دلیل افزایش قیمت SHIB چیست؟ آیا این روند ادامه دارد؟

افزایش قیمت SHIB

Shiba Inu نیز همانند ارزهای دیجیتال دیگری بود که توانستند از تغییر بازار فعلی استفاده کنند و در نمودارهای خود کمی روند صعودی را با کندل های سبز نشان دهند.  تمام اخبار و تحلیل های بروز در مورد این میم کوین محبوب را میتوانید با صرافی ارز دیجیتال نیپوتو لحظه به لحظه دنبال کنید.

با وجود افزایش قیمت دلگرم کننده این میم کوین، هنوز بدبینی زیادی پیرامون آن وجود دارد. آیا داده هایی وجود دارد که از این پامپ پشتیبانی کند یا فقط نتیجه بازار خوش بینانه بوده است؟

روند صعودی شیبا اینو به پایان می رسد

هفته قبل برای سرمایه گذاران یک موهبت بود، زیرا پس از کاهش قیمت بیش از 5 درصدی شیبا اینو، وقتی اوضاع در بازار خوب شد، شیبا اینو نیز خوب عمل کرد و سرمایه گذاران خود را خشنود کرد.حتی در روز گذشته، ارزش این میم کوین حدود 5 درصد افزایش یافته است. شیبا(SHIB) با ارزش بازار بیش از 16 میلیارد دلار، تا زمان نگارش 0.00002845 دلار معامله می شد. اما با وجود افزایش قیمت، حجم معاملات SHIB در روز گذشته کاهش یافت. هنگامی که AMBCrypto داده های Santiment را بررسی کرد، به علائم هشدار بیشتری دست پیدا کرد. ما متوجه شدیم که اعتماد سرمایه‌گذاران به شیبا اینو کم بوده است، زیرا حتی با وجود افزایش قیمتی که اتفاق افتاده بود، نمودار ترس و طمع آن در منطقه منفی باقی مانده بود. به همین دلیل می توان گفت نظر بازار نسبت به این میم کوین بیشتر منفی بوده است.

آیا روند صعودی در قیمت شیبا اینو ادامه دارد؟

ما داده های بیشتری را بررسی کردیم تا مشخص کنیم که آیا چیزی غیر از وضعیت بازار وجود دارد که از این افزایش صعودی حمایت کند، زیرا احساسات منفی در مورد SHIB بالا بود. سطح قابل توجه فشار خرید بر این ارز با این واقعیت تأیید شد که عرضه آن در خارج از صرافی ها افزایش یافته است. شواهد دیگری مبنی بر خرید شیبا اینو توسط سرمایه گذاران نشان دهنده این واقعیت بود که جریان خروجی آن هفته گذشته چندین برابر افزایش یافته است.

علاوه بر این، نسبت MVRV SHIB نیز بهبود یافته است که نشان از احتمال قوی ادامه افزایش قیمت دارد. با این حال، روایت متفاوتی وجود دارد که نشان می دهد شیبا اینو قیمت بسیار بالایی دارد و چشم انداز اصلاح قیمت را بسیار محتمل میکند. بنابراین بر اساس ارزیابی‌های مشخصی از نشانه‌های فنی SHIB، روند صعودی در شیبا اینو ممکن است به زودی به پایان برسد زیرا شاخص جریان پول (MFI) با کاهش اندکی مواجه شده است. بنابراین، سه نکته را باید در نظر داشت:

  • این واقعیت که ارزش SHIB با وجود کاهش عمومی در فعالیت معاملاتی 5 درصد افزایش یافته است، نشان دهنده سطح بالای علاقه و فشار خرید در بین سرمایه گذاران این میم کوین است.
  • پویایی بازار فعلی SHIB پیچیده است، همانطور که توسط شاخص ترس و طمع و شاخص های فنی آن مشاهده می شود، این حرکت صعودی قیمت شیبا و احساسات نامطلوب تضاد بسیاری را نشان میدهند.
  • خروجی بالای مبادلات SHIB و نسبت بهبود یافته MVRV نشان می دهد که دارندگان در مورد آینده این توکن مشتاق هستند، اگرچه به دلیل ارزش بیش از حد کنونی باید محتاط باشند و منتظر اصلاح قیمت باشند.

اطلاعیه مهم برای کاربران SHIB: اخیرا عضو تیم Shiba Inu در مورد توکن های جعلی Sheboshi هشدار داده است. عضو تیم شیبا اینو بر اهمیت هوشیاری و آگاهی از تلاش‌های کلاهبرداری متعدد در این زمینه تاکید بسیاری دارد. شیبا اینو (SHIB) یکی از محبوب ترین میم کوین ها در جامعه رمزارها است. با این حال، با گسترش سریع اکوسیستم شیباریوم، کلاهبرداران بار دیگر جامعه هواداران را با توکن های کلاهبرداری هدف قرار داده اند. کلاهبرداران روز به روز در فریب جوامع رمزنگاری پیچیده تر عمل میکنند. این بار، آنها شیبوشی (SHEB)، یک پروژه آزمایشی توکن غیرقابل تعویض (NFT) را که توسط تیم Shiba Inu راه اندازی شده است را هدف قرار داده اند.

یکی از اعضای مشهور تیم بازاریابی شیبا اینو، لوسی، به جامعه درباره یک توکن تقلبی که جعل هویت SHEB است، هشدار داد: «لطفاً تفاوت اساسی را درک کنید: SHEB هیچ صفری ندارد. آگاه و محتاط باشید.»

Sheboshi بخشی از اکوسیستم Shibarium است که به لطف استاندارد اتریوم DN-404 ترکیبی از ERC-20 و ERC-721 را نشان می دهد. این استاندارد NFT ها را قابل تقسیم می کند زیرا آنها با دو قرارداد کار می کنند: یکی برای تجارت و دیگری که منعکس کننده NFT است.

شبوشی ها در ابتدا با استفاده از استاندارد ERC-404 ساخته شدند. با این حال، توسعه دهندگان SHIB در حال آزمایش با استاندارد DN-404 هستند تا ببینند آیا این استاندارد می تواند برخی از مشکلاتی را که با ERC-404 در طول راه اندازی NFT Sheboshi با آن مواجه شدند، از جمله اشکالات و هزینه های گاز در شبکه اتریوم حل کند یا خیر.

 افزایش قیمت SHIB

انباشت شیبا اینو خوش بینی بازار را برمی انگیزد

جدیدترین معیارهای زنجیره ای نشان دهنده علاقه فزاینده سرمایه گذاران به Shiba Inu است. پس از انباشت قابل توجه این توکن توسط یک  نهنگ، قیمت SHIB طی روز گذشته با افزایش جزئی 1.8 درصدی مواجه شد که احتمالاً تحت تأثیر حرکت ایت سرمایه گذار است. به‌علاوه، داده‌های بازار مشتقه، از جمله بهره باز و حجم معاملات، رشد قابل‌توجهی را نشان داده‌اند، و اعتبار بیشتری به موضع سعودی در چشم‌انداز بازار SHIB می‌دهد.

این ارز دیجیتال که به عنوان رقیب Dogecoin محبوبیت پیدا کرده است، اخیراً پس از خرید سنگین یک سرمایه گذار نهنگ شاهد افزایش اعتماد سرمایه گذاران بود. خرید توکن های SHIB توسط این فرد موجی از خوش بینی را در بازار به راه انداخته است که نشان دهنده روند صعودی بالقوه برای این دارایی دیجیتال است. با وجود نوسانات فعلی قیمت و حرکات جانبی قیمت و سرمایه گذاری قابل توجه، پیش بینی افزایش قیمت برای شیبا اینو را تقویت کرده است.

همچنین بخوانید: آیا باید روی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟

این شور و شوق پس از آن پدیدار شد که Whale Alert، سرویسی که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال قابل توجهی را رصد می‌کند، انتقال 692.40 میلیارد توکن SHIB، معادل 19.26 میلیون دلار را از صرافی Crypto.com در 8 آوریل فاش کرد. چنین سرمایه‌گذاری معمولاً نشان‌دهنده چشم‌انداز مطمئنی از عملکرد آتی دارایی است و ممکن است قبل از یک رشد قوی باشد.

نکاتی که باید قبل از خرید در نظر گرفته شود

این خرید بزرگ توسط یک سرمایه گذار نهنگ ممکن است نشان دهنده پتانسیل قیمتی قوی در آینده برای SHIB باشد. تمایل سرمایه گذاران و روندهای بازار مشتقات برای نشان دادن چشم انداز صعودی برای شیبا اینو هماهنگ هستند. در بازار بی ثبات کریپتو، سرمایه گذاری های قابل توجه توسط سرمایه گذاران نهنگ می تواند یک واکنش زنجیره ای از فعالیت های تجاری را ایجاد کند. با همگرایی سرمایه گذاران مشتاق، افزایش حجم معاملات و روند مثبت بازار مشتقات، زمینه برای شیبا اینو فراهم شده است تا به طور بالقوه افزایش ارزش را تجربه کند. ناظران بازار همچنان به عملکرد ارز توجه می کنند زیرا این ارز در آب های غیرقابل پیش بینی دنیای ارزهای دیجیتال حرکت می کند. هنوز احساسات منفی بازار و باقی مشخصات فنی شیبا اینو تضادی را نشان میدهد که هشیار بودن سرمایه گذاران در مورد معاملات خود بر روی این میم کوین محبوب را طلب میکند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.