آموزش سئوی وردپرس با Yoast SEO به همراه سوالات متداول

سئوی وردپرس

همان‌طور که می‌دانید مقوله سئوی وردپرس از موارد بسیار مهم در هر نوعی از وبسایت است که باید توجه شایانی به آن داشت. سئوی وردپرس دارای بخش‌های گسترده‌ای است که برای همگان قابل درک نیست اما به هر جهت باید تلاش کرد تا محتوای وبسایت را به گونه‌ای مناسب برای موتورهای جستجو بهینه کنیم تا بتوان قدمی در جهت بهبود جایگاه وبسایت برداشت. یکی از راه‌کارهای مناسب برای بهینه‌سازی محتوای وبسایت در وردپرس استفاده از افزونه‌های سئوی وردپرس است که در این میان افزونه Yoast SEO جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است و تقریبا می‌توان گفت در امر بهینه‌سازی همه چیز است. 

سئوی وردپرس

افزونه Yoast SEO مورد مناسبی برای ارزیابی عناصر سئوی داخلی است اما به این معنی نیست که پس از نصب آن کار تمام شده! این افزونه مواردی که از نظر موتورهای جستجو حائز اهمیت هستند را بررسی کرده و پیشنهادهایی در جهت بهبود آن‌ها ارائه می‌دهد. ویژگی بسیار خوب Yoast SEO این است که هم زمان با تهیه محتوا آن را بررسی می‌کند و در انتهای مقاله بخشی برای بهبود ارائه می‌دهد که نسبت به تغییرات محتوا واکنش داده و کاملاً پویا است.

سئوی وردپرس با Yoast SEO

yoast seo- سئوی وردپرس

افزونه Yoast SEO یکی از افزونه‌های اصلی در حوزه سئوی وردپرس است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۸ میلادی آغاز کرد و بروزرسانی‌های مداوم، آن را محبوب کرده است به‌طوری که هم‌اکنون بیش از ۵ میلیون نصب فعال را با امتیاز ۴٫۹ از ۵ به خود اختصاص داده است. این افزونه قوانینی را در توابع خود جای داده که نتیجه نهایی موردپسند ربات‌های گوگل و کاربران قرار گیرد.

امکانات افزونه Yoast SEO

 • مدیریت سایت مپ
 • بروزرسانی‌های مداوم
 • توابع قدرتمند
 • پشتیبانی قوی
 • حاوی نکات مورد نظر موتورهای جستجو برای سئوی محتوا
 • کنترل آدرس‌ها برای جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری
 • امکان کنترل متاتگ‌ها
 • و…

نصب و راه‌اندازی افزونه

برای شروع کار افزونه Yoast SEO را از انتهای مقاله دانلود کرده و در پنل مدیریتی وردپرس به منوی افزونه‌ها و زیر منوی افزودن رجوع کنید. سپس اقدام به نصب و فعال‌سازی افزونه کنید. پس از فعال‌سازی منوی جدیدی تحت عنوان سئو به پنل مدیریتی وردپرس شما اضافه خواهد شد.

general- سئوی وردپرس

نکته: پس از فعال‌سازی افزونه، گزینه دسترسی سریع افزونه به ادمین بار اضافه خواهد شد که این موضوع واقعا برای همه خوشایند است. برای سهولت در پیکربندی افزونه می‌توانید از بخش پیکربندی گام به گام شروع به تنظیم افزونه کنید. نسخه جدید این افزونه به تفکیک بخش‌ها پرداخته و پیکربندی آن بسیار ساده‌تر شده است.

منوی سئوی وردپرس شامل شش زیر منو به شرح زیر است.

 1. عمومی: شامل بخش‌های تنظیمات عمومی و مشاهده اطلاعیه‌ها است.
 2. ظاهر جستجو: شامل تنظیمات نحوه نمایش محتوا است.
 3. میز فرمان جستجو: بخشی برای وارد کردن کد تاییدیه گوگل است. (چنانچه این بخش برایتان فعال نشد مشکلی نیست و سخت نگیرید! تغییری در روند شما ایجاد نخواهد کرد.)
 4. اجتماعی: بخشی برای کنترل و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
 5. ابزارها: شامل ابزارهایی برای درون‌ریزی و برون‌بری اطلاعات سئوی وردپرس و تنظیمات فایل‌های اصلی است.
 6. فعال‌سازی نسخه پرمیوم: برای مشاهده ویژگی‌های نسخه پرمیوم و ارتقا از این بخش می‌توان کمک گرفت. تنظیمات را از زیر منوی اول شروع می‌کنیم.

زیر منوی اول: عمومی

تنظیمات را از زیر منوی عمومی شروع می‌کنیم. این بخش شامل سه سربرگ است.

 • پیشخوان
 • امکانات
 • ابزارهای وبمستر

پیشخوان

از طریق اولین سربرگ به نام پیشخوان می‌توانید کلیه اطلاعات و اعلان‌های مربوط به افزونه را مشاهده کنید.

dashboard- سئوی وردپرس

امکانات

با مراجعه به سربرگ امکانات می‌توانید کلیه بخش‌ها را در حالت فعال یا غیرفعال قرار دهید. در این بخش امکان فعال‌سازی تجزیه و تحلیل خوانایی مطالب، نقشه‌های XML سایت، نوار منوی مدیریت و… وجود دارد. با توجه به نیازهای خود، بخش‌های دلخواه را فعال کنید. به‌طور پیش‌فرض کلیه موارد در حالت فعال قرار دارند.

facility- سئوی وردپرس

ابزارهای وبمستر

قسمت ابزارهای وبمستر شامل سه فیلد است که می‌توانید تاییدیه‌های مربوط به بینگ، گوگل و یاندکس را در این سه فیلد وارد کنید. برای دریافت هر کد می‌توانید بر روی لینک مقابل فیلد کلیک کنید. این بخش برای ایجاد اتصالات و استفاده از انواع ابزارهای وبمستران است. در پایان تنظیمات بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

webmaster tools- سئوی وردپرس

زیر منوی دوم: ظاهر جستجو

با کلیک بر روی زیر منوی ظاهر جستجو به صفحه‌ای مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد. این بخش تنظیمات نسبتاً مهمی را شامل می‌شود که حتماً باید پیکربندی شوند. ابتدا سربرگ عمومی را بررسی می‌کنیم.

عمومی

این سربرگ برای پیکربندی تنظیمات کلی افزونه است که هنگام جستجو به بازدیدکنندگان نمایش داده می شود. دقت کنید این تنظیمات بسیار مهم هستند.

general setting- سئوی وردپرس

جداکننده‌ عنوان: در انتهای عنوان سئوی مطالب، نام وبسایت درج می‌شود در این بخش می‌توانید مشخص کنید که فاصل نام وبسایت و عنوان سئو چه کاراکتری باشد که به‌صورت پیش‌فرض کاراکتر خط تیره انتخاب شده است.

صفحه خانه: در این بخش می‌توانید برای صفحه اصلی خود عنوان و توضیحات مورد نظر را وارد کنید.

گراف دانش: از کشوی مقابل این بخش می‌توانید مشخص کنید که صاحب وبسایت یک شخص حقیقی است یا حقوقی. در صورتی که وبسایت شخصی است گزینه شخص را انتخاب کرده و در فیلد بعدی نام خود را وارد کنید. در صورتی که وبسایت متعلق به سازمان یا شرکت است گزینه شرکت را انتخاب کنید و در فیلدهای بعدی نام شرکت را وارد کرده و تصویری را به‌عنوان نماد شرکت بارگذاری کنید.

انواع محتوا

سربرگ انواع محتوا شامل تنظیمات مرتبط با فعال‌سازی درج تاریخ نوشته‌ها و برگه‌ها در وردپرس، فعال‌سازی نمایش فیلد توضیحات متا برای برگه‌ها و نوشته‌ها، فعال‌سازی امکان نمایش برگه‌ها و نوشته‌ها در موتورهای جستجو است.

multimedia- سئوی وردپرس

سربرگ‌های طبقه‌بندی‌ها و بایگانی‌ها نیز به همین روال و به همین صورت پیکربندی می‌شوند.

زیر منوی سوم: میز فرمان جستجو

پس از تنظیمات، نوبت به برقراری اتصالات می‌رسد. برای این منظور به زیر منوی میز فرمان جستجو رجوع کنید با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید. تنظیم این بخش باعث می‌شود که نظارت بیش‌تری را بر روی وبسایت خود داشته باشید. در این صفحه بر روی دکمه دریافت کد تصدیق گوگل کلیک کنید.

setting- سئوی وردپرس

پس از آن صفحه‌ای باز شده و می‌توانید جیمیل مورد نظر خود را برای برقراری اتصال انتخاب کنید که درنهایت کدی برای برقراری اتصال بین افزونه سئوی وردپرس و جیمیل انتخاب شده نمایش داده می‌شود. کدد را کپی کرده و در فیلد افزونه درج و بر روی دکمه تصدیق کلیک کنید.

gmail-سئوی وردپرس

زیر منوی چهارم: اجتماعی

این صفحه مربوط به آدرس تمامی شبکه‌های اجتماعی است. می‌توانید آدرس حساب‌های اجتماعی خود را برای برقراری ارتباط با وردپرس وارد کنید. این بخش تأثیر به سزایی در کسب امتیاز برای سئوی وردپرس دارد.

social- سئوی وردپرس

زیر منوی ابزارها

بخش ابزارها شامل سه قسمت به شرح زیر است.

درون‌ریزی و برون بری اطلاعات: به کمک این بخش می‌توانید تنظیماتی که در سایر افزونه‌های سئو مانند HeadSpace2، All in One SEO و… اعمال کرده‌اید را درون‌ریزی کرده و یا اینکه تنظیمات جاری خود را برون‌بری کرده و بر روی وبسایتی دیگر پیاده کنید.

ویرایشگر فایل: با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید محتوای فایل robots.txt را مشاهده و یا ویرایش کنید. همچنین در زیر این کادر امکان مشاهده و ویرایش فایل مخفی htaccess. را نیز خواهید داشت.

ویرایشگر گروهی: در این بخش لیستی از تمامی برگه‌ها و نوشته‌های خود مشاهده می‌کنید که عنوان سئوی فعلی را در مقابل هر کدام نمایش داده و امکان تغییر آن را خواهید داشت که برای تسریع در روند تغییرات عنوان‌ها در نظر گرفته شده است.

tools- سئوی وردپرس

تنظیمات سئو در نوشته‌ها و برگه‌ها

کلیه تنظیمات پیکربندی مطابق با توضیحات فوق بود که تنها یک‌بار باید آن‌ها را اعمال کنید و در گام‌های بعدی پس از ایجاد هر نوع محتوایی می‌توانید به انتهای محتوا و باکس سئو رجوع کرده و آن را بهینه کنید.

ویرایش اسنیپت 

snippet- سئوی وردپرس

عنوان سئو: عنوانی که برای مطلب شما در موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود.
نامک: کلمه‌ای است که در انتهای آدرس نوشته شما در مرورگر نمایش داده می‌شود.
توضیحات متا: این توضیحات همان بخشی است که در پایین عنوان سئو در موتورهای جستجو به افراد نمایش داده می‌شود.

  تست سرعت افزونه های وردپرس با P3 + آموزش ویدیویی

keyworords- سئوی وردپرس

کلیدواژه کانونی: همان کلمه کلیدی شماست که براساس آن محتوای خود را ایجاد کرده و در متن بارها آن را تکرار کرده‌اید.
Keyword synonyms: این قسمت به تازگی اضافه شده و می‌توانید مترادف کلمه کلیدی خود را در این بخش وارد کرده و با کاما آن را جدا کنید.

کمی اسکرول کنید! در بخش پایین تحلیل و بررسی عملکردتان را خواهید دید.

analys- سئوی وردپرس

در این بخش برای شما مشخص می‌کند که چه بخش‌هایی مشکل دارد، چه قسمت‌هایی نیاز به بهبود دارند و کدام قسمت‌ها تایید شده هستند. ما تصمیم داریم هر بخش را در جلسات مجزایی برای شما به طور کامل تشریح کنیم. مطمئنم که از مقالات بعدی Yoast Seo لذت خواهید برد چون دقیقا همان چیزی است که منتظرش بودید 🙂

نتیجه گیری

سئوی وردپرس بخش مهمی است که صاحبان وبسایت‌ها باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز از این قاعده مستثنا نیست و وبسایت‌های طراحی‌شده با وردپرس نیز باید به این مقوله توجه کنند. خوشبختانه افزونه‌های متعددی در این زمینه طراحی و توسعه داده شده‌اند که از این میان افزونه Yoast SEO جزء برترین‌ها است.

شما با نصب این افزونه می‌توانید گامی محکم برای بهبود وضعیت وبسایت خود بگیرید. پس امتحانش کنید و اگر استفاده می‌کنید به نسخه جدید بروزرسانی کنید. 

با مطالعه ویژگی‌های نسخه ۱۰ yoast seo بیشتر با آن آشنا شوید.
تغییرات نسخه ۱۱ افزونه Yoast SEO در وردپرس را حتما بخوانید.

موفق باشید.

برای دریافت نسخه حرفه‌ای و کامل Yoast SEO نیز می‌توانید به ژاکت مراجعه کرده و آن را خریداری کنید. 

ویدئوی آموزشی

تهیه شده توسط پویا دارایی

دانلود افزونه Yoast Seo

دانلود افزونه صفحه افزونه

سوالات متداول درباره افزونه Yoast SEO

در هر موضوعی معمولا سوالات رایجی وجود دارد که اگر به آن‌ها بتوان پاسخ داد، یعنی پاسخ عده زیادی از افراد داده می‌شود. در مورد افزونه سئوی وردپرس نیز ما به دنبال این سوالات رایج گشتیم و آن‌ها را برایتان آماده کردیم تا اگر سوال شما در آن‌ها وجود داشت، بتوانیم پاسخ قانع کننده‌ای به آن بدهیم.

۱- افزونه Yoast SEO دقیقا چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟ 

اگر یک سایت یا بلاگ وردپرسی دارید و می‌خواهید آن را در معرض دید افراد قرار دهید باید بر روی سئوی وردپرس آن کار کنید. این عملیات با کمک افزونه حرفه‌ای و فوق‌العاده Yoast SEO امکان‌پذیر است.

۲- چگونه می‌توان افزونه Yoast SEO را نصب کرد؟ 

در آموزش بالا تمامی مراحل را گام به گام برایتان شرح دادیم. می‌توانید با کمک آن به راحتی وبسایت خود را راه‌اندازی کنید.

۳- چگونه کلمه کلیدی مورد نظر را به مطلب اضافه کنم؟

شما می‌توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در بخش کلیدواژه کانونی وارد کنید.

۴- آیا عنوان مطلب با عنوان سئو متفاوت است؟

بله! عنوان سئو در واقع باید کلمه کانونی را در ابتدای خود داشته باشد و دقیقا همان عنوانی است که در گوگل ظاهر می‌شود.

۵- چگونه یک عنوان سئوی خوب و بهینه انتخاب کنیم؟

به طول عنوان توجه کنید، بیش از حد از کلمه کلیدی در عنوان استفاده نکنید، برای هر صفحه یک عنوان منحصر به فرد انتخاب کنید، کلمه کانونی خود را در ابتدای عنوان سئو بیاورید، از نام تجاری خود در آن استفاده کنید و برای مشتریان خود بنویسید.

۶- از زمان نصب تا چه مدت طول می‌کشد، افزونه Yoast SEO سئوی وبسایت شما را انجام دهد؟

از زمانی که این افزونه را نصب کرده و روی آن کار می‌کنید، به مدت ۴ الی ۶ ماه می‌توانید تغییرات چشم‌گیر آن را بر روی وبسایتتان مشاهده کنید. در واقع طی هر ۶ ماه باید نتایجی که می‌گیرید بهبود یابند.

۷- چه مبلغی باید برای کار با افزونه Yoast SEO بپردازیم؟ 

این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم موجود است که نسخه رایگان آن نیز گزینه کاملی برای استفاده است. اما اگر می‌خواهید بصورت کامل از تمامی امکانات آن استفاده کنید می‌توانید نسخه پرمیوم آن را از ژاکت به قیمت ۴۵۰۰۰ تومان دریافت کنید. (دریافت نسخه پرمیوم Yoast SEO)

۸- آیا با مهاجرت از all in one seo pack به yoast seo مشکلی در سئوی وبسایت پیش می‌آید؟ 

به هر حال بی تاثیر نیست. اما باید روش کار را بلد باشید! بدون اینکه افزونه all in one seo pack را غیرفعال کنید، اول yoast seo را نصب کنید و از بخش import from other seo plugin اطلاعات سئوی افزونه all in one seo pack را درون‌ریزی کنید. اینگونه تمامی اطلاعات به افزونه جدید منتقل می‌شود.

مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

306,596 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. ممنون خیلی نیاز داشتم

 2. سلام!!
  من پلاگین  WordPress SEO by Yoast رو نصب کردم اما بعد از تنظیم یک عامت “-” کنار عنوان سایتم میاد!!
  نمی دونم مشکلش چیه! ولی احتمالا مربوط به تب “عنوان & متا” است.
  لطفا راهنمایی کنید.

 3. با سلام – ببخشيد اگه هم اين افزونه رو نصب كنبم هم افزونه All in One SEO Pack رو نصب كنيم مشكلي پيش نمياد ؟؟؟

 4. ممنون جالب بود

 5. سلام با نصب این افزونه بعضی صفحات از دسترس خارج میشه به توصیه فروم خود افزونه باید گزینه حذف کلمات زائد از URL را غیر فعال کنیم تا مشکل حل بشه ولی با این کار همچنان مشکل پا بر جاست لطفا راهنمایی کنید
  Page X, Y, Z for plugin X doesn’t work with your plugin enabled
  Disable the clean permalinks feature on the SEO -> Permalinks settings page.
  با انجام این کار باز هم مشکل حل نمیشه

 6. خیلی عالی بود . ممنون . مفیددددددددددبود

 7. سلام خیلی دنبالش گشتم مرسی از شما

 8. 5 سال عضو همیار وردپرس

  بعد از نصب این خطا میاد
  (نمی‌توان پوشه‌ی تازه ساخت. /home/…../public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/admin
  مشکل در نصب افزونه.)

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   این افزونه رو از طریق پنل وردپرس بارگذاری می کنید یا از طریق پنل هاست؟

   با احترام

 9. سلام امروز افزونه WordPress SEO by Yoast یهوی حذف شد الانم هرکاری می کنم نصب نمی شه ممنون می شم راهنمایی کنید که چکار کنم؟

 10. مفید بود

 11. سلام
  ممنون عالی بود علی جان

 12. سلام من از پلاگین Google Sitemap Generator استفاده می کنم میخواهم چند سایت مپ را برای یک سایت بسازم در یک برچسب ها ودردیگر پست هارا قرار دهم تنظیمات را بلد هستم اما نمیدانم چگونه با این افزونه چند نقشه سایت بسازم برای یک سایت ممنون میشم جواب بدین؟
  (اگر شد به ایمیلم بدین)

 13. سلام وقتی که سایتم را در گوگل ثبت کردم به صورت -مخابراتیکا نمایش داد برای حذف – در ابتدای نام مخابراتیکا چکار باید کنم

 14. سلام لطفا سبز تر كردن سئو چيكار كنيم

 15. اموزش نمیخوای بزاری؟

 16. سلام ممنون از آموزشتون
  فقط یک سوال من الان با all in one seo pack کار می کنم میشه افزونه WordPress SEO by Yoast رو هم در کنارش داشته باشم؟
  و اینکه کدوم قوی تره اگه all in one رو پاک کنم و این یکی رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

 17. ممنون از افزونه فقط مشکلی تو فارسی سازی داره درسته؟

 18. ممنون منم از اين افزونه استفاده كردم و بنظرم بهتر از افزونه هاي ديگست

 19. سلام.. افزونه کاملی هست.

 20. واقعا افزونه مفيدي تيترهاي آدم رو مياره خط اول گوگل

 21. از وقتی این افزونه رو نصب کردم تو موتور های جستجو سایتم بروز نمیشه و مطالب جدید تو جستجو ها نمیاد
  مشکل کجاست ؟؟

 22. سلام خوبی سال نو مبارک

  از اولین نظری که در این پست داده شده ۱۴ آبان بوده و نظری که بهش دادین ۱۵ آبان بوده من یکی از کاربرای سایت هستم می خوام بدونم کی این آموزش رو می زارین خیلی وقته می گین آموزش رو می زارین ولی نزاشتین ممنون میشم زودتر بزارین

 23. تورتک یه پست کامل از امکانات این افزونه داره، و اینجا هم یه آموزش مختصر از تنظیمات http://seven7soft.net/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wordpress-seo/

 24. ” همچین گفتیدسئو گفنم چیه!!
  افزونهall seo in one بهترهستش!! “

 25. نامرد یکم توضیحات دیگه بذار

 26. سلام،افزونه بسيار مفيدي است اما بعضي قسمتاش نياز به توضيح داره با توجه به اينكه تنظيمات اين افزونه خيلي مهم هستش بهتره توضيح و نحوه تنظيماتش رو (نسخه جديد) توضيح بديد .باتشكر

 27. سلام آقا میلاد . با توجه به کارایی وردپرس سئو تجربه نشان داده که اسن افزونه از همه ی افزونه های دیگر قدرتمند تر است و این افزونه در خود سایت مپ نیز دارد که من شخصا استفاده از این افزونه را توصیه می کنم

 28. دوست عزیز هز افزونه کارایی خودش رو داره و بودن هردو در کنار هم نشانه قوی تر شدن سئوی شما نیست

 29. سلام علی جان ، من اخیرا این افزونه وردپرس سئو رو بروزرسانی کردم (v1.4.3) بعد تو قسمت پست جدید همه جای افزونه به هم ریخته و معلوم نست چه به چیه ! ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم یا افزونه رو به آپدیت قبلی برگردونم (v1.4.2)
  ممنون !

 30. سلام علی جان

  اقا یه سوال داشتم برای سایت مپ از کدوم افزونه استفاده کردید؟؟

 31. دوست عزیز من این افزونه رو رو سایتم دارم all seo in one
  الان بخوام اینو نصبش کنم باید افزونه قبلی رو پاک کنم ؟

 32. آموزش نمیزارید خیلی لازم دارم افزونه که میزارید لطف کنید آموزش کارشم بگید.

 33. hanooz amoozesh nazashtin? 😀

 34. دوست عزیز اینهمه تاکید کردی آموزش میزاری !!!
  حالا اگه کس دیگه ای بلده یه آموزش مختصر بزاره ممنون میشم

 35. سلام
  آقا پس کی آموزشش رو قرار میدین؟

 36. با سلام و تشکر فراوان
  لطفا در صورت قراردادن راهنمای تنظیمات بنده را مطلع نمائید..

 37. سلام.
  ببخشید شاید جاش اینجا نباشه ولی من به یه مشکل با افزونه all in one seo خوردم.
  اونم اینکه وقتی فعال میشه توی قسمت آدرس بالای صفحه (کنار فاویکون) به جای اسم برگه یا پست آدرسش رو میندازه و خیلی بد شکل میفته.
  تنظمیات خاصی داره؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 38. من که ازش راضیم ،خدا هم ازش راضی باشه

 39. آقا من نصب کردم تنظیم هم کردم اما این Help فارسیش هر بار می رم تو پیشخوان میاد و هک می گه آیا مایلید تور داشته باشید و اینا . چطوری می شه راهنماش وغیر فعال کرد ؟

 40. با سلام
  من افزونه all in seo رو حذف کردم چون به نظر من تاثیر زیادی نداشت و این یکی رو نصب کردم ولی آموزش تنظیماتش رو اگه میتونید قرار بدید سریع تر چون من یکی که ازش سر در نیوردم 😀

  و ممنون به خاطر پست مفیدتون

 41. سلام فوق العاده هستش مچکر ممنون

 42. افزونه به زبان فارسی هست آموزش نمیخواد دیگه!
  بعدش خود همیار هم از این افزونه داره استفاده میکنه
  (از سرس سایت پیدا کردم هه)
  اما یکی از بهترین افزونه هایی هست که تاحالا تو عمرم دیدم

 43. عالی بود مخصوصا اینکه درست کردن نقشه سایتش زیاد رم سوز نیست
  افزونه ای مثل google xml site map بصورت وحشتناکی رم میخورد و فشار میاورد به سرور

 44. خیلی عالی!
  ولی این افزونه عملکرد بهتری در بازخورد ها داشته یا ال این وان!؟
  کامل بودن و تنظیمات متنوع یه طرف ، نحوه برنامه نویسی و عملکرد بهتر یه طرف.
  یه توضیحاتی در این مورد بدین خیلی ممون میشم

 45. با سلام خدمت دوستان

  به نظر شما دوستان کدوم افزونه سئو قوی تر هست

  all in one seo vs seo by yoast

 46. نسخه فارسی هستش یا انگلیسی؟

 47. در کمال بی انصافی یادم رفته بود تشکر کنم.
  دسته شما مرسی

 48. سلام
  برادر این مطلب رو همه می دونن و همه جا هست.
  یک زحمت آموزش تنظیم کردن به صورت بهتر رو بکش 😉

 49. مرسی دوست عزیز این مطلب کلی به دردم خورد از اشتراک گذاری اطلاعات و تجاربتون متشکرم

 50. سلام /با افزونه آلل سئو این وان سازگاره ؟

 51. افزونه خیلی خوبیه ، من از روز اول که روی وردپرس شروع بکار کردم ازش استفاده می کنیم.
  مطالب هنگام نوشتن میتونید سئو کنید.
  فقط قسمت تنظیمات مپ گوگل و این چیزارو زیاد وارد نیستم

 52. همیشه از مطالب توپتون استفاده میکنم ، خسته نباشید …

  راستی این افزونه ها مشکل امنیتی و … ندارن که ؟

 53. همیشه از مطالب توپتون استفاده میکنم ، خسته نباشید …

 54. راستی این قضیه نقشه چی هست؟
  من سردر نمیارم.آموزشی هم براش ندیدم

 55. کمی آموزش بدین.
  کدوم بهتر ؟ all seo in one یا این؟
  چه مزیتی داره؟
  خودش کلمات کلیدی رو شناسایی می کنه؟

 56. سلام خوشم آمد این افزون در کنترل پانل وردپرس من آمد مستقیم نصب کردم واقعا افزونه خوبی است و لی برای تنظیمات نیاز به آموزش دارد یه کم تنظیمات سخت است لطفا هرچه سریعتر آموزش تنظیمات سئو این افزونه قرار دهید
  باتشکر
  رایموند

 57. همچين گفتيدسئو گفنم چيه!!
  افزونهall seo in one بهترهستش!!

 58. به به چه توصیف و توضیح کاملی!!
  زانیار جان ، یه آموزشی میذاشتی که چطور تنظیمش کنیم یه مقایسه ای با افزونه all seo in one میکردی یه…

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   بله ایشالله تکمیل میشه

  • سلام وقتتون بخیر میشه لطفا راهنمایی کنین چجوری باید کلمات کلیدی دلخواه را به برگه های که میخواهیم بدهیم . این سومین پیامی هست که من میپرسم ولی پاسخی نمیدهید لطفا راهنماییم کنین ممنون

 59. ممنون

  جالب و زیبا

 60. دوست عزیز افزونه معروفی هست.اما به نظرتون بهتر نبود آموزش کار(تنظیمات) نسخه جدیدش رو بذارین؟

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی