بهترین افزونه های ارسال پست توسط کاربران در وردپرس

ارسال پست توسط کاربران در وردپرس

آیا می‌خواهید به کاربران اجازه ارسال محتوا و آپلود فایل‌ها را در قسمت فرانت‌اند سایت را بدهید؟ با استفاده از یک افزونه فرات‌اند، می‌توانید به افراد اجازه دهید انواع مختلفی از فایل‌ها را بدون هیچ دسترسی در داشبورد وردپرس آپلود کنند. آنها می‌توانند اسناد، تصاویر، ویدیوها، فایل‌های PDF، پست‌های مهمان و موارد دیگر را ارسال کنند. در این مقاله قرار است بهترین افزونه‌های ارسال پست توسط کاربران در وردپرس را به شما معرفی کنیم. پس اگر به دنبال چنین امکانی هستید این پست جذاب را از دست ندهید.

ارسال پست توسط کاربران در وردپرس

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس به کاربران اجازه نمی‌دهد محتوا را در قسمت فرانت اند آپلود یا ارسال کنند. این بدان معناست که اگر می‌خواهید پست‌های مهمان را از یک کاربر بپذیرید، یا می‌خواهید آنها فایل‌هایی را در سایت شما آپلود کنند، باید به آنها اجازه دسترسی به بخش مدیریت وب‌سایت خود را بدهید و این کار منطقی نیست! این می تواند یک فرآیند وقت گیر و یک خطر امنیتی باشد، زیرا کاربران ناشناس می‌توانند داشبورد وردپرس شما را مشاهده کنند.

اینجاست که یک پلاگین فرانت اند برای پست‌گذاری به کمک شما می‌آید. این مورد به شما امکان می‌دهد محتوای تولید شده توسط کاربر را جمع‌آوری کرده و انواع فایل‌ها را بدون ویرایش کد یا دادن دسترسی به هر کسی به بخش مدیریت بپذیرید. به عنوان مثال، می‌توانید ارسال پست مهمان، ارسال فهرست، ایجاد یک بازار چند فروشنده، جمع‌آوری توصیفات از کاربران و موارد دیگر را مجاز کنید. حال با هم به سراغ افزونه‌ها می‌رویم…

۱- افزونه WPForms

افزونه WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس در بازار است که بیش از ۵ میلیون وبسایت از آن استفاده می‌کنند. این افزونه دارای یک رابط بصورت کشیدن و رها کردن را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن برای ایجاد هر نوع فرمی استفاده کنید. دارای امکان فرانت‌اند برای ارسال پست توسط کاربران در وردپرس است که به شما امکان می‌دهد محتوای تولید شده توسط کاربر را بدون ایجاد حساب کاربری و دسترسی خاصی جمع آوری کنید. مخاطبین شما می‌توانند به راحتی محتوا را در قسمت فرانت اند سایت ارسال کنند.

WPForms همچنین به شما کنترل کامل بر روی اینکه کدام محتوا را بپذیرید و چگونه آن را دریافت کنید، می‌دهد. به عنوان مثال، می‌توانید فیلدهای خاصی را در فرم خود به یک پست جدید وردپرس مانند عنوان پست، محتوا و تصویر ویژه اضافه کنید.

همچنین می‌توانید یک فرم آپلود فایل برای جمع آوری محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد کنید. دارای یک فیلد فرم آپلود فایل بوده که به افراد امکان می‌دهد پست‌های مهمان را ارسال کنند، تصاویر را آپلود کنند، ارائه‌ها و اسناد را به اشتراک بگذارند.
علاوه بر این، WPForms ویژگی‌های قدرتمند دیگری مانند حفاظت از اسپم‌ها، منطق شرطی، امضای آنلاین، قفل کردن فرم‌های خاص، ردیابی فعالیت کاربر و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

۲- افزونه Formidable Forms

افزونه Formidable Forms

Formidable Forms یکی دیگر از افزونه‌های فرم‌ساز قدرتمند برای وردپرس است که می‌توانید از آن برای ارسال پست front end استفاده کنید. این افزونه یکی از ویژگی‌های پست‌ها و صفحات ارسال شده توسط کاربر را ارائه می‌دهد که به انتشار در front-end اجازه می‌دهد. مخاطبین شما می‌توانند با استفاده از این افزونه پست‌های جدیدی ایجاد کرده و نیازی به دسترسی اددمین ندارند. به این ترتیب، می‌توانید محتوای انجمن، پست‌های مهمان، منابع، پایگاه‌های اطلاعاتی، فهرست‌ها و سایر محتوای تولید شده توسط کاربر را جمع‌آوری کنید.

Formidable Forms همچنین یک ویژگی آپلود فایل را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌های مختلف را بدون نیاز به ورود به قسمت مدیریت ارسال کنند. زمانی که کاربر فایلی را با استفاده از فرم ارسال می‌کند، به طور خودکار در کتابخانه رسانه وردپرس شما ذخیره می‌شود. با Formidable Forms می‌توانید فرم‌های پیشرفته‌ای مانند فرم‌های پرداخت، فرم‌های نقل قول، نظرسنجی و موارد دیگر ایجاد کنید. این افزونه یک فرم ساز با امکان کشیدن و رها کردن است.

۳- افزونه Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads (EDD) یکی از بهترین افزونه‌های تجاری وردپرس است. می‌توانید از آن برای فروش محصولات دیجیتال مانند کتاب‌های الکترونیکی، موسیقی، فایل‌های PDF، دستور العمل‌ها، نرم‌افزارها و موارد دیگر استفاده کنید. پسوند EDD به شما امکان می‌دهد یک بازار چند فروشنده ایجاد کنید که در آن کاربران می‌توانند به عنوان فروشنده از قسمت فرانت اند ثبت نام کرده و سپس از سایت شما برای آپلود و فروش محصولات دیجیتال استفاده کنند.

کاربران می‌توانند محصولات جدید ایجاد کنند، محصولات موجود را به روز کنند، به جزئیات کسب درآمد دسترسی داشته باشند، با مشتریان ارتباط برقرار کنند، و … علاوه بر این، می‌توانید از Easy Digital Downloads برای پیگیری و ثبت کمیسیون‌های فروشنده، بررسی ثبت‌نام‌های فروشنده جدید و دریافت اعلان‌های ایمیلی هنگامی که فروشنده محصول جدیدی را اضافه می‌کند، استفاده کنید.

بهترین بخش این است که شما یک فرم ساز با امکان کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرم‌هایی مناسب ثبت نام فروشنده، ارسال محصول و نمایه‌های فروشنده هستند، دریافت می‌کنید.

۴- افزونه MemberPress

افزونه MemberPress

MemberPress بهترین افزونه عضویت برای وردپرس بوده که استفاده از آن بسیار آسان است. می‌توانید عضویت‌های وی آی پی نامحدود ایجاد کنید و دسترسی به صفحات، محتوا و فایل‌ها را فقط برای مشترکین محدود کنید. با استفاده از MemberPress، می‌توانید یک سایت عضویت برای دریافت محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد کنید. به این ترتیب، اعضای ویژه پست‌های مهمان را برای سایت ارسال می‌کنند.

MemberPress یک گزینه آپلود فایل را ارائه می‌دهد که می‌توانید در قسمت حساب کاربران نمایش دهید. به این ترتیب مشترکین می‌توانند مطالب مختلفی را در سایت عضویت شما به اشتراک بگذارند. این افزونه همچنین محدودیت‌های محتوا و کنترل‌های دسترسی قدرتمندی را ارائه می‌دهد.

  بهترین افزونه های سوال و جواب در وردپرس از نظر افراد متخصص

۵- افزونه WordPress File Upload

WordPress File Upload

wordpress file upload برای ارسال پست توسط کاربران در وردپرس کاربرد خوبی دارد. این افزونه به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوا را از هر صفحه، پست یا نوار کناری سایت وردپرس ارسال کنند. شما می‌توانید به سادگی از یک شورت کد برای اضافه کردن فرم آپلود فایل به وبسایت خود یا استفاده از ویجت نوار کناری استفاده کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد محتوای آپلود شده را از داشبورد وردپرس خود مدیریت کنید. فایل‌های آپلود شده را می‌توان به کتابخانه رسانه اضافه کرد یا در یک مکان FTP ذخیره کرد.

علاوه بر این، می‌توانید فیلترهای آپلود فایل را برای چندین نقش کاربری در وردپرس تنظیم کنید، محدودیت‌های اندازه فایل را اضافه کنید و کنترل کنید که کاربران کدام پسوند فایل را می‌توانند آپلود کنند. آپلود فایل وردپرس همچنین گزینه‌های سفارشی سازی مختلفی را ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد نوار پیشرفت آپلود را نشان دهید. با این حال، اگر به دنبال گزینه‌های بیشتری برای ویرایش فرم‌های خود هستید، می‌توانید از سایر افزونه‌های موجود در لیست ما مانند WPForms و Formidable Forms استفاده کنید.

۶- افزونه WP User Front-end

افزونه WP User Front-end

WP User Front-end یک افزونه وردپرس منعطف و مبتدی برای ارسال پست توسط کاربران در وردپرس در فرانت اند است. این افزونه دارای فرم سازی با امکان کشیدن و رها کردن بوده و چندین گزینه سفارشی سازی را ارائه می‌دهد. می‌توانید فرم را در هر نقطه از سایت خود قرار داده تا به کاربران اجازه دهید یک پست جدید ایجاد کنند و پست‌های مهمان، تصاویر و سایر مطالب را ارسال کنند.

همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا پروفایل‌های خود را از قسمت فرانت اند ویرایش کنند. علاوه بر این، می‌توانید از افزونه WP User Front-end برای ایجاد اشتراک و بسته‌های عضویت ویژه استفاده کنید. این به شما امکان می‌دهد پرداخت به ازای پست اضافه کنید، تراکنش‌ها را مدیریت کنید و به راحتی پرداخت‌ها را دریافت کنید.

دریافت افزونه

۷- افزونه User Submitted Posts

افزونه User Submitted Posts

Posts Submitted User یک افزونه ساده و رایگان وردپرس است که می‌توانید از آن برای آپلود فایل در قسمت فرانت اند وبسایت خود استفاده کنید. این افزونه یک راه حل عالی برای پذیرش پست‌های مهمان، نظرات مشتریان، توصیفات، تصاویر و سایر محتوای تولید شده توسط کاربر و در کل ارسال پست توسط کاربران در وردپرس است. این افزونه فیلدهای فرم اولیه مانند نام، ایمیل، آدرس اینترنتی، عنوان پست، محتوا، دسته پست، تصاویر پست و موافقت با شرایط را ارائه می‌دهد.

می‌توانید با استفاده از یک کد کوتاه، فرم ارسال پست جلویی را در هر نقطه از سایت خود نمایش دهید. افزونه پست‌های ارسال شده توسط کاربر یک فرم ورود و ثبت نام را نیز ارائه می‌دهد، بنابراین کاربران می‌توانند بدون نیاز به دسترسی به داشبورد سایت شما یک نمایه ایجاد کنند. گفتنی است، این افزونه گزینه‌های سفارشی‌سازی، قالب‌های فرم و ویژگی‌های زیادی را برای کنترل آپلود فایل در مقایسه با سایر افزونه‌ها مانند WPForms ارائه نمی‌دهد.

۸- افزونه AccessPress Anonymous Post

افزونه AccessPress Anonymous Post

AccessPress Anonymous Post یکی دیگر از افزونه‌های رایگان وردپرس است که می‌توانید از آن برای ارسال پست توسط کاربران در وردپرس استفاده کنید و اجازه ارسال فرانت‌اند را بدهید. این یک فرم پاسخگو ارائه می‌دهد که به راحتی می‌توان آن را سفارشی کرد و در هر نقطه از وبسایت شما قرار داد.

کاربران می‌توانند به سادگی از فرم برای آپلود محتوا، اضافه کردن عنوان و وارد کردن برچسب‌ها، دسته‌ها، URLها، تصاویر و موارد دیگر استفاده کنند. تمامی مطالب ارسالی در پایگاه داده وردپرس ذخیره می‌شود و می‌توانید از داشبورد خود به آن دسترسی داشته باشید.
علاوه بر این، می‌توانید یک کپچا برای تأیید اضافه کنید، ایمیل‌ها را زمانی که شخصی فایلی را آپلود می‌کند دریافت کنید و فیلدهای فرم مختلف را با توجه به نیاز قرار دهید.

ارسال پست توسط کاربران در وردپرس

در تحقیقات خود متوجه شدیم که WPForms بهترین افزونه ارسال پست توسط کاربران در وردپرس در فرانت‌اند است. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌ها را آپلود کرده و پست‌های مهمان، تصاویر، نقل قول‌ها و سایر محتوای تولید شده توسط کاربر را بپذیرید.
علاوه بر این، بیش از ۶۰۰+ قالب از پیش ساخته شده، یک فرم ساز با امکان کشیدن و رها کردن و بسیاری از گزینه‌های سفارشی برای ویرایش فرم خود دریافت می‌کنید. می‌توانید یک فیلد فرم آپلود فایل اضافه کنید و فرم خود را در هر نقطه از وبسایت نمایش دهید.

به‌علاوه، ویژگی نقشه‌برداری میدانی آن، تهیه پیش‌نویس و ویرایش در قسمت فرانت‌اند را آسان می‌کند و برای سایت‌هایی که محتوای ارسال‌شده توسط کاربر مانند فهرست‌های املاک یا پست‌های مهمان دارند، عالی است.
اگر می‌خواهید فرم‌های پیچیده و پیشرفته‌ای مانند فرم‌های مربوط به مسکن ایجاد کنید، می‌توانید از Formidable Forms استفاده کنید. همچنین دارای ویژگی آپلود فایل است و امکان ارسال آسان در قسمت فرانت اند را فراهم می‌کند.

از طرف دیگر، اگر محصولات دیجیتالی می‌فروشید، می‌توانید از Easy Digital Downloads استفاده کنید. این افزونه پسوند فایل آپلود را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد اسناد، تصاویر و سایر محتواها را در قسمت فرانت اند ارسال کنند.

سوالات متداول

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس به کاربران اجازه نمی‌دهد محتوا را در قسمت فرانت اند آپلود یا ارسال کنند. این بدان معناست که اگر می‌خواهید پست‌های مهمان را از یک کاربر بپذیرید، یا می‌خواهید آنها فایل‌هایی را در سایت شما آپلود کنند، باید به آنها اجازه دسترسی به بخش مدیریت وب‌سایت خود را بدهید و این کار منطقی نیست! این می تواند یک فرآیند وقت گیر و یک خطر امنیتی باشد، زیرا کاربران ناشناس می‌توانند داشبورد وردپرس شما را مشاهده کنند.
یک پلاگین فرانت اند برای پست‌گذاری به کمک شما می‌آید. این مورد به شما امکان می‌دهد محتوای تولید شده توسط کاربر را جمع‌آوری کرده و انواع فایل‌ها را بدون ویرایش کد یا دادن دسترسی به هر کسی به بخش مدیریت بپذیرید. به عنوان مثال، می‌توانید ارسال پست مهمان، ارسال فهرست، ایجاد یک بازار چند فروشنده، جمع‌آوری توصیفات از کاربران و موارد دیگر را مجاز کنید.
۱- افزونه WPForms ۲- افزونه Formidable Forms ۳- افزونه Easy Digital Downloads ۴- افزونه MemberPress ۵- افزونه WordPress File Upload ۶- افزونه WP User Front-end ۷- افزونه User Submitted Posts ۸- افزونه AccessPress Anonymous Post
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من افزونه Frontend Publishing رو نصب کردم همه کار هاشو کردم ولی وقتی میزنم که تصویر در واقع وقتی کاربر آپلود تصویر رو نه توی نوشته ها نوشته مطلب آپلود میکنه اون گزینه ارسال یا ثبت مطلب غیر فعال میشه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 2. 8 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من به مشکل بزرگی خوردم
  میخوام یه سایت طراحی کنم که به ازای هر 1000 بازدید به نویسنده مطلب مبلغی پرداخت کنه
  افزونه ای برای این امر وجود داره؟

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این امکان با کمک افزونه دکان امکان‌پذیر میشه.

 3. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید.یه پلاگین میخواستم که اگه کاربری پستی گذاشت یکی دیگه کامن بزاره
  اگه میشه پلاگین مربوطه رو بهم معرف کنین

 4. سلام
  از افزونه
  WP User Frontend
  استفاده می کنم عکس رو می دم برای ارسال ولی هیچ کار نمی کنهارسال هم که می کنم پست رو توش عکسی آپلود نشده
  راه حل چیه؟
  ممنون

 5. با سلام و خسته نباشید
  من افزونه ای شبیه همین افزونه هایی که شما معرفی کردید نصب کردم برای ارسال آگهی( افزونه ی AWPCP ) اما متاسفانه به زبان انگلیسی هست و قابل استفاده نیست چون برای تغییر فیلدهای پیش فرض، باید هزینه پرداخت کنیم. آیا این افزونه ها هم همینطور هستند؟ برای سایت فارسی که نمیشه فرم انگلیسی قرار داد

 6. سلام شاید سوالم یه کم دورتر از پرسش های پست باشه ولی میشه راهنماییم کنید من چگونه می تونم پیام کاربران رو تو داشبوردم ببینم دیگه به ایمیلم نره

 7. سلام
  آیا افزونه ای هست که کاربران(چه عضو و چه غیر عضو) بتونند به نوشته منتشر شده، مطلب ارسال کنند؟ یعنی من یک نوشته منتشر کنم و یک کاربر میهمان هم بتونه یک تصویر به نوشته ی من اضافه کنه البته بدون ویرایش نوشته… با تشکر

 8. 9 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من از WP User Frontend استفاده کردم به خاطر پولی بودنش دقیقا به خاطر همونچیزی که گفتید ولی درگاه پرداخت ایرانی نداره؟ چون فقط paypal رو دیدم یه گزینه هم داره بانک های فعال که چیزی رو نمایش نمیشه
  چطوری به ووکامرس متصلش کنم؟ آیا ممکنه؟
  تشکر

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ووکامرس درگاه پی پل داره

  • نه نه
   منظورم این نبود که ووکامرس پی پال داره!
   منظورم اینه که این افزونه فقط از دو درگاه داخلی پرداخت می کنه! که یکیش پی پال هست و دیگری نوشته “بانک های فعال” که با تیک زدنش هیچ اتفاقی نمیفته!
   کاربران من الان به واسطه افزونه “اعتبار من” خرید هاشون رو پرداخت می کنن
   می خواستم نمیشه کاربران بتونند هزیننه این فرم رو هم از همین طریق پرداخت کنند
   تشکر از توجه و جوابتون

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   اصلا نیازی نیست تیک هیچکدوم رو بزنید. چرا میتونید از همین راه خودتون استفاده کنید به شرطی که فروشگاه قبول کنه. یا از درگاه بانکی و درگاه های واسطه هم استفاده کنید.

 9. با سلام و خسته نباشید
  من پست تایپی ایجاد کردم به اسم تست و با فیلد دلخواه چند تا فیلد به اون پست تایپ گذاشتم به عنوان های 1 و 2 و 3 و میخوام کاربر تو سایت بیاد و توی اون پست تایپ عنوان و فیلد های دلخواه رو توسط یه فرمی پر کنه و توی دیتابیس ذخیره بشه و من بتونم اون هارو توی یه صفحه دیگه نشون بدم
  هر چی گشتم پیدا نکردم با افزونه یا کد چطور میشه انجام داد ؟
  هر کسی راه حلی داره خواهش میکنم بگه
  با تشکر
  ببخشید این سوال رو زیر یه پست دیگه پرسیدم ببخشید اینجا هم میپرسم
  خیلی واجبه

 10. سلام . افزونه ای که برای قسمت “به بهبود این مقاله کمک کنید” استفاده می کنید در سایت همیار وردپرس ، اسمش چیه ؟!

  در بالای هر پست از سایتتون یک لینک هست که با کلیک روی اون یک لایت باکس نمایش داده میشه و کاربر می تونه متن رو برای اون قسمت ارسال کنه . لطف کنید اسم این افزونه رو بگید . ممنون .

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برنامه ی نوشته شده هستش
   میتونید از افزونه ی Report Content استفاده کنید.