ساخت شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس YITH WooCommerce Product Countdown

شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی که بخش گسترده‌ای از فضای کسب‌وکارهای آنلاین را تشکیل می‌دهند، نیازمند برخی اعمال است تا بتوانید نظر مشتریان جدید را جلب کنید و مشتریان قدیمی را نیز راضی نگه دارید. این امر برای فروشگاه‌های تازه‌کار از کسب‌وکارهای قدیمی‌تر مشکلات بیشتری را شامل می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توان به بحث رقابت در میان فروشگاه‌های همکار اشاره کرد. حال فرض کنید شما مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را بر عهده دارید که باید برای فروشگاه تازه‌کار خود مشتریانی پیدا کنید تا بتوانید محصولات خود را به آنها ارائه کنید. یکی از راه‌هایی که در فروشگاه‌های اینترنتی مختلف به چشم می‌خورد، ارائه کدهای تخفیف یا کاهش قیمت محصولات به صورت کلی است که سبب جلب نظر مشتریان جدید و حتی قدیمی سایت می‌شود که با اینکار می‌توانند وارد بازار رقابت و دیده شدن توسط کاربران شوند.
شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس نیازمند اطلاع‌رسانی به مشتریان است تا آنها ترغیب شوند که پیش از پایان یافتن زمان تخفیف، اقدام به سفارش محصول کنند.

شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

استفاده از شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس جهت نمایش زمان شروع و پایان تخفیف می‌تواند کمک زیادی به شما کند تا بتوانید نظر مشتریان را جهت تهیه و سفارش محصول جلب کنید. در این مقاله قصد معرفی یک افزونه حرفه‌ای و کاربردی برای ووکامرس را داریم که توسط آن قادر به ایجاد شمارنده معکوس بر روی سایت وردپرسی خود خواهید بود.

افزونه YITH WooCommerce Product Countdown

افزونه YITH WooCommerce Product Countdown یک افزونه حرفه‌ای و کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر به ایجاد شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس برای محصولات موردنظر خود به صورت تکی خواهید بود. این افزونه بر پایه ووکامرس طراحی شده است و برای استفاده از آن ابتدا نیاز به نصب و پیکربندی فروشگاه‌ساز ووکامرس بر روی سایت وردپرسی خود خواهید داشت. این افزونه کاربردی در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و موفق به کسب امتیاز 2/1 از 5 از میان +1,000 نصب خود شده است.

  کاهش حجم تصاویر در وردپرس با EWWW Image Optimizer

yith conutdown-شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

نصب و راه‌اندازی افزونه

برای استفاده از این افزونه ابتدا اقدام به نصب و فعال‌سازی این افزونه از طریق انتهای همین مقاله بر روی سایت وردپرسی یا فروشگاه ووکامرسی خود نمایید.

تذکر: این افزونه فارسی‌سازی شده و برای دریافت نسخه فارسی آن می‌توانید از همین آموزش آن را دانلود کنید.

پس از نصب بخشی به نام Product Countdown در منوی پیشخوان ظاهر می‌شود که از طریق بخش YITH Plugins قابل دسترسی است. با ورود به این بخش می‌توانید تنظیمات اصلی این افزونه را شخصی‌سازی کنید.

General Settings

این بخش شامل تنظیمات اصلی افزونه است که در نسخه رایگان آن فقط یک گزینه در دسترس است.

general setting-شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

Enable YITH WooCommerce Product Countdown: با تیک زدن این گزینه، افزونه را فعال کنید تا بتوانید برای بخش صفحه محصول خود شمارنده معکوس را فعال کنید.

پس از فعال‌سازی این افزونه از طریق صفحه تنظیمات، کافی است وارد صفحه محصول موردنظر خود شوید و از طریق بخش Product Countdown شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس را نمایش دهید.

product info- شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

Enable: با استفاده از این گزینه می‌توانید شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس را تنها برای این محصول فعال کنید؛ اگر می‌خواهید بر روی این محصول نمایش داده نشود کافی است تیک این گزینه را بردارید.
Countdown Dates From: در این بخش باید تاریخ شروع تخفیف خود یا همان شروع شدن شمارنده معکوس خود را مشخص کنید.
Countdown Dates To: در این بخش باید تاریخ پایان تخفیف خود یا همان صفر شدن شمارنده معکوس خود را مشخص کنید.

countdown-شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس

نتیجه‌گیری

استفاده از شمارش‌گر فروش ویژه در ووکامرس برای نمایش تاریخ شروع و پایان کدهای تخفیف ایجاد شده برای محصولات ووکامرس می‌تواند کمک زیادی به شما در زمینه افزایش رضایت مشتریان کند. در این مقاله به بررسی یک افزونه کاربردی برای ووکامرس نمودیم که با استفاده از آن قادر به نمایش شمارنده معکوس در سایت وردپرسی خود خواهید بود.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Product Countdown

دانلود افزونه صفحه افزونه نسخه حرفه‌ای افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.