بهترین ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ

یکی از روش‌های رسیدن به نتیجه عالی در میان کاربران و گوگل، تولید محتواست. این مسئله به خوبی برای همه ما آشکار بوده و قطعا برای آن برنامه ریزی می‌کنیم. با تاکیداتی که روی این مسئله داریم تصمیم گرفتیم بهترین و کاربردی‌ترین ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ را به شما معرفی کنیم.

ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ

آیا می‌خواهید وبلاگ وردپرسی خود را راه اندازی کنید؟ با توجه به اینکه برای رسیدن به موفقیت در سایت نیازمند تولید محتوا برای بلاگ هستیم با مقاله امروز به نایج خوبی خواهیم رسید.

۱- افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO

برای سئوی محتوای خود نیازمند یک افزونه عالی مانند Yoast SEO هستیم تا با کمک آن بتوانیم محتوای بهینه داشته و آن را به نتایج برتر گوگل تبدیل کرد. در واقع این افزونه به عنوان یک راهنما به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید بهترین نحوه بهینه سازی را روی محتوای خود داشته باشید. همچنین با کمک نسخه پرمیوم آن می‌توانید عملیات ریدایرکت کردن صفحات، استفاده از کلمه کلیدی مترادف و … را نیز انجام دهید. این افزونه جزء واجبات وردپرسی است که به عنوان بهترین و مهم‌ترین ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ محسوب شده و پیشنهاد می‌شود.

۲- افزونه Shared Counts

افزونه Shared Counts

Shared Counts یکی از افزونه‌های مفید برای رسانه‌های اجتماعی است. این افزونه تعداد دفعاتی که پست‌های شما در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود را نشان می‌دهد. این امر نشان دهنده یک حضور با ثبات در شبکه‌های اجتماعی است.
Shared Counts چندین طراحی دکمه را در اختیار شما قرار می‌دهد تا انتخاب کنید که دکمه‌ها کجا نمایش داده شوند (قبل یا بعد از محتوا یا به صورت دستی). همچنین می‌توانید تعداد اشتراک گذاری شده را برای انواع پست‌های سفارشی فعال کنید.

دریافت افزونه

۳- ابزار مدیریتی SEMRush

SEMRush به شما کمک می‌کند داده‌های جستجوی رقابتی را پیدا کنید، بنابراین وبلاگ شما می‌تواند برای کلمات کلیدی مناسب رتبه بالایی داشته باشد. شما می توانید در مورد استراتژی‌های رقبای خود در تبلیغات نمایشی، جستجوی ارگانیک و پولی و همچنین لینک سازی اطلاعاتی کسب کنید و سپس اقدام به عمل کنید.
استفاده از تمام این ابزارهای SEMRush می‌تواند ترافیک وب سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. این بدان معناست که شما سرنخ‌های بیشتر و مشتریان بیشتری خواهید داشت.

  مقایسه سه صفحه ساز وردپرس؛ المنتور، Divi و SeedProd

۴- افزونه WPForms

افزونه WPForms

WPForms مبتدی‌ترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است. این فرم ساز آنلاین با کشیدن و رها کردن به شما امکان می‌دهد به راحتی فرم‌های تماس، فرم‌های اشتراک ایمیل، فرم‌های سفارش، فرم‌های پرداخت و انواع دیگر فرم‌های آنلاین را تنها با چند کلیک ایجاد کنید. برای دریافت نسخه رایگان WPForms Lite می‌توانید به راحتی به مخزن وردپرس مراجعه کنید.

دریافت افزونه

۵- ابزار مدیریتی Canva

یکی دیگر از مهم‌ترین ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ Canva است. Canva به شما این امکان را می‌دهد که می‌توانید به راحتی با کشیدن و رها کردن ساده و شهودی، طرح‌های گرافیکی زیبایی ایجاد کنید، تصاویر را ویرایش کنید و پوستر ایجاد کنید. استفاده از آن برای ایجاد چیزهایی مانند تصاویر برجسته برای وبلاگ شما بسیار آسان است. حتی افراد مبتدی نیز می‌توانند با Canva گرافیک‌های حرفه‌ای ایجاد کنند. قطعا برای ساخت زیباتر بلاگ و محتوای آن نیازمند چنین ابزارهای گرافیکی هستیم.

۶- ابزار تحلیلی گوگل آنالیتیکس

برای موفقیت محتوا قطعا بهترین و ضروری‌ترین ابزار، ابزار تحلیلی است که با کمک آن اشکالات کار خود، آمار و ارقام، بهترین و بدترین پست‌ها و … را می‌یابید. از بهترین ابزارهای تحلیلی، گوگل آنالیتیکس است که با ثبت کد رهگیری آن در سایت می‌توانید وبسایت را متصل کرده تا ردگیری‌های موردنیاز را انجام داده و آمار دقیقی از عملکردتان تحویل دهد. با بررسی و پیگیری همیشگی شما می‌توان به نتایج برتری رسید.

مدیریت دقیق بلاگ وردپرسی

مدت زمانی است که محتوا حرف اول را می‌زند و هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت قطعا باید محتوای مرتب و غنی در سایت خود تولید کند. علاوه بر این‌ها محتوای تولید شده حتما باید از اصول و قواعد مشخصی پیروی کرده تا دیده شود و حائز رتبه بالایی گردد. بدین منظور استفاده از ابزارهای وردپرس برای مدیریت بلاگ به میزان زیادی در این مسیر به شما کمک می‌کند تا بهترین شرایط را کسب کرده و برای خود رقم بزنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.