علاقه مندی گوگل به ایجاد محتوای جدید در وبسایت

یکی از فاکتور های بسیار مهم و مورد توجه شرکت گوگل برای انتخاب سایت مورد نظر خود، محتوای جدید در وبسایت میباشد. به همین دلیل است که میان سایت های قدیمی و تازه کار، رقابت ایجاد شده است و این شرایط باعث گمراهی مدیران وب سایت ها شده است این در حالی است که  امکان پردازش محتواهای تازه در هر زمینه ای را میتوان در سایت های آن ها مشاهده کرد.
شاید این اتفاق نیز برای شما پیش آمده باشد: هنگامی که کلمات کلیدی سایت خود را در گوگل سرچ میکنید، موتور جست و جوگر سایت هایی را بالا می آورد که پیش از این، آن ها در فهرست جستجوی گوگل نبوده اند و بطور یکباره در رنک اول تا دهم قرار میگیرند. این امکان از نظر گوگل دارای اشکالی نیست و نه تنها این موارد مشمول جریمه نمیشوند بلکه دارای امتیاز مثبت از دیدگاه گوگل نیز میباشد. خوب است که بدانید خرید بک لینک جزء چراغ قرمز های گوگل میباشد.
با همیار وردپرس همراه باشید تا شما را با مواردی که باعث علاقه مند شدن گوگل به سایت شما می شود آشنا کنیم.

محتوای جدید در وبسایت

کاری که شما باید در ابتدا انجام دهید این است که به سراغ نتایج گوگل رفته و کلماتی را که اغلب طولانی هستند و بیشتر دستخوش دگرگونی شده اند را پیدا کنید و پس از آن با رعایت موارد زیر جزء علاقه مندی های گوگل قرار گیرید.

1_تشکیل محتوای جدید و هدفدار

در گوگل برخی کلماتی که مربوط به محتوای کاری شما میشود را پیدا کرده و با بکارگیری از ذهن خود، تغییراتی روی آن ها انجام داده تا محتوای جدید در وبسایت بوجود آورده شود. بعد از قرار دادن آن ها، اگر توسط گوگل ایندکس نشدند میتوان به این نتیجه رسید که شاید عبارت های طولانی تری را باید در محتوای خود بکار ببرید. البته باید به این نکته توجه کنید که دلیلی وجود ندارد که سلیقه ی شما مطابق با سلیقه و معیار های گوگل باشد. به همین دلیل باید تمامی عبارات را در تمام جوانب بکار برد تا شاید یکی از آن ها مورد توجه گوگل واقع شود.

  چگونه تجربه کاربری سایت وردپرس را بهبود دهیم؟

2_محتوای جدید برای مطالب قدیمی

محتوای جدید

درقبل نیز به آن اشاره کردیم که مهم ترین فاکتور برای کسب رتبه توسط سایت، بروز شدن سایت و ذر واقع تولید محتوای جدید در وبسایت میباشد و سایت هایی که بعد از مدتی دچار افت رتبه میشوند با بروزرسانی سایت خود این مشکل را برطرف کرده و علاوه بر آن باعث افزایش رتبه ی سایت خود میشوند.

محتوایی جدید است که کلمات کلیدی تازه ای نیز داشته باشد. برخی ها نظر بر این دارند مبنی بر اینکه وجود نظرات در پایین سایت بعنوان محتوای جدید محسوب شده درحالیکه حقیقت برعکس این تصور است. یعنی وجود نظرات موجود در انتهای صفحه سایت موجب نزول رتبه سایت میشود. اما زمانی میرسد که تمام این اقدامات، بی فایده میشوند که در چنین مواردی شما میتوانید مطالب جدید در همین رابطه تدوین کرده و صفحه قبلی خود را با استفاده از کد 301 ریداکت کنید که این روش پیشنهادی برای سایت های دانلودی ، کاربرد موثری دارد.

3_محتوای جدید و ادامه دار

برای درک بهتر این مورد مثالی برای شما کاربران عزیز خواهیم آورد: فرض کنید که شما یک سایت آموزشی در زمینه ی زبان فرانسوی دارید. پس مسلم است که کلمات کلیدی شما، کلماتی فرانسوی باشند. شما میتوانید در سایت خود برای این کلمات، صفحه ای جداگانه قرار دهید. تا بتوانید همواره اطلاعاتی مربوط به آن کلمات را در صفحه مخصوص به خود کلمه قرار دهید.

در آخر باید نکته ای را به شما عزیزان یادآوری کنیم و آن این است که وقتی ما میگوییم محتوای جدید در وبسایت، به این معنا نیست که محتواهای قبلی از ارزش افتاده اند و محتوای جدید باید جایگزین محتوای قبلی شود! اتفاقا این کار باعث نارضایتی کاربران خواهد شد. در واقع این طرز فکر شما موجب ازدست دادن کاربران سایت شما میشود. شما باید بتوانید با استفاده از آموزش هایی که در همیار وردپرس برای شما قرار داده میشود یک کاربر معمولی را به یک مشتری دائمی تبدیل نمایید.

در آخر امیدواریم که از این آموزش نیز نهایت استفاده را برده باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.