صفحه سفید مرگ وردپرس چیست و چطور میتوان آن را حل کرد؟

صفحه سفید وردپرس
صفحه سفید وردپرس

یکی از بدترین حالتهایی که برای سایت­هایی که با وردپرس طراحی شده ­اند پیش می ­آید حالت صفحه سفید مرگ وردپرس است که در آن کاربر با یک صفحه کاملا سفید بدون هیچ نوع محتوایی مواجه می­ شود. صفحه سفید مرگ وردپرس یا در اصطلاح wordpress whitescreen of Deathh یا به اختصار wsod ، یکی از رایج ترین خطاهای سایتهای وردپرسی است که در ادامه مقالات ما در حوزه آموزش وردپرس به آن می­پردازیم.

در این مقاله به دو موضوع زیر خواهیم پرداخت:

 • WordPress White of Death چیست؟
 • چگونه مشکل WordPress White of Death را رفع کنیم؟

صفحه سفید مرگ وردپرس چیست؟

WordPress White of Death زمانی رخ می­دهد که کاربر با یک صفحه کاملا سفید مواجه میشود. وقتی کاربر با این مشکل رو­به­ رو می­شود در مرورگرها مختلف با پیامهای متفاوتی مواجه می­شود مثلا در شکل زیر در مرورگر گوگل­ کروم خطای HTTP 500 به کاربر نمایش داده می­شود.

صفحه سفید مرگ وردپرس چیست؟

و تصویر زیر در هنگام WordPress White of Death در مرورگر فایرفاکس ­­موزیلا به کاربر نمایش داده می­شود که فقط شامل یک صفحه کاملا سفید است و چیزی به کاربر نمایش داده نمی­شود. WSoD معمولا به علت خطاهای کد php ، محدودیت حافظه ، وجود یک افزونه معیوب و یا قالب معیوب به ­وجود می­ آید. مشکل WSoD به هر علتی که ایجاد شده باشد به سادگی قابل حل است ما در این مقاله 9 راه  آسان برای حل این مشکل را به شما معرفی می­کنیم.

صفحه سفید مرگ وردپرس چیست؟

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

ما در این مقاله برای حل مشکل WordPress White of Death به شما 9 راه ­حل را بیان می­کنیم تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن این چالش را حل کنید.

این 9 راه­ حل شامل موارد زیر است:

 1. افزونه های وردپرس خود را غیرفعال کنید
 2. یکی از قالب پیش فرض وردپرس را به عنوان قالب سایت قرار دهید
 3. کش مرورگر و افزونه وردپرس را پاک کنید
 4. حالت Debugging را فعال کنید
 5. محدودیت حافظه خود را افزایش دهید
 6. تنظیمات مربوط به مجوز دسترسی فایل را بررسی کنید
 7. مشکلات به‌روزرسانی خودکار ناموفق وردپرس را بررسی کنید
 8. رفع خطاهای نحوی در قطعه کدها یا بازیابی نسخه پشتیبان آن
 9. قابلیت پردازش متن PHP را افزایش دهید

در ادامه این محتوا هر یک از روش های بالا برای حل مشکل WordPress White of Death را به صورت مجزا توضیح می­دهیم.

 1. افزونه های وردپرس خود را غیرفعال کنید

یکی از دلایلی احتمالی برای صفحه سفید مرگ وردپرس وجود یک یا چند افزونه معیوب است اگر همچنان به بخش پنل مدیریت وردپرس دسترسی دارید همه افزونه ­ها را غیرفعال کنید برای این کار کافیست مطابق شکل زیر از بخش افزونه ­ها ، همه آنها را انتخاب کرده و غیرفعال کنید.

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

پس از غیرفعال کردن افزونه­ ها ، اگر مشکل WordPress White of Death حل شد میتوان نتیجه گرفت که مشکل از یکی از افزونه ­هاست. برای شناسایی افزونه معیوب باید تک ­تک افزونه­ ها را فعال کرد و دوباره سایت را بارگذاری کرد اگر با فعال شدن یک افزونه سایت دوباره دچار مشکل شد آن افزونه برای سایت مشکل­ ساز است و باید برای رفع آن اقدام کرد. برای رفع مشکل افزونه میتوان از توسعه ­دهنده افزونه یا بخش پشتیبانی سایت مخصوص به آن افزونه کمک گرفت. اگر امکان دسترسی به پنل مدیریت سایت نیست میتوان از FTP استفاده کرد و مطابق شکل زیر در پوشه wp-content نام فایل plugins را تغییر داد

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

با تغییر نام پوشه plugins ، کامپایلر دیگر نمیتواند پوشه پلاگین ها را شناسایی کند و عملا تمام افزونه ­ها غیرفعال میشود.

 1. یکی از قالب پیش فرض وردپرس را به عنوان قالب سایت قرار دهید

اگر بررسی افزونه­ ها مطابق مرحله قبل مشکل WSoD حل نشد این احتمال وجود دارد که مشکل از قالب فعال سایت باشد پس قالب وردپرس را به یکی از قالب­ های پیشفرض تغییر دهید.

برای تغییر قالب در پنل مدیریت وردپرس مطابق شکل از مسیر زیر اقدام کنید:

Appearance > Themes

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

اگر به پنل مدیریت وردپرس دسترسی ندارید با استفاده از FTP مطابق شکل زیر از مسیر content/themes نام پوشه themes را تغییر دهید.

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

با تغییر نام پوشه theme یک قالب پیشفرض جایگزین قالب فعلی سایت می­شود. اگر با تغییر قالب مشکل WordPress White Screen of Death حل شد پس مشکل در قالب سایت ­است و باید آن قالب را اصلاح کنید یا یک قالب دیگر را جایگزین آن کنید.

 1. کش مرورگر و افزونه وردپرس را پاک کنید

اگر با بررسی دو مرحله قبلی مشخص شد که مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس از افزونه­ ها یا قالب سایت نیست احتمال دارد که مشکل از کش مرورگر یا یکی از افزونه ­های کش وردپرس باشد پس برای بررسی این حالت کش آنها را پاک کنید.

اگر از یکی از افزونه­ های کش وردپرس مثل WP Super Cache استفاده می­کنید به راحتی مطابق شکل زیر و از مسیر زیر میتوان کش آن را پاک کرد.

Settings > WP Super Cache > Delete Cache

چگونه مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس را رفع کنیم؟

پس از خالی کردن کش با رفرش صفحه سایت ، بررسی کنید که آیا مشکل حل شده­ است.

 1. حالت Debugging وردپرس را فعال کنید

اگر با بررسی سه مرحله قبلی همچنان مشکل WSoD حل نشده­ بود می­توان از گزینه دیباگ وردپرس استفاده کرد. برای فعال کردن دیباگ وردپرس باید در پوشه wp-config.php در بین فایلهای وردپرس ، خط زیر را پیدا کنید و آن را به حالت true تغییر دهید.

define(‘WP_DEBUG’, false );

اگر این خط وجود نداشت می­توان آن را به ابتدای این فایل اضافه کرد.

با فعال کردن حالت دیباگ ، با رفرش صفحه سایت به جای نمایش یک صفحه سفید خالی ، یک صفحه و چند پیام خطا که بیانگر خطاهای موجود در سایت است مطابق شکل زیر به کاربر نمایش داده ­میشود:

Cannot redeclare get_posts() (previously declared in

/var/www/html/wordpress/wp-includes/post.php:1874) in

/var/www/html/wordpress/wp-content/plugins/my-test-plugin/my-test-plugin.php on line 38

همانطور که در شکل بالا مشخص است در این مثال مشکل از افزونه my-test-plugin است که با اصلاح و یا غیرفعال کردن آن احتمالا مشکل WSoD حل میشود. اگر بعد از فعال کردن حالت دیباگ ، خطایی نمایش داده ­نشد ممکن است مشکل از میزبان وب باشد و حالت دیباگ به درستی در سرور پیکربندی نشده ­باشد که در این حالت باید از بخش پشتیبانی شرکت میزبانی وب کمک گرفت. بعد از اتمام این مرحله حتما حالت دیباگ را غیرفعال کنید زیرا با فعال بودن آن ممکن است برخی اطلاعات سایت در اختیار دیگران قرار بگیرد و این از لحاظ امنیتی مشکل­ ساز است.

 1. محدودیت حافظه خود را افزایش دهید

اگر با اجرای چهار مرحله قبلی مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس حل نشده ­بود احتمال دارد مشکل از کمبود میزان حافظه باشد پس میزان حافظه خود را افزایش دهید.

برای افزایش حافظه میتوان از روشهای زیر عمل کرد:

 1. قرار دادن کد زیر در فایل wp-config.php:

define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);

 1. قرار دادن کد زیر در فایل htaccess:

php_value memory_limit 64M

 1. دسترسی به فایل ini از طریق FTP و قرار دادن کد زیر در آن :

memory_limit = 64M

اگر با تخصیص میزان مناسبی از حافظه ، باز هم مشکل کمبود حافظه وجود داشته ­باشد احتمال دارد مشکل از قالب یا یکی از افزونه­­ ها باشد که حجم زیادی از حافظه را اشغال می­کند که برای حل این مشکل میتوانید یک از یک برنامه­ نویس خبره کمک بگیرید.

 1. مجوزهای دسترسی به فایلها را بررسی کنید

یکی از دلایل احتمالی مشکل WordPress White of Death می­تواند مشکل مجوزهای دسترسی به فایلها باشد. اگر دسترسی SSH به سرور دارید دستورات زیر را در مسیر روت وردپرس خود اعمال و سپس اجرا کنید:

sudo find . -type f -exec chmod 664 {} +sudo find . -type d -exec chmod 775 {} +sudo chmod 660 wp-config.php

اگر این مرحله کمی برایتان گیج­ کننده است می­توانید از از یک برنامه ­نویس خبره و یا بخش پشتیبانی شرکت هاستینگ خود کمک بگیرید.

 1. مشکلات به روز رسانی خودکار ناموفق وردپرس را بررسی کنید

یکی از دلایل احتمالی WSoD می­تواند مشکل بروزرسانی معیوب وردپرس باشد برای بررسی این مشکل بررسی کنید که اگر فایل maintenance.  یا مخفف آن در بین فایلها وجود دارد آن را حذف کنید و سایت را رفرش کنید. اگر بازهم بروزرسانی مشکل داشت می ­توانید وردپرس را به صورت دستی آپدیت کنید تا مشکل حل شود.

 1. رفع خطاهای نحوی در قطعه کدها یا بازیابی نسخه پشتیبان آن

یکی از مواردی که می­تواند باعث مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس شود این است که در ویرایش کد یکی از فایلهای وردپرس بخشی را اشتباه تایپ کنید. در کل توصیه میشود که به هیچ وجه به صورت دستی کدهای وردپرس را ویرایش نکنید تا به مشکل نخورید ولی در صورت بروز این مشکل می­توان از طریق FTP تغییرات را به حالت پیشفرض برگرداند. اگر همانطور که در مرحله چهارم این مقاله گقته­ شد حالت دیباگ را فعال کرده ­باشید پیام خطا می­تواند محل دقیق کد معیوب را مشخص کند.

 1. قابلیت پردازش متن PHP را افزایش دهید

یکی از مواردی که باعث ایجاد WSoD میشود می­تواند طولانی بودن صفحه یا پست باشد در این حالت برای حل مشکل کد زیر را به فایل wp-config.php اضافه کنید:

ini_set(‘pcre.recursion_limit’,20000000);ini_set(‘pcre.backtrack_limit’,10000000);

خلاصه

ما در این مقاله به معرفی مشکل صفحه سفید مرگ وردپرس که یکی از رایج­ ترین مشکلات در سایت های وردپرسی است پرداختیم و علل این مشکل و راه های حل آن را به شما معرفی کردیم. با اجرای 3 مرحله اول به احتمال زیاد مشکل WordPress White Screen of Death حل میشود و نیازی به بررسی سایر مراحل نیست ولی ما برای تکمیل موضوع محتوا آنها را بیان کردیم.  امیدواریم که این محتوا برای شما مفید بوده ­باشد در پایان اگر هر نوع انتقاد یا پیشنهادی در مورد این مقاله دارید خوشحال می­شویم آن را از طریق کانالهای ارتباطی با ما در میان بگذارید.

منبع : wpbeginner.com

خرید محصولات حرفه ای وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,675 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام منم این مشکل رو دارم تورو خدا راهنمایی کنید

  Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست فراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the “sidebar-right” sidebar. Defaulting to “sidebar-1”. Manually set the id to “sidebar-1” to silence this notice and keep existing sidebar content. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضافه شده است) in /home/melodifa/public_html/wp-includes/functions.php on line 4148

  Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست فراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the “sidebar-left” sidebar. Defaulting to “sidebar-2”. Manually set the id to “sidebar-2” to silence this notice and keep existing sidebar content. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضافه شده است) in /home/melodifa/public_html/wp-includes/functions.php on line 4148
  
  سایتم

 2. سلام
  من بعد از تغییر نام فایل پلاگین مشکل صفحه سفید سایتم حل شد اما با یه مشکل دیگه روبرو شدم
  W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place.
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

 3. سلام بر و خسته نباشید برشما.
  من یه مشکلی دارم اونم اینکه وقتی پوسته سایتمو عوض میکنم فقط نوشته های پوسته بالا میاد بدونه هیچگونه عکس یا گرافیک.
  تنها پوسته ای که کار میکنه پوسته2017 پیشفرض هستش بقیه همشون اینطورین.
  ممنون میشم سریع جواب بدین.

 4. آقای حاتمی نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم مطلبتون عالی بود عالی از دیروز من و پشتیبانی سایت درگیر این بودیم که چرا سایت صفحه سفید میاره و وارد پیشخوان نمیشه نگو من در فایل functions.php بین دستورات PHP چند تا space زده بودم و بین سطرها فاصله بود اصلا فکر نمیکردم اینقدر راه حلش ساده باشه . البته به کمک شما دوست عزیز .

  بازم مرسی از شما و همیار همیشه وردپرس

 5. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با هم عالي
  دست شما درد نکنه
  خداقوت

 6. سلام
  مرسی از مقاله خوبتون سایت منم هم قسمت فید (feed) مشکل داشت که با بررسی فهمیدم مشکل از تداخل یه افزونه است و با این مقاله مشکل به طور کامل رفع شد
  با تشکر از همیاروردپرس

 7. سلام
  مرسی از اینکه هستید
  مشکل از تم بود…..

 8. سلام خسته نباشید
  من صفحه سفید را وقتی می بینم که افزونه ووکامرس رو نصب کردم و وقتی روی راه اندازه سریع کلیک می کنم تا نصب ووکامرس رو کامل کنم صفحه سفید میاد !
  مشکل رو چطور میشه حل کرد ؟

 9. 6 سال عضو همیار وردپرس

  ممنون …

 10. با سلام و خسته نباشید
  چند روزیه قسمت سفارشی سازی قالبم بالا نمیاد قالب رو هم غیر فعال کردم و دوباره فعال کردم نشد چه جوری میتونم مشکلشو حل کنم؟
  parsjarsaghil.com

  • من این مشکل رو داشتم که از یکی از افزونه هام بود. غیر فعال کردم درست شد

 11. سایت من بعضی مواقع باهاش کار می کنم خوبه یه وقت دیگه سایت بالا نمیاد هیچ قسمتیش . هیچ کدوم از بخش های سایت. ولی در همان موقع برای یه نفر دیگه سایت راحت باز میشه و مشکلی نداره.
  مشکلش چیه؟ داغون شدم.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   یا مرورگر شما کش میشه یا اینکه شبکه اینترنت مشکل داره.

 12. مشکل صفحه سفید ساین من از php هست روی php5.5 خوب جواب میده ولی رو php7.0 بالا نمیاد مشکل از چیه چطور درست کنم این مکشلو؟ ممنون میشم سریع جواب بدین نظارت قبلی منو که جواب ندادین 🙁

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز سروری که استفاده میکنید از پی اچ پی بالاتر پشتیبانی نمیکنه. میتونید با هاستینگ مربوطه مکاتبه کنید.

 13. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام دوستان
  مشکل عجیبی رو بهش برخوردم امروز.
  سایت بالا نمیاد، ورود به وردپرس امکان پذیر نیست و جالب تر میگه ایمیل شما برای وردذی اکانت وردپرس وجود ندارد!
  یعنی مشکل کجا میتونه باشه؟ دسترسی به سی پنل هاستم هست و اطلاعات به نظر میرسه سر جاش باشه

 14. سلام .. مرسی از مطلب خوبتون
  اما ارور صفحه سفید من به علت دیگه ای بود
  من اول تمام راه هایی رو که گفتید رو امتحان کردم اما بعد متوجه شدم پسورد دیتابیسم عوض شده
  تو ترمینال دسترسی به دیتابیس رو با کاربر روت و بدون پسورد قرار دادم درست شد
  راستی من روی فدورام و وردپرسم لوکال نصبه 🙂

 15. سلام .
  مشکل من با مطالب شما حل شد. خدا خیرتون بده.

 16. سلام
  فرمودید اگه مشکل از خود پوسته باشه باید فضاهای خالی function رو پاک کنیم.
  ولی فایل من فضای خالی نداره
  حتما مشکل از خود فایل function هست؟

  • آقا من پیدا کردم مشکلم رو. گفتم اینجا هم بگم کسی مشکل من رو داشت، حل شه.
   متن ارور من توی فایل error_log این بود:
   Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/wp-content/themes/enfold/functions.php:1)
   من فایل function پوسته رو تغییرات داده بودم و آپلود کرده بودم ولی انگار حالت encoding بهم ریخته بوده.
   لذا با نرم افزار nodpad++ فایل مورد نظر رو باز کردم و از منوی encoding(به فارسی=رمزگذاری) گزینه convert to uft8 without BOM یا convert to uft8 رو انتخاب و آپلود کردم. مشکل الحمدلله حل شد.

 17. سلام

  افزونه فرم تماس با ما یک تداخل ایمیلی پیش اومد یعنی اشتباهی در قرار دادن ایمیل های فرستنده گیرنده کردم و مثل هم شدن
  و الان
  من هر فعالیتی رو که ذخیره میکنم صفحه سفید میشه
  اون تغییر انجام هم میشه ولی بارگزاری نمیشه صفحه سفید میشه
  باید چیکار کنم؟
  با تشکر

  • دیگه نمیتونم وارد صفحه ادمین بشم اونم سفیده
   از افزونه ها که نبود مشکل

 18. سلام مشکل من اینه که سایتم با صفحه سفید مواجه و وقتی در وردپرس لاگین هستم صفحات سایت رو در پیش نمایش میبینم راههای بالا رو تست کردم مشکل از قالب بود با تغییر قالب مشکل حل می شد از قالب be استفاده میکنم نمیخام قالب رو عوض کنم. با فعال کردن حالت debug ارور زیر رو دارم لطفا کمک کنید با تشکر

  Warning: define(): It is not safe to rely on the system’s timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone ‘UTC’ for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zticoir/public_html/wp-config.php on line 83

 19. سلام،ببخشید وقتی کاربران توی سایت خرید میکنن و بعد از پرداخت وجه میخوان به سایت برگردند،خطای صفحه سفید رخ میده،علتش چی میتونه باشه؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   درگاه پرداختتون چیه؟ احتمالا مشکل در برقراری هست

  • با همه درگاه ها همینطوری رفتار میکنه
   ملت ،زرین پال و سامان

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   پس باید صفحه ای که مربوط به پایان فرآیند میشه رو بررسی کنید و ببینید لینک موجود به چه صورت عمل میکنه.

 20. سلام مرسی بابت مطالب مفیدتون ولی مشکل من خیلی عجیبه بعضی روزها یک ساعت صفحه سفید میشه ولی خود به خود برطرف میشه از هر که میپرسم راهکارهایی میده ولی هیچکدومشون عملی نبوده مثل الان خرابه

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فکر کنم برای هاستتون باشه دوست عزیز. اطلاع بدید به هاستینگ

 21. این قسمت رو من پیدا نکردم تو php my admin لطفا بیشتر توضیح بدبن

 22. من با آپديت وردپرس سايتم اومد. ولي قالب مشكل دار شد

 23. سلام
  ببخشید من افزونه هارو غیر فعال کردم بعد یکی یکی فعال کردم دیدم مشکل از افزونه ی sw woocomerce هست
  بعد که غیر فعال میکنم صفحه سفید میره
  ولی خوب بدون این افزونه سایت هیچی نداره
  اسلاید و پیشنهاد ویژه هام میره
  میشه راهنمایی کنین چیکار میشه کرد؟

 24. سلام من امروز صبح میخواستم سایتمو باز کنم دیدم باز نمیشه با لود طولانی مواجه میشه و در اخر هم نمیره داخل این مشکل برای ورود به کنترل پنل وردپرسم دارم.اما وارد cpanel میشه . ولی وقتی میخوام فایل منجر باز کنم این ارور میده
  Unable to login to FTP server 185.27.134.11 with username .

  Are you sure your username and password are correct? Please contact your ISP helpdesk or system administrator for help

 25. سلام اگر کسی میدونه خواهش میکنم من رو راهنمایی کنه. من وقتی یه نوشته یا برگه جدید اضافه میکنم وقتی گزینه نمایش رو انتخاب میکنم پیغام میده که صفصه مورد نظر یافت نشد فقط تئ قسمت ویرایش میتونم ببینم . باید چیکار کنم؟

 26. با سلام من افزونه سوپر کش را نصب کردم که کل سایت منو با مشکل مواجه کرد بعد پاکش کردم اما همچنان ارور این افزونه را میدهد من چجوری از شر این افزونه خلاص بشم؟
  به پیشخوان دسترسی ندارم و همه راه ها رو امتحان کردم اما همچنان سایت سفید است. tohidcf.ir

 27. آقا دمت گرم

  من فک کردم دهن سایتم‌ سرویس شده باس وردپرسو دوباره نصب کنم نگو نسخه یه افزونه به وردپرس من نمیخورده‌‌‌…

  نجاتم دادی داداچ!

 28. من wp-confing ندارم w3-confing دارم این همونه؟

 29. ممنون
  واقعا آزار دهنده هست
  اعصاب رو هم خیلی خورد میکنه :///

 30. سلام خسته نباشید
  بنده امروز وقتی میخوام وارد پیشخوان سایتم بشم user , pass رو که وارد میکنم میگه پسورد یا یوز اشتباهه!در صورتی که مطمنم درست میزنم.رفتم ار php Admin دیدم pass سایت تغییر کرده!چرا نمیدونم؟!هک شدم؟!
  پسورد رو تغییر دادم به پسورد قبلی
  باز هم user و pass رو وارد میکنم میگه اشتباهه!حتی تغییر رمز از طریق فراموشی رمز هم از ایمیل سایت که وارد میکنم میگه همچین ایمیلی نیس
  یه نکته اینکه من روز قبلش وردپرس و چند تا افزونه و پوسته سایت رو آپدیت کردم ممکنه از این باشه؟
  آخه رمز ورود چرا باید خود به خود تغییر کنه؟!
  ممنون از پاسختون.مرسی

 31. سلام
  اقا من مشکلم توی یه کد بود که وقتی پاکش کردم صفحه سفید دیگه توی صفحه اصلی نمیاد , ولی صفحه مدیریتم باز نمیشه و صفحش سفیده
  میشه راهنمایی کنید ؟
  ممنون

 32. اقا من کارایی ک گفتید رو تا جایی که تونستم انجام دادم،ولی نشد که نشد.کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

 33. سایت من بالا نمیاد همچین اروری میده این برای چیه و باید چیکار کنم؟

  Notice: get_theme_data is از رده خارج شده است از نگارش3.4.0! به‌جای آن از wp_get_theme() استفاده کنید. in /home/heyatir/domains/heyat333.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3707

 34. سلام
  قبل از نصب وردپرس روی هاست تغییراتی در فایل های wp_config.php و .htaccess ایجاد کردم.
  حالا برای نصب صفحه سایت کلا سفید شده باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 35. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  ببخشید این که گفتید وردپرس رودوباره نصب کنید
  میشه یکم توضیح بدید چه جوری بدون از بین رفتن نوشته ها و عکسا این کار رو انجام بدم؟
  ، فقط نوشته ها و عکس ها میخام حفظ بشه بقیش مهم نیست
  ممنون

 36. سلام مهرشاد هستم. مدتی است که تو سایتم کلید ثبت سفارش محصول به محض رفتن موس روی آن شروع به پرش می کند و عمل نمی کند از طرفی کمی پایین تر کلید دیگری ظاهر شده و ان عمل می کند. لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه این نقص را بر طرف کنم. ضمنا از قالب ورد پرس دیوی استفاده کرده ام. با تشکر.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   لطفا اسکرین شات بگیرید تا ببینیم مشکل چیه
   و در ضمن بررسی کنید که به تازگی چه افزونه هایی نصب کردید. یک بار آنها را غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

  • سلام خانم کوهستانی.
   من افزونه هارو یکی یکی غیر فعال کردم نتیجه ای نداشت. البته کل سایتم غیر فعال شد که با زحمت دوباره برش گردوندم…
   ضمنا کلید مورد نظر فقط وقتی موس را برای وارد شدن روی آن ببری پرش پیدا میکنه و اگه در حالت عادی اسکرین شات بگیرم همه چیز عادیه.
   ممنونم از توجهتون.

 37. ممنون

 38. سلام

  در بعضی از روز ها برای ورود به ادمین سایتم فرم ورود باز میشه و بعد از ورود مشخصات این ارور سمت من ارسال میشه:
  ERROR: The requested URL could not be retrieved

  این ارور در تایتل هست و صفحه wp-admin به صورت سفید هست

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 39. سلام وخسته نباشید من کلمات کلیدی وهمچنین اسم سایتم رو همراه با توضیحات متا تغییر دادم که حالا متاسفانه صفحه لوگین میره به صفحه 404 همه این کدهایی که میگن به wp-configوبروزرسانی دستی تا حذف فایل htacss رو انجام دادم که مشکل حل نشد میشه یه راه نمایی بکنین ممنون میشم.

 40. سلام ممنون از سایتتون
  من بعد از نصب ووکامرس این مشکلو پیدا میکنم و با غیر فعال کردنش درست میشه باید چی کار کنم؟
  ممنونم

 41. سلام
  من موقع باز کردن پنل مدیریتی به این ارور بر میخورم. نمیدونم چیکارش کنم
  /public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228
  لطفا راهنماییم کنید

 42. من اسم پلاگین رو عوض کردم مشکلم حل شد
  ولی وقتی افزونه ووکامرس رو فعال میکنم دوباره سایت بالا نمیاد اروو 500 میده !
  مشکل از کجاس ؟

 43. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام … خسته نباشید
  بنده برای ایجاد اواتار جدید از افزونه ای استفاده میکردم … ولی از وقتی که تصویری با حجم بالایی (70m) رو برای اواتار توسط افزونه بارگزاری کردم بعد از مدت اپلود دیگه صفحه های مدیریت اعم از پیشخوان و … دیگر باز نمی شوند و فقط نوار سمت راست بارگزاری میشه …. ولی سایت کامل لود میشه ولی وقتی وارد مطلبی که به عنوان نمونه نوشته ام می شوم قسمت فوتر سایت و اواتار بنده رو نشون نمیده …. لطفا راهنمایی کنید …… ممنون

 44. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  سایت بنده در بعضی از سیستم ها به جای نوشته ها صفحه سفید با اشکال مختلف نمایش داده می شود،

  با این توضیح که مشکل از هاست نیست و افزونه کش را هم پاک کردم تغییری حاصل نشد.
  ممنون از لطف شما

 45. سلام منم مشکل صفحه سفید دارم دیباگا هم فعال میکنم ارور نمیده ولی تو ارور لوگ که نگاه میکنم همچین خطایی داره

  text/x-generic error_log ( ASCII text )

  [27-May-2016 10:58:02 UTC] PHP Fatal error: Call to a member function get_rating_html() on a non-object in /home/bksiteir/public_html/milad/wp-content/themes/shop-isle/front-page.php on line 371

 46. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من بعد از بارگذاری پوسته قالبی که طراحی کرده بودم، دیگه امکان دسترسی به صفحه پنل مدیریت وردپرس ندارم و صفحه سفید میاد؛
  همه راه حل های گفته شده رو هم انجام دادم و به نظر خودم الان حدس میزنم که مشکل باید از قالب باشه
  الان نمیدونم چطور این مشکل حل کنم و میخواستم بدونم که موقع طراحی قالب، کدی باید برای لاگین پیج مدیریت تعریف کنم یا نه؟ (چه کدی و در کجا)؟!!

  ممنون

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خیر کد خاصی احتیاج نداره و باید کدهای قالب رو بررسی کنید و ببینید کجای کد باگ داره.
   برای اینکه مشکل ورود حل بشه به بخش مدیریت فایل هاست به آدرس wp-content > themes و قالبتون رو پیدا کنید یا حذف کنید و یا اسم پوشه قالب رو عوض کنید.

 47. 6 سال عضو همیار وردپرس

  ممنون برای من هم همین مشکل رو داشت ولی الان درست شده!
  متشکرم

 48. سلام
  من برگه هایی که قبلا درست کرده بودم در سایتم، الان نمایش داده نمی شوند حتی پیش نمایش تغییرات را هم که میزنم چیزی نمایش داده نمی شود. می خواستم ببینم شما میدونید مشکل از کجا می باشد. ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ممکنه سرور شما دان شده بوده و حالا بک آپی که برگردونده شده برای قبل از ساخت برگه ها باشن.

 49. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من دیشب وردپرسم رو به روز کردم و این مشکل در تمام صفحات پنل مدیریتم ایجاد شد هیچ کاری از دست من بر نمی آید
  این اواخر هیچ تغییری در سایتم جز به روزرسانی نسخه وردپرس نداشتم. اگر من نسخه قبلی رو داشته باشم چطوری میتونم وردپرس رو به نسخه قبلیش برگردونم از سی پنل؟چه فایل هایی رو باید جایگزین کنم؟

 50. ممنون.خسته نباشید

 51. با سلام
  من به تازگی یک قالب روی سایتم نصب کردم. وقتی می خوام وارد سایت بشم یک صفحه کاملا سفی ظاهر میشه که با refresh کردن مشکل حل میشه و وارد سایت میشم. این مشکل در مورد صفحات داخلی هم وجود داره یعنی هر صفحه را که می خوام باز کنم اول سفید میشه و با رفرش کردن درست میشه.
  قالب را روی یه هاست دیگه نصب کردم هیچ مشکلی نداشت. با پشتیبانی هسا هم تماس گرفتم اون ها هم هنوز نتونستند مشکل را حل کنند.
  کسی می تونه به من کمک کنه
  http://www.toranjfile.ir
  با تشکر

 52. سلام خسته نباشید
  سایت منم بعد برئز رسانی سفید شده چیکار کنم؟
  ی سوال دیگه هم دارم میشه کلا چیزی رو تو وردپرس بروزرسانی نکنیم ،اگه بروز رسانی نکنیم چی میشه؟
  اینم آدرس سایتمه http://sainkala.com/

 53. سلام. من از پوسته classy استفاده میکنم. چند روز پیش متوجه شدم که توی صفحه نمونه کار، وقتی روی لینکها کلیک میکنم صفحه اصلی سایت رو باز میکنه و جزئیات نمونه کار رو نمایش نمیده. هرکاری که به فکرم میرسید انجام دادم. غیرفعال کردن افزونه ها، آپدیت پوسته، آپدیت وردپرس، پاک کردن تعدادی از نوشته ها و…. اما بازم درست نشد! مشکل از چی میتونه باشه؟

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از افزونه 404 Redirect to homepage استفاده میکنید؟

  • نه همچین افزونه ای ندارم

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   به بخش تنظیمات > نوشتن برید و فرمت لینک نوشته ها رو تغییر بدید و ذخیره کنید! دوباره تست کنید!

  • این کار هم کردم ولی بازم درست نشد!
   فرمت پیوندهای یکتا رو هم تغییر دادم باز هم درست نمیشد! 🙁

  • این کار رو هم انجام دادم. درست نشد

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   به بخش تنظیمات > پیوندهای یکتا بروید و حالت لینک ها رو از اونجا تغییر بدین به یه حالت دیگه!

  • فرمت پیوندهای یکتا رو هم تغییر دادم. ولی بازهم همون مشکل رو داره!
   جالب اینجاست که همه لینکها خراب نیستند. فقط لینک های نمونه کار رو درست باز نمیکنه. بقیه لینکهای سایت مشکلی نداره.

  • یه چیز دیگه اینکه این لینکها از صفحات دیگه که میان (مثلاً اگه توی صفحه اصلی باشن) درست کارمیکنن. فقط روی همون صفحه نمونه کار خرابند.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   نمونه لینک خراب رو اینجا بذارید لطفا!

  • لینک های صفحه محصولات و اخبار رو ببینید.
   http://www.rasa-system.com/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/
   چند روزه wp-admin هم باز نمیشه و ارور ERR_TOO_MANY_REDIRECTS میده. توی مرورگرهای دیگه هم تست کردم. کوکی ها رو هم پاک کردم، حتی آخرین بک آپ wp-admin و wp-include رو از طریق FTP برگردوندم اما بازم درست نشد. واقعاً نمیدونم یهو چش شده!

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به پشتیبانی هاست اطلاع بدید

 54. با تشکر از مطلب بسیار آموزنده ، راهبردی و کاربردی شما ، استفاده کردم جوااااب داد یه دنیا تشکر

 55. ایوَل دمت گرم. با کد آخری که در wp-config.php قرار دادم درست شد.
  مرسیییی

  • درست شد، بعد اون کد را حذف کردم دوباره صفحه سفید شد و کد را هم که گذشتم دیگه درست نشد!

  • افزونه ها را غیرفعال کردم درست شد و دوباره فعال کردم و مشکلی نیست.
   متشکرم همیار وردپرس
   (ضمنا اینها را فقط به این خاطر نوشتم شاید دیگران هم اسستفاده کنند)

 56. با سلام و عرض احترام
  ممنون از محتوای مفیدی که قرار دادین من جدول اصلی دیتابیس و نگه داشتم بعد وردپرس هم دوباره نصب کردم مشکلم حل شد افزونه های غیر مفید هم پاک کردم و خوشبختانه مشکل حل شد.
  اما مشکل جدیدی که دارم اینه که وقتی در قسمت فهرست وردپرس بعنوان مثال ::خانه:: اضافه میکنم که تو سایت بعنوان فهرست نشون داده بشه متاسفانه بعد از زده گزینه ذخیره کردن هیچ فهرستی نشون داده نمیشه و مشکلی به اسم عدم اعمال تغییرات در فهرست برام رخ میده ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنین و بهم کمک کنین.

 57. سلام
  من با مشکل صفحه ی سفید مواجه شدم و در حال حاضر نه به وبسایتم دسترسی دارم نه به پنل مدیریت وردپرس. اما میدونم که این مشکل مربوط به افزونه ی better up security هست .میخواستم بدونم که با این وجود چطور میتونم این افزونه رو غیرفعال و حذف کنم . با تشکر

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   از طریق پوشه روت درون هاست و رفتن با پوشه پلاگین ها و پاک کردن افزونه مورد نظر

 58. با سلام
  این مشکل صفحه سفید حسابی کلافه ام کرده
  در حالت عادی هیچ مشکلی وجود نداره حالت دیباگ را هم فعال میکنم هیچ پیغامی نمیده ولی بعد دوسه روز بدون اینکه هیچ تغییری ایجاد بکنم یا افزونه و قالبی نصب بکنم صفحه سفید ظاهر میشه کل صفحات حتی وارد ادمینم نمیشه اسم پوشه قالب و افزونه ها را هم تغییر میدم بازم درست نمیشه
  وقتی فایلهای ورد پرس را جایگزین میکنم سایت درست میشه لطفا راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم
  در ضمن با هاست هم مطرح کردم مشکلی از طرف هاست وجود نداره مصرف منابعم در حد نرمال هست

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   “وقتی فایلهای ورد پرس را جایگزین میکنم سایت درست میشه” یعنی دقیقا چه می کنید؟

  • ممنون از جوابتان
   وردپرس را داخل هاست آپلود کردم اکسترکت میکنم

 59. سلام لطفا کمک کنید خیلی مهم هست برام
  توی پنل تنظیمات ، زمانی که قصد ذخیره کردن و یا ثبت کردن تنظیماتی چیزی رو دارم صفحه سفید ظاهر میشه ( در حالیکه اون تنظیمات ذخیره میشه ) اما صفحه سفید نمایش داده میشه. به عنوان مثال وقتی میخوام یک مطلب قرار بدم ، دکمه ذخیره رو که میزنم صفحه سفید میاد و وقتی مجدد وارد میشم می بینم اون مطلب اضافه شده
  خواهشا کمک کنید
  منتظر پاسختون هستم

 60. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام دوست عزیز.سایت وردپرسی من چند روزه که تو مرورگر کروم پیغام This webpage is not available

  ERR_CONNECTION_RESET رو میده.حتی صفحه ی http://www.mysite.ir/wp-admin رو هم بالا نمیاره.تمام مراحل شما رو هم انجام دادم ولی هیچ تغییری حادث نشد.اینم بگم که زمانی که دارم یه محصول تو سایتم اضافه میکنم بیشتر این مشکل پیش میاد و تا چندین دقیقه نه سایت و نه صفحه ی ورود به پیشخوان وردپرسم بالا نمیاد.پشتیبانی هاست هم میگه مشکلی از جنبه اونا وجود نداره.افزونه ها رو غیر فعال کردم-فضا رو زیاد کردم و … هیچ تاثیری نداره.دیگه راهی به ذهنم نمیرسه.ممنون میشم راهنماییم کنین