نمایش آمار بازدید در وردپرس با WP Statistics (سوالات متداول)

آمار بازدید در وردپرس
آمار بازدید در وردپرس

وقتی سایت خود را با وردپرس راه اندازی کردید، برای معرفی آن به کاربران اینترنت باید کارهایی را انجام دهید. یکی از این راه‌ها، تبلیغ در سایت‌های معروف است که تعدادی از وبمستران و مدیران سایت‌ها این روش را انتخاب می‌کنند و گاهی هزینه زیادی هم متقبل می‌شوند. اما چقدر این تبلیغات در افزایش بازدید سایتشان تاثیر گذار بوده؟ آیا روش درستی انتخاب کرده‌اند؟ اینجاست که بررسی آمار بازدید سایت پررنگ تر می‌شود و این، یکی از هزاران کاربرد بررسی آمار بازدید در وردپرس است. اگر می خواهید بدانید در شبانه روز چه کسانی از سایت شما بازدید می­‌کنند و از کدام شهرها و کشورها هستند، در ادامه با ما همراه باشید.‌

آمار بازدید در وردپرس

ابزار های مختلفی برای بررسی آمار بازدید در وردپرس وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به گوگل آنالیتیکس و وبگذر اشاره کرد. اما افزونه‌هایی هم ساخته شده‌اند تا آمار بازدید در وردپرس را در پیشخوان وردپرس به شما نمایش دهند. در ادامه به بررسی یکی از این افزونه‌ها با عنوان WP Statistics می‌پردازیم.

بررسی آمار سایت با WP Statistics

wp statistics - آمار بازدید در وردپرس

افزونه wp statistics یا آمار بازدید در وردپرس، آمار نسبتا دقیقی از بازدیدکنندگان سایت را در اختیارتان قرار می‌دهد و امکانات کاربردی زیادی که دارد، آن را جزو بهترین افزونه‌های آمارگیر وردپرس جای داده است. این افزونه در مخزن وردپرس بیش از 400000 نصب فعال داشته و امتیاز بالایی را از آن خود کرده است. در ادامه به نحوه نصب و پیکربندی این افزونه می‌پردازیم.
پیش از نصب افزونه، تاریخ و زمان وردپرس خود را تنظیم کرده و زمان محلی تهران را انتخاب کنید.

 برخی از ویژگی‌های افزونه

 • آمار بازدید‌ها
 • آمار بازدیدکنندگان
 • آمار مرورگر کاربران
 • ثبت کشور و شهر بازدیدکنندگان
 • ثبت افراد آنلاین به صورت لحظه‌ای
 • شمارش بازدید برگه‌ها و نوشته‌ها
 • ثبت برگه و نوشته با بیشترین بازدید
 • شمارش آمار ارجاع انواع موتورهای جست و جو
 • نمایش کلمات جست و جو شده
 • ارائه نمودارهای گرافیکی و جذاب
 • تنظیمات پیشرفته و کاربردی
 • گذاشتن استثنائات در شمارش بازدید
 • و …

 نصب افزونه WP Statistics

برای نصب افزونه، ابتدا فایل فشرده آن را از انتهای این آموزش دانلود کنید و سپس به پیشخوان وردپرس خود مراجعه کرده و گزینه افزودن در منوی افزونه‌ها را کلیک کنید. حال فایل دانلود شده را انتخاب کرده و افزونه را نصب و فعال نمایید.  دقت کنید هنگامی که گزینه “فعال کردن افزونه” برای شما به نمایش درآمد، کمی صبر کنید تا ترجمه‌های افزونه به­‌روزرسانی شوند و پیام “ترجمه با موفقیت بروزرسانی شد” به نمایش درآید؛ در غیر این صورت زبان افزونه انگلیسی خواهد شد.

install plugin- آمار بازدید در وردپرس

حال روی گزینه “فعال کردن افزونه” کلیک کنید تا افزونه آمار بازدید در وردپرس فعال شود. پس از فعال شدن افزونه، در سمت راست منوی پیشخوان وردپرس، گزینه آمار اضافه خواهد شد.

menus- آمار بازدید در وردپرس

تنظیمات

حال روی گزینه “تنظیمات” کلیک کنید تا افزونه را پیکربندی کنیم.

all settings- آمار بازدید در وردپرس
همانطور که مشاهده می‌کنید، 10 تب مختلف وجود دارد که به بررسی هر کدام می‌پردازیم.

عمومی

مهم‌ترین تنظیمات افزونه در همین تب قرار گرفته‌اند که آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

بخش کاربران حاضر: با تیک زدن گزینه کاربران آنلاین، افزونه کاربرانی را که در هر لحظه در سایت شما وجود دارند را ردیابی خواهد کرد.
در بخش بعدی می‌توانید تعیین کنید هر چند ثانیه یک‌بار سایت شما برای تعداد کاربران آنلاین اسکن شود؛ به طور پیش‌فرض روی عدد 30 ثانیه تنظیم شده که مقدار مناسبی است. کم کردن این عدد می‌تواند به مصرف زیاد منابع سرور شما منجر شود.

بخش ضبط تمام کاربر، تمامی افراد و ربات‌هایی که از سایت شما بازدید می‌کنند را ذخیره می‌کند و فقط برای عیب‌یابی باید استفاده شود و در حالت عادی باید خاموش بماند.

بخش بازدیدکنندگان: برای بررسی تعداد بازدیدکنندگان سایت، گزینه بازدیدکننده‌ها باید فعال باشد.
ضریب محاسبه هر بازدید کننده: این عدد تعیین می‌کند هر بازدیدکننده چه سهمی در مقدار آمار بازدید در وردپرس دارد. برای مثال اگر روی عدد 2 تنظیم کنید، هر یک بازدیدکننده معادل 2 نفر حساب می‌شود. برای دریافت آمار حقیقی، باید عدد 1 را تنظیم نمایید.

بخش برگه‌ها و نوشته‌ها

صفحات: برای اینکه بازدید از صفحه نوشته و برگه‌ها در آمار لحاظ شود، این گزینه باید فعال باشد.
رهگیری همه برگه‌ها: به طور پیش‌فرض، افزونه، صفحات برگه‌ها و نوشته‌های سایت شما را جزو آمار بازدید در وردپرس حساب خواهد کرد. اما در این میان ممکن است صفحاتی مثل صفحات جست و جو یا دسته بندی در آمار بازدید لحاظ نشود. با فعال کردن این گزینه، تمامی صفحات سایت در آمار بازدید لحاظ خواهند شد.

پارامتر های نوار از URL: عبارت بعد از ؟ در url سایت را حذف کرده و فقط عبارت قبل از ؟ را در آمار لحاظ خواهد کرد. دقت کنید که پیوند یکتای سایت پیش‌فرض وردپرس نباشد؛ در غیر این صورت آمار سایت ثبت نخواهد شد.

permalink- آمار بازدید در وردپرس
در صورتی که می خواهید آمار صفحه‌های سایت شما به صورت مجزا ثبت شود و آمار دقیق در دست داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این گزینه را فعال نکنید.

Hits column: به صورت پیش‌فرض این گزینه غیرفعال است و با برداشتن تیک آن فعال خواهد شد. با فعال شدن این ویژگی، در صفحه مدیریت برگه‌ها و نوشته‌ها، بخشی به نام بازدیدها اضافه خواهد شد که تعداد بازدید هر برگه یا نوشته را نشان می‌دهد.

posts- آمار بازدید در وردپرس
Hit metabox chart: در صفحه ویرایش نوشته یا برگه، جعبه‌ای حاوی اطلاعات بازدید آن برگه یا نوشته ایجاد می‌کند. دقت کنید بعد از فعال‌سازی این گزینه، باید در صفحه ویرایش نوشته یا برگه، از قسمت تنظیمات دلخواه، گزینه آمار بازدیدها را تیک بزنید.

metabox chart- آمار بازدید در وردپرس

نتیجه عملکرد

نتیجه کار به صورت زیر خواهد شد:

first result- آمار بازدید در وردپرس

Hits in single page: با فعال کردن این گزینه، تعیین می‌کنید که آمار بازدید در وردپرس برای نوشته‌ها و برگه‌ها، قبل یا بعد از محتوای آن‌ها برای کاربران نمایش داده شود.

hit in single page- آمار بازدید در وردپرس
بخش افزونه کش: اگر از افزونه‌های کش وردپرس یا افزایش سرعت وردپرس استفاده می‌کنید، باید این گزینه را فعال کنید تا آمار سایت با وجود حالت کش، دقیق‌تر ثبت شود.

بخش متفرقه

نمایش آمار در منوبار: اگر روی بله قرار دهید، در نوار مدیریت وردپرس، گزینه آمار برای دسترسی راحت‌تر اضافه خواهد شد.

menubar- آمار بازدید در وردپرس
با تیک زدن گزینه بعدی، اعلان‌های افزونه را مبنی بر غیر فعال بودن امکانات مورد نیاز، دریافت نخواهید کرد.
بخش موتورهای جست و جو: اولین گزینه مربوط به جایگزین کردن عنوان برگه به جای عبارت ارجاع شده است. برای مثال، شخصی با جست و جو کردن عبارت “آمارگیر وردپرس” در گوگل به این مقاله رجوع کرده است. حال ممکن است عبارت جست و جو شده توسط کاربر در افزونه به دلایلی ثبت نشود؛ با فعال بودن این گزینه، عنوان مقاله به جای عبارت جست و جو شده جایگزین خواهد شد.

در ادامه لیستی از موتورهای جست و جوی مختلف می‌بینید؛ با تیک زدن گزینه هر کدام، آمار ارجاع آن‌ها به سایت، ثبت نخواهد شد.
بخش نمودار: گزینه جمع کل، در نمودارهای آمار بازدید در وردپرس برای ورودی موتورهای جست و جو، تعداد کل ورودی‌ها را اضافه خواهد کرد.

حریم خصوصی

تنظیمات این بخش بیشتر در مقوله امنیت وردپرس جای می‌گیرند که در ادامه آن ها را معرفی می‌کنیم.

private- آمار بازدید در وردپرس

نشانی آی پی ناشناس: براساس قوانین GDPR، IP  بازدیدکنندگان را به طور دقیق ثبت نمی‌کند. به عنوان مثال، 888.888.888.888 را به 888.888.888.000 تبدیل خواهد کرد.
هش کردن آدرس آی پی: با فعال کردن این گزینه، IP های کاربران در دیتابیس ذخیره نخواهد شد و به جای آن از هش‌های مخصوصی استفاده می‌شود که برای جلوگیری از افشای IP بازدیدکنندگان کاربرد دارد. دقت کنید IP های ذخیره شده در دیتابیس بعد از فعال کردن این گزینه، از بین نخواهند رفت و از این به بعد، تنظیمات مربوطه اعمال خواهد شد.
ذخیره تمامی مرورگر های کاربر: اطلاعات دقیق مرورگر کاربران اعم از نوع، ورژن و… را در دیتابیس ذخیره می‌کند. باید فقط در حالت عیب‌یابی فعال شود. 

اطلاعیه‌ها

این بخش برای اطلاع رسانی آمار بازدید در وردپرس به مدیر سایت استفاده می‌شود که بسیار مهم است.

info- آمار بازدید در وردپرس

تنظیمات متداول گزارش: در این بخش ایمیل خود را وارد کنید تا آمار و اطلاعات لازم را در ایمیلتان دریافت نمایید.
بروزرسانی گزارش: با تیک زدن بخش‌های دلخواه، زمانی که پایگاه داده‌های مذکور یا خود افزونه آپدیت شدند، اطلاعیه‌ای برای شما ایمیل می‌شود.

گزارش آماری: با فعال کردن این گزینه، تنظیماتی برای شما پدیدار می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید آمار بازدیدها، بازدیدکنندگان و … را در ایمیل خود مشاهده کنید. ابتدا از بخش زمانبندی، تعیین کنید که هر چند وقت یکبار می‌خواهید آمار بازدید در وردپرس برای شما ارسال شود. هر چه این بازه زمانی کوتاه‌تر باشد، مثل هر دقیقه، باعث مصرف بیش از حد منابع سرور شما خواهد شد. زمانبندی ماهانه می‌تواند گزینه مناسبی باشد. سپس از بخش بعدی نحوه ارسال را انتخاب می‌کنید. این مقدار به طور پیش‌فرض، ایمیل است. در صورت نیاز می‌توانید با استفاده از افزونه ذکر شده در افزونه و خرید پنل پیامکی، آمار سایت را به صورت پیامک در تلفن همراه خود دریافت کنید. در بخش بدنه پیام، تعیین کنید تمایل به دریافت کدام نوع از آمار را دارید. زیر ویرایشگر، شورت کدهای مربوط به هر آمار را نوشته است و شما باید آن‌ها را کپی کرده و در ویرایشگر بنویسید.
اعلان‌های مدیر: با تیک زدن این گزینه، تمامی اعلان‌های مربوط به افزونه را در پنل مدیریت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

پیشخوان

dashboard - آمار بازدید در وردپرس

غیر فعال کردن ابزارک پیشخوان: با نصب افزونه آمار وردپرس، در صفحه اصلی پیشخوان وردپرس، بخشی برای مشاهده آخرین آمار به وجود می‌آید. اگر تمایل ندارید این بخش اضافه شود، این گزینه را تیک بزنید.
ویرایش برگه/نوشته: این گزینه هم عملکردی مشابه Hit metabox chart دارد که پیش‌تر به آن اشاره کردیم.
نقشه: در صفحه مرور کلی که آمار بازدید را نشان می‌دهد، نقشه‌ای وجود دارد که کشور بازدیدکنندگان را نمایش می‌دهد. اگر تمایلی به نمایش نقشه ندارید، آن را از این بخش غیرفعال کنید.

map- آمار بازدید در وردپرس

سطح دسترسی

access- آمار بازدید در وردپرس

در این بخش می‌توانید حداقل نقش کاربری برای مشاهده و مدیریت آمار بازدید در وردپرس را اعمال کنید. در متن پایین تنظیمات، راهنمای استفاده از آن ذکر شده. اگر می‌خواهید در مورد نقش‌ها در وردپرس بیشتر بدانید، این مطلب را در همیار­وردپرس بخوانید.

استثنائات

اگر بخواهید در تعداد آمار بازدید در وردپرس استثنائاتی قائل شوید، باید از این بخش کمک بگیرید.

feathers- آمار بازدید در وردپرس

رکوردهای استثنا: وقتی این ویژگی را فعال کنید، در منوی آمار سمت راست پیشخوان، گزینه‌ای به نام استثنائات ایجاد خواهد شد که در آن نموداری مشاهده خواهید کرد که آمار صفحه‌های خاص سایت شما اعم از صفحات 404 یا صفحه ورود و … را نشان می‌دهد. اما کاربرد آن چیست؟
فرض کنید بعد از مدتی آمار بازدید صفحه 404 سایت شما زیاد شود. این قضیه نشان می‌دهد لینکی از سایت شما در سایت های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی به صورت اشتباه نوشته شده و کاربران با کلیک روی آن لینک، مدام صفحه 404 مشاهده می‌کنند. این ویژگی افزونه آمار وردپرس می‌تواند در مدیریت سایت و بهبود امنیت آن تاثیر گذار باشد.

  تکمیل فرم تماس 7 چند مرحله ای در وردپرس با Contact Form 7 Multi-Step Forms

result stat- آمار بازدید در وردپرس

با کلیک کردن روی نام هر صفحه، مانند تصویر بالا، نتایج آمار آن صفحه را از نمودار حذف کنید. با این کار راحت تر آمار بقیه صفحه‌ها را بررسی خواهید کرد. با کلیک کردن دوباره، نتایج به نمودار باز می‌­گردد.

محروم کردن نقش‌های کاربری: هر کدام از نقش‌های کاربری موجود را انتخاب کنید، در صورتی که آن‌ها از سایت شما بازدید کنند، بازدیدشان ثبت نخواهد شد. کاربرد این ویژگی ثبت آمار دقیق کاربران و مخاطبان سایت است؛ به عنوان مثال، شما مدیر سایت هستید و مدام صفحه‌های مختلف را جهت مدیریت، بازدید می‌کنید. به طبع، بازدید شما در آمارگیر ثبت خواهد شد. حال اگر می‌خواهید بازدید شما ثبت نشود، گزینه مدیر کل را علامت بزنید تا فقط بازدید کاربران سایتتان در آمارگیر وردپرس ثبت شود.

لیست ربات‌ها: به صورت پیش‌فرض، لیستی از ربات‌ها نوشته شده‌اند. که در صورت بازدید آن‌ها از سایت، بازدیدشان ثبت نخواهد شد؛ چون آن‌ها کاربر حقیقی نیستند.
بروزرسانی لیست ربات‌ها پس از ارتقا: با فعال کردن این گزینه، پس از آپدیت افزونه، لیست ربات‌ها هم بروزرسانی خواهد شد. اما دقت داشته باشید با فعال بودن این گزینه، لیست ربات‌هایی که خودتان اضافه کرده‌اید، از بین خواهد رفت و باید دوباره آن‌ها را اضافه کنید.

آستانه سفر ربات: حداقل تعداد بازدیدی که یک کاربر باید داشته باشد تا به عنوان ربات شناخته شود. این گزینه برای سایت‌های بزرگ و پر ترافیک اصلا توصیه نمی‌شود.

لیست آدرس‌های آی پی محروم: می‌توانید لیستی از IP ها را در این بخش وارد کنید تا اگر کاربری دارای آن IPها بود، بازدیدش از سایت ثبت نشود.

استفاده از هانی پات: هانی پات (ظرف عسل) یک ابزار امنیتی است که نقش چشم‌گیری در تامین امنیت ایفا می‌کند. با فعال کردن این گزینه، ربات‌ها توسط هانی پات شناسایی شده و آمار بازدید در وردپرس ثبت نخواهد شد. برای استفاده از این ویژگی باید صفحه‌ای از سایتتان را به این افزونه اختصاص دهید. با تیک زدن گزینه “ایجاد یک صفحه تله ربات جدید” خود افزونه برگه‌ای برای این کار می‌سازد.

شناسایی مرورگرهای مشکوک به عنوان یک ربات: بازدیدکنندگانی که از نظر افزونه مشکوک هستند، به عنوان مثال IP درستی ندارند، به عنوان ربات شناخته شده و بازدید آن ها ثبت نخواهد شد.

Geo IP با استثنائات: در این بخش دو فیلد مشاهده می‌شود:

فیلد اول لیست کشورهایی است که اگر کاربری با IP آن کشورها وارد سایت شود، بازدیدش لحاظ نخواهد شد. دقت کنید که لیست کشورها باید بر اساس ISO 3166 باشند (ایران: IR) و در هر خط، فقط یک کشور باید نوشته شود. می‌توانید لیست کشورها به همراه حروف اختصاری ISO 3166 را ببینید.

فیلد دوم لیست کشورهایی است که فقط بازدید آن‌ها از سایت شما ثبت خواهد شد و باید مثل روش بالا وارد شود.

محرومیت هاست: با وارد کردن آدرس هاست دلخواه، بازدید آن ثبت نشده و جزو موارد استثنا تلقی می‌شود.

استثنائات آدرس: می‌توانید صفحه‌های ذکر شده را از شمرده شدن آمار بازدید در وردپرس مستثنی کنید. در پایین هم می‌توانید صفحات دلخواه سایتتان را وارد لیست استثنائات کنید.

دیگر

other- آمار بازدید در وردپرس

تنظیمات GeoIP:

با فعال کردن مجموعه GeoIP و GeoIP شهر، آمار کشور و شهر بازدیدکنندگان را دریافت خواهید کرد.
دو گزینه بعدی برای آپدیت پایگاه داده GeoIP است که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را فعال کنید.
گزینه آخر مربوط به زمانی است که کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، دارای IP خصوصی باشد و افزونه نتواند شهر و کشور ایشان را شناسایی کند؛ اگر مقدار 000 را وارد کنید، کشور این بازدیدکنندگان Unknown ثبت خواهد شد.

تنظیمات لیست سیاه هرزنامه های Piwik:

Piwik، لیستی از سایت‌هایی که به سایت شما ربات می‌فرستند و اسپم هستند تهیه می‌کند تا آمار بازدید غیر واقعی آن‌ها در آمار بازدید در وردپرس ثبت نشود. با تیک زدن گزینه اول، این ویژگی را فعال می‌کنید و با فعال کردن گزینه‌های دوم و سوم، امکان آپدیت لیست Piwik را به افزونه خواهید داد. تفاوت گزینه دوم و سوم در زمان دریافت آپدیت‌ها است. گزینه دوم آپدیت‌ها را فورا دانلود کرده و اعمال می‌کند، اما گزینه سوم به صورت روتین و هفتگی این کار را انجام می‌دهد.

تعمیر و نگهداری

maintenance- آمار بازدید در وردپرس

پاکسازی اطلاعات قدیمی: این گزینه تعداد روزهای نگهداری آمار بازدید در وردپرس را تعیین می‌کند. به عنوان مثال اگر روی عدد 365 تنظیم شده باشد، فقط اطلاعات 365 روز اخیر در دیتابیس نگهداری می‌شود و اطلاعات روزهای قبل از این بازه زمانی حذف خواهد شد.
پاک کردن روزانه شمارش بازدیدکنندگان با کلیک بالا: اگر این ویژگی را فعال کنید، افزونه تعداد بازدید کاربرانی را که بیش از تعداد مشخصی بازدید داشته‌اند را پاک کرده و در آمار سایتتان لحاظ نخواهد کرد. آستانه بازدید را می‌توانید خودتان تغییر دهید.

حذف

remove - آمار بازدید در وردپرس

بازگردانی تنظیمات: اگر می‌خواهید تنظیمات افزونه به حالت اولیه بازگردد، این گزینه را تیک زده و روی دکمه به­‌روز رسانی کلیک کنید.
پاک کردن داده‌ها و تنظیمات: با اعمال این ویژگی به غیر از تنظیمات افزونه که به حالت اولیه باز می‌گردند، تمامی داده‌ها هم حذف خواهند شد.

بسیار خوب! تا اینجا به طور کامل تمامی تنظیمات افزونه آمار وردپرس را آموزش دادیم. در منوی آمار سمت راست پیشخوان، گزینه‌ای به نام بهینه‌سازی وجود دارد. روی آن کلیک کنید تا کار پیکربندی افزونه را به اتمام برسانیم.

seo- آمار بازدید در وردپرس

در این بخش، چند تب مختلف مشاهده می‌کنید که مهم‌ترین آن‌ها، تب استخراج است.

estekhraj- آمار بازدید در وردپرس

در این بخش می‌توانید از یکی از آمار بازدید در وردپرس، با فرمت‌های مختلف، خروجی بگیرید.در ادامه، روی گزینه مرور کلی کلیک نمایید.

review- آمار بازدید در وردپرس

در این بخش، آمار مختلف به صورت خلاصه به شما نمایش داده  می‌شود. در نمودار بالا می‌توانید آخرین بازدید ها و بازدیدکنندگان 20 روز پیش را مشاهده کنید. همچنین تعداد افراد آنلاین در هر لحظه را می‌توانید در سمت چپ این صفحه مشاهده کنید. با کلیک کردن روی دکمه به‌­روز رسانی در هر بخش، اطلاعات آمار آن بخش به­‌روز می‌شود. همانطور که گفتیم، در این صفحه خلاصه ای از آمار را مشاهده می‌کنید؛ اگر می‌خواهید هر کدام از این آمار را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید، باید از منوی آمار سمت راست پیشخوان، آمار مد نظرتان را انتخاب کرده و به بررسی آن بپردازید. به عنوان مثال ما روی گزینه “بازدیدها” کلیک می‌کنیم.

result ending- آمار بازدید در وردپرس

همانطور که مشاهده می‌کنید، این بخش، آمار بازدید ها و بازدیدکنندگان سایت را به صورت اختصاصی نشان می‌دهد. علاوه بر آمار 20 روز گذشته که در صفحه مرور کلی موجود بود، می‌توانید زمانبندی‌های دلخواه خود را اعمال کنید. حتی می‌توانید تاریخ دلخواه برای نمایش آمار را از سمت چپ اعمال نمایید.

جمع بندی

افزونه آمار بازدید در وردپرس با امکانات مختلفی که در اختیارمان می‌گذارد، از بهترین افزونه‌های شمارش آمار وردپرس به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید آمار بازدیدکنندگان سایتتان را به همراه جزئیات ثبت کنید، ما افزونه wp statistics را به شما پیشنهاد می‌دهیم. نظر شما را به آموزش ویدئویی جلب می‌کنیم:

آموزش ویدئویی

تولید محتوا + ساخت آموزش ویدئویی توسط پویا دارایی

دانلود افزونه WP Statistics

بررسی سوالات متداول افزونه WP Statistics

در هر امکان و افزونه‌ای سوالات متداول و اشکالات رایجی برای آن وجود دارد که اگر به آن‌ها پرداخته شود مسلما بسیاری از مسائل حل خواهد شد. ما نیز تصمیم گرفتیم برای برخی از مهم‌ترین افزونه‌های خود به بررسی سوالات رایج در بین افراد پرداخته و به همراه پاسخ آن را ارائه دهیم. در اینجا به بررسی سوالات رایج افزونه آمار بازدید در وردپرس می‌پردازیم.

1- چگونه می‌توان داده‌های موجود در افزونه را حذف کرد؟

به بخش بهینه‌سازی رفته و سپس از بخش پاک‌سازی می‌توانید این عملیات را انجام دهید.

2- آیا می‌توان گزارشات افزونه را بصورت ایمیلی به همراه فایل‌های ضمیمه شده XML یا CSV دریافت کرد؟

خیر، در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. اما احتمال اینکه در آینده چنین امکانی به افزونه آمار بازدید در وردپرس اضافه شود زیاد است.

3- افزونه به درستی کار نمی‌کند و باعث از کار افتادن سرور می‌شود؛ چه باید کرد؟

تنها کاری که در این زمان باید انجام دهید، این است که افزونه‌های نصب شده در وردپرس خود را بررسی کنید و آن‌ها را غیرفعال کنید. سپس سایت خود را بررسی کنید. اگر افزونه آمار وردپرس به درستی کار کرد یعنی با یکی از افزونه‌های نصب شده در سایت تداخل دارد.

4- آیا افزونه WP Statistics با ووکامرس هم کار می‌کند؟

در حال حاضر این افزونه از ووکامرس و آمار مربوط به آن پشتیبانی نمی‌کند.

5- نام شهرهای مربوط به بازدیدکنندگان اشتباه است؛ برای حل این مشکل باید چه کرد؟

برای این منظور باید GeoIP پایگاه داده خود را بروزرسانی کنید. برای انجام آن می‌توانید به بخش Setting>>External مراجعه کنید.

6- پیغام ناشناخته‌ای با مضمون “HTTP_USER_AGENT” دریافت می‌شود؛ چگونه باید حل شود؟

فایل class-wp-statistics را با ویرایشگر باز کنید و سپس قطعه کد زیرا در خط 948 تغییر دهید:

if ( function_exists( 'getallheaders' ) ) {
			$user_agent = getallheaders();
		} elseif ( isset( $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'] ) ) {
			$user_agent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
		} else {
			$user_agent = '';
		}

7- با نصب افزونه خطای 404 زیادی یافت می‌شود، چگونه باید این مشکل را رفع کرد؟

برای حال این مشکل احتمالا از افزونه Cache استفاده می‌کنید. سعی کنید Cache سایت را پاک کنید. همچنین از بخش تنظیمات افزونه آمار وردپرس، قسمت کش را غیرفعال کنید.

8- افزونه بازدید درستی را نمایش نمی‌دهد، برای این منظور باید چه کرد؟

چند راه‌حل را برای این منظور امتحان کنید:

 1. به صفحه تنظیمات افزونه  wp-statistics مراجعه کنید و گزینه “استفاده از کش” را فعال کنید.
 2. به صفحه پیوندهای یکتا در وردپرس مراجعه کرده و تنظیمات را بار دیگر بروزرسانی نمایید.
 3. اگر از افزونه کش استفاده می‌کنید، تمامی کش‌ها را پاک کنید.

9- با افزونه Elementor در تداخل است، راه‌حل چیست؟

برای حل این مشکل به بخش تنظیمات افزونه رفته و از قسمت عمومی گزینه “Hits in single page” را غیرفعال کنید.

چنانچه سوالات دیگری را مهم می‌دانید حتما در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید تا به این بخش اضافه کنیم.

مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

336,541 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  بنده این افزونه نصب دارم روی سایت و قسمت امارش بدرستی کار میکنه همه محتویات دریافتی را نشان میده ولی زمانی ک بخش تنظیماتش میرم زمان رفرش صفحه تا بارگذاریش کلیه مشخصات و محتویات تغییراتی را نمایش میده ولی زمانی ک صفحه کامل بارگذاری میشه تمامی قسمت ها محو میشه هیچی قابل تغییری در دسترس قرار نمیده !!! مشکل از چیه ؟!!! ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   معمولا این مشکلات برای تداخل با افزونه‌های دیگه هستش. برای این منظور در وهله اول باید افزونه رو بروزرسانی کنید. بعد تمامی افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و مجدد عملکرد افزونه آمار رو بررسی کنید. اگه درست کار کرد، یکی یکی افزونه‌هاتون رو فعال کنید تا افزونه مخرب رو پیدا کنید.

 2. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتتون بخیر
  چطور می توانیم در یک سایت وردپرسی ، میزان زمان عضویت را نمایش بدهیم؟
  مثلا در سایت شما نوشته که مثلا — سال همراه همیار وردپرس بودید .
  ممنون از شما

 3. 11 ماه عضو همیار وردپرس

  درود
  بنده این افزونه را نصب کردم و قصد دارم که آمار را در سایت به نمایش بذارم
  از بخش ابزارها آمار را اضافه کردم اما با این خطا مواجه میشم.
  خطایی رخ داد. لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید و سپس دوباره سعی کنید.
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تنظیمات مربوط به افزونه رو انجام دادید؟
   اگه اینکار رو کردید، حتما بررسی کنید که افزونه ای تداخل ایجاد نکنه. برای این منظور میتونید، تمامی افزونه ها رو غیرفعال کنید و بعد دونه دونه فعال کنید ببینید کدوم افزونه تداخل ایجاد میکنه.

 4. 2 سال عضو همیار وردپرس

  یک سوال الان برام پیش امد آیا امکان نوفالو کردن لینک نماد اعتماد و ساماندهی هستش البته لینکش به صورت لوگو هست ؟

 5. 2 سال عضو همیار وردپرس

  واقعا زحمت کشیدید خیلی کامل بود ممنون

 6. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و خسته نباشید
  ایا افزونه ای هست که برای آمار باشه و سبک تر از این افزونه باشه
  فکر میکنم این افزونه خیلی سنگینه

 7. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام اساتید . افزونه wp-statistic از حدود 20 روز پیش فقط آمار بازدید و نشون میده و بازدید کننده و ورودی موتورهای جستجو رو نشون نمیده .مشکل از کجاست ؟

 8. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  متاسفانه آماری که این افزونه در خصوص موتورهای جستجو به من میده بروز نیست و مربوط به سال 2017 هست
  چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟
  ممنون

 9. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من این افزونه رو نصب کردم اما نوشته هاش بجز اعداد و عنوان که تو ابزارک میزارم مشکی هست و بک فوتر سایت من هم همان رنگ متن هاست . چه کنم و از کجا میتونم رنگ متن ها رو به سفید تغییر بدم؟

 10. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من هم از این افزونه هم افزونه فارسی خود سایت وردپرس استفاده کردم اما هر جفتش انگلیسی میاد..مشکل چیه؟

 11. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من هم از این افزونه هم افزونه فاری خود سایت وردپرس استفاده کردم اما هر جفتش انگلیسی میاد..مشکل چیه؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این افزونه دقیقا شبیه تصویر هستش. و ربطی به مخزن و سایت نداره همه جا تنظیماتش یکیه. ببینید با افزونه تداخل نداشته باشه

 12. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من این افزونه رو نصب کردم، ولی آمار اون بالا نمیاد، تصویر زیر رو ببینید:
  http://s8.picofile.com/file/8340005068/ammar.png
  اخیرا مشکلی براش پیش اومده؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   آخرین نسخه رو نصب کنید لطفا

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   آخرین نسخه هست (نگارش 12.4.3) اصلا از ابتدا توسط بخش افزودن افزونه، مستقیم از مخزن وردپرس دریافت اش کردم نه سایت شما!

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه رو بررسی میکنم اگه تغییراتی داشته باشه در همین پست بروزرسانی میشه

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام بهاره خانوم
   افزونه نصب میشه اما فعال نمیشه
   ارور
   Fatal error: Class ‘WP_Statistics_Admin’ not found in /home/askploir/domains/academyzooze.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/class-wp-statistics.php on line 216

   نسخه جدید هم نصب کردم این ارور

   Fatal error: Class ‘WP_Statistics_Admin’ not found in /home/askploir/domains/academyzooze.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/class-wp-statistics.php on line72

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فایل افزونه رو به صورت دستی از پنل هاست یا با کمک FTP وارد کنید.

 13. سلام
  فک میکنم ک این افزونه مشکل داشته باشه یا اینکه من زیاد سر در نمیارم ازش!
  لطفا عکس های زیر رو برسی کنید
  http://s9.picofile.com/file/8337799750/Capture.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799768/%D8%AB%D9%81.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799776/%D9%81%D8%BA%D8%B9.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799792/%D9%81%D8%BA.PNG

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز افزونه خوبی هستش اما اینکه همیشه آمار درستی ارائه بده، اینطور نیست. به همین دلیل ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید.

 14. سلام ، چه طوری میتونم نتایج آمار رو در یک برگه منتشر کنم ، تو اینجا فقط نوشته تو ابزارک ها منتشر میشه ؟؟

 15. هربار یه صفحه و باگوشی میبینم میام بیرون واس اون محصول5بازدید ثبت میکنه

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   واقعیت اینه که این افزونه برای بعضی وبسایت‌ها خوب عمل میکنه و بعضی وقت ها آمار دقیق و درستی نمیده. برای این منظور پیشنهاد می‌کنم هرگز گوگل آنالیتیکس رو فراموش نکنید چون دقیق ترین آمار رو در اختیار شما قرار میده.

 16. سلام عزیز بنده این افزونه نصب کردم ولی فک مینم همش اماری که میده غلطه چون اولم ورود از هر مرورگر و 0نمایش میده وبا هرموتور جستوجو وارد میشم باز صفرع یه اماره بازدید کنندهگان فک کنم درست باشه بازدیمهر صفحه میرم و میاد5ت10بازدید ثبت میکنه میشه بگیداین افزونه کاملا دقیق هستش یا خیر و اگه نیست از کجا میشه اصل اشو که امار دقیق بده وتهیه کرد مشکلی نداره پولی باشه یا رایگان

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز این افزونه با اینکه طرفدارای زیادی داره اما متاسفانه بعضی وقت ها درست عمل نمیکنه و آمارهای دقیقی ارائه نمیده. برای این منظور حتما گوگل آنالیتیکس رو در نظر داشته باشید و طبق آمار اون تصمیم بگیرید.

 17. سلام دوستان وقتی سایت و افزونه کلیکی (clicky) هست که نه فشار به سرور میاره نه وردپرس و هزار مزیت دیگر چرا افزونه های سنگین مثل این رو نصب می کنید و سایتتون رو با مشکل مواجه می کنید واقعا علت اش رو نمی فهمم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. نت از این افزونه استفاده می کردم و مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه پلاگین دیگری به نام wp rocket که برای کش کردن هست نصب کردم و از اون لحظه پلاگین wp-statistics امار رو نشون نمیده

  باید چه کار کنم؟
  اگر راهی نداره پلاگین جایگزین برای wp-statistics معرفی کنید
  سپاس

 19. سلام
  من توی افزونه آمار وردپرس یه تیکی زدم که مکان بازدیدکننده ها رو ثبت کنه.
  حالا میخام غیرفعالش کنم ولی اون قسمت رو توی افزونه پیدا نمیکنم.

 20. سلام در بخش لیست ربات ها googlebot وجود دارد. آیا نام این ربات را از این بخش حذف کنم؟آیا ممکنه در webmastertools تاثیر داشته باشد؟

 21. 7 خان رستمو باس رد کنیم تا یه افزونه از اینجا دان کنیم 😐

 22. یا سلام و خسته نیاشید چند سوال دارم ایا این افزونه در صورت فعال کردم فشار به سرور میاره و چه مقدار منابع مصرف میکنه باعث کاهش سرعت لود سایت نمیشه و در اخر اینکه چه مقدار تیبل به دیتابیس و چه مقدار رو حجم دیتابیس تاثیر داره ممنون میشم جواب بدید با تشکر

 23. سلام نصب نمیشه ارور میده

  نمی‌توان پرونده را کپی کرد. wp-statistics/composer.json

 24. سلام
  من پلاگین رو از همینجا دانلود کردم نصب کردم ولی انگلیسیه.
  چیکار کنم فارسی شه؟

 25. سلام من اینو نصب کردم فعال هم شد اما هیچ چیزی توی تحت عنوان آمار توی منو برام ظاهر نشد لطفا راهنمایی کنید

 26. سلام بنده این ازورنه رو نصب کردم. اما گزینه آمار در منوی فروشگاه ااف نشده چرا؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متوجه نمیشم. چه ارتباطی به فروشگاه داره ؟

  • ببخشید حتما بنده بد توضیح دادم.
   بنده یک فروشگاه با پلتفرم ورد پرس خریداری کردم.
   طبق تصویر اولی که از افزونه گذاشتین با نصب این افزونه باید یک منو به نام “آمار” و تعدادی آیتم زیر منو از جمله مرور کلی، مرورگر ها، بازدیدها، آنلاین و … باید دیده بشه؛درسته؟
   ولی من این آیتم “آمار” برام ظاهر نمیشه

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   وردپرستون بروز هست ؟

  • سلام. طبق پرسشی که از دوستان کردنم ظاهرا سایتی که بنده خریداری کردم، وردپرسش دسکاری شدست. و این این افزونه رو که نصب میکنیم گزینه آمار به منو اضافه نمیشه. میشه س دسترسی به شما بدم چک کنید ببینید اصلا قابل اصلاح شدن هست یا خیر؟
   ممنون

 27. سلام
  خسته نباشید
  من افزونه نمایش آمار رو نصب کردم ولی در قسمت تنظیمات بعد از تغییرات نمیتونم به روزرسانی کنم، روی به روزرسانی که کلیک میکنم از سایت خارج میشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 28. 2 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  من یه فایل apk واسه دانلود گزاشتم و می خوام تعداد دانلودش رو داشته باشم. این افزونه وقتی کار میکنه که لینک دانلود توی یک صفحه یا یک پست باشه. ولی وقتی لینک دانلود مستقیم رو پیامک میکنیم تا دانلود کنن و یا دستی توی بروزر لینک دانلود رو میزنیم به تعداد دانلود شده اضافه نمیشه. افزونه دیگری نتونستم پیدا کنم که این رو بشماره. کسی میدونه؟

 29. سلام
  خسته نباشید
  چرا برای نصب افزونه آدرس میزبان و نام کاربری و رمز ftp رو میخواد
  برای نصب شدنش چیکار کنم

 30. سلام
  بنده یه تیک تو ازونه امار WP Statistics فعال کردم که بعد از اون دیگه اجاره بازدید از امار کلی ندارم..چه باید کرد؟؟؟

 31. سلام مدتی است که آخرین کلمات جستجو شده: رو تو افزونه نمایش نمیده یا بهتر بگم این قسمت از امکانات پلاگین لیستش بروز رسانی نمیشه نمی دونم چرا آخرین نتایج که ده تای آخر هست مربوط به :
  amazon
  2017-12-02 – 70.42.131.170
  [United States] [بینگ] [MSIE] http://www.bing.com/search?q=amazon
  امکانش هست کد مخرب تزریق شده باشه؟پلاگین رو پاک و نصب هم کردم موندم دیگه چکار کنم

 32. سلام
  چرا این افزونه دارای گزینه جزئیات نیست و نام اون در پنل (سمت راست یا چپ) نمایش داده نمیشه؟
  لطفا بفرمایید مشکل از کجاست.
  تشکر

 33. با سلام
  من نصب کردم ولی لاتینه؟ ولی در اموزش که دادین فارسی سازی شده؟

 34. سلام . من برای سایت این لفزونه نصب کردم اما متاسفانه مثل برای شما در نوار منو من ظاهر نمیشه . میشه لطفا من راهنمایی کنید . ممنون میشم

  • سلام
   برای من هم این مورد پیش اومد و مشکل از نسخه PHP هاست بود.
   باید وارد تنظیمات مدیریتی هاستتون بشید و نشخه PHP تنظیم شده روی هاست رو بالا ببرید .

 35. سلام. من این WP-Statistics رو نصب کردم اما گزینه “آمار” در صفحه من ظاهر نشد که بخوام برم توو قسمت تنظیمات. افزونه رو نصب کردم. فعال کردم. ولی اتفاقی نیافتاد. میشه کمک کنید.

 36. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  اعداد این افزونه باید سر ساعت 24 روز رو عوض کنند اما برا من ساعت 20 هر روز این اتفاق میافته.
  میشه کمک کنید واجب

 37. سلام
  من افزونه رو نصب کردم فقط روي هر قسمتي از سايتم که کليک ميشه يکي به آمار اضافه ميشه اگه بخوام اينطور نباشه بايد چيکار کنم ؟ يعني با هر بار ورود فقط يکي اضافه کنه

 38. سلام
  خسته نباشید
  فرق بین بازدیدها و بازدیدکنندگان در چیست؟
  یکی کمتر هست یکی بیشتر

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بازدیدکننده یعنی تعداد افرادی که وارد سایت میشن.
   بازدید یعنی مشاهده ی کلی. یعنی ممکنه یه نفر 4 بار مشاهده انجام داده ژس در نتیجه میزانش بیشتر از تعداد بازدیدکننده هست.

 39. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام.ببخشید این افزونه رو سایت بنده به صورت انگلیسی اومده چطوری زبانش رو پارسی کنم؟

 40. سایت من دو زبانه است و این افزونه برام فارسی نیست. توی ابزارک ها همشو انگلیسی نشون میده . الان داخل فوتر سایت گذاشتم انگیسیه . چطوری فارسیش کنم؟

 41. سلام درهنگام نصب این افزونه این خطامی اید
  پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است
  لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم افزونه نصب بشود باتشکر

 42. 4 سال عضو همیار وردپرس

  درود بر شما.
  من وردپرس شبکه دارم. برای سایت‌های مختلفم برای این افزونه از تنظیمات مشابهی استفاده کردم. توی همه سایت‌هام همه چی خوبه. اما فقط در یکی از سایت‌هام این اختلال ایجاد شده که ورودی موتورهای جستجو رو محاسبه می‌کنه ولی در بخش ابزارک تعدادش رو صفر می‌زنه! ینی در پیشخوان محاسبه انجام می‌شه ولی نمایشش نمی‌ده.
  پیشنهاد شما برای حل این مشکل چیه؟

 43. باسلام
  من افزونه رو نصب کردم ولی زمانی که در فوتر سایت میخوام قرار بدم میگه خطایی رخ داده است باید چکارکنم؟

 44. سلام روزتون بخییر دوستان .
  من به یه مشکلی خوردم.الان این افزونه رو نصب کردم اما در سمت راست داشبورد من اون رو نشون نمیده .قبلا کار میکرد و بود . پاکش کردم و دوباره نصبش کردم الان دیگه نشونش نمیده .چیکار کنم؟

 45. سلام
  من دامنه خود را تازه ثبت کردم و هنوز سایتم راه اندازی نکردم ولی دامنه من 200 بار از کشور های مختلف بازدید شده این چطور ممکنه
  118 بازدید از ایران و باقی کشور های دیگه جالبه از سیستم عامل و مروگر های مختلف بازدید شده
  آیا این آمار الکیه یا افزونه اشتباه ثبت می کنه
  سایتی که هیچ تبلیغاتی رو نشده چرا بازدید مشه ؟؟؟؟

 46. سلام میخواستم بدونم این افزونه تعداد آمار دانلود یک فایل نشون میده؟

 47. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام

  تفاوت بازیدها با بازدید کنندگان چیه ؟

  ممنون

 48. سلام

  من این افزونه رو چند ماه نصب کردم ولی بعد از یه مدت نمودار ها اصلا نمایش داده نمیشه.

  چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟

  لطفا کمک کنید

  • سلام

   کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه رو بروز رسانی کنید لطفا

  • سلام ممنون از راهنماییتون
   ولی هم به روز رسانی کردم هم پاکش کردم دوباره از قسمت افزونه های خود کنترل پنل آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی فایده نداشت. جالب اینکه همین آمارگیر رو در یه سایت دیگه دارم که اونجا اصلا مشکلی نداره. حتی فضای هاست رو نیز چک کردم که یه موقع مشکل از اون نباشه دیدم در حدود 2 گیگ آزاد دارم. دیگه نمیدونم چیکار کنم 🙁

  • سلام کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟:(

 49. سلام این مشکل ارور حل شده ؟ نگارش 12.0.10 وقتی فعال میکنی کنترل پانل ارور میده

 50. با سلام
  ورژن جدید برنامه 12.0.10 اومده آپدیت نمیکنین؟؟؟؟

 51. سلام
  چطور میشه رنگ نوشته آمار را تغییر داد؟

 52. 3 سال عضو همیار وردپرس

  عالی!
  مثل همیشه.

 53. افزونه دقیقی نیست!
  گاهی اوقات پرش بازدید خیلی زیادی داره و آمارش هم با گوگل آنالیتیکس خیلی متفاوته!
  کلمات کلیدی ورودی سایت رو هم نادرست نشون میده.

 54. سلام خسته نباشید چند روزه عناوین آمار سایتم به این شکل شده چرا؟
  کاربران حاضر: ۰
  Todays Visits: 62
  Yesterdays Visits: 54
  Last 7 Days Visits: 264
  Last 30 Days Visits: 588
  Last 365 Days Visits: 3,238
  Total Visits: 3,991

 55. مدتی از این افزونه استفاده می کردم ولی متاسفانه خیلی افزونه سنگینی هست و سرعت سایت رو تحت تاثیر قرار می ده !
  آماری هم که ارائه میکنه خیلی با آماری که گوگل آنالیتیک ارائه میکنه مغایرت داره !
  جدیدا هم که یه باگ sql injection توش پیدا شده !

 56. با سلام و درود

  لطفا بفرمایید ایا استفاده از این افزونه باعث کندی سایت نمیشه چون شنیدم که میگن خیلی سرعت لود سایت رو پایین میاره

  با تشکر

 57. سلام.
  وقت بخیر. من این افزونه رو بروزرسانی کردم
  ولی همه چیز انگلیسی شد
  و از حالت فارسی در اومده
  چیکار کنم تا درست بشه؟
  امروز تیرماه 96 هست

  • تو قسمت ویرایش افزونه باید ویرایشش کنیم
   یعنی ابزارک رو در واقع ویرایش کردم و ترجمه کردم اون قسمتهایی که انگلیسی شده بود
   این فایل رو در واقع ترجمه کردم wp-statistics/widget.php

   از همین فایلهای توی فولدر language (( نسخه ای که از همیار وردپرس دانلود کردم (همین صفحه)) ، هم هر چی بود بردم کپی کردم توی هاستم و اوکی شد کلا

 58. سلام
  من این افزونه رو نصب کردم چند روزی سایتم غیر فعال بود ولی بازم آمار بازدید اون روز رو میزنه در صورتی که هیچ بازدیدی نبوده
  احساس می کنم آمار رو خیلی بیشتر ثبت میکنه
  مشکل از کجاست؟
  آیا افزونه بهتر از این هم هست؟
  با تشکر

 59. سلام من این افزونه را بروز رسانی کردم به نسخه 12.0.7 ولی اجرا نمیشه این ارور را میده
  لطفا راهنمای کنید :
  افزونه آمار غیر فعال شد. — You are running an unsupported version of PHP.
  WP Statistics has detected PHP version 5.3.29 which is unsupported, WP Statistics requires PHP Version 5.4.0 or higher!
  Please contact your hosting provider to upgrade to a supported version or disable WP Statistics to remove this message

 60. سلام
  من افزونه برای امار بازدید از سایت میخوام با این تفاوت که برای کاربران در سایت نشان ندهد فقط مدیر سایت ببیند

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی