قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس به کمک ابزارک با SM Google+Plugins

سلام؛
همانطور که میدانید گوگل یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در دنیای مجازی فعالیت می کند و امروزه تمامی سایت ها برای بهتر دیده شدن و بازخورد و بازدید آن از طرف گوگل با هم رقابت می کنند تا به صفحه اول نتایج جستجوی آن برسد.
گوگل یک شبکه اجتماعی تحت عنوان Google Plus دارد که می تواند با فیسبوک ، توییتر و… رقابت کند و برای هر کاربری که جیمیل داشته باشد
یک اکانت در گوگل پلاس ایجاد میکند. کاربر با تایید آن عضو شبکه اجتماعی گوگل پلاس می شود. به اشتراک گذاشتن مطالب در گوگل پلاس بسیار مفید است.
افزونه های وردپرسی زیادی هستند که این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که ما نیز معرفی کردیم. امروز نیز می خواهیم نحوه ی قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس را در بخش ابزارک ها آموزش دهیم.

قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس با SM Google+Plugins

افزونه ی کاربردی قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس

این افزونه کاربردی نوپا و تازه کار در مخزن وردپرس به ثبت رسید و امکان قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس را برای ما فراهم میکند.
تا کنون این افزونه کاربردی وردپرس حدود 10 دانلود و نصب وفعال سازی داشته است.

آموزش کار با افزونه کاربردی وردپرس SM Google + Plugins

ابتدا افزونه را دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی می کنیم.(شما می توانید در انتهای همین آموزش آخرین نسخه این افزونه را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید).
بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کاربردی وردپرس به قسمت نمایش و از زیر منو های آن روی گزینه ابزارک ها برای قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس
کلیک می کنیم.
این افزونه کاربردی وردپرس تنظیمات خاصی ندارد و شما فقط با چند کلیک یک خروجی کاملا حرفه ای از این افزونه کاربردی وردپرس خواهید گرفت.

  رزرو محصولات در ووکامرس با Easy booking system

ابزارک ها

با ورود به بخش ابزارک ها گزینه ای تحت عنوان “SM Google + Plugin” ظاهر می شود و شما با کشیدن آن و رها کردن آن در سایدبار مخصوص چند گزینه که درواقع تنظیمات اصلی ان است به شما نمایش می دهد.

 ابزارک ها برای قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس

همانطور که مشاهده می کنید چندین بخش وجود دارد:

نام: در این قسمت شما باید نام ابزارک های قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس را انتخاب کنید.
Google + User/Page URL : در این قسمت شما باید نام کاربری گوگل پلاس و یا لینک صفحه شما در گوگل پلاس را مشخص کنید.
Button Size : در این قسمت شما باید اندازه دکمه را مشخص کنید.
Annotation : این قسمت درواقع برای حاشیه نویسی است ؛ این گزینه برای نمایش نام کاربر است و شما میتوانید تنظیم کنید که افقی یا عمودی نمایش داده شده یا اینکه مخفی شود.

نمایش نتیجه ی عمل

 حال کافیست که تنظیمات انجام شده را ذخیره کنیم و وارد سایت شویم و خروجی خود را که به کمک این افزونه کاربردی وردپرس گرفته ایم را مشاهده کنیم

نتیجه کار در قرار دادن گوگل پلاس در وردپرس

 موفق باشید

 دانلود افزونه SM Google+ Plugins

 دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.