چطور روزانه به هزاران دایرکت اینستاگرام پاسخ دهیم؟

چطور روزانه به هزاران دایرکت اینستاگرام پاسخ دهیم؟

فروشگاه های اینستاگرامی روزانه صدها و یا حتی هزاران دایرکت دریافت می کنند برای همین معمولا در هر فروشگاه چند نفر که به آنها ادمین گفته می شود، اینستاگرام را روی گوشی خود نصب می کنند و به صورت گروهی به دایرکت ها پاسخ می دهند.

اما به دلیل اینکه اینستاگرام ابزار مناسبی برای دسته بندی و مدیریت دایرکت ها ندارد ، جواب دادن به صدها دایرکت توسط چند نفر کار سختی است و باعث می شود هر روز تعدادی دایرکت بدون پاسخ بماند و یا پیگیری درخواست یک مشتری در دایرکت فراموش شود.

ریپلای سرویسی است که به فروشگاه های اینستاگرامی کمک می کند بدون اینکه نیاز باشد یوزر و پسورد پیج خودشان را به ادمین ها بدهند ، به صورت کاملا منظم و چنده نفره به دایرکت ها پاسخ دهند.

دسته بندی دایرکت ها

در ریپلای همه دایرکت ها در یک صف قرار می گیرند ، هر ادمین می تواند یک دایرکت را انتخاب کند تا از صف بقیه ادمین ها خارج شود و سپس به آن پاسخ دهد و هنگامی که چت به انتها رسید ادمین می تواند چت را پایان دهد ، هر زمان که مشتری مجددا در دایرکت پیامی ارسال کند آن چت مجددا در صف قرار می گیرد تا یکی دیگر از ادمین ها به آن پاسخ دهد.

اگر چت توسط چند ادمین پاسخ داده شود در ریپلای مشخص است که هر پیام را کدام ادمین ارسال کرده است.

چطور روزانه به هزاران دایرکت اینستاگرام پاسخ دهیم؟

سوالات متداول

شما می توانید سوالاتی که بیشتر مشتری ها در چت می پرسند را به همراه پاسخ آنها در ریپلای تعریف کنید ، ریپلای در شروع چت این سوالات را به مشتری نشان می دهد تا سرعت پاسخ گویی چند برابر شود.

نظرسنجی در دایرکت

ریپلای می تواند در پایان هر چت برای مشتری یک نظرسنجی ارسال کند و رضایت او از نحوه پاسخگویی ادمین را دریافت کند. شما می توانید میزان رضایت مشتریان از هر ادمین را در ریپلای مشاهده کنید.

چطور روزانه به هزاران دایرکت اینستاگرام پاسخ دهیم؟

دسته بندی دایرکت ها

ادمین ها می توانند به هر دایرکت یک برچسب بچسبانند و در هر زمان لیست چتهایی که دارای یک برچسب خاص هستند را ببینند. با این روش می توانید دایرکتهای سفارشات ، واریزی و .. را مشخص و از بقیه تفکیک کنید.

مدیریت کامنت ها

در ریپلای تمام کامنت ها هم مثل دایرکت ها در یک صف قرار می گیرند تا به ترتیب توسط ادمین ها پاسخ داده شوند. هر ادمین می تواند هم به کامنت مشتری پاسخ دهد و هم خیلی راحت برای او دایرکت ارسال کند.

اگر در زیر یک پست صدها نفر یک سوال مشخص مثل قیمت را می پرسند با ریپلای مشکل بن شدن بخاطر ارسال بیش از حد پاسخ تکراری به کامنت ها را نخواهید داشت و می توانید به همه آنها بدون مشکل پاسخ دهید.

ریپلای برای چه کسانی مناسب است ؟

پیج های فروشگاهی

فروشگاه های اینستاگرامی معمولا چندین ادمین برای پاسخ دادن به دایرکت ها دارند. با استفاده از ریپلای دیگر نیاز نیست که یوزر و پسورد پیج را در اختیار ادمین ها قرار دهید.

چون مشخص است به هر چت چه کسی پاسخ داده است ، می توانید نظارت بهتری بر روی پاسخ گویی هر ادمین داشته باشد.

تمامی کامنت ها ، حتی کامنت هایی که مشتریان بر روی پست های بسیار قدیمی می گذارند را می توانید جواب دهید و دیگر هیچ دایرکت یا کامنتی فراموش نمی شود.

پیج های پرمخاطب

پیج هایی که مربوط به برندها و شرکتهای بزرگ هستند هم معمولا در کامنت و یا دایرکت با شکایات ، درخواست ها و پیشنهادات مشتریان مواجه می شود.

این پیج ها با ریپلای به صورت تیمی می توانند به همه چت ها و کامنت ها پاسخ دهید.

آژانس های دیجیتال مارکتینگ

آژانس های دیجیتال مارکتینگ معمولا عهده دار مدیریت چندین اکانت هستند و به صورت عادی ورود به اینستاگرام با چند اکانت از یک IP ثابت دردسرهایی دارد.

این آژانس ها می توانند دهها پیج اینستاگرام را به یک اکانت ریپلای متصل کنند و به کامنت ها و دایرکت های همه آنها پاسخ دهند آن هم با روشی امن و بدون اینکه یوزر و پسورد پیج را به کارمندانشان بدهند!

استفاده از ریپلای با تخفیف

ریپلای ابزاری ساده برای پاسخ گویی بهتر و سریعتر به دایرکت ها و کامنت های اینستاگرام است که قابلیت ها و امکانات بسیار بیشتری نسبت به آنچه در این مقاله گفتیم دارد ، برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت ریپلای مراجعه کنید و همینطور تا پایان اسفند می توانید با کد تخفیف salam چهل درصد (40%) تخفیف برای خرید اشتراک ریپلای دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید