رشد و پیشرفت وردپرس در سازمان ها (اینفوگرافیک)

سلام دوستان؛
همانطور که وردپرس در بخش های دیگری مانند ساخت وبسایت های شخصی، خبری، فروشگاهی و … پیشروی داشته است و البته موفق هم بوده در بخش های سازمانی و شرکتی نیز به سرعت پیشرفت کرده است. پیشرفت وردپرس در سازمان ها از سال 1393 اوج گرفت و روز به روز بر سرعت آن افزوده شد.

پیشرفت وردپرس در سازمان ها

در سال های گذشته شرکت ها و سازمان ها بر این باور بودند که برای ساخت یک سایت برای شرکت خود باید آن را بسیار قدرتمند و با زحمت فراوان ایجاد کنند. به همین دلیل وبسایت های سازمانی اکثرا با کدنویسی های پیچیده ایجاد می شدند که البته برای مدیریت آن نیز نیازمند زحمت فراوان هستند و هر شخصی را نمی توان به عنوان مدیر برای آن در نظر گرفت.

به مرور زمان افراد و مدیران سازمان ها به این نتیجه رسیدند که استفاده از سیستم های مدیریت محتوا هم امنیت خوبی دارد و هم راحت تر است. اوایل از سیستم مدیریت محتوا جوملا بسیار استفاده میشد اما بعد ها با روی کار آمدن وردپرس و شناخته شدنش به جامعه، گرایش ها به سمت آن بیشتر شد. پیشرفت وردپرس در سازمان ها به گونه ای رقم خورد که در حال حاضر اکثر وبسایت ها بر پایه وردپرس هستند و به راحتی قابل مدیریت می باشند. از طرفی دارای تنوع بسیار زیاد در انتخاب نوع قالب و امکانات مورد نظر می باشند.

  نحوه خاموش کردن نمایش خطاهای PHP

برای مشاهده دقیق و آماری پیشرفت وردپرس در سازمان ها از شما دعوت می کنم تا 3 دقیقه زمان بگذارید و اینفوگرافیک زیر را مشاهده کنید:

grow-پیشرفت وردپرس در سازمان ها

اینفوگرافیک بالا توسط جناب آقای خدری تهیه و تنظیم شده است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.