمایش داده خواهد شد که به شرح زیر است:

file download-محصولات مجازی در ووکامرس
وارد کردن فایل های مورد نظر

قیمت عادی: قیمت اصلی محصول را وارد کنید. دقت داشته باشید که اگر می خواهید محصولتان را رایگان در فروشگاه خود قرار دهید، قیمت آن را 0 تومان تعیین کنید. اما ممکن است بپرسید وقتی می‌خواهیم محصولی را به صورت رایگان به مشتریان ارائه کنیم، چرا باید آن را از طریق ووکامرس بفروشیم و چرا لینک دانلود مستقیم را قرار ندادیم؟

یکی از دلایل عمده آن جمع آوری اطلاعات کاربران مشتاق به محصولات و سایت شماست که با این کار، مشتریان اطلاعات خود را اعم از تلفن و ایمیل در اختیار شما می‌گذارند و پس از آن می‌توانند محصول را دریافت کنند. شما بعدا می‌توانید این افراد را از تخفیف‌های خود مطلع سازید تا به مشتری واقعی شما تبدیل شوند. این در صورتی است که اگر لینک دانلود مستقیم را قرار می‌دادیم، هیچ اطلاعاتی از افرادی که آن را دانلود کرده‌اند نداشتیم. خود این می‌تواند در افزایش فروش سایر محصولات مجازی در ووکامرس بسیار موثر باشد.

سایر بخش‌ها

قیمت فروش ویژه: قیمت بعد از تخفیف محصولات مجازی در ووکامرس را در صورت تمایل وارد نمایید.

فایل‌های دانلودی: در این قسمت، تمامی فایل‌هایی که بعد از خرید، مشتری می‌تواند دانلود نماید را قرار دهید. می‌توانید آن‌ها را توسط خود وردپرس با زدن گزینه “انتخاب فایل” آپلود کنید، یا اینکه اگر قبلا فایل خود را در هاست دیگری آپلود کرده‌اید، لینک فایل را در قسمت لینک فایل قرار دهید. نام فایل‌های خود نیز که قرار است به خریداران نمایش داده شود را در قسمت “نام” بنویسید. با زدن گزینه “افزودن فایل” یک ردیف دیگر برای قرار دادن فایل‌های شما ایجاد می‌شود که می‌توانید فایل‌های دیگر را اضافه کنید.

محدودیت دانلود: تعداد دفعاتی را که کاربر، از لینک دانلودی که برایش ایجاد می‌شود می‌تواند استفاده کند، وارد نمایید.
انقضای دانلود: در این قسمت تعیین می‌کنید پس از چند روز بعد از خرید، لینک دانلود محصول قابل دسترس باشد.

البته این دو بخش آخر اختیاری هستند و می‌توانید محدودیتی برای کاربران اعمال نکنید تا هر زمان که دوست داشته باشند، بتوانند محصول مورد نظر را دانلود کنند.

فرآیند انتشار

بعد از اینکه اطلاعات محصول را وارد کردید، دکمه “انتشار” را بزنید تا محصولات مجازی در ووکامرس منتشر شوند. اکنون وقتی کاربر فرایند پرداخت را انجام دهد، در صفحه نهایی می‌تواند فایل‌های خریداری شده را دانلود کند. لینک دانلود به ایمیل کاربر نیز ارسال خواهد شد.

download product- محصولات مجازی در ووکامرس
دریافت فایل

بسیار خوب، تا اینجا محصول مجازی در ووکامرس را ساختیم و آن را برای فروش در فروشگاه قرار دادیم. در ووکامرس تنظیماتی هم برای پیکربندی این نوع فروش وجود دارد. برای دسترسی به آن‌ها از سربرگ ووکامرس در پیشخوان وردپرس، گزینه پیکربندی را انتخاب کنید و در ادامه در سربرگ محصولات، وارد تنظیمات محصولات دانلودی شوید.

downloadable- محصولات مجازی در ووکامرس
تنظیمات محصولات دانلودی

روش دانلود فایل: با این گزینه می‌توانید 3 نوع تنظیم برای دانلود شدن محصول مجازی در ووکامرس، اعمال کنید که به شرح هر یک می‌پردازیم:

اجبار به دانلودها: در این حالت وقتی کاربر روی لینک دانلود محصولات مجازی در ووکامرس ، کلیک کند، فایل از طریق دانلودر یا مرورگر کاربر دانلود خواهد شد. در این روش کاربران لینک اصلی فایل را نمی‌بینند و یک لینک ساختگی توسط ووکامرس را مشاهده می‌کنند که روش امنی است و مستقیما بدون دیدن لینک اصلی فایل، آن را دانلود می‌کنند.

X-Accel-Redirect/X-Sendfile: این روش امن‌ترین روش دانلود محصولات است. زیرا این روش لینک مستقیم فایل‌های شما را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد و آن‌ها را از طریق یک فایل htaccess. محافظت می‌کند. البته لازمه استفاده از این روش، نصب بودن ماژول X-Accel-Redirect/X-Sendfile بر روی سرور شما (nginx-apache) است.

فقط انتقال (ریدایرکت): در این روش وقتی کاربر روی گزینه دانلود کلیک می‌کند، لینک دانلود آن در یک تب جدید در مرورگر کاربر باز می‌شود که اصلا این روش توصیه نمی‌شود. زیرا لینک اصلی فایل را در اختیار کاربر می‌گذارد که ممکن است لینک آن پخش شده و از آن سوء استفاده شود.

پیشنهاد می‌شود از همان روش اجبار به دانلود برای محصولات مجازی در ووکامرس استفاده کنید.

دانلود‌ها نیازمند ورود هستند: با تیک زدن این گزینه کاربران را برای خرید مجبور به عضویت یا ورود به سایت می‌کنید.

دسترسی به محصولات دانلود شدنی بعد از پرداخت: اگر تیک این گزینه را بردارید، کاربران نمی‌توانند تا زمانی که وضعیت سفارش آن‌ها به “تکمیل شده” تغییر نکرده است محصول خود را دانلود کنند. چون اکثر فایل‌های دانلودی توسط درگاه‌های اینترنتی خریداری می‌شوند، پس از پرداخت به صورت خودکار، وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر خواهد کرد و نیازی به برداشتن تیک این گزینه نیست. این گزینه بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما یک محصول دانلودی را می‌فروشید اما کاربر هنوز مبلغ آن را پرداخت نکرده است و اصولا نباید به لینک دانلود دسترسی داشته باشد که با برداشتن تیک این گزینه، این امکان فراهم می‌شود. زمانی که مبلغ را برای شما واریز کرد، باید به صورت دستی وضعیت سفارش ایشان را به تکمیل شده تغییر دهید تا به لینک دانلود دسترسی داشته باشد.

نتیجه گیری

در ووکامرس می‌توانید علاوه بر محصولات فیزیکی، محصولات مجازی مثل کتاب‌های الکترونیکی، دوره‌های آنلاین، بلیط‌های سمینار، فیلم و … به فروش برسانید. این یکی از امکانات فوق العاده ووکامرس است که برای کاربران وردپرس فراهم کرده است. حال برای اینکه بتوانید فرآیند ایجاد و فروش محصولات مجازی در ووکامرس را انجام دهید باید مراحلی را طی کنید. در این مقاله آموزشی تمامی مسیر را برایتان ترسیم کردیم تا بتوانید محصول مجازی در ووکامرس بفروشید.

ویدئوی آموزشی

سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,694 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام ببخشید چرا نوع محصول مجازی و دانلودی را در ووکامرس بنده در معرفی محصول نمایش نمی دهد ؟ مشکل از کجاست ؟

 2. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  چرا قابلیت resume دانلود در این روش وجود نداره؟

 3. با سلام و وقت بخیر
  در افزونه ووکامرس چطوری مدیر سایت میتونه به لینک دانلود محصولات ووکامرس دسترسی داشته باشه تا در صورت پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت (نه خرید از سایت)، مدیر سایت بتونه لینک دانلود محصول (از نوع مجازی و دانلودی) رو برای مشتری ایمیل کنه؟
  با تشکر

 4. سلام و خسته نباشيد

  من تيك محصول مجازي و دانلودي رو ميزنم ولي وقتي ميخوام براي تست اونو بخرم مثل محصول فيزيكي هست . يعني آدرس محل سكونت و غيره رو ميخواد
  حتي اگه رايگان باشه
  چيكار كنم كه فقط آدرس ايميل از مشتري بگيره و بعد پرداخت لينك دانلود رو يا تو همون صفحه براش نشون بده يا به ايميلش بفرسته ؟
  سوال بعديم اينه آيا قسمتي هست كه بشه ايميل مشتري ها رو استخراج كرده تا بشه براشون ايميل گروهي براي تبليغات توسط ياهو يا جيميل يا … فرستاد ؟

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برای مورد اول از پلاگین woocommerce checkout manager استفاده کنید.
   برای مورد دوم هم مقاله افزونه Export User Data رو در همیار مطالعه کنید.

  • سلام
   خيلي ممنون كه وقت گذاشتيد و راهنمايي كرديد
   افزونه Export User Data بدون مشكل كار كرد
   ولي پلاگين woocommerce checkout manager به مشكل خورده . يعني فيلد ها رو ميتونم از حالت اجباري در بيارم و حتي موضوعشون رو حذف كنم . ولي كادر مستطيل خاي فيلد سر جاش هست . جايي اشتباه كردم ؟

  • بعضي فيلدها كلا حذف ميشه
   بعضي فيلدها حذف نميشه ولي عوضش ترجمه ميشه مثلا فيلد phone تبديل به فيلد “تلفن” ميشه
   يا مثلا هر فيلد رو كه حذف كني فيلد هاي زيرينش هم حذف ميشه
   ببخشيد اينهمه سوال پرسيدم

 5. سلام
  همه مراحل رو طبق آموزش رفتیم ولی نه توی مرحله آخر پرداخت، لینک میده و نه به ایمیل ارسال میکنه.

 6. سلام
  بنده محصول مجازی رو با موفقیت اضافه کردم،اما بعد مراحل پرداخت برنمیگرده به صفحه خرید که لینک دانلود رو در اختیار مشتری بذاره!
  مشکل از کجا میتونه باشه ؟
  درگاه پرداختم زرین پال هستش

 7. 6 سال عضو همیار وردپرس

  مشکل با بازرگردانی بکاپ حل شد…

 8. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید از راهنمایی های خوبتون
  ببخشید من در سایتم وقتی محصول دانلودی را انتخاب و گزینه ثبت سفارش را می زنم پیغامی مبنی بر سبد خرید شما خالی است را می دهد فکر می کنم سبد خریدم کش شده تا به حال چند بار ووکامرس را پاک کرده ام و دوباره نصب کردم ولی درست نشد خواهشمند است کمکم کنید ممنونم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه فکر میکنید کش شده تا 48 ساعت اصلا هیچ کاری انجام ندید.

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   ببینید من موقعی که محصولم مجازی هست و پولی است همه مراحل درست پیش می رود ولی وقتی محصولم رایگان می شود لینک دانلود باز نمی شود و پیغام سبد خرید خالی است را می دهد در قسمت وضعیت سیستم در ووکامرس در منوی دریافت گزارش سیستم در سطر
   ### Taxonomies ###
   Product Types: external (external)
   grouped (grouped)
   simple (simple)
   variable (variable)
   را زده در صورتی که در سایت دیگر که مشکلی ندارد و محصولات دانلود رایگان لینک می دهد در این قسمت
   ### Taxonomies ###
   Product Types: downloadable (downloadable )
   external (external
   grouped (grouped)
   simple (simple)
   variable (variable)
   virtual(virtual)
   را نوشته است
   احتمال می دهم مشکل از اینجاست

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما در وارد کردن مشخصات محصول یک اشتباهی رو انجام می دید که منجر به این ماجرا میشه. بررسی کنید اگه به نتیجه ی درستی نرسیدید از صفحه ی مشخصات محصول برای من اسکرین شات بگیرید بررسی کنیم.

 9. 6 سال عضو همیار وردپرس

  ممنون از آموزش
  متاسفانه مشتری پس از متصل شدن به درگاه پرداخت و پرداخت ناااااا موفق ایمیلی از طرف ووکامرس حاوی لینک دانلود برایش ارسال می شود !!!
  به نظر شما مشکل کجاست ؟؟؟؟

 10. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  اگر بخواهم لینک دانلود محصول مجازی به ایمیل فرستاده شود بجای اینکه لینک دانلود در همان صفحه خرید ظاهر شود، باید به چه صورت عمل نمایم؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در حال حاضر افزونه ای برای اینکار رو در ووکامرس بررسی نکردم، اگه بهش برخورد کردم حتما آموزش میدیم

 11. سلام و ممنون
  آیا امکان فروش خدمات هست.
  و اینکه میشه مثل whmcs سفارشهایی رو بسازم و به مشتری بگم که برای انجام اون خدمت فلان سفارش یا صورت حساب ساخته شده را پرداخت کنه؟
  لطفا راهنماییم کنید خیلی احتیاج دارم
  اگه با ووکامرس نمیشه یه پلاگینی معرفی کنید لطفا

 12. با سلام؛
  ضمن تشکر از مطالب خوب و مفیدتان یه سوال درباره فروش فایل با ووکامرس خدمتتان دارم:
  من طبق مراحلی که در بالا بیان فرمودین عمل کردم، اما متاسفانه قبل از ارائه لینک دانلود از مشتری خواسته میشه، آدرس، کدپستی و … رو وارد کنه، درست مثل حالتی که داریم یه محصول فیزیکی را می فروشیم!، چه کاری باید انجام بدهم که این اتفاق نیفته؟
  با تشکر فراوان

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   هنگام ایجاد محصول نوع محصول رو «دانلودی» تعیین کنید.

 13. سلام
  اگر بخوايم که قيمت محصول فقط به کاربران نمايش داده بشه چه راه حلي داريد؟؟؟
  يعني تا کاربر به سايت لاگين نکنه قيمت رو نتوونه ببينه

  متشکرم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فعلا چنین امکانی رو بهش بر نخوردم ، اگه دیدم حتما آموزشش رو میذارم

  • خب برای من و بقیه دووستان بزارین ……
   ثواب داره D:

 14. درود
  تو ووکامرس میشه پرداخت دوره ای گذاشت برای محصولات مجازی ؟
  برای مثال برای فروش نوعی خدمات مثل سرور بازی های آنلاین میشه تو ووکامرس تعریف کرد که هزینه این سرور ماهیانه فلان قدره و ماهیانه ووکامرس صورتحساب بسازه ؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خدمات سرورها کلا با سیستم های دیگه ای باید اجرا بشن. ووکامرس میتونه اینکار رو به صورت محصول انجام بده و واسه ی هر محصول قیمتی در نظر بگیره و البته همراه با زمانبندی

  • درود
   سپاس گذارم که وقت گذاشتید و جواب دادید.
   ازونجایی که خیلی به وردپرس اسرار دارم به طور کلی افزونه ای نیست این کار رو انجام بده ؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تا جایی که من اطلاع دارم خیر
   در حال حاضر دارم تمامی افزونه های ووکامرس رو بررسی میکنم و آموزش میدم. اگه به چنین موردی هم برخورد کردم حتما قرار میدم.
   موفق باشید.

 15. سلام تشکر بابت توضیحات کامل و راهنمایی ها
  همانطور که دوستان اشاره کردند بعد از خرید لینک مستقیم به خریدار نشون داده نمیشه چون درست نیست لینک مستقیم نمایش داده بشه ولی در بسیاری از سایت ها همین لینک غیر مستقیم هم سرعت بالایی داره و حتی قابلیت توقف دارند
  برای این مشکل در ووکامرس نمیشه راه حلی بگید چون خیلی از مشتریان مشکل در دانلود پیدا میکنند و از سرعت پایین دانلود و محدودیت های اون ناراضی هستند.

 16. سلام، من تمامی مراحلی که توی تصویر گذاشتید رو انجام دادم ، اما وقتی خرید میکنم از سایت فقط ایمیل از طرف درگاه بانکی ارسال میشه و هیچ ایمیلی از طرف سایت ارسال نمیشه و حتی محصولی که برای فروش گذاشتم بعد از خرید قابلیت دانلود براش فعال نمیشه و باز هم گزینه خرید فعال شده .

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به چند عامل بستگی داره.
   1- ممکنه قالب شما ناسازگار باشه با ووکامرس پس قالب مناسب انتخاب کنید.
   2- شما باید در پیکیربندی ووکامرس بسیار دقت کنید که کجاها را تیک میزنید و کجاها را نزدید پس بررسی کنید.
   3- از کدام درگاه استفاده می کنید. این موضوع را در نظر بگیرید.

 17. سلام
  بعد از پرداخت لینک دانلود وجود نداره و فقط پیغام تشکر میاد. لطفا راهنمایی کنید

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تنظیمات محصول رو دقیقا مانند آموزش پیش برید.

 18. با سلام و خسته نباشید
  میخوام افروزنه فروش محصولات مجازی در ووکامرس دانلود کنم ولی نمیدونم از کجای سایت هرچی میگردم پیداش نمیکنم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه نداره! تنظیمات داره
   طبق آموزش عمل کنید

  • سلام برای منم اصلا تیک مجازی و دانلود وجود ندارد . مشکل از کجاست ؟؟ ممنون

 19. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  اگه کسی به طور اتفاقی یا به هر طریق دیگه به لینک فایل برسه بدون اینکه مبلغی پرداخت کرده باشه تکلیف چیه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   ووکامرس لینک اصلی رو نشون نمی‌ده بلکه برای هرکاربر لینکی داینامیک درست می‌کنه تا کسی لینک اصلی رو نبینه.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   اوکی.ممنون

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   اگه بخوای لینک داینامیک تولید نکنه چه کاری باید انجام بدیم؟

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   راه حلش رو پیدا کردم از طریق پیکر بندی و محصولات دانلودی روش دانلود رو تغییر میدیم

 20. سلام
  برای ویرایش قالب های ووکامرس چه افزونه ای رو پیشنهاد می کنید؟؟
  افزونه ای حرفه ای که بتوان بطور کامل از ابتدا قالب های ایمیل ووکامرس را تغییر داد

  با سپاس

 21. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  ضمن تشکر از پاسخگویی خوب شما و حل مشکلات ملت!
  در ووکامرس که لینک دانلود رو میذارم ؛ اولاً فایلی که در سرور دیگه دارم ( لینکش لینک صفحه دانلود مثل http://picofile.com/…/file.zip.html است نه لینک فایل ) و وقتی این لینک رو در قسمت آدرس فایل در ووکامرس قرار میدم ووکامرس پیغام خطا می ده
  متن پیغام: نمی توان فایل دانلودی file.zip.html را بکار برد، زیرا جز فایلهای مجاز نیست.
  و وقتی این لینک http://picofile.com/…/file.zip رو در قسمت آدرس فایل در ووکامرس قرار میدم ووکامرس به جای فایل اصلی که مثلاً ۵۰ مگابایت حجمشه یک فایل چند کیلوبایتی دانلود میشه.
  لطفاً ( و ممنون میشم) اگر پاسخ بدین
  فونت سایتتون خیلی جالبه

 22. عالییییهه

 23. با سلام. از قالب makery استفاده می کنم اما مشکلی که هست اینه که وقتی فروشنده محصولشو بروز می کنه ایمیلی برای خریداران ارسال نمیشه. مشکل از قالبه یا افزونه ی خاصی نیاز هس؟

 24. سلام
  جناب رحیمی میشه کاری کرد که کاربر نیاز ی نباشه اطلاعات وارد کنه یعنی به صورت مهمان خرید کنه و پرداخت کنه
  تنظیمات را در ووکامرس انجام دادم که ثبت نام نکنه ولی ظاهراً نمیشه یه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

 25. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ممنون از زحماتتون
  من محصول دانلود دارم اما وقی کابر می خواد اون رو خریداری بکنه از اون آدرس پستی و استان و کدپستی و… میخواد
  چطوری اینا رو غیرفعال کنم؟
  ممنون

 26. سلام
  در این آموزش در قسمت “دسترسی به محصولات دانلود شدنی بعد از پرداخت” مطلبی فرمودید که به نظر من کاملا غلط بود…. خواهشا بررسی بفرمایید! (گفتید اگه این تیک باشه، محصول قبل از پرداخت لینک دانلود نمایش داده میشه!! در صورتی که اصلا اینطور نیست و با فعال بودن این تیک، کاربر بعد از پرداخت لینک دانلود رو میبینه و نیازی به تایید ما نیست!)

 27. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من یک مشکل دارم . از روش انتقال مستقیم بانکی(bacs) استفاده میکنم .فرض کنید کاربر تا یک روز پرداخت رو انجام نمیده حالا می خوام وضعیت در انتظار بررسی رو به لغو تغییر بدهم .

  وقتی از پنل ادمین سفارش رو می خوام لغو کنم اول که تاریخ و روز رو ایراد میگیره و میگه باید به روز کنید . بعد هم که بروزش میکنم وقتی لغو میشه :

  – خود سفارش هم از سفارشات پنل کاربر حذف میشه و هم ازسفارشات پنل ادمین -> نمیخام اینجوری بشه .
  – تعداد محصول که کم شده به حالت قبل برنمیگرده . مثلا 8 تا محصول داشتیم 2 تا ثبت شده برا کاربر . وقتی لغو میکنم اون 2 تا اضافه نمیشه به کل محصول .

  اگه راه حلشو میدونید خواهشا کمک کنید .

 28. با سلام . در ووکامرس که لینک دانلود رو میذارم به جای فایل اصلی که 50 مگابایت حجمشه یک فایل چند کیلوبایتی دانلود میشه . مجبور شدم لینک دانلود رو مستقیم بدم . راهنماییم کنید لطفا . آدرس سایت :
  http://www.javidmoghaddam.com

 29. با سلام . ممنون که اینقدر با حوصله کمک میکنید به همه .
  مشکلی دارم که همه جا دنبالش گشتم و حل نشده برام .
  از ووکامرس واسه محصولات دانلودی استفاده میکنم و میخوام رو ووکامرس بمونم . بزرگترین مشکلم اینکه بعد از مراحل خرید ( پرداخت و … ) در صفحه ی نهایی میخوام به جای لینک که روی اسم فایل ( فونت کوچیک ) هست یک دکمه یا حتی عکس برای دانلود بزارم که مشتری ساده تر پیدا کنه و لینک رو ببینه . ممنون میشم پاسخ بدید.

  در مورد direct checkout آیا امکانش هست که به صفحه ی پرداخت کامل(قبل از درگاه ) فرستاده بشه ؟ یعنی به قسمت تسویه حساب نره و یه مرحله جلو تر بره ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   در مورد اول این مربوط به قالب شما هست اگر قالب شما هست. فکر میکنم الان از قالبی استفاده می کنید که استایل خاصی به این بخش نداده
   در مورد دوم افزونه های رایگان موجود، متاسفانه اصلا خوب جواب نمی دهند.

 30. سلام
  اگه بعد از پرداخت وجه لینک دانلود نمایش داده نشه به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه ؟
  من دیدم تو نظرات که گفتید دوباره ووکامرس را نصب کنیم .
  آیا همین راحشه به نظرتون یا راهی دیگه ای هست ؟
  ممنون با احترام

 31. متاسفانه با IDM لینک اصلی نشون داده میشه

  ای کاش میشد این مشکل رو حل کرد

 32. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام حسین جان رحیمی
  دیدم که خیلی خوب و مفید همه ی کامنت هارو جواب دادی این بزرگواری شمارو میرسونه
  من یه مشکلی دارم که یکی دو نفرم اینجا مشکل من رو داشتن اونم اینکه فرایند خرید و پرداخت کاملا انجام میشه ولی در نهایت لینک دانلود نه نمایش داده میشه و نه به ایمیل ارسال میشه ، تیک گزینه مجازی و دانلود شدنی رو هم گزاشتم، واقعا الان سر در گم هستم که ایراد از کجای کاره ، ممنون میشم راهنمایی کنید، اینم بگم که بعد از فرایند خرید متنی با این موضوع که ایمیل برای شما ارسال شده است نمایش داده میشه ولی ایمیلی نمیره واسه خریدار

  • مشکل منم همینه.
   همه چیز درسته،اما خرید انجام میشه و لینک دانلود به مشتری نمایش داده نمیشه.چ کار کنم؟؟؟درگاه پرداختی هم جهان پی هستش

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فکر میکنم با جهان پی مشکل داره. چون سایر درگاه ها شکایتی نداشتند.

 33. باسلام
  بنده فروش دانلودی در وبسایت دارم و کلیه مراحل انتخاب و واریز انجام میشه و لینک دانلود به کاربر هم میده اما به محض اینکه بخواد دانلود کنه پیغام ” لینک باطل شده” یا ” زمان دانلود به پایان رسیده” رو میده
  لطفا راهنمایی کنید چگونه این مورد رو بر طرف کنم که راحت فایل توسط مشتری دانلود بشه

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   وقتی محصولی را برای دانلود قرار می دهید دو فیلد محدودیت دانلود (با مفدار پیش فرض بدون محدودیت) و فیلد انقضای دانلود با مفدار پیشفرض (هرگز) قرار دارد که برای همه محصولات قابل تغییر است.اگر چیزی در انها نوشته اید ان را پاک کنید تا به حالت پیش فرض برود اگر نه و با حالت پیش فرض بازم مشکل داشتید بهشون مقدار بدید مثلا هر دو را روی 10 بگزارید تا کاربر بتونه تا 10 روز و 10 بار دانلود کنه .احتمالا در این صورت مشکلی ندارید(یعنی اول بدون محدودیت بود حالا با مقدار زیاد محدودیت بگزارید که مثل بدون محدودیت باشه)

  • سلام
   بنده محدودیت رو صفر گذاشتم و انتقضا رو 2 روز اما با پاک کردن 2 روز هم حل نشده
   در ضمن قالب جدید نصب کردم و عملیات انتقال داشتیم که این اتفاق افتاد و الان بجای ” هرگز ” تاریخ زده البته تاریخ بهم ریخته

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام محدودیت صفر یعنی اصلا امکان دانلود نیست. بخاطر همین گفتم عدد بالاتر بگذارید و تست کنید.
   لطفا به هر دو عدد 10 رو صرفا برای تست بدید اگر کارکرد به هر دو یک عدد مناسب غیر صفر بدهید.

  • ممنون از پاسخ شما
   این موارد رو بر روی خرید جدید انجام دهم و تست کنم یا بر روی محصول قبلی که خریداری شده و پیغام محدودیت میداد رو انجام دهم ؟
   لطفا راهنمایی بفرمایید
   باسپاس

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   یه محصول به قسمت پایین مثلا 100 تومن بسازید و تست کنید تا همه مراحل پرداخت اکی باشه اگر اکی بود برای بقیه اعمال کنید
   حتی اگر همه چیز اکی بود لینکهایی که قبلا برای مشتری ها فرستاده شده اند مشکلشون رفع نخواهد شد و لینک ها و خرید های جدید بدون مشکل کار می کنند.

  • سلام
   باتشکر از راهنمایی شما . مشکلم حل شد
   یک سوال دیگه
   فرض مثال بنده 4 دسته محصولات دارم و میخوام کوپن تخفیف بر روی یک دسته و یک نوع محصول ایجاد کنم لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه؟
   ممنون میشم

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   فکر می‌کنم این رو در آموزش توضیح دادم و بصورت پیش‌فرض در خود بخش تنظمیات کوپن موجود هست.

  • باسلام
   بنده از وکامرس برای فروش فایل مجازی و دانلودی استفاده میکنم و مشکلی ندارم فقط اینکه لینکهایی که من برای دانلود میذارم به همون اسم برای مشتری میره یا وکامرس برای امنیت تغییر میده .. امروز بحث زیر رو در یکی از انجمن ها دیدم و خواستم بهتر متوجه بشم که واقعا وکامرس مناسب نیست؟

   پیام زیر

   با سلام

   برای فروش فایل از این افزونه استفاده نمایید واقعا کارایی عالی داره

   لینک دانلود از خزن وردپرس : https://wordpress.org/plugins/easy-digital-downloads/

   ووکامرس در این زمینه مناسب نمی باشد

   —————————————————————-

   ووکامرس واسه فروش فایل توصیه نمیشه چون اگه بخوای فایل به صورت غیر مستقیم بدید که ادرس اصلیش لو نره، سرعت دانلود میاد پایین.
   از پلاگین edd استفاده کنید شاهکاره

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   در مورد لینک غیر مستقیم ووکامرس به خوبی و سرعت عمل می‌کنه. اما در مورد سرعت سرور فکر نمی‌کنم مشکلی باشه البته افزونه EDD هم به صورت تخصصی برای فروشگاه‌های دانلودی کار می‌کنه و تخصصی تر هست.

 34. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من یک مشکل دارم
  میخوام فرایند خرید ووکامرس رو کاهش بدم البته با یک افزونه (Direct Checkout)کمی کوتاه شده اما باز یک مرحله اضافست میخوام با زدن دکمه ثبت سفارش به درگاه وصل بشه و به برگه تسویه نره
  ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   باید برگه تسویه حساب باشه تا کاربر بتونه حداقل ایمیل خودش رو ببینه یا بدونه چی رو داره پرداخت می کنه.

 35. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  برای فروش اینترنت مشکل دارم

  فرض کنید 2 محصول داریم
  اینترنت 1 مگ
  اینترنت 2 مگ

  چطور میشه طوری تنظیم کرد که فقط یک محصول وارد سبد بشه
  یعنی وقتی اینترنت 1 مگ وارد سبد شد
  دیگه اینترنت 2 مگ وارد سبد نشه

  یا اینکه

  هنگام تسویه حساب فقط محصول اول محاسبه بشه

  و یا اینکه

  هنگام خرید محصول دوم به کاربر پیام بده که اول محصول قبلی رو از سبد خالی کن بعد محصول جدید بخر

  با تشکر از سایت بسیار عالی همیار وردپرس

  ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   پینشهاد می کنم از فروش متغییر استفاده کنید. به این صورت که هر دو اینترنت را در یک محصول قرار دهید به این صورت قبل از خرید کاربر باید از یک منو drop down نوع مورد نظر را انتخاب کند
   http://hamyarwp.com/نینجای-6-فروش-محصولی-با-مدل-های-مختلف-در/

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون آموزش رو دیدم عالی بود
   منتها مشکل من هنوز پابرجاست
   چون با انتخاب محصول بعدی آنهم به سبد اضافه میشه
   و عملا 2 تا محصول قابل خرید هست
   من میخوام فقط به فقط یک محصول به سبد اضاف بشه
   و برای اضافه کردن محصول بعدی به کاربر پیام بده که محصول قبل رو از سبد خالی کنه

   ممنون از حمایت بی دریغتون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   درسته اما تعداد این مشکل کاهش پیدا میکنه خود ووکامرس یا افزونه ها چنین چیزی ندارند
   احتمالا کار شما نیاز به کمی کدنویسی داره.

 36. 7 سال عضو همیار وردپرس

  مشکل بالا ایراد از اسم فایل ها بود که اگر از کاراکترهای غیر مجاز استفاده بشه مشکل براش پیش میاد به اون شکل و باید نام فایل دانلود ساده باشه اما مشکل اصلی اینه که وقتی تو پیکربندی ووکامرس در قسمت فایل های دانودی میزاریم رو حالت اجبار به دانلود که در این حالت ووکامرس لینکی که خودش میسازه رو میده برای دانلود سرعت دانلود بسیار پائینه و قابلیت resume نداره که دلیلش هم همینه منتهای مراتب وقتی میزاریم پیکربندی رو روی حالت redirect ریدایرکت فایل درست دانلود میشه امّا در این صورت لینک اصلی فایل رو مشتری میتونه ببینه . حالا این چه راه حلّی داره به نظرتون ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   این مشکل عملا نباید پیش بیاد در هر صورت امیدواریم در نسخه های جدید ووکامرس مشکل حل بشه.

 37. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام:
  یه مشکل جالب پیدا کردم خودم موندم توش. محصول یک فایل هست. امّا لینک از داخل خود هاست نیست من یک هاست دانلود دارم که میام باهاش لینک درست رو که تست هم کردم میزارم تو قسمت لینک بعد که خریداری میشه فایل رو به صورت خراب برای دانلود میزاه مثلا یه فایل .zip با حجم ۲ مگابایت رو میاد یه فایل زیپ با حجم ۲ کیلوبایت میده. این مشکل از کجا میتونه باشه خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  با احترام

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   ووکامرس فقط ادرس رو تغییر میده و نه محتوا رو
   همون فایل رو داخل وردپرس هم بارگزاری و تست کنید ببیند بازم مشکل ادامه داره یا نه.

 38. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  امکان جالبی بود که خیلی دنبالش بودم ولی یه مشکلی که هست اینه که چرا قابلیت Resume نداره لینک های دانلودش!؟
  و مورد دیگه اینکه لینکی که میدرو تو هر کامپیوتر دیگه ای هم که بزنیم کار میکنه لینکش! راهی هست که فقط مخصوص اون یوزر اون کامپیوتر بشه لینک دانلود؟ البته خیلی مهم نیست. مورد اول مهمتره.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   ووکامرس لینک مستقیم رو نشون نمیده به همین دلیل ممکنه امکان Resume نداشته باشه.
   دو نوع فیلتر تعداد دانلود و زمان دانلود رو میشه گذاشت اما فیلتر ip خیر.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون بابت پاسخ
   میشه کاری کر که لینک مستقیم بده!؟
   حتی لینک متغیر هم درست نکرد نکرد اگه دلیلش نوع لینکشه!

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   اگر لینک مستقیم بده که دیگه کل فروش بی ارزش هست و راحت این لینک دست به دست میشه.

 39. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام مهندس دوتا مشکل پیش اومده
  ۱- بعد از خرید هیچ ایمیل برای من ارسال نمیشه .
  ۲- فرم تماس با ما وقتی کسی پیام میفرسته پیامی دریافت نمیکنم .
  قبلا مشکل ۲ نداشتم و ایمیل دریافت میکردم ولی از وقتی دامین تغییر دادم دریافت نمی کنم . مشکل ۱ هم قبلا تست نکرده بودم .
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   اینکه سیستم ایمیل شما درست کار کنه از واجبات این قسمت هست.

 40. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتی پرداخت انجام میشه نه لینک دانلود ارسال میشه نه نمایش داده میشه-لطفا راهنمایی کنید.آدرس فروشگاه :
  http://www.bfast.ir/shop/

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   این قسمت تنظیمات خاصی نداره شما مطمئن هستید که تنظمیات رو دقیق انجام دادید؟چون اگر محصول شما تیک دانلودی رو نداشته باشه عملا لینکی ارسال نمیشه.

 41. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام آقا حسین می شه مثلا کاری کرد که کاربر بتونه یه سری ژتون بخره و با اونا محصولات مارو خریداری کنه ؟
  یعنی مثلا بره یه بخش خرید ژتون . ۵ تا به قیمت ۲ هزار تومن بخره و بعد یه محصول به قیمت ۲ ژتون و یه محصول به قیمت ۳ ژتون رو خیلی سریع بخره ؟
  اگه پلاگین خاصی داره معرفی کنید ممنون می شم.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام سیستم ووکامرس به صورت پیش فرض چنین سیستمی نداره ولی اگر افزونه مناسبی پیدا کردیم حتما در سری نینجا معرفی می کنیم.

 42. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام

  فروشگاه رو تقریبا تموم کردم و بعد از پرداخت که وارد برگه حساب من میشم و از اونجا سفارشات رو که میزنم لینک دانلود محصول رو نشون میده ولی وقتی میخوام دانلود کنم میره به ارو ۴۰۴ و فایل دانلود نمیشه درواقع لینک دانلود در اختیار من (کاربر) قرار نمیگیره لطفا کمکم کنید ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   ارور ۴۰۴ برای این هست که صفحه شما وجود نداره احتمالا در تنظیمات جایی اشتباه کردید یا ممکنه فیلتر تعداد دانلود رو صفر گذاشتید که عملا برای همه ۴۰۴ نشون میده.

 43. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خوب هستین من یه سوال داشتم میخواستم بدونم چطوری میشه من یه محصول مجازی بذارم شامل یه یوز پس که من چند تا یوزر پس بهش بدم به طور رندوم یکی از اونارو به ایمیل خریدار بفرسته و اونی که فرستاده حذف بشه که به کس دیگه فرستاده نشه همچین کاری با ووکامرس میشه ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام سیستم فروش لایسنس با ووکامرس بصورت پیشفرض ممکن نیست.

 44. سلام حسین جان مشکلی که آخرین سری ازت پرسیدم به افزونه all in security برمی گشت نظرم منتشر کن اگه کسی به مشکل من خورد بتونه مشکلش حل کنه تو اون افزونه یه گزینه به عنوان خروج اجباری وجود داره که میتونید زمان مشخص کنید اون گزینه فعال نکنن چون با ووکامرس سازگار نیست

 45. سلام خسته نباشید
  من یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی خرید انجام میشه فقط واسه شخص فایل دانلود ایمیل میشه و وقتی تکمیل خرید زده میشه به سایت بر میگرده ولی لینک دانلود نمایش داده نمیشه چطور میتونم این مشکل حل کنم که هم ارسال بشه و هم نمایش داده بشه در ضمن آموزش شما رو دیدم ولی محصول شما رایگان بود ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام بله محصول در اموزش رایگان بود اما تفاوتی نمیکنه از قالب های حرفه ای ووکامرس استفاده میکنید؟

 46. سلام و عرض ادب من اگر بخوام که پرداخت کننده در فایل های دانلودی نیازی به وارد کردن اطلاعات غیر ضروری مثل شهر استان آدرس و … نداشته باشه باید چکار کنم آیا راهی هست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان از سایت خیلی خوب شما

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام از افزونه checkout manager استفاده کنید.

  • من هر کاری میکنم گزینه نام شهر در فرایند خرید حذف نمیشه. از همین افزونه checkout manager استفاده میکنم

 47. سلام
  چی کار میشه کرد بعد از پرداخت ، لینک دانلود ساخته شده ایمیل بشه به خریدار ؟
  چون یه سری نمیدونن باید رو اسم محصول خریداری شده تو فاکتور کلیک کنن بعد فایل رو دانلود کنن !

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام بصورت خودکار لینک به ایمیل ارسال میشه.

 48. سلام
  خسته نباشید!!
  محصولات فروشگاه من دانلودی هستند؛ چون محصولات فروشگاه رو تعداد زیادی فروشنده قرار دادن ممکنه که کاربر بعد از دانلود فایل اون رو به بقیه هم بده تا بقیه ازش استفاده کنند و دیگه نیازی به خرید نداشته باشن!!
  حالا من می خوام کاری کنم که کاربری که فایل رو دانلود کرد دیگه نتونه به بقیه بده و فقط خودش ازش استفاده کنه!!
  باید چیکار کنم؟
  باتشکر

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام اگه ویدئو رو دیده باشید در مورد لینک دانلود توضیح داده شده اما در مورد خود فایل فکر نمی کنم راه حلی وجود داشته اگه هم باشه مربوط به ووکامرس نیست
   این مشکل تمام فایل های دانلودی هست.

 49. سلام، ممنون از سایت فوق العاده تون، من مجبورم برای محصولاتم محدودیت دانلود در نظر بگیرم، همه چیز درسته ولی میخوام صفحه خطا وردپرس رو تغییر بدم و داخل قالبم نشون داده بشه آیا هک یا افزونه ای برای این کار هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین یا علی

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام در این مورد در سایت صحبت شده با یه سرچ ساده در مورد صفحه خطالی ۴۰۴ جواب رو پیدا میکنید.

 50. ممنون که جواب دادین. با برگردوندن تنظیمات قالب به پیشفرض تمام تنظیماتی که روی قالب انجام دادم از بین میره؟!
  تفاوت مشکل من اینه که فایل به ایمیل خریدار ارسال میشه و فقط صفحه دانلود بعد از پرداخت بالا نمیاد.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام.با تغییر قالب تنظیمات از بین نمیره و بعد از اینکه دوباره قالب رو برگردوندین تنظیمات برمیگرده.قالب رو به قالب پیشفرض برگردونید و مشکل رو تست کنید.

 51. با سلام منم همین مشکل علی رو دارم. ووکامرس و تمام افزونه هاش رو هم ریشه کن کردم و دوباره نصب کردم اما بازهم خبری از لینک دانلود نیست. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام قالب رو به قالب پیشفرض وردپرس برگردونید شاید مشکل از عدم نمایش قالب باشه.

 52. ممنون
  تنظیمات رو انجام دادم تیک مجازی و دانلود رو زدم …. نه ایمیل ارسال نمیشه

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام پس ووکامرس شما مشکل داره بهتره دوباره نصب و تست کنید.

 53. با سلام
  آقا من یه مشکل عجیب دارم…
  اونم اینکه وقتی محصول خریداری میشه و از درگاه بانک ملت به سایتم بر میگرده فقط شماره تراکنش میده و لینک دانلود فایل رو نمایش نمیده!
  یعنی محصول خریداری میشه اما فایل دانلود ظاهر نمیشه موقع برگشت! مشکل کجاست؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام در آموزش گفته شد که در قسمت تنظیمات برای دانلود تنشیماتی هست اون رو چک کنید و تغییر بدید
   در ضمن ببینید ایا لینک دانلود به ایمیل افراد ارسال میشه یا نه.

 54. سلام دادا
  من از این قالب واسه خودم استفاده کردم اما الان یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که وقتی روی تصویر شاخص کلیک میکنم وارد صفحه نمیشه درواقع وقتی روی عکس شاخص کلیک میکنم وارد صفحه جدید میشه اما من نمیتونم اون صفحه رو پیدا کنم که بوام مطالبمو روش بذارم
  ممنون میشم کمکم کنید
  خیلی احتیاج دارم

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام از کدون قالب؟سوال خود را در قسمت مناسب بنویسید.

 55. سلام داداش حسین.
  من تو افزونه ووکامرس صفتهای خودمو تعریف می کنم زمانی که تو تعریف یه محصول جدید از قسمت صفتها مثل فیلم آموزشی که گذاشته بودید عمل میکنم مثلا عنوان کتاب رو انتخاب میکنم دکمه افزودن رو میزنم مثل اینکه چیزی انتخاب نکرده باشی و بخای از همینجا به محصولت صفت جدید بعدی میاد.
  مشکل از چه چیزیه جایی از تنظیمات رو باید دست بزنم.

  مرسی برادر.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام.مشکلی نیست.وقتی به صفحه محصول میرید از قسمت صفت ها کنار دکمه ی افزودن از منوی کرکره ای صفت رو انتخاب کنید بعد افزودن رو بزنید بعد در قسمت نوع محصول مقدار صفت رو وارد کنید و در نهایت ذخیره ی صفت.

  • سلام آقا حسین مشکل من هم همینه صفت رو ذخیره میکنم دوره بعد که میخوام استفاده کنم زمانی که انتخاب میکنم افزودن رو میزنم باز نمیاد باز باید دستی صفت بدم.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام.شما مقادیر صفت ها رو قبلا در قسمت صفت های ووکامرس وارد کردید؟ویدیو رو ببینید اگر طبق روش ویدیو وارد کردید و مشکل هست.راه حل نصب دوباره ووکامرس هست.

  • دقیقا همینه مشکل منه پس باید ووکامرس رو دوباره نصب کنم؟ یا بعد نصب کردم؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام نه بد نصب نکردید اما بهتره دوباره نصب کنید شاشید مشکل حل شد.

 56. سلام . بنده یه سایت هم یه سایت دارم که اکانت انلاین می فروشم و می خوام هم بصورت ایمیل و هم در صفحه خرید تحویل داده بشه . نام کاربری و رمز عبور و شماره پنل و ادرس ورود . 
  با تشکر

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام اگه امکانش با ووکامرس باشه در سری نینجا توضیح میدهم.

 57. سلام خسته نباشید – یه سوال دارم که متاسفانه جوابشو هرجا گشتم پیدا نکردم و خیلی مهمه برام ممنون میشم جواب بدیدسایت من قراره یک سایت فروش کد و اکانت باشه اگه بخوام زمانی که هر خریدار بعد از پرداخت به صورت آنی ایمیل حاوی کدی رو دریافت کنه باید چیکار کنم؟اینم بگم که محتوی ایمیل ها شبیه هم نباشد ینی در هر ایمیل محتوی متنی خاصی وجود داشته باشدممنون میشم کمک کنید 

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام در این مورد احتمالا افزونه ی خاصی هست.جستجو میکنم اگه پیدا شد درموردش مطلب مینویسم.

  • هنوز چیزی پیدا نکردید ایا ؟ 
   اگه خودم بخوام بگردم باید توی چه دسته افزونه هایی بگردم ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام از افزونه شارژپرس استفاده کنید در سایت همیار وردپرس موجو هستوالبته ربطی به ووکامرس ندارد.

  • شما ایده ای برای مرتبط سازی ووکامرس با شارژ پرس دارید ؟ من راهی برای ترکیب این ها به ذهنم نرسید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام خیر.چرا میخواهید این کار رو انجام بدید؟

 58. سلام من میخوام تو سایتم از این امکان یعنی پرداخب و دانلود استفاده کنمولی از آنجایی که سایتم ویدیوها را برای پخش آنلاین قرار میدم این انکان بی استفاده هست چون به راحتی بعد از پخش با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنن میشه خواهش کنم یک راهی معرفی کنید که اینترنت دانلود منیجر نتونه دانلود کنه .

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام این مسئله در مورد وردپرس نیست و کلی هست.

 59. سلام- خسته نباشید- ببخشید ممکنه سوالم مرتبط نباشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید… برای ارائه یک کد رهگیری جهت پیگیری سفارشات باید افزونه خاصی وجود داشته باشه؟ یا داخل ووکامرس موجوده؟ اگر در ووکامرس هست چه طور میتونم فعالش کنم؟ خیلی ممنون از آموزشای خوبتون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام برای این کار راه های مختلفی هست یکیش اینه که کد رهگیری بانک به عنوان شاخص منظور بشه که معمولا از همین راه استفاده میکنند تا صحت پرداخت هم تایید بشه

  • خوب چطور میشه کد رهگیری دریافت شده از بانک را برای مشتری به نمایش گذاشت؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام خود بانک این کار رو انجام میده.

 60. سلام
  در خصوص لینک دانلود که فرمودید، اگر IDM بر روی سیستم کاربر نصب باشد، کاربر به لینک دانلود اصلی دست پیدا میکند
  چطور میشه این مشکل را برطرف کرد؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام خیر تا جایی که میدونم.با IDM هم نمیشه به لینک اصلی دست پیدا کرد.