مجله Startupik منبع جهانی تغذیه‌ی استارتاپ‌ها

استارتاپ

استارتاپ یا Startup به خاطر ماهیت جدیدی که به کسب و کار ها داده است جزو داغ‌ترین موضوعات دنیاست. مطالعه و به روز ماندن در این حوزه حرف اول را میزند. استارتاپ‌هایی که:

  • همیشه در حال مطالعه و پیشرفت هستند (چه در ایران چه خارج از ایران)
  • از جدیدترین ابزارها خبردارند
  • داستان موفقیت و شکست بقیه استارتاپ ها را میخوانند
  • از تجربه های ارزشمند و گرانبهای بقیه استفاده میکنند

میتوانند به راحتی گوی سبقت را از رقیبان خود (در هر کشوری که فعالیت میکنند) بربایند.

پیداکردن یک منبع معتبر و بروز در فضای اینترنت،  در حقیقت کار کمی دشواری است و اگر در ایران هستیم و استارتاپ داریم نباید منتظر ترجمه شدن و کتاب شدن داغ‌ترین آموزش ها و مقالات استارتاپی بمانیم. برای همین امروز تصمیم گرفته‌ایم تا با معرفی یکی از معتبرترین منابع استارتاپی، شما را در مسیر پیشرفت، یاری رسانیم.

رسانه استارتاپیک

مجله Startupik یکی از رسانه های معتبر و محبوب استارتاپی در دنیا میباشد که در زمینه های مختلف (که در ادامه همین مقاله معرفی میکنیم) سطح آگاهی و علم و تجربه شما را در بالاترین و بروز‌ترین سطح ممکن نگه میدارد.

مقالات استارتاپی

با Startup Articles استارتاپیک میتوانید از جدیدترین مقالات و آموزش های حوزه استارتاپی آشنا شوید. این آموزش ها شما را در پیشرفت و توسعه فردی و استارتاپ شما کمک شایانی خواهد کرد.

اخبار استارتاپی

در قسمت Startup News میتوانید اخبار استارتاپ‌های بزرگ دنیا را دنبال کنید. ولی چرا دنبال کردن این اخبار مهم است؟ چون استارتاپ‌های بزرگ دنیا به صورت مستقیم و غیرمستقیم روی روند کاری شما نیز تاثیر میگذارد و ممکن است، یک خبر فرصت‌ها و تهدیدهای بزرگی را به همراه داشته باشد. پس اخبار استارتاپی را از دست ندهید.

ابزارهای استارتاپی

قسمت  Startup Tools ویژه کسانی است که به دنبال ابزار‌هایی میگردند تا سریعتر بتوانند کسب‌و‌کارشان را توسعه دهند یا دقیقتر موارد مختلف استارتاپشان را رصد نمایند. این ابزارها بوجود آمده اند تا شما راحتر تر و دقیقتر و با کیفیت تر ایده های خود را عملی و یا در مسیر توسعه آن پیشرفت نمایید.

موسسین استارتاپی

کسانی که تصمیم میگیرند یک استارتاپ را راه اندازی نمایند و آن را به درخشش برسانند تفکرات جالبی دارند که میتوانید چکیده بهترین تفکرات این افراد الگو را (ضمن آشنایی با خودشان و دستاوردشان) در قسمت Startup Founders بخوانید. شروع و رشد و تفکرات موسسین بزرگترین استارتاپ‌ها برای شما میتواند بسیار بسیار الهام بخش باشد. پس خواندن این قسمت را از دست ندهید.

و …

برای دسترسی به مجله استارتاپیک میتوانید از آدرس Startupik.com استفاده نمایید و فراموش نکنید که داشتن منابع معتبر، میتواند سرعت رشد شما را ۲ برابر نماید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.