هدیه ویژه نوین هاب به مناسبت تولد سه سالگی

هدیه ویژه نوین هاب به مناسبت تولد سه سالگی هدیه ویژه نوین هاب به مناسبت تولد سه سالگی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های کسانی است که برای گسترش و رشد کسب‌وکارشان قصد فعالیت در آن را دارند. احتمالا این را می‌دانید که فعالیت در شبکه‌های اجتماعی تا چه اندازه به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند و اگر از این امکان استفاده نکنید متضرر شده‌اید.
اما مدیریت شبکه‌های اجتماعی چگونه میسر می‌شود؟ چگونه می‌توان شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کرد که موجب رشد و بازدید بیشتری بشود؟ نوین هاب یک ابزار حرفه‌ای برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی شماست که به شما این امکان را می‌دهد فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای انجام دهید.
اما خبر تازه نوین هاب ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی برای شما این است که تصمیم داریم به مناسبت تولد سه سالگی نوین هاب و به منظور قدردانی از همراهان گذشته و عرض خیرمقدم به همراهان تازه، اشتراک دو برابری هدیه دهیم. اشتراک دو برابری به معنای آن است که شما هر اشتراکی از نوین هاب خریداری کنید، چه اشتراک یک ماهه و چه اشتراک یک ساله، بعد از پرداخت شما حسابتان دو برابر شارژ خواهد شد. یعنی اشتراک 1 ماهه تبدیل به 2 ماه و اشتراک 1 ساله تبدیل به 1 سال خواهد شد.

خرید اشتراک نوین هاب

اما برای اینکه در شبکه‌های اجتماعی پیشرفت کنیم و بیشتر دیده شویم رعایت چه مواردی الزامی است و نوین هاب چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

1- فعالیت مستمر و اصولی

شما برای اینکه بتوانید مخاطب بیشتری جذب کنید، باید بتوانید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت درست داشته باشید. با توجه به نوع کسب‌وکاری که دارید و در نظر داشتن مخاطب، اقدام به تهیه و تولید محتوایی کنید که برای دنبال‌کنندگان شما جذاب باشند. ممکن است گاهی امکان انتشار محتوای به موقع برای شما فراهم نباشد. یا به شبکه اجتماعی خود دسترسی نداشته باشید. ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای چنین مواقعی کارآمد هستند. نوین هاب که یکی از همین ابزارهاست، این امکان را به شما می‌دهد که محتوای خود را برای انتشار زمان‌بندی و مدیریت کنید. با استفاده از ابزار حرفه‌ای که نوین هاب در اختیار شما می‌گذارد می‌توانید محتوای خود را از قبل آماده کرده و در داشبورد نوین هاب بارگذاری کنید. سپس می‌توانید روز و ساعت مد نظرتان را از قسمت تقویم زمان‌بندی انتخاب کرده و اطمینان داشته باشید که محتوای شما راس همان زمانی که در نظر دارید منتشر خواهد شد.
امکان انتشار هر نوع محتوا با استفاده از این داشبورد فراهم است. محتوا تصویری، ویدئویی، آلبومی و استوری اینستاگرام. همچنین با استفاده از این داشبورد می‌توانید به عنوان مدیر یک مجموعه، فعالیت تیم محتوا را در شبکه‌های مجازی بررسی کنید و ببینید چه محتواهایی پست شده یا قرار است پست شود.

2- تعامل با مخاطب

یکی دیگر از مواردی که مدیر یک شبکه‌ اجتماعی باید به آن‌ها توجه داشته باشد حفظ تعامل با مخاطب است. وقتی شما اقدام به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌کنید مخاطب خود را پیدا خواهید کرد. احتمالا مخاطب جذب محتوا و نوع کسب‌وکار شما شده و اقدام به دنبال کردن شما در شبکه‌های اجتماعی کرده است. بعد از آن شما باید یک استراتژی درست برای حفظ این تعامل به وجود آمده با مخاطب طراحی کنید. چنانچه هر کامنت و نظری را در شبکه‌های اجتماعی از دست بدهید به مثابه از دست دادن مخاطب است. حالا اگر فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای و گسترده است وجود یک ابزار برای پاسخ‌دهی به تمام این کامنت‌ها به صورت یکجا و یک‌پارچه اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. نوین هاب یکی از همین ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که با استفاده از آن می‌توانید کامنت‌های تمام شبکه‌های اجتماعی خود را به صورت یکجا پاسخ دهید.
یکی دیگر از راه‌های حفظ تعامل با مخاطب برگزاری مسابقات اینستاگرامی است. اما برای اینکه بتوانید بین این کامنت‌ها قرعه‌کشی انجام دهید، نیاز به یک ابزار برای دریافت خروجی مناسب از آن‌ها خواهید داشت. با استفاده از ابزار نوین هاب شما می‌توانید از تمام کامنت‌های خود خروجی اکسل دریافت کرده و از آن برای قرعه‌کشی استفاده کنید یا به به آدرس ایمیل دلخواه ارسال کنید.

3- بررسی فعالیت

آنالیز شبکه‌های اجتماعی باید یکی از مهم‌ترین بخش‌های فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی باشد. شما نیاز به بررسی آنچه که در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهید دارید. باید بررسی کنید آنچه که در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهید بازخورد مناسبی داشته یا نه. برخی از شبکه‌های اجتماعی این آنالیز را در اختیار شما می‌گذارند اما اگر قرار است به صورت حرفه‌ای فعالیت خود را ادامه دهید ابزار نوین هاب می‌تواند به شما دیدگاه بهتری از نحوه عمل‌کردتان ارائه دهد. با استفاده از داشبورد نوین هاب شما می‌توانید تمام شبکه‌های اجتماعی خود را آنالیز کنید. یکی از ویژگی‌هایی که آنالیز نوین هاب در اختیار شما می‌گذارد اعلام بهترین زمان برای انتشار محتوا است. این زمان بر اساس ساعت آنلاین بودن مخاطبین شما نتیجه‌گیری می‌شود. اگر در همین ساعت اقدام به انتشار محتوا کنید محتوای شما بیشتر دیده خواهد شد.
همچنین احتمالا از میزان اهمیت هشتگ‌ها و نحوه عملکرد آن‌ها به منظور بازدید بیشتر در شبکه‌های اجتماعی با خبر هستید. داشبورد نوین هاب به شما برترین و پربازدیدترین هشتگ‌های مرتبط با کسب‌وکارتان را پیشنهاد می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید بازدید بیشتری دریافت کنید.
ارزیابی عمل‌کردتان در شبکه‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که بعد از بررسی شبکه‌های اجتماعی خود، اگر استراتژی فعالیت شما در این فضا نیاز به تغییر دارد آن را اعمال کنید.

با توجه به تمام مواردی که برای فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی به آن نیاز خواهید داشت توجه به این نکته که نوین هاب امکانات گسترده و جامعی در اختیار شما قرار می‌دهد اهمیت پیدا می‌کند. اگر برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود به یک ابزار حرفه‌ای نیاز دارید، کمپین دو برابری نوین هاب بهترین فرصت برای تهیه اشتراک است. از 3 تا 1 تیر می‌توانید به وبسایت نوین هاب سر بزنید و با خرید اشتراک، 2 برابر آن را دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید