چگونه خطای 500 در وردپرس را رفع کنیم؟

خطای 500 در وردپرس

به‌طور معمول خطاهایی که شما با آن مواجه می‌شوید انواع زیادی دارند و می‌توانند به هر دلیلی در سیستم‌های مختلفی رخ بدهند. از خطاهای رایج وردپرس می‌توان به خطای داخلی سرور در وردپرس یا خطای 500 در وردپرس اشاره کرد که این اصطلاح را خطای 500 Internal Server Error هم می‌نامیم. شما تابه‌حال حتما با این خطا مواجه شده‌اید؛ برای رفع این خطا در وردپرس راه‌هایی وجود دارد که شما باید همه این راه‌ها را برای رفع خطای 500 در وردپرس طی کنید تا درنتیجه بتوانید این مشکل را حل کنید.

خطای 500 در وردپرس زمانی رخ می‌دهد که وب سرور سایت شما نتواند به پردازش اطلاعات و پروسه بارگذاری در سایت شما بپردازد و در حین کار دچار مشکل شود. لازم است بدانید که این خطا می‌تواند سایت شما را با کاهش رشد سئو و همچنین کاهش فروش محصولات یا خدمات سایت‌تان روبه‌رو کند. در این مقاله می‌خواهیم این خطا را رفع کنیم؛ پس با همیار وردپرس همراه باشید.

 

خطای 500 در وردپرس چیست ؟

خطای 500 در وردپرس درواقع زمانی اتفاق می‌افتد که پروتکل Http یافت نشود؛ یعنی سرور به درخواست Http پاسخ دهد ولی نتواند آن را بازیابی کند. خطایinternal server error  500 فقط مختص وردپرس نیست و همان‌طور که از نامش پیدا است، به دلیل عدم ناسازگاری در کدهای سایت رخ می‌دهد.

بنابراین شما باید قبل از هر کاری بررسی کنید و ببینید که دلیل بروز خطا چیست. اگر شما هنگام تغییر در فایل‌های وردپرس و ویرایش قالب یا افزونه وردپرس و یا به هر دلیل دیگری با چنین خطایی مواجه شدید، باید دقیقا به شرح و چگونگی رفع آن خطا بپردازید؛ در غیر این صورت اگر بعد از چند روز به سایت مراجعه کردید و این خطا را مشاهده کردید و دلیلش را نمی‌دانید، باید تمامی راه‌هایی که در این مقاله که درواقع بخشی از آموزش وردپرس است، ذکر می‌شود را برای رفع مشکل خطای 500 در وردپرس طی کنید.

توجه داشته باشید که در برخی از موارد این خطا فقط در صفحه ورود به پیشخوان وردپرس ظاهر می‌شود و درواقع شما با خطای HTTP 500 Internal Server در صفحه اصلی سایت مواجه نخواهید شد.

خطای 500 در وردپرس چیست ؟

این خطا از خطاهای رایج وردپرس است که رفع آن به عیب‌یابی زیادی نیاز دارد و می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد؛ ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا با ارائه چند راه حل برای این مشکل به شما کمک کنیم تا هرچه زودتر این خطا را رفع کنید.

نحوه رفع خطای 500 در وردپرس

در این بخش به بررسی 6 مرحله برای رفع خطای 500 در وردپرس می‌پردازیم که در اکثر مواقع، شما می‌توانید خطای سرور داخلی 500 را با این 6 مرحله حل کنید:

خطای 500 در وردپرس چیست ؟

1-     اشکال زدایی را روشن کنید.

هر موقعی که وردپرس برای شما صفحه خطای سرور را نشان می‌دهد، پیشنهاد ما این است که اشکال زدایی خود را روشن کنید. هرچند امکان دارد این روش مشکل را برطرف نکند ولی نگران نباشید؛ زیرا ما در مرحله های بعد هم به رفع این خطا خواهیم پرداخت.

شما می‌توانید با ویرایش فایل wp-config.php سایت خود، اشکال زدایی را فعال کنید و اگر به این فایل دسترسی پیدا کردید WP_DEBUG را در آن جستجو کنید، تا این گزینه را پیدا کرده و بتوانید آن را روی “درست” تنظیم کنید. اگر این گزینه را پیدا نکردید، باید خودتان آن را ایجاد کنید. در هر صورتی شما باید حتما خطی به شکل زیر داشته باشید:

define( “WP_DEBUG”, true );

بعد از اینکه این گزینه را روی حالت درست یا صحیح تنظیم کردید، سایت خود را مجددا بارگیری کنید تا ببینید که چیزی تغییر کرده است یا خیر!

خطای سرور امکان دارد در این صورت ناپدید شود و حتی ممکن است با خطای دیگری هم جایگزین شود و بگوید که مشکل کجاست. اگر اینطور بود جایی که خطا در آن قرار دارد را مشاهده کنید. اگر در پوشه پلاگین است هم آن افزونه را غیرفعال کنید، خطا باید برطرف شود.

اگر روشن کردن اشکال زدایی نتیجه خوبی را در پی نداشت هم ناامید نشوید، زیرا ایده خوبی است و بهتر است آن را تا زمانی که مشکل حل نشده است روشن بگذارید؛ البته فراموش نکنید که وقتی همه چیز درست شد و تعمیر تمام شد، اشکال زدایی را خاموش کنید!

2-     همه افزونه ها را غیرفعال کرده و تم ها را تغییر دهید.

اگر شما به داشبورد خود دسترسی دارید، باید همه افزونه‌های خود را غیرفعال کنید و سپس ببینید که مشکل از چیست. باید بدانید که اگر سایت شما بدون خطای سرور بارگیری می‌شود، مشکل در یکی از افزونه‌های شما است و شما می‌توانید آن‌ها را یکی یکی روشن کنید تا بفهمید که کدام یک از آنها باعث این مشکلات شده است.

همچنین شما می‌توانید موضوع خود را به یک قالب پیش فرض وردپرس مانند Twenty Fifteen یا Twenty Sixteen تغییر دهید. اگر سایت شما بدون خطای سرور داخلی بارگیری شد، معلوم می‌شود که مشکل در موضوع شما بوده است. تعداد زیادی از خطاها توسط افزونه‌ها ایجاد می شوند، پس این گزینه، بهترین گزینه برای رفع خطای شما خواهد بود.

3-     فایل htaccess خود را بررسی کنید.

اگر فایل htacces وجود داشته باشد، شامل قوانینی است که به سرور می‌گوید در شرایط خاصی چه کاری را انجام دهد؛ درواقع به‌طور معمول برای بازنویسی URL  ها یا جلوگیری از دسترسی به سایت شما برای اهداف مخربی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از ویرایشگر FTP خود هم استفاده کنید و بررسی کنید که فایل htaccess را در پوشه وردپرس خود دارید یا خیر؟ امکان دارد لازم باشد که قبل از انجام دادن این کار اطمینان پیدا کنید ویرایشگر FTP شما فایل‌های مخفی را فهرست می‌کند.

اگر یک فایل htaccess وجود دارد، شما باید یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس کل فایل را با محتویاتش حذف کنید. البته امکان دارد بعضی از قوانین مهم را هم حذف کند. اگر بعد این مراحل خطا برطرف شد سعی کنید فایل را بازیابی کرده و سپس بلوک‌های آن را نیز حذف کنید.

حواستان باشد که اگر سایت شروع به کار کرد، شما می‌دانید که مشکل در کدام بلوک است و این چنین می‌توانید آن را به یک خط محدود کنید و می‌توانید آن خط را حذف کنید یا از میزبان خود کمک بخواهید.

4-     حافظه خود را افزایش دهید.

باید بدانید که افزایش حافظه امکان دارد برای حل این مشکل کمک کند. برای انجام این کار، باید فایل wp-config.php را در فهرست اصلی وردپرس باز کرده و WP_MEMORY_LIMIT را جستجو کنید. اگر این فایل وجود داشت، مقدار آن را به M”64″  تغییر دهید و اگر هم این فایل وجود نداشت، خط زیر را در فایل قرار دهید:

define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);

اگر این کد کار کرد، لازم است بدانید که شما فقط مشکل را به صورت موقت حل کرده‌اید و این احتمال وجود دارد که شما یک کد معیوب را در جایی دارید که مانع برطرف کردن مشکل می‌شود.

5-     از هاست یا میزبان خود بپرسید.

همان طور که گفتیم خطای 500 در وردپرس می‌تواند چند دلیل داشته باشد ولی در این مرحله بهتر است که از میزبان خود هم بپرسید. این مشکل می‌تواند یک مشکل جدی باشد؛ پس باید آن را به یک شکلی رفع کنید.

ممکن است شما قصد داشته باشید به هاست بهتری بروید که دارای سرورهایی باشد و برای اجرای سایت‌های وردپرس خوب و بهینه‌تر هم باشند؛ هزینه هاست زیاد بالا نیست و شما می‌توانید هاست خود را عوض کنید.

6-     وردپرس را دوباره نصب کنید.

وردپرس را دوباره نصب کنید؛ البته نیازی نیست که سایت خود را پاک کنید، فقط کافی است یک وردپرس جدید دانلود کرده و دو پوشه wp-content و wp-config.php را از آن حذف کنید. سپس پوشه را فشرده کرده و بارگذاری کنید. ممکن است این روش برای حل مشکل شما کمک کند؛ برای انجام این کار، لازم است دستورالعمل‌های به‌روزرسانی دستی وردپرس را در Codex WordPress یا راهنمای خود Themeisle برای نصب وردپرس دنبال کنید.

کلام آخر

خطاهای سرور داخلی در وردپرس به طور معمول ناشی از خطاهای واقعی سرور نیستند و در اکثر مواقع می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که در بالا ذکر شد، به رفع خطای 500 در وردپرس بپردازید ولی اگر شک و تردید دارید از میزبان خود بپرسید، چراکه آنها حتما را حل‌های خوبی را برای پیدا کردن و رفع مشکلات شما دارند. امیدواریم که شما با این 6 روشی که گفته شد توانسته باشید مشکل خود را حل کنید و این مقاله برای شما موثر واقع شده باشد. اگر سوالی هم داشتید می‌توانید در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: https://themeisle.com/blog/wordpress-internal-server-error-fix/

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

442,547 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام. چرا من تازه دارم ثبت نام می کنم تو برنامه چتیمیتی. واسه چی مشکل سرور مياد بايد چیکار کنم. ؟ ايميل دادم بهش رمز عبور که بهش میدم سرور مياد چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. اصلا وارد نیستم بهش.

 2. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من یه قالب نصب کردم بعد از سایت پرید بیرون
  حالا که میخوام برم داخل سایت ارور 500 میده چیکار کنم ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   قالب رو از هاست پاک کنید و مجدد سایت رو رفرش کنید.

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   از کدوم بخش هاست ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   public_html>>wp-content>>themes

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   پوسته رو پاک کردم
   حالا خطا میده میگه پوسته {فلان} وجود ندارد حالا چیکار کنم ؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   منظورم همون {قالب} بود …

   دوباره ارور 500 میده

 3. سلام من همه راه های بالارو انجام دادم ولی بازم ارور 500 میده
  فقط بلد نیستم چطور دوباره فایل های وردپرس رو نصب کنم که اطلاعاتم پاک نشه

 4. من بعد چند سال دوباره به خواستم یه سایتی رو آپ کنم
  بدون تعارف اگه همیار وردپرس شما نبود دلسرد شده بود
  یاشاسن

 5. سلام من یه قالب دارم نصب میکنم همین ارور میده چجوری حل کنم مشکل تا بتونم از قالبش استفاده کنم قالب های دیگ سایت بالا میاد ولی این خیر

 6. یه سوال دارم… به طور کلی نصب افزونه می تونه باعث خراب شدن سابت وردپرسی بشه به طوری که نیاز بشه بک آپ رو ریستور کنیم؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله ممکنه.
   افزونه های غیر استاندارد و ناسازگار میتونن سایت رو دچار مشکل کنن

 7. دیشب من یه افزونه رایگان نصب کردم و این ارور رو دریافت کردم . من خیلی حرفه ای نیستم و تازه شروع کردم و این اولین بار بود که این ارور رو می دیدم و به جرات می تونم بگم سه تا سکته ناقص زدم! چون سایتم تازه به شکل و شمایل دلخواه نزدیک شده بود بعد از 20 روز کار تیمی و دقیقا روز بعدش یعنی امروز یه قرار خیلی مهم بابت سایت داشتم.

  خلاصه اینکه بابت مطلب مفیدتون ممنون. این باعث شد دفه بعد سکته نزنم حد اقل :))

 8. 4 سال عضو همیار وردپرس

  من یه پوسته جدید نصب میکنم این ارور واسم میاد با این روش ها هم حل نمیشه مشکل کجاست اخه؟

 9. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام. مشکل خطای 500 رو داشتم ورد پرس رو اپدیت دستی کردم .حالا این پیغام رومیده .مشکل ازکجاست .ممنون میشم کمک کنید.
  server IP address could not be found.

 10. سلام
  واقعا سایت خوبی دارید من الان دقیقا ۱ ساعت دارم از این سایت مطلب و سوالات دیگران رو میخونم.ممنون میشم اگر مشکل ما رو حل کنید.
  ما تا قبل از عید در کلمات کلیدی مدنظر رتبه خیلی خوبی در گوگل داشتیم و خیلی زنگ خور داشتیم تا اینکه متاسفانه سایتمون رو دادیم طراح سایت و قالبش تغییر داد و از ما کلی هزینه گرفت و سایت خالی تحویل داد . الان حدود ۶ ماه فقط پست میزاریم و بک لینک خریدیم ولی هنوز سایت ما در صفحات ۵ و۶ گوگل هست . باید چکار کنیم ؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید . طراح سایت که اصلا هم کارش خوب نبود میگه باید دوباره هزینه بدید سیو داخلی و خارجی سایتتون درست کنم ؟به خودمون نمیگه چکار کنیم . میشه راهنماییم کنید؟

 11. 6 سال عضو همیار وردپرس

  وبسایتم را از یک هاست به هاست دیگر منتقل کردم انتقال پیدا کرد ارور 500 میده وقتی میخوام دسترسی به مدیریت پنل پیدا کنم. همه این کارها را هم کردم اما بازم درست نشد.
  وقتی htaccess را تغییر میدادم میومد اما وقتی میخوام وارد صفحه بعد بشم دوباره ارور میده

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه میتونید وارد پنل ادمین بشید افزونه broken link نصب کنید تا لینک های خراب رو بررسی کنه.

 12. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من هاستم و تازه تغییر دادم و این ارور برای سایت میاد باید چیکار کنم
  تموم مراحل بالا رو هم رفتم
  پشتیبانی هم پاسخگو نیستند
  لطفا کمک کنید

 13. سلام وقتتون بخیر
  تونستم با کد محدودیت حافظه مشکل رو رفع کنم ولی سرعت پنل افت کرده.میشه بهبودش داد؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بهتره از افزونه های optimize وردپرس استفاده کنید.

  • با سپاس

 14. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من همه این کارا را کردم نشد
  بعد فهمیدم که مشکل از این بوده ک من یه کد مسخره اضافه کرده بودم
  و به خاطر کد نویسی من بوده
  کدی که برای اضافه نمودن ادامه مطلب بود
  به هر حال گفتم شما هم بزاریدش در مطلبتون
  ممنون
  از آموزش های خوبتون
  تشکر فراوان
  بدرود

 15. سلام …ببخشید میخواستم بدونم این مشکلو از کجا باید حل کنم:
  Bad Request: can’t parse message text: Expected end tag at byte offset 76
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید……

 16. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ممنون مشکلم حل شد دمتون گرم ک همیشه هستید عشقییییییییییییییییید عشق

 17. هیچ تفاوتی نکرد

 18. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام بنده وبسایتم رو روی یک هاست رایگان خارجی نصب کرده ام ولی وقتی میخواهم با دامنه اختصاصی وارد شوم در فایرفاکس با خطای:
  Error code: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN
  لطفا بگویید چه طور این مشکل را در سایتم حل کنم؟
  چون در غیر اینصورت کاربرانم را از دست میدهم

 19. سلام
  ممنون از راهنماییتون ، با کمک اطلاعاتتون مشکلم حل شد

 20. درود
  htaccess را تغییر نام دادم خطا رفع شد. اما الان قالب بهم ریخته انگار بدون css ه. چندتا قالبم عوض کردم باز به هم ریختس. لطفا راهنمایی کنید.

 21. با سلام
  من از توی هاستم چک کردم، ولی اصلا فایلی به نام htaccess وجود نداره.
  میشه راهنمایی بفرمایید؟

 22. سلام من تمام این راهها رو واسه سایتم رفتم فایده نداشت متاسفانه!!!! سایت اصلا باز نمیشه خطای http eror 500 میده ، آدرس سایت drkianmed.com لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

 23. سلام
  بنده تمام افزونه هارو احتیاج دارم
  مشکل هم از .htaccess نیست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 24. HTTP ERROR 500

  Problem accessing /vcctl/. Reason:

  Server Error
  Caused by:

  org.apache.jasper.JasperException: Unable to compile class for JSP:

  An error occurred at line: 1 in the generated java file
  The type java.io.ObjectInputStream cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class files

  Stacktrace:
  at org.apache.jasper.compiler.DefaultErrorHandler.javacError(DefaultErrorHandler.java:92)
  at org.apache.jasper.compiler.ErrorDispatcher.javacError(ErrorDispatcher.java:330)
  at org.apache.jasper.compiler.JDTCompiler.generateClass(JDTCompiler.java:439)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:334)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:312)
  at org.apache.jasper.compiler.Compiler.compile(Compiler.java:299)
  at org.apache.jasper.JspCompilationContext.compile(JspCompilationContext.java:589)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServletWrapper.service(JspServletWrapper.java:317)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.serviceJspFile(JspServlet.java:313)
  at org.apache.jasper.servlet.JspServlet.service(JspServlet.java:260)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:790)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHolder.handle(ServletHolder.java:711)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doHandle(ServletHandler.java:552)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:143)
  at org.eclipse.jetty.security.SecurityHandler.handle(SecurityHandler.java:586)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doHandle(SessionHandler.java:221)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doHandle(ContextHandler.java:1112)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doScope(ServletHandler.java:479)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doScope(SessionHandler.java:183)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doScope(ContextHandler.java:1046)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:141)
  at org.eclipse.jetty.server.Dispatcher.forward(Dispatcher.java:261)
  at org.eclipse.jetty.server.Dispatcher.forward(Dispatcher.java:101)
  at org.eclipse.jetty.servlet.DefaultServlet.doGet(DefaultServlet.java:552)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:687)
  at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:790)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHolder.handle(ServletHolder.java:711)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doHandle(ServletHandler.java:552)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:143)
  at org.eclipse.jetty.security.SecurityHandler.handle(SecurityHandler.java:568)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doHandle(SessionHandler.java:221)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doHandle(ContextHandler.java:1112)
  at org.eclipse.jetty.servlet.ServletHandler.doScope(ServletHandler.java:479)
  at org.eclipse.jetty.server.session.SessionHandler.doScope(SessionHandler.java:183)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ContextHandler.doScope(ContextHandler.java:1046)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.ScopedHandler.handle(ScopedHandler.java:141)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.HandlerList.handle(HandlerList.java:52)
  at org.eclipse.jetty.server.handler.HandlerWrapper.handle(HandlerWrapper.java:97)
  at org.eclipse.jetty.server.Server.handle(Server.java:462)
  at org.eclipse.jetty.server.HttpChannel.handle(HttpChannel.java:281)
  at org.eclipse.jetty.server.HttpConnection.onFillable(HttpConnection.java:232)
  at org.eclipse.jetty.io.AbstractConnection$1.run(AbstractConnection.java:505)
  at org.eclipse.jetty.util.thread.QueuedThreadPool.runJob(QueuedThreadPool.java:607)
  at org.eclipse.jetty.util.thread.QueuedThreadPool$3.run(QueuedThreadPool.java:536)
  at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
  Powered by Jetty://

 25. سلام ,
  اقا دمتون گرم کارم حل شد یک روز وقتمو گرفته بود این مشکل باز نشدن پنل.
  رفتم خودشو تو پوشه پلاگین تغییر نام دادم غیر فعال شد پنل ما هم باز شد.

 26. من ریپورت بودم دیلیت اکانت کردم دوباره 3روز بعد دیلیت اکانت کردم میخوام ثبت نام کنم ارور میده میگه خطای داخل شبکه باید چیکار کنم؟

 27. سلام خسته نباشید
  من دروردپرس توطراحی قالب درتابع permalinkگیرکردم درست برناممونوشتم ولی لینک ادامه مطلب به صفحه بعدنمیره نمیدونم چرااین تابع کارنمیده

 28. سلام صفحه کاربران سایت رو ک میزنم صفحه سفید میاد با خطای زیر
  Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3842 Notice: wpseo_pre_analysis_post_content filter/action is از رده خارج شده است از نگارشWPSEO 3.0! به‌جای آن از javascript استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید. in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 3658 Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 79 bytes) in /home/tgparsir/domains/tgpars.ir/public_html/blog/wp-includes/meta.php on line 838

 29. باسلام وخسته نباشد یکی به من کمک کنه کارم گیرکرده لطفا
  تو قسمت شخصی سازی پوسته گزینه ی (ذخیره وانتشار )روی ذخیره شد قفل کرده از صبح دارم سروکله میزنم درست نمیشه لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم

 30. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام تو قسمت شخصی سازس فاب گزینه ذخیره وانتشار در حالت ذخیره مانده مشکل چگونه برطرف میشود ممنون اگه راهنمایی کنید

 31. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید
  یک قالب خریداری کردم و از ایسنتالر نصبش کردم اجرا شد ولی زمان ورود به مدیریت ارور کوکی داد هر کاری که کردم درست نشد هاستینگ میگه وردپرس قالب باید بروز رسانی بشه از پشتیبانی قالب درخواست کنید تا رفع کنه ولی پشتیبانی چند روز جواب نمیده به نظرتون چطوری میشه این مشکل حل کنم ؟

 32. با سلام.دیروز هاستم را تغییر دادم و امروز dns ها ست شده اند.وردپرس را بر روی هاست آپلود کردم ومراحل نصب آن را نیز انجام دادم.اما هنگام انتشار نوشته یا ذخیره تنظیمات همگانی در وردپرس ،مرورگر به صفحه ی wp-admin/post.php و wp-admin/options.php هدایت می شود و نوشته ی برگه پیدا نشد در بالای تب مرورگر ظاهر می شود.
  (در ضمن وردپرس را چند بار نصب و حذف کردم اما مشکل همچنان پابرجاست.)
  لطفا راهنمایی فرمایید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   آدرس پنل ادمین وردپرس رو توی یه مرورگر دیگه تست کنید.

 33. سلام چند روزی هست به صورت مرتب سایتم خطای از Function.php وردپرس نشون میده، که پک وردپرس رو Extract که می کنم مشکل حل میشه ولی بعد از چند ساعت دوباره این مشکل نشون داده میشه، چیکار کنم ،
  خطاها به شکل زیر هستند.
  Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting ‘(‘ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 4229

  Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting ‘)’ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 3570

  Parse error: syntax error, unexpected ‘}’ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 586
  Fatal error: Call to undefined function wp_allowed_protocols() in /home/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3445
  Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_VARIABLE or T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES or T_CURLY_OPEN in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 4617

  Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 1316

 34. ببحشید من در هنگام بارگذاری قالب با ارور خواهشمندیم دو باره تلاش کنید رو برو میشم .مشکل کجاست؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. سلام ، این مشکل رو وقتی میخوام یک آلبوم جدید در افزونه Global flash gallery ایجاد کنم میده، باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید . ارور: 1. Table ‘richhel1_00.wp_flgallery_albums’ doesn’t exist

 36. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.
  سایت من نسخه رایانش ارور 500 میده اما وقتی با موبایل وارد سایت میشم هیچ اخطاری نمیاد. به نظر شما مشکل از کجاس؟

 37. سلام
  من دامینمو عوض کردم ورد پرس هم روی ساب دامین نصب بود
  بعد از تغییر دامین وردپرس دیگه بالا نمیاد و خطای پونصد میده روش های بالا هم جواب نداد
  لطفا راهنمایی کنید
  جایی باید تغییر خاصی می دادم بعد از تغییر دامین ؟

 38. سلام..ممنون از راهنماییتون…میخواستم در مورد خطای 324 بپرسم/با طراح سایت هم تماس گرفتم گفتن مشکل از سروره..ولی هنوز رهنماییم نکردن..باید چیکار کنم؟

 39. با سلام
  من افزونه wp-statistics رو از سایت دانلود کردم و تو قسمت افزونه ها نصب کردم،بعد نصب اون ارور 500 رو داد و الان سایت بالا نمیاد،توضیحات شما خوب بود ولی کافی نبود لطفا یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید،مشکل سایت من افزونه هست،لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر از زحماتتان.

 40. سلام بنده ورد پرس رو موقع نصب از پوشه wordprees nخارج کردم و نصب کردم الان موقع نصب پلاگین با پوسته پیام میده گه پوشه wp-content یافت نشد.

 41. سلام . برای سفید شدن پیشخوان خیلی کارها کردم از تغییر نام قالب و پلاگین و …ولی جواب نداد . htaccess تغییر نام دادم درست شد . خیلی ممنون

 42. 7 سال عضو همیار وردپرس

  شاید اینجا جای مطرح کردن این موضوع نباشه ولی واقعا به مشکل برخوردم.تو هیچ منبع فارسی هم راه حلش رو پیدا نکردم و اون مشکل مواجه شدن با این پیغام در صفحه ورود به مدیریت وردپرسه
  ” توجه: صفحه مورد نظر شما موقتا غیر فعال شده است
  با عرض پوزش فراوان، به اطلاع می رساند، صفحه مورد نظر شما به دلایل امنیتی موقتا غیر فعال شده است. لازم به ذکر است بخش مدیریت برنامه به صورت خودکار مجددا فعال خواهد شد.
  از شما خواهشمندیم به منظور دسترسی به بخش مدیریت برنامه دقایق دیگری اقدام نمایید.
  از شکیبایی شما سپاسگزاریم. ”
  تمام راهکار های ارائه شده از جمله غیرفعال کردن پلاگین و پوسته رو هم امتحان کردم ولی نمشه که نمیشه.واقعا نمیدونم چکار کنم

 43. با عرض سلام
  به علت تغییرات در فایل htaccess سایت دچار مشکل internal error شد ولی مشکل رو برطرف کردم.ولی متاسفانه بعضی از لینک های داخلی به صفحه دیگری لینک می شود و یا ارور 404 می دهند.
  لطفا هر چه سریعتر راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 44. سلام،من تلگرامم تو گروه هیچی رو باز نمیکنه(عکس،فیلم،استیکر،عکس پروفایلمم عوض نمیشه)فقط پیام ها رو باز میکنه گفتن برو تو ایکون تلگرام کلیر کش و کلیر دیتا کن،همین کلیر کش و کلیر دیتا یعنی چی؟متشکرم اگه راهنمایی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   همیار وردپرس سایت تخصصی وردپرس است.
   سوال شما اصلا مرتبط با وردپرس نیست.

 45. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام دوستان
  من قالب سایت رو که عوض کردم به خطای زیر برخوردم

  Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 303959 bytes) in /home/cdnagwee/public_html/shop/wp-includes/functions.php on line 295

  سپس تمام راههای افزایش حافظه وردپرس رو انجام دادم بازم مشکل رفع نشد.(افزایش مقدار در فایل php.ini , wp-config و حذف افزونه ها)

  بعد اومدم در یک وردپرس تازه نصب شده قالب رو نصب کردم که نصب شد و بعد جداول دیتابیس رو یکی یکی اضافه کردم تا مشخص شد با اضافه کردن جداول زیر دچار خطا میشه
  wp_term_taxonomy
  wp_term

  حالا بنظرتون چطور این مشکل رو رفع کنم؟

  خواهش می کنم راهنمایی کنید
  ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به نظرم باید با هاستینگ خود صحبتی کنید. ممکنه مشکل از سمت اونا باشه.

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون از پاسخ
   گفتم ولی اوناهم نمی دونستن از چیه

 46. مرسی

 47. سلام.خسته نباشید.
  من وقتی ووکامرس رو به هر طریقینصب میکنم ارور 500 میده در صورتی که من قبلا هم از ووکامرس استفاده میکردم و کلی هم محصول دارم.
  لطفا کمک کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   افزونه ووکامرس از این نظر خیلی مطمئن است. لطفا قالب و افزونه های دیگر را غیر فعال کرده و تست کنید اگر مشکل باز ادامه داشت حتما با هاستینگ تماس بگیرید.

 48. با سلام برای رفع خطای 3475 چه کار باید کرد؟خواستم نسخه وردپرس رو بروز کنم که کل سایت رفت و دیگه به پنل مدیریت هم دسترسی ندارم.لطفاً راهنمایی کنید.
  با سپاس

  Notice: The called constructor method for WP_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use
  __construct()
  instead. in /home/decorsaz/public_html/wp-includes/functions.php on line 3457

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نسخه ی پشتیبان ندارید؟
   باید حتما به هاست یا حداقل اف تی پی دسترسی داشته باشید.

 49. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید

  من یک مشکل جدی برام پیش اومده
  قالب سایتم را عوض کردم ولی از یک قالب نال شده استفاده کردم… و الان متوجه شدم که یک سری بد افزار داخل این قالب هست… از اون موقع که این قالب را نصب کردم به شدت ارورو ۵۰۰ داخل وب مستر تولز بالا رفته در عرض یک روز خطای های ۵۰۰ از صفر رسیدن به ۸۰۰ تا.. آیا ممکنه به خاطر این بد افزار ها باشه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متاسفانه بله!

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون خانوم کوهستانی

   الان خوسبختانه مشکل بد افزار حل شده…من با خود هاست تماس گرفتم.. گفتن…فقط کافیه قالب آلوده را پاک کنی و قالب اصل را نصب کنی…. من اول با کمک با سری از پلاگین های امنیتی مثل wordefence بد افزار را پاک کردم بعد قالب نال شده را حذف کردم قالب اورجینال خریداری شده را نصب کردم…الان هم که خود هاست آکانت را اسکن می کنه هیچ الودگی پیدا نمی کنه.. اینجا چند تا سوال دارم لطف می کنید اگر راهنمایی کنید
   الان که هاست می گه هیچ آلودگی وجود نداره می تونم اطمینان کامل داشته باشم که این بد افزار کامل پاک شده؟ ( هاستی که باهاش کار می کنم هاست معتبریه ایرانی هم نیست اونها خودشون گفتن ما بیشتر از تو به خاطر آلوده شدن سرور هامون نگرانیم)
   سوال دوم در مورد ارور ۵۰۰ هست….من بعد از نصب قالب اصلی همچنان این ارور هار ا می گرفتم… با چند نفر که مشورت کردم گفتن احتمالا” باید یک تناقض تو عملکرد یکی از پلاگین ها با قالب وجود داشته باشه… این قالب یک قالب مربوط به سایت های tube هست که از کدهای embed استفاده می کنه برای پخش پلیرها آیا این مساله باعث می شه پهنای باند سروو بیشتر مصرف بشه؟
   در مورد خطاهای ۵۰۰ من برای اطمینان همه پلاگین ها به جز پلاگین google xml gerenator را غیر فعال کردم.. به نظر می یاد ارور های ۵۰۰ از بین رفتن.. سرعت سایت هم خیلی محسوس بالا رفته… ولی مساله اینجاست که توی گوگل وب مستر هنوز ارور های ۵۰۰ دیده می شن…و البته دیروز تعداد ارور ها نصف شد.. این ارور هایی هم که باقی موندن تاریخ detect همه مروبط به قبل از غیر فعال کردن پلاگین هاست… آیا به نظر شما مشکل به خاطر پلاگین ها بوده؟ و گوگل وب مستر داره با تاخیر نتایج را نشون می ده؟

   واقعا” شرمنده که سوالها زیاد شد خواهشن منو راهنمایی کنید… الان ترافیک گوگلم بالاست می ترسم همشو از دست بدم..

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ارور ۵۰۰ دلایل مختلفی داره
   یکی مشکلات مربوط به هاست میتونه باشه مشکل بعدی که شایع هست مربوط به پایگاه داده و اتصالات با هاست می باشد یعنی نحوه ی اتصال باید بررسی بشه

 50. 7 سال عضو همیار وردپرس

  همون اولین راه مشکلم رو حل کرد. خیییلی ممنون.

 51. ممنون، مشکل من که حل شد (دمتون قیژ!!!!)

 52. مشکل از طرف هاستینگ بود به علت بروز رسانی
  حالا یه مشکل دیگه بوجود اومده اکثر پنجره های پاپ آپ مثل ماژول افزودن فایل برای دانلود و یا پنجره لینک گذاشتن و انتخاب رنگ باز ننمیشه و میره ارور ۵۰۰ اونو چه کنم به مدیر هاست خبر دادم اما ۴۸ ساعت شده

 53. سلام همه راههای بالارو رفتتم بازم نشد برای من
  این پوشه های اصلی منظورتون کدوم پوشه هاس ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تمامی فایل های موجود در روت هاست به غیر از wp-config.php

 54. عالی بود

 55. ممنون

 56. دوستان سلام بنده 3 سال یک سایت تآسیس کرده ام سایت تی تو دانلود و 20 روز هست رمز ورود به مدیریت وردپرس اون یادم رفته و از دیتابیس و هر کجا بگید رمز رو عوض می کنم و حتی ایمیل رو می دم اصلآ هیچ رمز و ایمیلی رو قبول نمی کنه و فقط می گه رمز اشتباه است یا ایمیل بسته شده است ……. پشتیبانی هم میگه مربوط به ما نیست ………. کمکم کنید کجا مراجعه کنم ………. پشتیبانی سایت با میهن وب هاست است .
  سایت تی تو دانلود

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام در این شرایط شما ادرس ورود رو دارید و کافیه در دیتابیس پسورد رو تغییر بدید تا مشکل حل بشه توجه کنید که باید پسورد رو با فرمت MD5 تغییر بدید.

 57. آقا من می خوام افزونه یا هر چیز دیگه ای از پیشخوان آپ کنم می گه پوشه wp-content  وجود ندارد. پرمیژن ها رو ست کردم. همه چی درسته حتی سایت را چند بار پاک و دوباره نصب کردم. ولی این مشکل که دو هفتش درگیرشم حل نشد.لطفا کمکم کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   آیا فایل افزونه ای که دارید همراه با فایل های دیگری نیست ؟

   با احترام

 58. ممنون از آموزشتون

 59. ممنون

 60. مرسی آموزش مفیدی بود….