چگونه‌ یک محصول پرفروش را در مارکت‌‌های وردپرس ارائه کنیم؟

محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس

یکی از را‌ه‌های درآمدزایی در صنعت وب، تولید محصولات مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. برای اینکه بتوانید از وردپرس به درآمدزایی برسید، کافی است دانش خود را در این زمینه بالا ببرید تا بتوانید با انجام کارهایی که مرتبط به حوزه یادگیری شما هستند، درآمد خود را افزایش دهید.
در گذشته تولید محصولات جدید و ارائه آنها در بازارهایی که کمتر در میان آنها رقابت وجود داشت، سبب موفقیت شما در فروش آن محصول می‌شد. امروزه نیز می‌توانید به چنین کارهایی دست بزنید و یک محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس قرار دهید، اما ارائه ایده‌ جدید برای تولید یک محصول و همچنین یافتن یک محیط با رقابت کمتر، امری بسیار مشکل است؛ زیرا امروزه در مارکت‌های وردپرسی افزونه و قالب‌هایی با تمامی موضوعات موردنیاز کاربران وجود دارد که یافتن ایده‌های برای تولید محصولات جدید بسیار سخت است و رقابت با آنها نیز نیازمند دانش بازاریابی حرفه‌ای برای ارائه محصول است.

محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس

ایجاد یک مارکت وردپرسی و توسعه آن علاوه بر اینکه نیازمند دانش تخصصی وردپرس است، نیازمند دانش بسیار بالای بازاریابی مدرن برای غلبه بر بازار رقبای خود نیز هست. البته غلبه بر چنین بازارهایی ممکن است امری دشوار باشد، اما اگر در این راه تلاش کنید قطعا می‌توانید به یکی از رقیبان اصلی آنها تبدیل شوید و موفقیت خود را جشن بگیرید. به گفته Jason Cohen، یکی از شعارهای اصلی آنها این است:

” درآمد حاصل از درآمد، همانند زندان است! “

این سخن یعنی اگر بخواهید از میان درآمد موجود در یک زمینه و رقبای آن، درآمد کسب کنید، امری غیرممکن نیست، فقط باید سعی کنید خود را با بازار نیاز و مشتری خود سازگار کنید و تغییراتی را در روش کاری خود ایجاد کنید که نه تنها سبب ضربه زدن به کسب‌وکار شما نمی‌شود، بلکه سبب پیشرفت و توسعه سریع‌تر نیز خواهد شد.

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس ارائه کنید، نظر شما را به چند نظرسنجی جلب می‌کنیم:

1- ارائه محصول از استفاده آن سخت‌تر و نیازمند زمان است

از زمان ارائه یک محصول تا دست‌یابی به یک درآمد معقول ممکن است یک یا دو سال طول بکشد! باید از خود بپرسید آیا می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای خودتان را در این مدت زمان راه ببرید و فقط بر روی محصول خود تمرکز کنید؟

راه‌اندازی یک سایت برای محصول نیازمند یک بازه زمانی 6 ماهه و استراتژی حرفه‌ای برای محتوا است تا بتوانید برای سایت خود بازدیدکننده یکتا جذب کنید. همچنین باید در نظر بگیرید پلاگینی که در مخزن وردپرس ثبت می‌کنید به صورت خودکار به کاربران معرفی نمی‌شود؛ برای چنین کاری نیازمند راه‌ها و استراتژی‌های مناسب برای معرفی محصول خود هستید. این یک نبرد سخت است و زمان زیادی نیاز دارد! به نظر شما ارائه محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس امری معقول‌تر نیست؟

وجود یک مزیت استراتژیک یا ویژگی‌ منحصر به فرد برای پیروزی در نبرد رقابتی

ninja form-محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس

افزونه Ninja Forms یکی از افزونه‌های تجاری موجود در مارکت‌های وردپرسی است؛ این افزونه در ابتدا به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت اما پس از آنکه به برندی شناخته شده تبدیل شد، محصول رایگان خود را کاملا تجاری کرد که هم‌اکنون در مارکت‌های وردپرسی در حال ارائه است. آنها با ارائه رایگان آن، علاوه بر بدست آوردن برند خود، توانستند مزایایی را از سمت کاربران دریافت کنند و با اطلاعات کاربران پلاگین خود را توسعه دهند.

آیا می‌توانید یک مزیت رقابتی برای محصول خود پیدا کنید؟

بسیاری از افزونه‌های معروف امروزی در گذشته بدون هیچ‌گونه دانش بازاریابی ایجاد شد که آنها تنها با موفقیت در طراحی و کدنویسی توانستند معروف شوند. در نتیجه بسیاری از آنها بدون نیاز به دانش بازاریابی، تجاری عالی دارند. همچنین باید بدانید کپی‌برداری از یک محصولی که در گذشته ارائه شده است، بدون هیچ‌گونه ایده جدید و خلاقیت یک استراتژی موفق نخواهد بود و طبیعتا به محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس تبدیل نمی‌شود. همیشه منحصربه‌فرد باشید.

  بهترین افزونه همکاری در فروش وردپرس سال 2021

2- همیشه نام تجاری مهم‌تر از باقی مسائل است

نام تجاری‌ای که انتخاب می‌کنید بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید سهم بازار را در برابر رقبای خود بدست آورید. ارائه خدمات عالی به مخاطبان، شناخت نیازهای افراد، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، پاسخ به سوالات و نیاز کاربران و… همگی بخشی از برند تجاری شما را شامل می‌شود. اینکار به شما کمک می‌کند تا در صورت ارائه محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس، کاربران بیشتر به شما اعتماد کنند و آن محصول را با خیالی آسوده تهیه کنند.

بسیاری از شرکت‌های معروف که امروزه وجود دارند، ممکن است در گذشته محصولاتی نه چندان حرفه‌ای ارائه کرده باشند، اما امروزه به دلیل معروف شدن آنها و انتظار مشتریان از آنها محصولاتی بسیار با کیفیت و حرفه‌ای ارائه می‌کنند. برند شرکت شما نیز نامی است که همیشه در ذهن مخاطبان شما (چه خوب و چه بد) باقی خواهد ماند.

3- ایده جدید برای محصول، ویژگی منحصربه‌فرد برای آن و بازاریابی حرفه‌ای

بازار وردپرس دیگر یک بازاری با رشد بالا و رقابت کم نیست! زیرا شرکت‌های موجود و مشهور در این زمینه توانسته‌اند نظر مشتریان و کاربران خود را جلب کنند و کاربران نیز به آنها و محصولاتشان وفادار هستند. همین مورد نیز سبب سنگین بودن محیط رقابت برای افرادی که می‌خواهند تازه به این بازار وارد شوند، شده است. برای رقابت در این بازار باید محصول شما دارای ویژگی و مزیت منحصر به فردی باشد تا بتوانید در بازار رقابتی به موفقیت برسید و طعم تلخ شکست را تجربه نکنید.

البته تمامی این موارد سخت نیست و ممکن است سخت به نظر رسیدن این نکات، باعث شود بسیاری از افراد به این عرصه وارد نشوند؛ با اینکار دیگر بازار رقابتی سنگین‌تر نخواهد شد. شما نیز می‌توانید با خلاقیت، ارائه محصول با ویژگی‌های منحصر به فرد، بازاریابی حرفه‌ای و نحوه ارائه آن به رقابت موفقیت‌آمیز با رقبای موجود در این بازار بپردازید. همچنین باید بدانید که شرکت‌های رقبا نیز در حال توسعه و پیشرفت کار خود هستند و در این بازار روز به روز مقاوم‌تر می‌شوند.

شما نیز باید به دنبال محصولی باشید که با استفاده از بازاریابی حرفه‌ای بتوانید محصول خود را خیلی سریع به بازار مصرف معرفی کنید و خودتان را بالا بکشید. اگر محصول شما حرفه‌ای باشد اما ارائه آن سریع نباشد، ممکن است شرکت‌های حرفه‌ای محصول شما را کپی کنند و اقدام به ارائه آن نمایند. در این میان به دلیل مطرح بودن رقبای شما، محصول رسما به نام آنها زده می‌شود و کاربران نتیجه زحمات شما را از آن شرکت خواهند دانست.

یک پیشنهاد…

اگر می‌خواهید محصول پرفروش در مارکت‌‌های وردپرس داشته باشید می‌توانید با اطمینان ژاکت  را انتخاب کنید.

نتیجه‌گیری

ورود به دنیای رقابتی محصولات وردپرس امری ساده نیست اما درنظر گرفتن چند مسئله مهم می‌تواند راه را برای شما هموار کند. در این مقاله به بررسی برخی از نکات پرداختیم که برای ورود به دنیای ارائه محصولات وردپرس باید آنها را در نظر بگیرید تا بتوانید یک محصول پرفروش در مارکت‌های وردپرس را ثبت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. مثل همیشه عالی
    بسیار مفید بود