ساخت برگه ها در وردپرس

برگه ها در وردپرس برگه ها در وردپرس

در این راهنمای آموزش وردپرس می‌توانید ساخت برگه در وردپرس را بیاموزید. نحوه اضافه کردن صفحه در وردپرس کار سختی نیست. تنها با چند کلیک ساده و کمی تلاش می‌توانید یک صفحه جدید در وردپرس خود ایجاد کنید. صفحه و برگه در واقع به محتوای سایت شما برمی‌گردد. هر پستی که در سایت خود قرار دهید در یک صفحه نشان داده می‌شود.

در نظر داشته باشید زمانی که متنی را در وبلاگ خود وارد می‌کنید، در واقع در حال نوشتن یک ورودی معمولی یا یک پست هستید. ناگفته نماند پست و برگه با یکدیگر فرق دارند. برگه به بخش درباره ما یا تماس با ما در سایت شما اشاره دارد. این دو مورد از رایج‌ترین صفحات یا برگه‌های وردپرس به حساب می‌آیند. در ادامه نحوه ایجاد این برگه‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

 • برگه وردپرس چیست؟
 • چگونگی ساخت برگه در وردپرس
 • انتخاب عنوان بعد از ساخت برگه در وردپرس
 • پنج مرحله ساخت برگه در وردپرس
 • دلیل اصلی ساخت برگه جدید در وردپرس
 • نحوه انتشار برگه بعد از ساخت برگه جدید در وردپرس

برگه وردپرس چیست؟

هر یک از برگه‌های وردپرس اطلاعات خاصی را نشان می‌دهند. می‌توان گفت برگه‌ها شبیه به پست‌ها هستند زیرا هر دو عنوان و محتوا دارند. فایل‌های قالب وردپرس یک ظاهر ثابت را در سراسر سایت شما حفظ می‌کنند. برگه‌های وردپرس چندین ویژگی متمایز دارند که آنها را متفاوت از پست‌ها نشان می‌دهد. برای توضیح بهتر این برگه‌ها به نکات زیر توجه کنید:

 • برگه‌ها محتوایی هستند که به زمان اهمیت نمی‌دهند و متفاوت از محتوای وبلاگ خواهند بود.
 • صفحات یا برگه‌های وردپرس را می‌توان به برگه‌های فرعی نیز دسته‌بندی کرد.
 • برگه‌ها از قالب‌های مختلفی استفاده می‌کنند، برچسب‌ها، الگوها، و سایر کدهای PHP نیز بر روی برگه‌ها نشان داده می‌شوند.
 • تم‌های مختلفی برای تنظیمات برگه‌های جداگانه به کار می‌روند.
 • شما می‌توانید وب‌سایتی بسازید که تنها از برگه‌های وردپرس تشکیل شده باشد.

چگونگی ساخت برگه در وردپرس

برای شروع ساخت برگه در وردپرس، ابتدا باید وارد منوی صفحات داشبورد وردپرس شوید. سپس بر روی افزودن کلیک کنید. در ادامه ویرایشگر صفحه وردپرس خود را مشاهده خواهید کرد. برخی از نسخه‌های وردپرس همانند نسخه 5.0 ویرایشگر جدیدی برای افزوندن محتوا به صفحه جدید در نظر گرفته است.

فراموش نکنید وردپرس به 2 صورت بلوکی و کلاسیک در دسترس کاربران قرار دارد. برای مثال در ویرایشگر بلوکی، هر پاراگراف، تصویر، و ویدئو به عنوان یک بلوک مجزا اضافه می‌شود. به خاطر داشته باشید هر بلوک قابلیت کنترل مواردی مانند رنگ، عرض، و تراز را دارد.

بعد از اینکه شما یک بلوک را انتخاب می‌کنید، موارد ذکرشده در بالا به طور خودکار نمایش داده و سپس پنهان می‌شوند. ناگفته نماند کلیه بلوک‌های موجود در وردپرس در کتابخانه بلوک قرار دارند. هر جایی که علامت افزودن وجود دارد + شما می‌توانید بلوک جدیدی را به صفحه خود اضافه کنید.

انتخاب عنوان بعد از ساخت برگه در وردپرس

در این مرحله و بعد از ساخت برگه در وردپرس می‌توانید عنوانی برای برگه خود انتخاب کنید. برای مثال عنوان درباره ما یکی از عناوین پرکاربرد برای برگه‌های جدید وردپرس خواهد بود. برای انتخاب عنوان باید بر روی افزودن عنوان متن کلیک کنید، در ادامه کادر باز می‌شود که می‌توانید عنوان متن خود را درون آن قرار دهید.

فراموش نکنید بهتر است عنوان برگه و متن خود را به شکل توصیفی انتخاب کنید. در واقع این عنوان باید اطلاعاتی از صفحه شما را ارائه دهد. سعی کنید تا جای ممکن عنوان مفیدی برای صفحه خود در نظر بگیرید.

پنج مرحله ساخت برگه در وردپرس

برای ساخت برگه در وردپرس باید به تنظیمات و مدیریت برگه‌ها مراجعه کنید. به منظور ایجاد ساخت برگه جدید وردپرس باید بر روی برگه‌ها کلیک و افزودن برگه را انتخاب کنید. پیش از این نیز همین موضوع را برای شما توضیح دادیم. اکنون 5 مرحله مهم برای ساخت برگه را بازگو می‌کنیم.

سازماندهی برگه‌های وردپرس

سازماندهی برگه‌های وردپرس یکی از روش‌هایی است که به شما کمک می‌کند، سایت منظم‌تری داشته باشید. شما می‌توانید برای موضوعات سایت خود زیر مجموعه انتخاب کنید، همچنین می‌توانید برای برگه‌های وب‌سایتتان برگه‌های فرعی در نظر بگیرید. در این صورت ساخت برگه در وردپرس با نظم بهتری انجام می‌شود.

برای مثال اگر شما صاحب یک آژانس مسافرتی هستید، برای سایت وردپرس خود نیز باید برگه‌های جداگانه‌ای برای هر قاره و کشور در نظر بگیرید. به طور کلی هر کشوری که آژانس شما می‌تواند شرایط سفر به آن را فراهم کند، نیاز به برگه جداگانه دارد. اگر کشور آفریقا را در نظر بگیرید، باید برگه‌های خود را براساس شهرهای این کشور سازماندهی کنید.

فرقی ندارد سایت شما در مورد چه چیزی است، با سازماندهی برگه‌ها نظم بیشتری در سایت شما ایجاد می‌شود. در نتیجه کاربر راحت‌تر می‌تواند به هدف خود دست پیدا کند. همین موضوع به جذب بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما کمک می‎کند.

  آموزش ساخت وبسایت آژانس مسافرتی در وردپرس (راهنمای قدم به قدم)

ساخت برگه فرعی در وردپرس

علاوه بر ساخت برگه جدید در وردپرس، می‌توانید برگه‌های فرعی نیز به وجود آورید. برای ساخت این برگه‌های فرعی باید به تنظیمات بروید، برگه‌ها را انتخاب کنید و افزودن برگه جدید را بزنید. در منوی این بخش لیستی از تمام برگه‌های سایت خود را مشاهده خواهید کرد. برگه‌هایی که پیش‌تر ساخته بودید.

برای ایجاد برگه فرعی، باید برگه‌ای را از منو به عنوان برگه والد انتخاب کنید تا برگه فرعی به عنوان فرزند برگه والد نمایش داده شود. در این مرحله باید به برگه فرعی خود محتوا اضافه کنید و بعد از آماده کردن برگه، آن را منتشر کنید. آیا می‌دانید برگه فرعی چطور نمایش داده می‌شود؟

هنگامی که برگه‌های شما در لیست قرار می‌گیرند، برگه‌های فرعی در زیر برگه‌های اصلی نشان داده می‌شوند. پیوندهای دائمی برگه‌های شما سلسله مراتب برگه‌ها را منعکس می‌کند.

تغییر آدرس یا لینک برگه‌ها

بعد از اینکه برگه مورد نظر خود را در وردپرس به وجود آوردید، می‌توانید لینک یا آدرس آن را عوض کنید. کافی است نام برگه خود را تغییر دهید. در بخش ویرایش بعد از گذشتن از عنوان برگه به تغییر آدرس یا لینک برگه دست پیدا می‌کنید. تغییر این لینک از طریق صفحه مدیریت وردپرس قابل‌انجام است.

ساخت لیستی از برگه‌ها

در نظر داشته باشید وردپرس خودش دارای یک قابلیت است که لیستی از برگه‌های شما را در نوار کناری یا پاورقی نشان می‌دهد. گاهی مواقع نیز این لیست را با کمک الگوهای خاص می‌توان به صورت سفارشی آماده کرد. در ضمن بعضی از افزونه‌های وردپرس نیز وجود دارند که به شما کمک می‌کنند فهرستی از برگه‌ها را در پست‌ها و سایر قسمت‌های وردپرس نمایش دهید.

برگه‌های پیش‌فرض

برای ساخت برگه در وردپرس حتی می‌توانید از قالب‌های پیش‌فرض نیز استفاده کنید. برخی از این قالب‌ها به صورت سفارشی تعیین شده‌اند، پس می‌توان برگه‌های پیش‌فرض را به صورت سفارشی ایجاد کرد. البته ایجاد برگه‌ها براساس قالب پیش‌فرض، دستورالعمل خاصی دارد.

برای دسترسی به این دستورالعمل باید به صفحه الگوهای سفارشی مراجعه کنید. سپس قالب قبلی را لغوکنید تا بتوانید قالب پیش‌فرض جدیدی را برای برگه جدید خود به وجود آورید. در ضمن الگوهای پیش‌فرض تم سایت شما را در نظر می‌گیرند و براساس آن برگه‌ها را در قالب خاصی ارائه می‌دهند.

دلیل اصلی ساخت برگه جدید در وردپرس

برگه‌های وب می‌توانند پویا و ثابت باشند. همچنین می‌توانند متغیر باشند و به طور دائم تغییر کنند. در برخی موارد شما می‌توانید برگه‌ها را یک‌بار برای همیشه بسازید و لازم نیست هربار که شخصی از آن برگه دیدن کرد دوباره آن را تغییر دهید. در مقابل برخی دیگر از برگه‌ها را باید به طور دائم و بعد از هر بار مشاهده، بازسازی و به‌روزرسانی کنید.

 برنامه‌نویس کدهایی را مخصوص برگه‌های وردپرس مشخص می‌کند اما ایجاد صفحه اصلی از طریق کدهای برنامه‌نویسی امکان‌پذیر نیست. کدها در واقع ارزیابی صفحه را بر عهده دارند، هر بار که از برگه بازدید شود، این کدها برگه را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. بنابراین بعد از هر بار بازدید محتوا جدید تولید می‌شود.

در وردپرس بهتر است به طور دائم برگه‌های جدیدی به وجود آورید. به خاطر داشته باشید، هر چیزی که در وردپرس منتشر می‌شود مانند پست‌ها، برگه‌ها، نظرات، وبلاگ‌ها، دسته‌ها، و غیره همگی در پایگاه داده ذخیره می‌شوند. بعد از دسترسی به سایت، اطلاعات پایگاه داده توسط قالب‌های وردپرس برای ساخت برگه جدید در وردپرس استفاده می‌کند.

نحوه انتشار برگه بعد از ساخت برگه جدید در وردپرس

بعد از ساخت برگه در وردپرس، نوبت به انتشار آن می‎رسد. با توجه به هدفی که برای خود در نظر گرفته‌اید، می‌توان به 2 روش برگه تازه ایجاد شده را منتشر کرد.

 • انتشار فوری
 • انتشار در زمان و تاریخ مشخص شده ( در آینده)

در صورتی که قصد دارید برگه خود را در زمان مشخصی منتشر کنید، بهتر است از تعیین‌کننده زمان و تاریخ برای انتخاب زمان انتشار ترجیحی برگه کمک بگیرید. اگر به دنبال انتشار فوری برگه خود هستید، تنظیمات انتشار برگه را بر روی فوری قرار بدهید. بدین‌ترتیب بعد از زدن دکمه انتشار، برگه شما بلافاصله منتشر می‌شود.

سعی داشتیم ساخت برگه در وردپرس را برای شما شرح دهیم. در ضمن 5 مرحله اصلی این عملیات را توضیح دادیم و به دلیل اصلی ایجاد برگه‌های جدید در وردپرس نیز اشاره کردیم. توصیه می‌کنیم برگه و پست را با یکدیگر اشتباه نگیرید. همچنین موقع انتشار برگه خود می‌توانید زمان و تاریخ مشخصی انتخاب کنید تا در زمان معینی برگه  شما منتشر شود، همچنین با انتشار فوری نیز بلافاصله برگه ایجاد شده منتشر می‌شود.

منبع: https://wordpress.org/support/article/pages/

https://ithemes.com/tutorials/how-to-add-page-in-wordpress/

سوالات متداول

برگه‌ها محتوایی هستند که به زمان اهمیت نمی‌دهند و متفاوت از محتوای وبلاگ خواهند بود. صفحات یا برگه‌های وردپرس را می‌توان به برگه‌های فرعی نیز دسته‌بندی کرد. برگه‌ها از قالب‌های مختلفی استفاده می‌کنند، برچسب‌ها، الگوها، و سایر کدهای PHP نیز بر روی برگه‌ها نشان داده می‌شوند. تم‌های مختلفی برای تنظیمات برگه‌های جداگانه به کار می‌روند. شما می‌توانید وب‌سایتی بسازید که تنها از برگه‌های وردپرس تشکیل شده باشد.
برای شروع ساخت برگه در وردپرس، ابتدا باید وارد منوی صفحات داشبورد وردپرس شوید. سپس بر روی افزودن کلیک کنید. در ادامه ویرایشگر صفحه وردپرس خود را مشاهده خواهید کرد. برخی از نسخه‌های وردپرس همانند نسخه 5.0 ویرایشگر جدیدی برای افزوندن محتوا به صفحه جدید در نظر گرفته است. فراموش نکنید وردپرس به 2 صورت بلوکی و کلاسیک در دسترس کاربران قرار دارد. برای مثال در ویرایشگر بلوکی، هر پاراگراف، تصویر، و ویدئو به عنوان یک بلوک مجزا اضافه می‌شود. به خاطر داشته باشید هر بلوک قابلیت کنترل مواردی مانند رنگ، عرض، و تراز را دارد. بعد از اینکه شما یک بلوک را انتخاب می‌کنید، موارد ذکرشده در بالا به طور خودکار نمایش داده و سپس پنهان می‌شوند. ناگفته نماند کلیه بلوک‌های موجود در وردپرس در کتابخانه بلوک قرار دارند. هر جایی که علامت افزودن وجود دارد + شما می‌توانید بلوک جدیدی را به صفحه خود اضافه کنید.
سازماندهی برگه‌های وردپرس ساخت برگه فرعی در وردپرس تغییر آدرس یا لینک برگه‌ها ساخت لیستی از برگه‌ها
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. با سلام و تشکر بابت مسالب خوبتون
  من در مورد wordpress واقعا تازه کار هستم و مشکلی دارم اونم اینکه من سایتی رو از روی هاست به لوکال آوردم و الان بر روی هر کدام از کزینه های منو که کلیک میکنم و یا هر گزینه ای که خودم ایجاد میکنم (مثلا یه pages میسازم و داخل منو نمایش میدهم) با کلیک به صفحه localhost/xampp میره
  برای این مشکل باید چه کاری انجام دهم تا به صفحه ای که ایجاد کردم بره؟

  ممنون

  • سلام الان خودم جوابش رو پیدا کردم گفتم بگم شاید کسی هم به این مشکل خورد جوابش رو بدونه

   به فایل htaccess رفتم و RewriteRules ./example/index.php قرار دادم.

 2. سلام و عرض ادب .
  سوال اولی که بنده دارم اینه که چکار کنم که وقتی روی سردسته ها کلیک میکنم مطالب داخلی زیردسته های اون دسته نیاد . مثلا من دسته ای به نام “آموزش دارم و زیر اون دسته ای به نام گرافیک و زیر دسته ی گرافیک هم دسته ی فتوشاپ را دارم . حالا هر وقت روی دسته ی اصلی در منوی سایتم که آموزش باشه کلیک میکنم مطالب مربوط به پستهای فتوشاپ و غیره میاد و من نمیخوام این اتفاق بیفته .
  سوال دوم اینه که جسارتا خود سایت همیار با وردپرسه یا نه . با زبانهای تحت وب طراحی شده .
  سوال سوم اینه که آیا افزونه ای وجود داره که مطالب هم دسته با مطلب فعلی رو در سایدبار نشون بده

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   1- باید فهرست اولیه یا همون دسته ی اول به صورت دلخواه انتخاب بشه
   2- بله با وردپرسه
   3- متوجه نمیشم!

 3. سلام من بایک فرم ثبت نام فرم های دیگه ای ساختم مثل ثبت آگهی درسایت حالا من مثلا یکی میاد آگهی ثبت کنه وقتی ثبت میکنه آگهی به کاربران اضاف میشه حالا سوال من اینه که من چطور وقتی یکی آگهی ثبت میکنه آگهی به صورت یک پیغام باشه و بتونم اونو توی سایت بایه کلیک منتشر کنم چطوراین کار عملی میشه لطفا پاسخ بدین ممنون

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   یعنی آگهی رو با فرم ایجاد کنید و سپس ثبت کنید ؟

 4. سلام.لطفا کمکم کنید من سایتم رو راه اندازی کردم حالا میخوام مثلا در برگه ی وسایل نقلیه{وسایل نقلیه برگه ای توی سایت هست)یک فرم درست کنم که این فرم شامل این موارد باشه:
  نام ونامخانوادگی:
  اسمه تبلیغ:
  مدل وسیله راهنمایی (مثلا84)
  عکس حداقل دوتا
  شماره تماس
  نشانی
  کدامنیتی
  ارسال
  حالا من باید چیکار کنم این موارد رو توی یک برگه داشته باشم توروخدا اگه میشه یه توضیع مختصری بدید ممنون

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فرمی با فرم 7 یا qform ایجاد کنید و شورت کد رو در برگه ی مورد نظر بگذارید. نمایش داده میشه

 5. 9 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ، وقتتون بخیر
  بنده میخواستم بدونم که به چه صورت میشه سایت رو به جای آدرس اصلی http://www.mysite.com در آدرس http://www.mysite.com/test نمایش داد ؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با ساخت ساب دامین. در هاست یه ساب دامین با نام test ایجاد کنید.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   آیا ساخت http://www.mysite.com/test با ساخت http://www.test.mysite.com فرقی ندارد ؟ و آیا هر دو در دایرکت ادمین ساخته می شوند ؟ و اینکه آیا در محیط وردپرس نمیشود اینکار را انجام داد ؟
   و در آخر آیا به هر دو ساب دامین گفته می شود؟
   ممنون میشم از پاسخ شما

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز چرا با هم فرق دارند، اون پسوندی که شما به انتهای آدرس خودتون میدید با کمک ساب دامنه هست. و اولی که بودن پسوند هست دامنه ی اصلی است.
   شما در هر هاستی امکان ساخت این مورد رو دارید.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   خب الان اگه امکانش هست راهنماییم کنید که چگونه میتونم http://www.mysite.com/test رو بسازم ؟ ( ساب دامین رو متوجه شدم که در دایرکت ادمین میشه ساخت )

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   خب الان اگه امکانش هست راهنماییم کنید که چگونه میتونم http://www.mysite.com/test رو بسازم ؟ ( ساب دامین رو متوجه شدم که در دایرکت ادمین میشه ساخت ) اگه امکانش هست سریع تر پاسخ دهید ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام
   در كنترل پنل دايركت ادمين بايد گزينه اي با مضمون مشابه subdomain management داشته باشيد. با كليك بر روي اين گزينه مي توانيد ساب دامين جديد اضافه نماييد. پس از ساخت ساب دامين يك پوشه با نام ساب داميني كه ايجاد كرديد، داخل فولدر public_html ايجاد مي شود. حال ميتوانيد محتويات (مثل وردپرس) را در اين پوشه بريزيد.
   موفق باشيد

 6. 9 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید.
  من مشکلی در هنگام برگشت به سایت در موقع خرید موفق داشتم.بطوریکه وقتی کسی از محصولاتم خرید میکنه و عملیات پرداخت هم با موفقیت انجام میشه و وقتی در پایان پیام درگاه که میگه برگشت به سایت اصلی رو بزنید وقتی به سایت برگشت میشه صفحه سفیدی باز میشه که توش فقط نوشته یافت نشد و پایینشم نوشته این کمی شرم اور است .میخواستم بفرمایید چطور باید تنظیم کنیم که بعد از خرید موفق به صفحه اصلی سایت برگشت داده شود.ممنون از لطفتون

 7. 9 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید یک سوال هم دارم من وقتی برگه یکتا ایجاد میکنم چرا پست هایم باز نمیشه و The requested URL /wordpress/mobile/ was not found on this server را مینویسه؟

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   به بخش تنظیمات پیوند یکتا بروید و گزینه “نام نوشته” را انتخاب کنید و بعد از ذخیره تنظیمات، تست کنید.
   اگر مشکل حل نشد، به همین بخش بازگشته و این بار “ساختار دلخواه” را انتخاب و ذخیره کنید.لطفا به چیز دیگری دست نزنید.

 8. 9 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من دو بسته اموزشی از سایت خریدم یکی ورود به جزیره وردپرس و دومی طراحی صفحات وب ولی اونهارو با پرداخت نقدی گرفتم ولی سبد خرید من 0 هست چرا؟

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   لطفا در این مورد با شماره زیر تماس بگیرید
   02188198591

 9. سلام. توی قسمت افزونه آمار سایتم که میرم تو قسمت 10 برگه برتر یه برگه به نام wc-ajax=get refreshed fragments وجود داره.که بازدید هم داره.در حالی که این برگه تو بخش برگه ها اصلا نیست.میخواستم بدونم این برگه اصلا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون از شما

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نمیدونم! در سایت شما ایجاد شده.
   احتمالا برای یکی از برگه ها هست. از قسمت نمایش برگه بزنید ببینید چی رو نشون میده

  • تو بخش آمار من هم ?wc-ajax=get_refreshed_fragments این صفحه رو نشون میده که بازدید داره. اما اصلا چنین صفحه ای وجود نداره. چکار باید کرد؟

  • تو بخش آما من هم هست و تو سایت های خارجی سرچ کردم مربوط به وکامرس هستش و یه کدی میده تو قسمت تم کپی پیس می کنی درس میشه البته من خودم نتونستم اون قسمت رو تو ویرایشگر وکامرس پیدا کنم(theme’s functions.php file.) فقط محبت کنید بگین ما این قسمت رو از کجا باید پیدا کنیم؟ با تشکر

  • ببخشید آدرس سایت خارجی یادم رفته بود: https://wordpress.org/support/topic/how-to-disable-cart-fragmentsminjsver2020?replies=7

  • کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   سوال شما رو نمیبینم

  • خانم کوهستانی شما که زحمت کشیدین این پست رو دیدین چند پست بالاتر سوال رو مطرح کرده بودم. بگذریم
   تو بخش آمار من ?wc-ajax=get_refreshed_fragments این صفحه رو نشون میده که بازدید داره. اما اصلا چنین صفحه ای وجود نداره. چکار باید کرد؟ خودشم مربوط به وکامرس.
   با تشکر

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متوجه منظورتون نمیشم، کلماتتون نصفه است

 10. 9 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید. بنده یه سوال دارم جدا از برگه ایستا و پیشفرض که برای اخبار سایتم تعبیه کردم برخی پست هام هستن که باید توی برگه ای جدا نمایش داده بشن (مثلاً فیلم های آموزشی) که باید پست بشن.

  افزونه یا روشی هست که من بتونم انتخاب کنم پست هام توی کدوم برگه نمایش داده بشن؟

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه افزونه های نمایش فیلم یا از این قبیل مواردی که دارید و دارای شورت کد هستند،میتوانید داخل برگه قرار بدید اما افزونه ای که به صورت پیش فر ض و خودکار اینکار رو انجام بده خیر نیست