چرا باید تعمیرات آیفون و آیپد را به نمایندگی تعمیرات اپل بسپاریم؟

تعمیرات آیفون و آیپد تعمیرات آیفون و آیپد

اگر بنا به هر دلیل نیاز دارید که آیفون یا آیپدتان تعمیر شود، به هیچ وجه تعمیرات موبایل خود را به دست تعمیرکار ناشناس و غیر قابل اعتماد نسپارید. آیفون و آیپد های اپل گجت های بسیار حساس و دقیقی هستند که برای تعمیر آن‌ها باید دقت زیادی صرف شده و استانداردهای خاصی رعایت شود. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم تعمیرات آیفون و آیپد را به نمایندگی تعمیر محصولات اپل واگذار کنید و از یک تعمیر مطمئن و ضمانت شده بهره‌مند شوید.

چرا تعمیرات آیفون و اپل حساسیت بالایی دارد؟

چندین دلیل مختلف سبب می‌شوند تا تعمیرات آیفون و آیپد های اپل نسبت به سایر گوشی های اندرویدی حساسیت بالاتری داشته باشد. اولین مسئله مربوط به ظرافت طراحی این گجت ها می‌شود. اپل با ظرافت خاصی قطعات سخت افزاری آیفون و آیپد ها را در کنار هم چیده و این ظرافت سبب شده تا تعمیر گجت های مذکور سخت تر شود. تعمیرکاران باید در حین انجام تعمیرات روی آیفون و آیپد های اپل دقت زیادی صرف کنند تا خدای نکرده به قطعات آن آسیب نرسانند و گوشی را بدون مشکل تعمیر نمایند.

مسئله بعدی مربوط به گران قیمت بودن قطعات سخت افزاری بکار رفته در آیفون و آیپد های اپل می‌شود. قطعاتی که در این گوشی ها بکار می‌روند از طراحی دقیقی بهره‌مند هستند و قیمت بسیار گرانی دارند. به همین دلیل است که اغلب تعمیرات آیفون و آیپد نیاز به صرف هزینه گزاف دارد (البته موبایل کمک تا حد ممکن این معضل را برطرف کرده است). اگر تعمیرات آیفون یا آیپدتان را به فرد کم تجربه‌ای واگذار کنید و وی در حین تعمیر گوشی به یکی از قطعات سالم آن آسیب برساند، مطمئن باشید ضرری چند صد هزار تومانی به شما وارد می‌شود. پس در انتخاب تعمیرکار موبایل خود دقت کنید.

بهترین نمایندگی تعمیر محصولات اپل در ایران کجاست؟

پیش از هر چیز باید بگوییم که اپل هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد. یعنی هیچ یک از منابعی که مدعی می‌شوند نمایندگی تعمیر محصولات اپل در ایران هستند، رسما زیر نظر اپل فعالیت نمی‌کنند و فقط از این اصطلاح برای جذب مشتری و شعار دادن استفاده به عمل می‌آورند. اما نبود نمایندگی رسمی اپل در ایران به آن معنا نیست که هیچ مرجع داخلی نمی‌تواند تعمیرات محصولات اپل را با کیفیتی برابر با نمایندگی های رسمی اپل در خارج کشور ارائه کند. موبایل کمک یکی از بهترین شرکت هایی است که خدمات مذکور را با بهترین کیفیت ممکن و ضمانت در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. سرویس های موبایل کمک به قدری مناسب و با کیفیت هستند که می‌توان آن را بهترین نمایندگی تعمیر محصولات اپل در ایران (غیر رسمی) محسوب کرد. بنابراین فراموش نکنید که اپل به طور رسمی در ایران نمایندگی ندارد اما موبایل کمک به دلیل کیفیت عالی سرویس ها و خدمات تعمیرات آیفون و آیپدی که ارائه می‌کند، می‌تواند بهترین نمایندگی تعمیرات اپل در ایران باشد. پس موبایل کمک به نوعی مرکز اصلی تعمیرات اپل است!

مراحل انجام تعمیر آیفون در مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک شامل چه مراحلی می‌شود؟

اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که برای انجام تعمیرات آیفون و آیپد در مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک باید چه مراحلی طی شود؟ پاسخ سوال بسیار ساده است. برای انجام هرگونه تعمیر روی آیفون و یا آیپدتان در مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک باید مراحل زیر طی شوند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم نخست باید سفارش مورد نظرتان برای تعمیرات آیفون یا آیپد را به ثبت برسانید. بدین منظور می‌توانید وارد صفحه ثبت سفارش تعمیرات در سایت موبایل کمک به نشانی mobilekomak.com شوید و سفارشتان را ثبت نمایید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش تعمیر مد نظرتان را به صورت تلفنی در مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک به ثبت برسانید.
mobile komak
ثبت سفارش تعمیرات
  • اعزام پیک موتوری: در این مرحله پیک موتوری موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و ظرف مدت زمان کوتاهی آیفون یا آیپد تعمیری را به شرکت موبایل کمک ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات تخصصی: در این مرحله تعمیرات لازم توسط کارشناس مرکز تعمیرات اپل موبایل کمک بر روی گوشی ارجاع شده انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی تعمیر شده و ضمانت: بعد از اینکه کارشناس موبایل کمک تعمیرات مورد نیاز را انجام داد، گوشی با ضمانت اصالت قطعه توسط پیک موتوری به مشتری تحویل داده می‌شود.

بنابراین برای انجام تعمیرات اپل در مرکز موبایل کمک باید مراحل فوق طی شوند. جالب است بدانید که کل پروسه تعمیر آیفون و آیپد با استفاده از خدمات موبایل کمک عموما مابین 1 الی 3 ساعت انجام می‌شود. یعنی مشتریان مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک ظرف ماکسیمم 3 ساعت آیفون یا آیپد تعمیر شده خود را با ضمانت از کارشناس تعمیرات موبایل کمک تحویل می‌گیرند.

چرا موبایل کمک بهترین نمایندگی تعمیر گوشی آیفون اپل در تهران است؟

دلایل متعددی وجود دارند که به موجب آن ها موبایل کمک می‌تواند بهترین نمایندگی تعمیر گوشی آیفون در تهران محسوب شود. برخی از اصلی ترین این دلایل شامل موارد زیر هستند:

  • عدم نیاز به خروج از منزل: زمانی که از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید هیچ نیازی به خروج از منزل نخواهی داشت. از صفر تا صد پروسه تعمیرات آیفون و آیپد در موبایل کمک بدون نیاز به اینکه مشتری از منزل خارج شود انجام می‌گردد. این مسئله سبب خواهد شد که صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان به عمل آید و مشتری بتواند همزمان تا انجام تعمیرات گوشی به سایر کارهای شخصی خود هم رسیدگی کند.
  • کاهش هزینه ها: عدم نیاز به خروج از منزل برای انجام تعمیرات گوشی خود به خود منجر می‌شود تا هزینه های تعمیر هم کاهش یابد. همچنین موبایل کمک قطعات مورد نیاز در گوشی مشتریان را مستقیما از فروشگاه خود تامین می‌کند و دست تمام واسطه ها را کوتاه کرده است و بدین صورت هم منجر به کاهش هزینه تمام شده تعمیر می‌شود. همچنین در سرویس موبایل کمک مشتری دستمزدی برای انجام تعمیرات به تعمیرکار پرداخت نخواهد کرد. این مسائل سبب می‌شوند تا هزینه انجام تعمیرات با استفاده از سرویس موبایل کمک نسبت به بازار آزاد کمتر باشد.
  • تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن: همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم عموما تعمیرات آیفون و آیپد با استفاده از سرویس موبایل کمک ظرف 1 الی 3 ساعت انجام می‌شود. بنابراین زمانی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تعمیر شدن گوشی خود خواهید بود.
fix too much- تعمیر در کوتاهترین زمان ممکن
تعمیر در کوتاهترین زمان ممکن
  • اطمینان از اورجینال بودن قطعات تعویض شده: تمام قطعاتی که موبایل کمک در گوشی مشتریانش مورد استفاده قرار می‌دهد مستقیما توسط فروشگاه موبایل کمک تامین می‌شوند و قطعات اورجینال و درجه یک هستند. کارشناسان موبایل کمک موظف هستند تا از این قطعات در گوشی های مشتریان استفاده کنند. این مسئله سبب می‌شود تا مشتری از بابت اورجینال و اصل بودن قطعه‌ای که در گوشی وی تعویض شده مطمئن باشد.
  • ضمانت تعمیر: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شوند شامل گارانتی می‌شوند و چنانچه در مدت زمان مشخص شده دچار مشکل گردند، به طور رایگان تحت سرویس موبایل کمک تعمیر خواهند شد.

موارد فوق اصلی ترین دلایلی هستند که نشان می‌دهند چرا موبایل کمک بهترین نمایندگی تعمیر گوشی آیفون اپل در تهران است.

کلام آخر

بنابراین همیشه سعی کنید که تعمیرات آیفون را به بهترین مرجع ممکن واگذار کنید. موبایل کمک به عنوان نمایندگی تعمیر محصولات اپل بهترین مرجعی است که می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد را با تکیه بر سرویس آن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و سرویس های مرکز اصلی تعمیرات اپل موبایل کمک با شماره 02175147 تماس حاصل نمایید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.