مزایا و معایب پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

آیا تصمیم دارید پست‌های مهمان را در وبلاگ وردپرس بپذیرید؟ انتشار پست‌های مهمان می‌تواند راهی سریع و آسان برای دریافت محتوای جدید در سایت شما باشد. با این حال، قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پست‌های مهمان برای وبلاگ وردپرسی مناسب هستند به نکات منفی و مثبتی بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله، ما نگاهی به مزایا و معایب پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس خواهیم داشت. با ما همراه باشید…

پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

پست مهمان نوعی محتوای تولید شده توسط کاربر است و توسط افرادی ایجاد می‌شود که به طور رسمی در سایت فعالیت نمی‌کنند. اغلب، وبلاگ‌نویسان مهمان محصولات و خدمات خود را دارند که می‌خواهند از طریق وبلاگ نویسی مهمان آن را تبلیغ کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است محصول یا خدمات خود را در وبلاگ بصورت پست مهمان نشان داده یا در بهترین حالت یک بک لینک در بیوگرافی نویسنده داشته باشند.

سایر وبلاگ‌نویسان مهمان ممکن است بخواهند با انتشار محتوا در وبسایت‌های معتبر شهرت خود را به عنوان یک رهبر در صنعتی خاص نشان دهند. وبلاگ نویسی مهمان یک تاکتیک بسیار محبوب بازاریابی و تولید محتوا است. در واقع، اگر عبارت «نوشتن پست مهمان»را در موتور جستجوی تایپ کنید، نتایج زیادی دریافت خواهید کرد.

با این حال، تصمیم گیری در مورد پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس یک تصمیم بزرگ است. برای کمک به شما در انتخاب درست، اجازه دهید به مزایا و معایب پذیرش پست مهمان در وبلاگ وردپرس نگاهی بیندازیم.

مزایای انتشار پست مهمان در بلاگ

برخی از بهترین وبلاگ‌های وردپرسی پست‌های مهمان را می‌پذیرند، بنابراین جای تعجب نیست که مزایای زیادی دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید پست‌های مهمان را در وبسایت خود بپذیرید.

پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

یک نقطه نظر تازه دریافت کنید

هر نویسنده‌ای دیدگاه منحصر به فردی دارد و مخاطبان شما احتمالاً از تغییر سرعت ایده‌ها استقبال خواهند کرد. این امر به ویژه اگر یک وبلاگ نویس انفرادی هستید یا احساس می‌کنید محتوای شما قدیمی شده، جوابگوست و به کار می‌آید. برای جلب توجه مخاطب، می‌توانید وبلاگ نویسان مهمان را تشویق کنید تا در مورد تجربیات خود بنویسند یا در مورد موضوعی صحبت کنند که معمولاً بحث‌ها یا حتی بحث‌های زیادی ایجاد می‌کند. این امر می‌تواند نظرات بیشتری را در وبلاگ‌های وردپرسی ایجاد کند.

در بهترین حالت، پست مهمان حتی ممکن است بطور ویروسی منتشر شده و ترافیک زیادی را به سمت سایت روانه کند. اگرچه می‌خواهید پست‌های مهمان برجسته باشند، اما همچنان باید با بقیه محتوای شما مطابقت داشته باشند. با این حال، انتشار یک راهنمای قوانین دقیق برای وبلاگ نویسان مهمان می توانند تفکری هوشمندانه باشد.

اگر “لیست دسته بندی” از موضوعات برای وبلاگ نویسان مهمان دارید، می‌توانید آنها را به دستورالعمل‌های خود اضافه کنید. به این ترتیب می‌توانید نظرات تازه و جالبی را به وبلاگ خود بیاورید و در عین حال موارد جدیدی را برای مخاطبین همیشگی خود حفظ کنید.

با یک مخاطب جدید ارتباط برقرار کنید

به طور معمول، وبلاگ نویسان مهمان می‌خواهند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند یا شهرت خود را به عنوان یک چهره برجسته در صنعت افزایش دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، وبلاگ نویسان مهمان سخت تلاش خواهند کرد تا ترافیک را به وبلاگ شما هدایت کنند. این امر ممکن است به این معنی باشد که لینک سایت شما را در حساب‌ رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند، آن را به خبرنامه ایمیلی خود اضافه کرده یا حتی در مورد پست مهمان در وبسایت خود بنویسند.

این همه تبلیغ رایگان برای سایت شماست و می‌تواند بازدیدکنندگان جدید زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. حتی بهتر از آن، باعث جذب مخاطب شده که ممکن است برای اولین بار به سایت قدم می‌گذارد. اگر این افراد آنچه را که می‌بینند دوست داشته باشند، تبدیل به مخاطب همیشگی خواهند شد و این یعنی جذب مخاطب با پست مهمان!

با این حال، ایده خوبی است که وقتی پست خود را منتشر می‌کنید به وبلاگ نویس مهمان بگویید تا بتوانند فوراً شروع به تبلیغ کنند. حتی خوب است داده‌های Google Analytics خود را با آنها به اشتراک بگذارید تا بدانند چه اقداماتی بیشترین ترافیک را به وبلاگ می‌آورد. سپس نویسنده مهمان می‌تواند اقدامات خود را به دقت تنظیم کرده تا بازدیدکنندگان بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

با متخصصان صنعت ارتباط برقرار کنید

پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس می‌تواند اولین قدم برای ایجاد روابط مثبت با جامعه گسترده‌تر از جمله رهبران صنعت شما باشد. این شبکه می‌تواند به انواع فرصت‌ها، مانند فرصتی برای سخنرانی در رویدادها و کنفرانس‌ها منجر شود. حتی اگر به سادگی با چهره‌های صنعت در رسانه‌های اجتماعی چت کنید، این موضوع می‌تواند سر و صدایی در کسب‌وکار شما ایجاد کرده و بازدیدکنندگان بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر مشتریان بالقوه، شما را در تعامل مثبت با افراد سرشناس ببینند، قطعا شهرت شما بیشتر خواهد شد. این موضوع ممکن است در نهایت باعث فروش و افزایش نرخ تبدیل شود. وبلاگ‌ها یا وبسایت‌های جدیدتر ممکن است برای جذب پست مهمان از نام‌های بزرگ مشکل داشته باشند. با این حال، همیشه این احتمال وجود دارد که یک وبلاگ نویس مهمان کوچکتر به انجام کارهای بزرگ ادامه دهد. اگر این اتفاق بیفتد، پست مهمانی که ماه‌ها یا حتی سال‌ها پیش منتشر کرده‌اید، ممکن است ناگهان ترافیک بیشتری دریافت کند.

اگر خوش شانس باشید، نویسنده به یاد می‌آورد که زمانی که وبلاگ نویس جدیدی بود به آنها فرصت دادید. اگر این اتفاق بیفتد، شما یک ارتباط صنعتی قدرتمند خواهید داشت که می‌تواند به معنای فرصت‌های بزرگی در تجارت شما باشد.

ارتباط با متخصصان

یک راه آسان برای تولید محتوا

ایجاد پست‌های مهمان نیازمند زمان و تلاش است. اگر یک وبلاگ نویس انفرادی یا یک کسب و کار جدید هستید، ممکن است برای انتشار منظم محتوای جدید دچار مشکل شوید. وبلاگ نویسان مهمان می‌توانند محتوای جدید و جالبی را در اختیار شما قرار داده و به بروز ماندن وبلاگ شما کمک کنند. با انتشار مرتب پست‌های مهمان در وب‌سایت خود، می‌توانید سئوی وردپرس را بهبود ببخشید و افراد را به وبلاگ خود بازگردانید.

حتی بهتر از آن، می‌توانید این کار را بدون نیاز به استخدام نویسندگان اضافی یا صرف زمان از برنامه شلوغ خود برای وبلاگ انجام دهید. یافتن وبلاگ نویسان مهمان با عملکرد کیفی بالا و ویرایش مطالب ارسالی ممکن است زمان‌بر باشد، اما اغلب بسیار سریعتر از نوشتن پست است. همچنین راه‌هایی برای جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان وجود دارد که می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

برای شروع، می‌توانید یک صفحه با عنوان «برای ما بنویسید» ایجاد کنید تا وبلاگ‌نویسان بالقوه بتوانند دستورالعمل‌ها، قوانین قالب‌بندی و نوع محتوایی که علاقه‌مند به انتشار آن هستید را بخوانند.

این صفحه باید کیفیت پست‌های مهمانی را که دریافت می‌کنید بهبود بخشد، در حالی که به شما کمک می‌کند از پاسخ دادن مکرر به سوالات یکسان اجتناب کنید. ساده‌ترین راه برای ایجاد این صفحه قوانین، استفاده از یک صفحه ساز مانند المنتور است. با کمک چنین صفحه‌سازی می‌توانید صفحات گرافیکی و جذابی بسازید.

پس از ایجاد این صفحه، باید آن را به منوی اصلی سایت خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. همچنین توصیه می‌کنیم به کاربران اجازه دهید با استفاده از فرم‌سازهایی مانند WPForms پست ارسال کنند. WPForms بهترین افزونه فرمساز برای وردپرس بوده و دارای افزونه ارسال پست است که به وبلاگ نویسان مهمان اجازه می‌دهد محتوا را در وبلاگ شما آپلود کنند.

  آموزش ساخت وبسایت آژانس مسافرتی در وردپرس (راهنمای قدم به قدم)

شهرت خود را بهبود بخشید

هنگامی که شخصی برای وبسایت شما پست می‌نویسد، مردم تمایل دارند آن را به عنوان یک تأییدیه ببینند. این وبلاگ نویسان مهمان می‌گویند که برند شما را دوست داشته و می‌خواهند با شما ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب، پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس می‌تواند شهرت شما را به عنوان یک عضو فعال و سرشناس جامعه افزایش دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، توصیه می‌کنیم سعی کنید پست‌های مهمان را از کارشناسان صنعت و رهبران حوزه خود دریافت کنید.

همچنین توجه داشته باشید که تأیید هر دو طرف مهم است. شما با قرار دادن نام نویسنده در سایت خود به نوعی از آنها حمایت می‌کنید. بنابراین ارزش آن را دارد که دقت بیشتری بر این موضوع داشته باشید.
به علاوه، طبق گزارش آمار وبلاگ نویسی، بیش از 600 میلیون وبلاگ آنلاین وجود دارد. یک جریان ثابت از وبلاگ نویسان مهمان شناخته شده باعث می‌شود سایت شما بیشتر شبیه یک نشریه حرفه‌ای باشد. این موضوع بلافاصله وبلاگ شما را از میلیون‌ها وبلاگ دیگر متمایز می‌کند، که برای جذب خوانندگان بیشتر به سایت شما عالی است.

معایب انتشار پست مهمان در بلاگ

شاید الان فکر کنید که هر وبسایت وردپرسی پست‌های مهمان را می‌پذیرد، اما وبلاگ‌نویسی مهمان برای هر وبسایتی مناسب نیست. با این گفته، باید ببینیم ماجرا چیست…

معایب انتشار پست مهمان در بلاگ

پست های مهمان اغلب به معنای اسپم هستند

اسپم یک مشکل بزرگ برای همه وبسایت‌هاست. اگر پست‌های مهمان را با استفاده از WPForms می‌پذیرید، توکن‌های داخلی محافظت از اسپم، reCAPTCHA و CAPTCHAهای سفارشی و سایر ویژگی‌های قدرتمندی که می‌توانند سایت شما را در برابر هرزنامه‌ها محافظت کنند، دریافت می‌کنید.

با این حال، همچنان ممکن است ارسال‌های ناخواسته دریافت کنید. برخی از نویسندگان پست‌های خود را به هر صفحه «برای ما بنویس» ارسال می‌کنند، به این امید که حداقل یک پاسخ مثبت دریافت کنند. گاهی اوقات، این افراد حتی ممکن است دستورالعمل‌های «برای ما بنویس» شما را نخوانند.

خواندن از طریق ارسال‌ها به زمان و تلاش نیاز دارد، بنابراین این پست‌های هرزنامه می‌توانند گردش کار تحریریه شما را کاهش دهند.
استفاده از افزونه‌ای با محافظت داخلی در برابر هرزنامه مانند WPForms یک شروع عالی است و می‌تواند از شما در برابر بیشتر هرزنامه‌ها و ربات‌های خودکار محافظت کند. با این حال، همچنان باید انتظار داشته باشید که چند مورد ارسالی «هرزنامه» دریافت کنید که برای وبسایت یا وبلاگ تجاری شما مناسب نیست.

دریافت پست های مهمان توسط تولیدکنندگان محتوای هوش مصنوعی

برخی از وبلاگ نویسان ممکن است علاقه بیشتری به انتشار تعداد زیادی پست مهمان، بطور خیلی سریع، به جای ارسال محتوای با کیفیت داشته باشند. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است تعدادی پست مهمان ایجاد شده توسط تولیدکنندگان محتوای هوش مصنوعی مانند GPT3 (Generative Pre-trained Transformer 3) دریافت کنید.

این می‌تواند راهی برای ایجاد تعداد زیادی پست مهمان با سرعت بالا باشد، اما مشکلات بزرگی برای صاحبان وبسایت وجود دارد. اولا، هیچ تضمینی وجود ندارد که تمام اطلاعاتی که این افزونه‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی استفاده می‌کنند دقیق باشد، بنابراین می‌توانید یک پست مهمان منتشر کنید که حاوی اطلاعات کاملاً نادرست است.

بسیاری از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ChatGPT نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بی‌طرف باشند. این بدان معناست که پست مهمان ممکن است بی‌مزه و غیر خلاقانه از آب درآید.
همانطور که مولدهای هوش مصنوعی پیچیده‌تر می‌شوند، ممکن است پیدا کردن وبلاگ‌های مهمان که توسط ابزارهای بلاگ خودکار نوشته شده‌اند دشوار باشد. با این حال، محققان در گوگل سال‌ها برای شناسایی محتوای تولید شده توسط ابزارهای هوش مصنوعی کار کرده‌اند. در گذشته، آنها وبسایت‌ها را به دلیل انتشار محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی جریمه می‌کردند.

با در نظر گرفتن این موضوع، انتشار پست‌های مهمان نوشته شده توسط هوش مصنوعی ممکن است به سئوی وردپرس شما آسیب برساند، حتی اگر متوجه نشده باشید که پست توسط هوش مصنوعی نوشته شده است!

دریافت محتوای پست مهمان تکراری

وبلاگ نویسان مهمان اغلب سعی می‌کنند محصولات، خدمات یا نام تجاری خود را با ارسال مکرر به وبلاگ‌ها تبلیغ کنند. این بدان معنی است که شما ممکن است ارسالی دریافت کنید که قبلاً در جای دیگری منتشر شده است. حتی ممکن است یک پست مهمان منتشر کنید، فقط برای اینکه آن محتوا بعداً در وبسایت دیگری ظاهر شود.

این تقصیر شما نیست، اما محتوای تکراری می‌تواند بر سئوی شما تأثیر بگذارد. موتورهای جستجو مانند گوگل اغلب پست‌های مهمان تکراری را از نتایج جستجوی خود حذف می‌کنند، بنابراین ممکن است برای به دست آوردن ترافیک دچار مشکل شوید.
حتی اگر محتوای تکراری در نتایج جستجو ظاهر شود، باز هم بازدیدکنندگان را با همه کسانی که همان وبلاگ مهمان را منتشر کرده‌اند به اشتراک می‌گذارید.

برای جلوگیری از محتوای تکراری، باید یک بند اصالت را به دستورالعمل های «برای ما بنویسید» اضافه کنید. این بخش باید بگوید که شما فقط موارد ارسالی را می‌پذیرید که در جای دیگر منتشر نشده‌اند، از جمله در وبسایت خود نویسنده.

ویرایش پست های مهمان توسط شما

با انتشار دستورالعمل های دقیق و مفید برای پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس، اغلب می‌توانید کیفیت پست‌هایی را که دریافت می‌کنید بهبود ببخشید. با این حال، همچنان باید همه پست‌های دریافتی را بررسی و ویرایش کنید. بسته به کیفیت پست‌های مهمان، این موضوع می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد. همچنین باید برای کارهای دیگری مانند بهینه سازی تصاویر پست و بهینه سازی پست وبلاگ وقت بگذارید.

باید پست مهمان خود را تبلیغ کنید

پس از انتشار صفحه «برای ما بنویس» و فرم ارسال، باید افراد را به آن صفحات هدایت کنید. این به معنای تبلیغ برنامه وبلاگ نویسی مهمان است. راه‌های زیادی برای جذب وبلاگ نویسان مهمان وجود دارد، از جمله ارسال پست در رسانه‌های اجتماعی و انجمن‌های نویسندگان و اطلاع دادن به همه افراد در لیست ایمیلی.

هنگامی که با وبلاگ نویسان قابل اعتماد ارتباط برقرار کردید، مشکلی برای دریافت یک جریان ثابت از پست‌های مهمان برای وبسایت خود ندارید. با این حال، یافتن این افراد می‌تواند کار سختی باشد. شما اغلب باید زمان و تلاش خود را برای تبلیغ برنامه وبلاگ نویسی مهمان خود قبل از شروع به ارائه نتایج صرف کنید.

پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

حال که مزایا و معایب پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس را بررسی کردیم باید ببینیم نتیجه چیست؟ آیا پست مهمان در سایت خود بپذیریم یا خیر؟
پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس مزایای زیادی دارد. این امر می‌تواند راهی عالی برای تولید محتوای جدید و جالب برای وبلاگ شما باشد، بدون اینکه نیازی به صرف زمان برای تحقیق و نوشتن داشته باشید.
با انتشار پست‌های مهمان، می‌توانید با سایر افراد در صنعت خود نیز ارتباط برقرار کنید. این امر شامل چهره‌های پیشرو در صنعت، به‌علاوه وبلاگ‌نویسان جدید و آینده‌ای است که ممکن است در آینده به مخاطبین مهمی تبدیل شوند.

با این حال، برخی از اشکالات بزرگ وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. به ویژه، محتوای تکراری و پست‌های اسپم که می‌تواند به سئو و اعتبار شما به عنوان یک وب‌سایت معتبر آسیب برساند.
اگر نمی‌خواهید به نویسندگان مهمان اجازه دهید تا در سایت شما حساب کاربری ثبت کنند، پس در نظر داشته باشید که یک فرم ارسال پست مهمان در وبسایت خود ایجاد کنید. این فرمساز به نویسندگان مهمان اجازه می‌دهد مقالات خود را مستقیماً به ویرایشگر پست شما ارسال کنند بدون اینکه حتی یک حساب کاربری برای آنها ایجاد کنند.

سوالات متداول

پست مهمان نوعی محتوای تولید شده توسط کاربر است و توسط افرادی ایجاد می‌شود که به طور رسمی در سایت فعالیت نمی‌کنند. اغلب، وبلاگ‌نویسان مهمان محصولات و خدمات خود را دارند که می‌خواهند از طریق وبلاگ نویسی مهمان آن را تبلیغ کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است محصول یا خدمات خود را در وبلاگ بصورت پست مهمان نشان داده یا در بهترین حالت یک بک لینک در بیوگرافی نویسنده داشته باشند.
۱- یک نقطه نظر تازه دریافت کنید ۲- با یک مخاطب جدید ارتباط برقرار کنید ۳- با متخصصان صنعت ارتباط برقرار کنید ۴- یک راه آسان برای تولید محتوا ۵- شهرت خود را بهبود بخشید
۱- پست های مهمان اغلب به معنای اسپم هستند ۲- دریافت پست های مهمان توسط تولیدکنندگان محتوای هوش مصنوعی ۳- دریافت محتوای پست مهمان تکراری ۴- ویرایش پست های مهمان توسط شما ۵- باید پست مهمان خود را تبلیغ کنید
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.