جایگاه شبکه های اجتماعی در اشتراک گذاری مطالب (اینفوگرافیک)

جایگاه شبکه های اجتماعی

سلام دوستان؛
هر نوع وبسایتی که داشته باشید باید به تولید محتوا بپردازید. زیرا وبسایت بدون محتوا فاقد ارزش است و پیشرفتی نخواهد داشت. حال برخی این محتوا را به صورت مستقیم در وبسایت خود تولید می کنند و برخی نیز در بخشی به نام بلاگ محتوا قرار می دهند.
پس از تولید محتوا نوبت به معرفی آن می رسد! مسلما همین که محتوای شما روی سایت قرار گیرد دلیل خوبی برای دیده شدن و افزایش بازدید نیست. یکی از راه هایی که می توانید برای دیده شدن محتوای خود روی آن حساب کنید کمک گرفتن از جایگاه شبکه های اجتماعی است! چگونه؟!

جایگاه شبکه های اجتماعی

چنانچه در شبکه های اجتماعی عضو نیستید باید این کار را انجام دهید و در آنها مخصوصا پر بازدید و پر مخاطب ترین آنها مانند فیسبوک، توییتر، لینکداین، اینستاگرام و… عضو شوید و صفحه ی مخصوص به خود را بسازید. پس از آن هر مطلبی را که در وبسایت خود منتشر می کنید در آنجا نیز به اشتراک بگذارید.

شبکه های اجتماعی در معرض دید افراد و کاربران زیادی قرار می گیرند و محتوای شما نیز در همین سایت ها که متشر شود مسلما افراد زیادی را به خود جذب می کند و به سمت وبسایت شما می کشاند. به این ترتیب شما می توانید بازدید کننده و در نهایت کاربران زیادی را جذب کنید.

  آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت و یا دائم

در اینفوگرافیک امروز به بررسی جایگاه شبکه های اجتماعی پرداختیم و در انتها چند مورد از افزونه های اشتراک گذاری در وردپرس را معرفی کردیم که می توانید برای استفاده از آنها به همیار وردپرس مراجعه کنید.

شبکه های اجتماعی-جایگاه شبکه های اجتماعی

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.