مخفی کردن محصولات مرتبط فروشگاه در ووکامرس با Hide Related Products in WooCommerce

مخفی کردن محصولات در ووکامرس

درود بر شما؛
در ادامه آموزش های ووکامرس در خدمت شما عزیزان هستم. محصولات در ووکامرس و فروشگاه اینترنتی شما اصلی ترین رکن آن فروشگاه هستند. و همیشه در مورد آن ها مانورهایی داده می شود تا در فروش بیشتر تاثیر گذار باشد. در این آموزش نیز همراه شما هستیم با یک افزونه برای بالا بردن سطح فروشگاه و فروش آن. در این آموزش در مورد مخفی کردن محصولات در ووکامرس با Hide Related Products in WooCommerce صحبت می کنیم.

مخفی کردن محصولات در ووکامرس با Hide Related Products in WooCommerce

برای استفاده از این افزونه آن را در پایین صفحه دریافت بفرمائید. سپس در وب سایت خود نصب و فعال سازی کنید. اما در این میان بهتر است کمی در مورد آن اطلاعات خود را افزایش دهیم. کار این افزونه در وب سایت شما این است که امکان مخفی کردن محصولات در ووکامرس را در زیر محصولات فراهم میکند.
یک کار بسیار ساده ولی گاهی و در برخی از فروشگاه ها هوشمندانه می باشد!

یک نمونه مثال

برای مثال شما یک فروشگاه همکاری در فروش دارید، که در آن هر محصول برای یک فروشنده است و فروشنده ها نمیخواهند محصولات فروشندگان دیگر در صفحه محصول آن ها به عنوان محصول مرتبط نمایش داده شود. چرا که در فروش آن ها ممکن است تاثیر گذار باشد. به همین دلیل مدیران این فروشگاه ها از این افزونه برای مخفی کردن محصولات در ووکامرس استفاده می کنند.

روش استفاده از افزونه

اما روش استفاده از افزونه نیز بسیار ساده است برای استفاده از آن پس از نصب و فعال سازی نیازی به هیچ تنظیمات و تغییراتی نیست! و افزونه تاثیر خود را روی فروشگاه شما میگذارد. از این پس محصولات مرتبط دیگر در فروشگاه نمایش داده نمی شوند. توضیحاتی دیگری در مورد این افزونه نمی ماند فقط در صورتی که مشکلی در استفاده از آن در وب سایت فروشگاهی خود داشتید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

روزهاتون بهاری…

دانلود افزونه Hide Related Products in WooCommerce

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.