دریافت پاسخ دیدگاه‌های شخصی به کمک ایمیل در وردپرس با Subscribe to Comments Reloaded

بخش نظرات وردپرس یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که به کاربران سایت شما اجازه تعامل و شرکت در زمینه‌های مختلف مطالب سایت را می‌دهد. با استفاده از بخش نظرات وردپرس کاربران سایت می‌توانند پیشنهادات و سوالات خود را مطرح کنند و مدیریت سایت یا کاربران دیگر به سوالات آنها پاسخ بدهند. وجود این بخش به مدیران سایت‌ها نیز در زمینه بهبود وضعیت سایت و مطالب آن کمک زیادی می‌کند و با استفاده از ایمیل‌های کاربران در این بخش نیز می‌توان از آنها در زمینه ایجاد یک لیست اشتراک برای کاربران کمک گرفت. در این مقاله قصد معرفی یک افزونه کاربردی برای وردپرس را داریم که با استفاده از آنها قادر به دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس در ایمیل خود خواهید بود.

دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس

اگر به دنبال استفاده از بخش نظرات وردپرس در راستای بهبود رضایت مشترکین سایت وردپرسی خود هستید، افزونه Subscribe to Comments Reloaded به شما کمک زیادی در دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس می‌کند. این افزونه در هنگام تایید نظرات کاربران ایمیلی را جهت اطلاع‌رسانی یا تشکر برای کاربران ارسال می‌کند تا آنها بتوانند از پاسخ شما نیز مطلع شوند. همچنین این افزونه کمک می‌کند تا بتوانید از لیست ایمیل‌های کاربران برای تهیه لیست مشترکین خبرنامه ایمیلی سایت خود استفاده کنید. این افزونه توانسته است از میان +20,000 نصب خود امتیاز 4/5 از 5 را به خود اختصاص دهد.

نصب و راه‌اندازی افزونه Subscribe to Comments Reloaded

subscribe to comments-دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرسبرای استفاده از این افزونه، ابتدا از طریق همین مقاله اقدام به نصب و فعال‌سازی این افزونه بر روی سایت وردپرسی خود کنید. پس از نصب، بخشی به نام StCR نمایان می‌شود که از طریق این بخش می‌توانید به تنظیمات این افزونه حرفه‌ای و همچنین بخش‌های دیگر این افزونه در پیشخوان خود دسترسی پیدا کنید.

تنظیمات

این بخش مهم‌ترین موارد افزونه را شامل می‌شود که پیش از هرکاری نیاز خواهید داشت تا تنظیمات آن را متناسب با نیاز خود اعمال کنید.

setting-دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس

Show StCR checkbox / dropdown: با فعال‌سازی این بخش گزینه‌ای به صورت کشویی برای کاربران نمایش داده می‌شود که از آنها می‌خواهد ارسال یا عدم ارسال ایمیل تایید نظر آنها را مشخص کنند. یعنی مشخص کنند که آیا امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس با ایمیل را می‌خواهند یا خیر.
Safely Uninstall: با استفاده از این گزینه در هنگام حذف این افزونه، اطلاعات و تنظیمات شما از دست نخواهد رفت.
زوال خودکار درخواست‌های اشتراک: با استفاده از این گزینه می‌توانید تعداد روزهایی را که نظرات کاربران بدون تایید مانده باشند، به صورت خودکار حذف می‌شود.
حالت بررسی مضاعف را فعال کن: با استفاده از این گزینه در هنگام وارد کردن ایمیل توسط کاربران، لینکی برای تایید ایمیل‌های سالم به کاربر ارسال می‌شود تا از صحت اطلاعات کاربران مطلع شوید.
اشتراک مؤلفان: با استفاده از این گزینه کاربرانی که نقش کاربری نویسنده را در سایت شما دارا هستند، وارد لیست می‌شوند تا در صورت تایید نظرات آنها، امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس با کمک ایمیل برای آن‌ها فعال شود.

فعال کردن ایمیل‌های HTML: با فعال‌سازی این گزینه امکان استفاده از قالب‌های ایمیلی HTML را برای ارسال فراهم کنید.
بازآگاهی فرآیند: این گزینه به کاربران کمک می‌کند تا در صورت پاسخ مدیر سایت یا کاربران دیگر به نظر کاربران، ایمیل اطلاع‌رسانی برای آنها ارسال شود.
مدیر را در BCC یادآوری‌ها قرار بده: در صورت ارسال ایمیل اطلاع‌رسانی به کاربران، با فعال‌سازی این گزینه یک نسخه از ایمیل به مدیر سایت ارسال می‌شود.
Enable Font Awesome: با استفاده از این گزینه می‌توانید قابلیت استفاده از Font Awesome را جهت استفاده در ایمیل فعال کنید.

  آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس

فرم دیدگاه‌ها

در این بخش از افزونه نیز می‌توانید برخی از اطلاعات نظیر متن نمایشی در فرم نظرات، متن ارسالی به کاربران برای دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس و… را شخصی‌سازی و تنظیم نمایید.

فرم دیدگاه‌ها-دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس

کادر تیک‌زدنی را در مکان پیش‌فرض یعنی زیر دکمه ارسال نشان بده: با فعال‌سازی این گزینه قابلیت تعیین دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس یا عدم ارسال آن را برای کاربران فراهم کنید که این آیتم در زیر دکمه ارسال نظر نمایان می‌شود.
به طور پیشفرض تیک خورده باشد: با استفاده از این گزینه تعیین کنید که گزینه قبلی به صورت پیش‌فرض در چه حالتی باشد؟ در حالت تایید کاربر یا عدم تایید آن! این گزینه توسط کاربران قابل تنظیم است.‌‌‌‌
اشتراک پیشرفته: با استفاده از این گزینه قابلیت‌های پیشرفته و بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهید. به طور مثال می‌توانید تعیین کنید که اشتراک و دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس در ایمیل، برای چه مواردی مورد استفاده قرار بگیرد که این موارد توسط کاربران سایت انتخاب می‌شود.

جلوه‌ی سفارشی برای نوشته اشتراک: با استفاده از این گزینه، عرض قابل نمایش در سایت برای کاربران سایت خود را مشخص کنید؛ البته می‌توانید با استفاده از کدهای CSS موارد دیگری را نیز اضافه کنید.
HTML سفارشی: اگر نیاز به سفارشی‌سازی گزینه مربوط به تیک زدن توسط کاربران را دارید، کافی است با استفاده از کدهای HTML این موارد را شخصی‌سازی کنید.

پیغام برای بازدیدکنندگان شما

در این بخش می‌توانید برخی از پیام‌ها را که به کاربران سایت وردپرسی شما نمایش داده می‌شود، شخصی‌سازی کنید.

برچسب حالت مشترک شده: پس از عضویت کاربران در بین مشترکان سایت، متنی باید به آنها نمایش دهید که در این بخش باید اقدام به شخصی‌سازی آن نمایید.
برچسب حالت منتظر در صف: در این بخش باید متنی را مبتنی بر انتظار کاربران برای تایید نظراتشان تعیین کنید.
برچسب مخصوص نویسندهی نوشته: برچسبی را که به نویسنده‌ی مطلب منتشر شده در سایت شما نمایش داده می‌شود را بنویسید.

آگاه‌سازی

در این بخش از تنظیمات افزونه نیز می‌توانید سایر پیام‌هایی را که به کاربران در هنگام ارسال ایمیل به آنها ارسال می‌شود شخصی‌سازی کنید. همچنین برخی از قابلیت‌ها نظیر شورت‌کدهای مربوط به غیرفعال‌سازی اشتراک‌، درخواست تایید، ارسال یادآوری و… است را در این صفحه مشاهده کنید.

آگاه سازی - دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس

پس از تنظیم موارد بالا کافی است بر روی ذخیره یا Save کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شده تنظیم شوند. پس از آن اگر وارد بخش نظرات مطالب خود شوید، گزینه‌های مربوط به امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس به ایمیل را مشاهده خواهید کرد.

result- دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس

نتیجه‌گیری

وردپرس برای بخش دیدگاه‌ها به صورت پیش‌فرض امکان اطلاع رسانی در ایمیل را ندارد. چنانچه می‌خواهید امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس به ایمیل کاربران را فعال کنید در این مقاله به بررسی افزونه‌ای حرفه‌ای و کاربردی برای وردپرس پرداختیم که با استفاده از آن قادر به ارسال ایمیل‌های اطلاع‌رسانی نظیر تایید نظر، پاسخ به نظر و همچنین تهیه لیست اشتراک از چنین کاربرانی خواهید بود.

دانلود افزونه Subscribe to Comments Reloaded

دانلود افزونه صفحه افزونه دانلود نسخه حرفه ای
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام.
  این افزونه وقتی تعداد افرادی که مشترک شده اند از تعدا مجاز ایمیل های ارسالی سرور بیشتر باشد ایمیل ها را همچنان همزمان می فرستد که باعث fail دشن اسال ایمیل می شود. برای این کار چه راه حلی وجود دارد؟
  الان که شما دارید از چنین سیستمی استفاده می کنید مشکلی ندارید؟
  با تشکر.

 2. تشکر از سایت عالی شما صادقانه تبریک می گویم

  یک سوال وقتی پاسخ کامنت داده می شود چه مدت بعد برای فرد ایمیل ارسال می شود به طور پیش فرض

  و اگر همه گزینه های گفته شده رعایت بشوند و ایمیلی از این افزونه برای مخاطبی که پاسخش داده شده ارسال نشود مسئله از چیست

  متشکر میشم من را راهنمای کنید

  بازهم بابت سایت و گروه عالی تان تبریک می گویم و می دانم هرچقدر زمان می گذرد شما هربار موفق تر از قبل خواهید بود

  بهداد بخشی

 3. سلام از شما بابت این مقاله ارزشمند سپاسگزارم . سایت خیلی خوبی دارید.