3 نکته کلیدی برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی

بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی

بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی یک استراتژی معمول است که بر روی تعامل رو در رو بین کسب و کارها و مشتریان بالقوه متمرکز می شود. در طی دهه گذشته، این متد وارد عصر جدیدی شده است که از تقابل بازاریابی دیجیتال و فیزیکی یک گزینه جدیدی برای بازاریاب ها جهت تحریک و هیجان مشتری روی کالاها یا خدمات شان، ایجاد شده است.

بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی

ما روی چند مورد از این مراحل بازاریابی دیجیتال ضروری تاکید می کنیم که شما باید آنها را برای موقعی که یک استراتژی رویداد اثربخش را پایه گذاری می کنید، داشته باشید تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را پر فروش کنید:

1- ایجاد یک عملیات ایمیلی منحصر به فرد

یک چیز خوب اما قدیمی چون یک کمپین ایمیل، اولین چیزی است که در بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی باید آن را در نظر داشته باشید. بخصوص اگر قبلاً یک لیستی از ایمیل افراد را برای ارتباط با آنها داشته باشید. وقتی برای نشان دادن یک رویداد یا اتفاق، ایمیل می زنید چند نکته را برای افزایش اثربخشی ایمیل باید در نظر بگیرید:

  • به زمینه های مرسوم در بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی و درخشش محتوای شما توجه شود. اگر این اولین بار است که بازدید کننده درباره رویداد می شنود و اهمیت آن در ارائه یک تاثیر ماندگار است.
  • لینک های رویدادهای وب سایت تان را به راحتی در دسترس قرار دهید. شما می توانید، فرایند RSVP را به راحتی برای این کار ایجاد کنید. اگر کسی نتواند وب سایت شما را پیدا کند ممکن است از رفتن به سایت تان ناامید شود.
  • ایمیل به راحتی با یک موبایل قابل مشاهده است. امروزه،بسیاری از مردم این ایمیل ها را از طریق گوشی موبایل می بینند. قبل از اینکه ایمیلی را ارسال کنید به وسیله تلفن هوشمند تان آن را تست کنید تا ازاجرای روش های تعیین شده، مطمئن شوید.
  • ایمیل را صبح زود ارسال کنید. بعضی از مردم به محض اینکه از خواب بیدار می شوند یا می خواهند سر کار بروند، ایمیل شان را باز می کنند!

 2- بهره برداری از پلتفرم های رسانه اجتماعی مناسب

استفاده از پلتفرم های رسانه اجتماعی برای مناسبت های تبلیغاتی هرگز به آسانی زمان فعلی نبوده است. همراه با دستاوردهای حاصل از یک کمپین ایمیلی موفق ، شما با عملیات رسانه اجتماعی برای رسیدن به بازدیدکنندگان جدید تلاش می کنید و همچنین می توانید در بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی موفق باشید! با رسانه اجتماعی شما می خواهید مطمئن شوید که:

  • محتوای خود را برای هر پلتفرم رسانه اجتماعی به تفکیک مرتب کنید. شما نیاز ندارید که بخواهید در لینکدین به همان روشی تبلیغات کنید که در اینستاگرام انجام می دهید. کیفیت پیام ها، نقش مهمی را در انتخاب پلتفرم ها جهت بهره برداری از همه آنها دارد.
  • یک هشتک جهت روند بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی در توییتر ایجاد کنید. این کار یک فرصت عالی برای مردم ایجاد می کندکه بپرسند و با توجه به رویداد ها به شرکت شما علاقه مند شوند.
  • در مورد نصب آگهی در رسانه اجتماعی خیلی فعال باشید تا منجر به رویدادی شود. هر چه بیشتر به یاد مخاطبان تان باشید به وقوع رویداد نزدیک می شوید و مخاطبان بیشتر به سوی شما تحریک و علاقه مند می شوند به طوریکه برگشتی ندارد.
  مدیریت دیدگاه ها در وردپرس (معرفی دو افزونه رایگان)

3- مجموعۀ بهترین روش های SEO

این مورد کمی پیچیده است، ابتدا روی دو مورد اولیه خیلی خوب سرمایه گذاری کنید، از طریق SEO، آموزش ها را به کار ببندید که می تواند یک نقش بزرگی در ایجاد جرقه ای برای تولید بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی باشد. ترفیع رویداد شما درست مانند ترقی وب سایت کمپانی شما است و SEO به شما کمک می کند با یک روشی به بازدید کنندگان نایل شوید و به شما گرایش پیدا کنند در صورتیکه قبلاً نمی توانستید. تعدادی از بهترین روش ها در ذیل ذکر شده است:

  • تحقیق و پیاده سازی واژه گان کلیدی در بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی در کل محتوا انجام شود. به خاطر داشته باشید که ویژه باشند و به اندازه کافی برای مخاطبانی را که شما به دنبال شان هستید، جذاب باشند.
  • بدانید که ممکن است برای گوگل جهت دادن لیست به شما، زمانبر باشد. از قبل برنامه ریزی کنید و اطلاعات رویداد تان را بالا ببرید و اجرا کنید که برای شناسایی و رسمیت یافتن رویداد ها در گوگل وقت فراوانی دارید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.