نمایش نظرات بی پاسخ در وردپرس با DX Unanswered Comments

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
دیدگاه‌ها در وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارتباط گرفتن با بازدیدکنندگان سایت می‌باشد که قادر خواهید بود تا در محیطی مناسب با بازدیدکنندگان در گفتگو باشید.
یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت وبسایت این است تا برای تک‌تک بازدیدکنندگان و کاربران خود وقت گذاشته و به سوالات آنها پاسخ دهید اما ممکن است در میان تمامی دیدگاه ها، نظرات بی پاسخ در وردپرس یافت شود.
بنابراین لازم است تا دیدگاه‌هایی را که پاسخ داده نشده است را یا تایید نکنید تا در فرصت مناسب بتوانید به آن پاسخ دهید و یا اینکه اگر تایید شده است پاسخ آن را داد که بهترین کار این است تا با استفاده از افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم، دیدگاه‌های بدون پاسخ را به صورت مجزا در بخش دیگری مشاهده کنید.

نظرات بی پاسخ در وردپرس با DX Unanswered Comments

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان DX Unanswered Comments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا نظرات بی پاسخ در وردپرس را در پیشخوان در دسته‌بندی مجزایی مشاهده و به آن‌ها پاسخ دهید.این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 70 نصب فعال و کسب امتیاز 3 را از آن خود نماید.

راه اندازی افزونه

با مراجعه به بخش دیدگاه‌ها در وردپرس مشابه تصویر زیر نظرات بدون پاسخ را در یک دسته‌بندی و منوی مجزا مشاهده کنید.

  اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای وب مستران هوشمند!

راه اندازی افزونه نظرات بی پاسخ در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در بخش دیدگاه‌ها دو گزینه به نام‌های Non-replied و Non-replied – top level افزوده شده است که با مراجعه به گزینه non-replied می‌توانید تا کلیه نظرات بی پاسخ در وردپرس را مشاهده و مدیریت نمایید.
اما در منوی دوم که با عنوان Non-replied – top level می‌باشد همانطور که از نام آن مشخص است نظرات بی پاسخ در وردپرس که در سطح بالاتر و اولویت بیشتری هستند نمایش داده خواهند شد.

تا زمانی که از سمت کاربری با نقش کاربری مدیرکل یا نویسنده برای نظری در سایت پاسخی ارسال نشود، دیدگاه مورد نظر به صورت بدون پاسخ تلقی شده و در این دو بخش قابل مشاهده خواهد بود. اما وقتی از سوی کاربران عضو در سایت همچون مدیرکل و نویسنده که به بخش پیشخوان دسترسی دارند پاسخی برای کاربری ارسال شود دیگر جزو این لیست نخواهد بود.

اما اگر قصد دارید تا کاربران خاصی نیز قادر باشند تا پاسخ برای نظرات ارسال کنند می‌توانید مشابه تصویر زیر در بخش تنظیمات پیشخوان به منوی DX Unanswered Comments مراجعه کرده و در تنظیمات افزونه نام کاربری وی را در فیلد مربوطه اضافه کنید.

فیلدهای نظرات بی پاسخ در وردپرس

همچنین با فعال کردن تیک گزینه Comment Count تعداد مشاهده نظرات بر اساس محبوبیت در دیتابیس ذخیره خواهد شد که در بخش Non-replied – top level دیدگاه‌های وردپرس می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

شاد باشید..

دانلود افزونه DX Unanswered Comments

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.