ویرایشگر متن حرفه ای ابزارک در وردپرس با WP Editor Widget

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
همانطور که میدانید در وردپرس قسمتی به نام ابزارک وجود دارد که با مراجعه به بخش نمایش و از زیر منو های موجود گزینه ابزارک پدیدار می شود. در این صفحه، همانطور که از نام آن پیداست ابزارک های مربوط به قالب و ابزارک های پیش فرض و نیز بعضی از ابزارک ها که با نصب افزونه مورد نظر به این قسمت اضافه می شود، در این قسمت وجود دارد که ما با انجام عمل کشیدن و رها کردن آن ها را در سایدبار های وب سایت خود قرار میدهیم. در این میان، ابزارکی به نام متن وجود دارد که وظیفه آن قرار دادن متون معمولی بدون استایل است ولی این قابلیت را در خود قرار داده است که با نوشتن کد های اچ تی ام ال و سی اس اس به متن مورد نظر استایل و ظاهر مدنظر خود را اهدا کنیم. ما می توانیم با کمک افزونه ای آن را به ویرایشگر متن در وردپرس به صورت حرفه ای تبدیل کنیم. 

ویرایشگر متن در وردپرس با WP Editor Widget

این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس قرار گرفته شده است و تا کنون بیش از 20000 دانلود و نصب و فعال سازی شده است. و امکان به وجود آوردن ویرایشگر متن در وردپرس را برای ابزارک متن دارد.

توضیحات مختصر

این افزونه کاربردی وردپرس توسط feedmeastraycat که آخرین آپدیت این  افزونه کاربردی وردپرس ، حدود سه ماه می گذرد. این افزونه کاربردی وردپرس از نسخه 3.5.1 به بالا سازگار است و در نسخه های پایین تر وردپرس اجرا نمیشود.
از قابلیت  های این افزونه کاربردی وردپرس این است که ابزارک جدیدی به ابزارک های موجود اضافه می نماید که قابلیت و کارایی ویرایشگر متن در وردپرس را دارد.

آموزش کار با افزونه

ابتدا این افزونه کاربردی وردپرس را انتهای همین آموزش به صورت کاملا رایگان دانلود و در وردپرس سایت خود نصب کنید. دقت لازم را داشت باشید که این افزونه کاربردی وردپرس دارای هیچگونه تنظیمات خاصی نیست و همه در قالب یک ابزارک حرفه ای به ما نمایش داده شده است. تا بتوانیم ویرایشگر متن در وردپرس را ایجاد کنیم.
بعد از نصب و فعال سازی به قسمت نمایش رفته و از زیر منو های موجود روی گزینه ابزارک کلیک کرده و وارد بخش ابزارک های وردپرس می شویم.

  نحوه‌ اضافه کردن مطالب چند ستونی در پست‌های ورد‌پرس

wp-editor-widget-doshboard-hamyarwp - ویرایشگر متن در وردپرس

با ورود به این ناحیه شاهد اضافه شدن ابزارک جدیدی تحت عنوان “Rich Text” می شویم که این افزونه کاربردی وردپرس آن را به ابزارک های موجود اضافه کرده است. ابزارک را انتخاب کرده و به سایدبار مورد نظر با عمل کشیدن و رها کردن انتقال میدهیم تا ویرایشگر متن در وردپرس را در بخش ابزارک ها داشته باشیم.

select-widget-hamyarwp- ویرایشگر متن در وردپرس

در ادامه می بایستی طبق تصویر زیر عنوانی برای ابزارک انتخاب کنیم و میتوانیم تیک Output Title را انتخاب کنیم که در خروجی عنوان ابزارک را به ما نمایش دهد. سوالی که ممکن است به ذهن شما برخورد کند این است که پس ویرایشگر متن در وردپرس کجاست؟ در جواب نیز باید بگویم که با کلیک بر روی گزینه Edit Content وارد ناحیه ویرایشگر متن می شویم.

select-title-hamyarwp- ویرایشگر متن در وردپرس

همانطور که ملاحظه می کنید با کلیک بر روی گزینه Edit Content پنجره ای ظاهر شد که ویرایشگر متن در وردپرس آن دقیقا مانند ویرایشگر متن پیش فرض وردپرس است که ما یک متن را به عنوان تست و تصویری را قرار داده ایم که در خروجی کار به شما نمایش دهیم. در نهایت روی گزینه Save and Close کلیک میکنیم.

editor-text-hamyarwp-ویرایشگر متن در وردپرس

حال کافیست که وارد سایت خود شویم و در سایدبار سایت خود ، خروجی این افزونه کاربردی وردپرس را مشاهده کنیم.

output-hamyarwp-ویرایشگر متن در وردپرس

 موفق و پیروز باشید

 دانلود افزونه WP Editor Widget

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 8 سال عضو همیار وردپرس

    سپاس
    خیلی بهش نیاز داشتم. تشکر