آموزش نمایش آمار بازدید سایت وردپرس با افزونه آمار وردپرس

آمار بازدید سایت وردپرس
آمار بازدید سایت وردپرس

امروزه راه‌های مختلفی برای بررسی اثربخشی یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد، که در میان اینگونه راه‌ها نمایش آمار بازدید از سایت یکی از بهترین‌هاست. آمارها با شما سخن می‌گویند! به مسیر کسب‌وکارتان جهت می‌دهند و سبب رشد شما می‌شوند. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، افزونه آمار وردپرس تحلیل مناسبی از آمار بازدید سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با بررسی آن به توسعه و رشد کسب‌وکارتان بپردازید. به همین خاطر ما در این مقاله از آموزش وردپرس قصد داریم به شما نحوه نمایش آمار بازدید سایت وردپرس را آموزش دهیم. حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آمار بازدید سایت وردپرس

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

 • نحوه نصب و فعالسازی افزونه wp statistics
 • بررسی قسمت‌های مختلف افزونه آمار وردپرس
 • مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

نحوه نصب و فعالسازی افزونه wp statistics

افزونه آمار وردپرس (wp statistics) دارای بیش از 500 هزار نصب فعال بوده و برای نسخه وردپرس 5.7 و بالاتر مناسب است. شما به کمک این افزونه می‌توانید آمار نسبتا دقیقی از بازدیدکنندگان و حاضرین سایتتان در تمام مدت شبانه روز دریافت کنید و آنها را تحلیل و بررسی نمایید.

در ابتدای کار برای نصب و فعالسازی این افزونه به پیشخوان وردپرس و بخش افزونه‌ها رفته و بر روی افزودن کلیک نمایید. حال مطابق شکل زیر نام افزونه را در کادر مربوطه وارد کرده و آن را نصب و فعالسازی نمایید.

نصب افزونه wp statistics
نصب افزونه wp statistics

همانطور که در شکل زیر مشاهده می‌کنید، بعد از نصب و فعالسازی افزونه بخشی به نام آمار به پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد. در ادامه قسمت‌های مختلف این بخش را بررسی خواهیم کرد.

منوی مرور کلی در تنظیمات افزونه wp statistics
منوی مرور کلی در تنظیمات افزونه wp statistics

بررسی قسمت‌های مختلف افزونه آمار وردپرس

1. تنظیمات افزونه آمار وردپرس

قسمت تنظیمات افزونه آمار وردپرس که مربوط به پیکربندی‌های آن می‌باشد، دارای بخش‌های مختلفی است که در ادامه آن‌ها بررسی خواهیم کرد:

1.1 سربرگ عمومی

بخش اول سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش اول سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics

این بخش یکی از مهم‌ترین‌ بخش‌های قسمت تنظیمات است و همانطور که از نامش پیداست تمامی پیکربندی‌های کلی این افزونه در این قسمت صورت می‌گیرد. این پیکربندی‌ها شامل:

 • کاربران حاضر: در این بخش با زدن تیک گزینه کاربران آنلاین افزونه شروع به شمارش و ردیابی کاربران حاظر در سایت شما می‌کند. در قسمت بعدی باید تعیین نمایید که هر چند ثانیه تعداد بازدیدکنندگان سایت شما بررسی و بروزرسانی شود که به طور پیش‌فرض بر روی 120 ثانیه قرار دارد.

توجه داشته باشید که اگر این زمان را کمتری کنید منابع بیشتری از سرور شما درگیر شمارش و ردیابی خواهند شد و سرعت سایت کاهش پیدا خواهد کرد.

قسمت آخر این بخش نیز مربوط به ضبط تمام کاربران شامل ربات‌ها و افراد مختلف است که توصیه می‌کنیم این گزینه را فقط در زمان عیب‌یابی فعال نمایید و در غیر اینصورت بگذارید غیرفعال باشد.

بخش دوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش دوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • بازدیدها: برای نمایش بازدیدهای برگه، این قسمت را فعال نمایید.
 • بازدیدکنندگان: برای بررسی تعداد بازدیدکنندگان سایت، گزینه بازدیدکننده‌ها باید فعال باشد.
 • برگه‌ها و نوشته‌ها: در این قسمت می‌توانید تعیین نمایید که آیا حضور کاربران در تمامی صفحات و برگه‌ها (مانند صفحه جستجو و…) برای شمارش حساب شوند یا خیر؟ که با فعال کردن گزینه رهگیری همه برگه‌ها (Track All Pages) این حالت فعال خواهد شد.
بخش سوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش سوم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • افزونه کش: اگر از افزونه‌های کش برای سایت خود استفاده می‌کنید، این گزینه را فعال نمایید.
 • متفرقه: این قسمت مربوطه به سایر تنظیمات مانند نمایش آمار در منو بار و فعال یا غیر فعال کردن اطلاعیه‌‌ها می‌باشد.
 • موتورهای جستجو: این بخش برای فعال یا غیرفعال کردن نمایش تعداد بازدید کاربرانی است که از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما شده اند. به طور پیش فرض تعداد بازدید از طریق گوگل، یاهو، باندکس و بینگ برای شما نمایش داده می‌شود.
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
 • نمودار: با فعال کردن این گزینه جمع کل به نمودار آمار ورودی از موتورهای جستجو اضافه خواهد شد.
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics
بخش چهارم سربرگ عمومی در تنظیمات افزونه wp statistics

2.1 آی پی کاربران

مطابق شکل زیر، در این قسمت آپی شما نمایش داده شده است. در ادامه نیز موارد زیر نشان دهنده نوع دریافت آدرس آی پی در سرور های مختلف که می‌توانید حالت پیش‌فرض را تغییر ندهید.

سربرگ آی پی کاربران در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
سربرگ آی پی کاربران در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

3.1 حریم خصوصی

سربرگ حریم خصوصی در افزونه wp statistics
سربرگ حریم خصوصی در افزونه wp statistics
 • نشانی آی پی ناشناس: براساس قوانین GDPR، IP بازدیدکنندگان را به طور دقیق ثبت نمی‌کند. به عنوان مثال، 888.888.888.888 را به 888.888.888.000 تبدیل خواهد کرد.
 • هش کردن آدرس آی پی: با فعال کردن این گزینه، IP های کاربران در دیتابیس ذخیره نخواهد شد و به جای آن از هش‌های مخصوصی استفاده می‌شود که برای جلوگیری از افشای IP بازدیدکنندگان کاربرد دارد. دقت کنید IP های ذخیره شده در دیتابیس بعد از فعال کردن این گزینه، از بین نخواهند رفت و از این به بعد، تنظیمات مربوطه اعمال خواهد شد.
 • ذخیره تمامی مرورگرهای کاربر (Store Entire User Agent): اطلاعات دقیق مرورگر کاربران اعم از نوع، ورژن و… را در دیتابیس ذخیره می‌کند. این گزینه فقط باید فقط در حالت عیب‌یابی فعال شود.

4.1  اطلاعیه‌ها

سربرگ اطلاعیه‌ها در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ اطلاعیه‌ها در تنظیمات افزونه wp statistics
 • تنظیمات متداول گزارش: در این بخش ایمیل خود را وارد کنید تا آمار و اطلاعات لازم را در ایمیلتان دریافت نمایید.
 • بروزرسانی گزارش: با تیک زدن بخش‌های دلخواه، زمانی که پایگاه داده‌های مذکور یا خود افزونه آپدیت شدند، اطلاعیه‌ای برای شما ایمیل می‌شود.
 • گزارش آماری: با فعال کردن این گزینه، تنظیماتی برای شما پدیدار می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید آمار بازدیدها، بازدیدکنندگان و … را در ایمیل خود مشاهده کنید. ابتدا از بخش زمانبندی، تعیین کنید که هر چند وقت یکبار می‌خواهید آمار بازدید در وردپرس برای شما ارسال شود. هر چه این بازه زمانی کوتاه‌تر باشد، مثل هر دقیقه، باعث مصرف بیش از حد منابع سرور شما خواهد شد. زمانبندی ماهانه می‌تواند گزینه مناسبی باشد. سپس از بخش بعدی نحوه ارسال را انتخاب می‌کنید. این مقدار به طور پیش‌فرض، ایمیل است. در صورت نیاز می‌توانید با استفاده از افزونه ذکر شده در افزونه و خرید پنل پیامکی، آمار سایت را به صورت پیامک در تلفن همراه خود دریافت کنید. در بخش بدنه پیام، تعیین کنید تمایل به دریافت کدام نوع از آمار را دارید. زیر ویرایشگر، شورت کدهای مربوط به هر آمار را نوشته است و شما باید آن‌ها را کپی کرده و در ویرایشگر بنویسید.
 • اعلان‌های مدیر: با تیک زدن این گزینه، تمامی اعلان‌های مربوط به افزونه را در پنل مدیریت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

5.1  پیشخوان

سربرگ پیشخوان در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ پیشخوان در تنظیمات افزونه wp statistics
 • ابزارک‌های پیشخوان: با نصب آمار بازدید سایت وردپرس، در صفحه اصلی پیشخوان ، بخشی برای مشاهده آخرین آمار به وجود می‌آید. اگر تمایل ندارید این بخش اضافه شود، این گزینه را فعال کنید.
 • نقشه: در صفحه مرور کلی که آمار بازدید را نشان می‌دهد، نقشه‌ای وجود دارد که کشور بازدیدکنندگان را نمایش می‌دهد. اگر تمایلی به نمایش نقشه ندارید، آن را از این بخش غیرفعال کنید.

6.1 نقش‌ها(Roles)

در این بخش مطابق شکل زیر می‌توانید تعیین نمایید چه نقش‌های در سایت امکان مشاهده و یا تغییر در داده‌های این افزونه (تعداد بازدید کاربران) را دارند؟

نکته: نقش‌ها به صورت زیر تعریف شده‌اند:

 • مدیر شبکه = manage_network
 • مدیر= manage_options
 • ویرایشگر = edit_others_posts
 • نویسنده = publish_posts
 • مشارکت‌کننده = edit_posts
 • همه افراد = read
سربرگ Roles در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
سربرگ Roles در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

7.1 استثنائات

این بخش مربوط به زمانی است که می‌خواهید در تعداد آمار بازدید سایت در وردپرس استثنائاتی قائل شوید.

بخش اول سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش اول سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • رکوردهای استثنا: وقتی این ویژگی را فعال کنید، در منوی آمار سمت راست پیشخوان، گزینه‌ای به نام استثنائات ایجاد خواهد شد که در آن نموداری مشاهده خواهید کرد که آمار صفحه‌های خاص سایت شما اعم از صفحات 404 یا صفحه ورود و … را نشان می‌دهد. اما کاربرد آن چیست؟
آمار استثنائات در افزونه wp statistics
آمار استثنائات در افزونه wp statistics

فرض کنید بعد از مدتی آمار بازدید صفحه 404 سایت شما زیاد شود. این قضیه نشان می‌دهد لینکی از سایت شما در سایت های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی به صورت اشتباه نوشته شده و کاربران با کلیک روی آن لینک، مدام صفحه 404 مشاهده می‌کنند. این ویژگی افزونه آمار وردپرس می‌تواند در مدیریت سایت و بهبود امنیت آن تاثیرگذار باشد.

با کلیک کردن روی نام هر صفحه، مانند تصویر بالا، نتایج آمار آن صفحه را از نمودار حذف کنید. با این کار راحت تر آمار بقیه صفحه‌ها را بررسی خواهید کرد. با کلیک کردن دوباره، نتایج به نمودار باز می‌‌گردد.

 • محروم کردن نقش‌های کاربری: هر کدام از نقش‌های کاربری موجود را انتخاب کنید، در صورتی که آن‌ها از سایت شما بازدید کنند، بازدیدشان ثبت نخواهد شد. کاربرد این ویژگی ثبت آمار دقیق کاربران و مخاطبان سایت است؛ به عنوان مثال، شما مدیر سایت هستید و مدام صفحه‌های مختلف را جهت مدیریت، بازدید می‌کنید. به طبع، بازدید شما در آمارگیر ثبت خواهد شد. حال اگر می‌خواهید بازدید شما ثبت نشود، گزینه مدیر کل را علامت بزنید تا فقط بازدید کاربران سایتتان در آمارگیر وردپرس ثبت شود.
 • لیست ربات‌ها(Robot List): به صورت پیش‌فرض، لیستی از ربات‌ها نوشته شده‌اند. که در صورت بازدید آن‌ها از سایت، بازدیدشان ثبت نخواهد شد؛ چون آن‌ها کاربر حقیقی نیستند.
بخش دوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش دوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • بروزرسانی لیست ربات‌ها پس از ارتقا (Force Robot List Updates ): با فعال کردن این گزینه، پس از آپدیت افزونه، لیست ربات‌ها هم بروزرسانی خواهد شد. اما دقت داشته باشید با فعال بودن این گزینه، لیست ربات‌هایی که خودتان اضافه کرده‌اید، از بین خواهد رفت و باید دوباره آن‌ها را اضافه کنید.
 • آستانه سفر ربات (Robot Visti Threshold): حداقل تعداد بازدیدی که یک کاربر باید داشته باشد تا به عنوان ربات شناخته شود. این گزینه برای سایت‌های بزرگ و پر ترافیک اصلا توصیه نمی‌شود.
 • لیست آدرس‌های آی پی محروم (Excluded Ip Address List): می‌توانید لیستی از IPها را در این بخش وارد کنید تا اگر کاربری دارای آن IPها بود، بازدیدش از سایت ثبت نشود.
بخش سوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش سوم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
 • استفاده از هانی پات: هانی پات (ظرف عسل) یک ابزار امنیتی است که نقش چشم‌گیری در تامین امنیت ایفا می‌کند. با فعال کردن این گزینه، ربات‌ها توسط هانی پات شناسایی شده و آمار بازدید در وردپرس ثبت نخواهد شد. برای استفاده از این ویژگی باید صفحه‌ای از سایتتان را به این افزونه اختصاص دهید. با تیک زدن گزینه “ایجاد یک صفحه تله ربات جدید” خود افزونه برگه‌ای برای این کار می‌سازد.
 • شناسایی مرورگرهای مشکوک به عنوان یک ربات (Treat Corrupt Browser Info as a Bot): بازدیدکنندگانی که از نظر افزونه مشکوک هستند، به عنوان مثال IP درستی ندارند، به عنوان ربات شناخته شده و بازدید آن‌ها ثبت نخواهد شد.
 • Geo IP با استثنائات: در این بخش دو کادر مشاهده می‌شود:
بخش چهارم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش چهارم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

فیلد اول (Excluded Countries) لیست کشورهایی است که اگر کاربری با IP آن کشورها وارد سایت شود، بازدیدش لحاظ نخواهد شد. دقت کنید که لیست کشورها باید بر اساس ISO 3166 باشند (ایران: IR) و در هر خط، فقط یک کشور باید نوشته شود. می‌توانید لیست کشورها به همراه حروف اختصاری ISO 3166 را ببینید.

فیلد دوم (Included Countries) لیست کشورهایی است که فقط بازدید آن‌ها از سایت شما ثبت خواهد شد و باید مثل روش بالا وارد شود.

 • محرومیت هاست: با وارد کردن آدرس هاست دلخواه، بازدید آن ثبت نشده و جزو موارد استثنا تلقی می‌شود.
 • استثنائات آدرس: می‌توانید صفحه‌های ذکر شده را از شمرده شدن آمار بازدید در وردپرس مستثنی کنید. در پایین هم می‌توانید صفحات دلخواه سایتتان را وارد لیست استثنائات کنید.
بخش پنجم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس
بخش پنجم سربرگ استثنائات در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

8.1 خط فرمان (CLI)

خط فرمان در وردپرس ابزاری است که به کمک آن می‌توانید سایت خود را به کمک نوشتن برخی دستورات مدیریت نمایید. اگر با این ابزار آشناییت ندارید این بخش را بدون تغییر رها کنید.

سربرگ CLI در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ CLI در تنظیمات افزونه wp statistics

9.1 دیگر

سربرگ دیگر در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ دیگر در تنظیمات افزونه wp statistics
 • تنظیمات GeoIP:

با فعال کردن GeoIP Collection و GeoIP شهر، آمار کشور و شهر بازدیدکنندگان را دریافت خواهید کرد.

دو گزینه بعدی برای آپدیت پایگاه داده GeoIP است که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را فعال کنید.

گزینه آخر مربوط به زمانی است که کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند، دارای IP خصوصی باشد و افزونه نتواند شهر و کشور ایشان را شناسایی کند؛ اگر مقدار 000 را وارد کنید، کشور این بازدیدکنندگان Unknown ثبت خواهد شد.

 • تنظیمات لیست سیاه هرزنامه های (Matomo Referrer Spam Blacklist)

Piwik، لیستی از سایت‌هایی که به سایت شما ربات می‌فرستند و اسپم هستند تهیه می‌کند تا آمار بازدید غیر واقعی آن‌ها در آمار بازدید در وردپرس ثبت نشود. با زدن تیک این گزینه، این قابلیت در سایت شما فعال خواهد شد.

10.1 تعمیر و نگه‌داری:

سربرگ تعمیر و نگهداری در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ تعمیر و نگهداری در تنظیمات افزونه wp statistics
 • پاکسازی اطلاعات روزانه قدیمی: این گزینه تعداد روزهای نگهداری آمار بازدید در وردپرس را تعیین می‌کند. به عنوان مثال اگر روی عدد 365 تنظیم شده باشد، فقط اطلاعات 365 روز اخیر در دیتابیس نگهداری می‌شود و اطلاعات روزهای قبل از این بازه زمانی حذف خواهد شد.
 • پاک کردن روزانه شمارش بازدیدکنندگان با کلیک بالا: اگر این ویژگی را فعال کنید، افزونه تعداد بازدید کاربرانی را که بیش از تعداد مشخصی بازدید داشته‌اند را پاک کرده و در آمار سایتتان لحاظ نخواهد کرد. آستانه بازدید را می‌توانید خودتان تغییر دهید.

11.1 بازگردانی

سربرگ بازگردانی در تنظیمات افزونه wp statistics
سربرگ بازگردانی در تنظیمات افزونه wp statistics

در این قسمت می‌توانید با زدن تیک گزینه بازگردانی تمامی تنظیمات را به حال اولیه بازگردانی نمایید.

حال به سراغ قسمت دوم افزونه آمار بازدید سایت وردپرس یعنی بهینه‌سازی خواهیم رفت.

2. بهینه‌سازی در تنظیمات افزونه آمار وردپرس

مطابق این بخش خود شامل چند قسمت می‌باشد که بعضی از قسمت‌ها را در بخش تنظیمات بررسی کردیم و فقط دو قسمت جدید در این بخش وجود دارد:

 • منابع
 • استخراج

در ادامه این قسمت‌ها را بررسی خواهیم کرد.

1.2 منابع

مطابق شکل زیر، این قسمت مانند قسمت اطلاعات در بخش سلامت پیشخوان وردپرس است و اطلاعاتی در مورد سایت وردپرسی شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

سربرگ منابع در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics
سربرگ منابع در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics

1.2 استخراج

مطابق آنچه در شکل زیر مشاهده می‌کنید، در این بخش می‌توانید از داد‌ه‌های این افزونه برون‌بری انجام دهید و در یک سایت دیگر درون ریزی نمایید.

سربرگ استخراج در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics
سربرگ استخراج در صفحه بهینه سازی افزونه wp statistics

مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

در این بخش مثالی از نحوه نمایش آمار بازدید به صورت خلاصه در افزونه آمار وردپرس به شما نمایش داده می‌شود.

مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics
مثالی از آمار بازدید سایت وردپرس به کمک افزونه wp statistics

در نمودار بالا می‌توانید آخرین بازدید‌ها و بازدیدکنندگان 20 روز پیش را مشاهده کنید. همچنین تعداد افراد آنلاین در هر لحظه را می‌توانید در سمت چپ این صفحه مشاهده کنید. با کلیک کردن روی دکمه به‌‌روز رسانی در هر بخش، اطلاعات آمار آن بخش بروز می‌شود. همانطور که گفتیم، در این صفحه خلاصه ای از آمار را مشاهده می‌کنید؛ اگر می‌خواهید هر کدام از این آمار را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید، باید از منوی آمار سمت راست پیشخوان، آمار مد نظرتان را انتخاب کرده و به بررسی آن بپردازید. به عنوان مثال ما روی گزینه “بازدیدها” کلیک می‌کنیم.

منوی بازدیدها در افزونه wp statistics
منوی بازدیدها در افزونه wp statistics

همانطور که مشاهده می‌کنید، این بخش، آمار بازدید ها و بازدیدکنندگان سایت را به صورت اختصاصی نشان می‌دهد. علاوه بر آمار 20 روز گذشته که در صفحه مرور کلی موجود بود، می‌توانید زمانبندی‌های دلخواه خود را اعمال کنید. حتی می‌توانید تاریخ دلخواه برای نمایش آمار را از سمت چپ اعمال نمایید.

آموزش نمایش آمار بازدید سایت وردپرس با افزونه آمار وردپرس

همانطور که در ابتدای این مقاله آموزشی اشاره کردیم، آمارها با شما سخن می‌گویند! به مسیر کسب‌وکارتان جهت می‌دهند و سبب رشد شما می‌شوند. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، افزونه آمار وردپرس تحلیل مناسبی از آمار بازدید سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید با بررسی آن به توسعه و رشد کسب‌وکارتان بپردازید. ما در این مقاله تمامی بخش‌های این افزونه را به طور کامل معرفی کردیم. حال نوبت شماست که با بکارگیری آن به رشد و توسعه کسب‌وکارتان بپردازید. در نهایت از توجه شما به این مقاله سپاسگزاریم. لطفا و سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آموزش ویدیویی افزونه wp statistics

دانلود افزونه wp statistics

دانلود افزونه wp statistics صفحه افزونه
سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  بنده این افزونه نصب دارم روی سایت و قسمت امارش بدرستی کار میکنه همه محتویات دریافتی را نشان میده ولی زمانی ک بخش تنظیماتش میرم زمان رفرش صفحه تا بارگذاریش کلیه مشخصات و محتویات تغییراتی را نمایش میده ولی زمانی ک صفحه کامل بارگذاری میشه تمامی قسمت ها محو میشه هیچی قابل تغییری در دسترس قرار نمیده !!! مشکل از چیه ؟!!! ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   معمولا این مشکلات برای تداخل با افزونه‌های دیگه هستش. برای این منظور در وهله اول باید افزونه رو بروزرسانی کنید. بعد تمامی افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و مجدد عملکرد افزونه آمار رو بررسی کنید. اگه درست کار کرد، یکی یکی افزونه‌هاتون رو فعال کنید تا افزونه مخرب رو پیدا کنید.

 2. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتتون بخیر
  چطور می توانیم در یک سایت وردپرسی ، میزان زمان عضویت را نمایش بدهیم؟
  مثلا در سایت شما نوشته که مثلا — سال همراه همیار وردپرس بودید .
  ممنون از شما

 3. 3 سال عضو همیار وردپرس

  درود
  بنده این افزونه را نصب کردم و قصد دارم که آمار را در سایت به نمایش بذارم
  از بخش ابزارها آمار را اضافه کردم اما با این خطا مواجه میشم.
  خطایی رخ داد. لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید و سپس دوباره سعی کنید.
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تنظیمات مربوط به افزونه رو انجام دادید؟
   اگه اینکار رو کردید، حتما بررسی کنید که افزونه ای تداخل ایجاد نکنه. برای این منظور میتونید، تمامی افزونه ها رو غیرفعال کنید و بعد دونه دونه فعال کنید ببینید کدوم افزونه تداخل ایجاد میکنه.

 4. 5 سال عضو همیار وردپرس

  یک سوال الان برام پیش امد آیا امکان نوفالو کردن لینک نماد اعتماد و ساماندهی هستش البته لینکش به صورت لوگو هست ؟

 5. 5 سال عضو همیار وردپرس

  واقعا زحمت کشیدید خیلی کامل بود ممنون

 6. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و خسته نباشید
  ایا افزونه ای هست که برای آمار باشه و سبک تر از این افزونه باشه
  فکر میکنم این افزونه خیلی سنگینه

 7. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام اساتید . افزونه wp-statistic از حدود 20 روز پیش فقط آمار بازدید و نشون میده و بازدید کننده و ورودی موتورهای جستجو رو نشون نمیده .مشکل از کجاست ؟

 8. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  متاسفانه آماری که این افزونه در خصوص موتورهای جستجو به من میده بروز نیست و مربوط به سال 2017 هست
  چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بزودی در قالب پرسش و پاسخ مشکلات رایج این افزونه رو مطرح می کنیم.

 9. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من این افزونه رو نصب کردم اما نوشته هاش بجز اعداد و عنوان که تو ابزارک میزارم مشکی هست و بک فوتر سایت من هم همان رنگ متن هاست . چه کنم و از کجا میتونم رنگ متن ها رو به سفید تغییر بدم؟

 10. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من هم از این افزونه هم افزونه فارسی خود سایت وردپرس استفاده کردم اما هر جفتش انگلیسی میاد..مشکل چیه؟

 11. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من هم از این افزونه هم افزونه فاری خود سایت وردپرس استفاده کردم اما هر جفتش انگلیسی میاد..مشکل چیه؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این افزونه دقیقا شبیه تصویر هستش. و ربطی به مخزن و سایت نداره همه جا تنظیماتش یکیه. ببینید با افزونه تداخل نداشته باشه

 12. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من این افزونه رو نصب کردم، ولی آمار اون بالا نمیاد، تصویر زیر رو ببینید:
  http://s8.picofile.com/file/8340005068/ammar.png
  اخیرا مشکلی براش پیش اومده؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   آخرین نسخه رو نصب کنید لطفا

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   آخرین نسخه هست (نگارش 12.4.3) اصلا از ابتدا توسط بخش افزودن افزونه، مستقیم از مخزن وردپرس دریافت اش کردم نه سایت شما!

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه رو بررسی میکنم اگه تغییراتی داشته باشه در همین پست بروزرسانی میشه

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام بهاره خانوم
   افزونه نصب میشه اما فعال نمیشه
   ارور
   Fatal error: Class ‘WP_Statistics_Admin’ not found in /home/askploir/domains/academyzooze.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/class-wp-statistics.php on line 216

   نسخه جدید هم نصب کردم این ارور

   Fatal error: Class ‘WP_Statistics_Admin’ not found in /home/askploir/domains/academyzooze.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/class-wp-statistics.php on line72

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فایل افزونه رو به صورت دستی از پنل هاست یا با کمک FTP وارد کنید.

 13. سلام
  فک میکنم ک این افزونه مشکل داشته باشه یا اینکه من زیاد سر در نمیارم ازش!
  لطفا عکس های زیر رو برسی کنید
  http://s9.picofile.com/file/8337799750/Capture.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799768/%D8%AB%D9%81.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799776/%D9%81%D8%BA%D8%B9.PNG
  http://s8.picofile.com/file/8337799792/%D9%81%D8%BA.PNG

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز افزونه خوبی هستش اما اینکه همیشه آمار درستی ارائه بده، اینطور نیست. به همین دلیل ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید.

 14. سلام ، چه طوری میتونم نتایج آمار رو در یک برگه منتشر کنم ، تو اینجا فقط نوشته تو ابزارک ها منتشر میشه ؟؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از شورت کد [wpstatistics stat=xxx time=xxxx provider=xxxx format=xxxxxx id=xxx]

   می‌تونید استفاده کنید. به جای x باید اطلاعات را وارد کنید. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت https://wp-statistics.com/2017/05/26/shortcodes/ مراجعه کنید.

 15. هربار یه صفحه و باگوشی میبینم میام بیرون واس اون محصول5بازدید ثبت میکنه

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   واقعیت اینه که این افزونه برای بعضی وبسایت‌ها خوب عمل میکنه و بعضی وقت ها آمار دقیق و درستی نمیده. برای این منظور پیشنهاد می‌کنم هرگز گوگل آنالیتیکس رو فراموش نکنید چون دقیق ترین آمار رو در اختیار شما قرار میده.

 16. سلام عزیز بنده این افزونه نصب کردم ولی فک مینم همش اماری که میده غلطه چون اولم ورود از هر مرورگر و 0نمایش میده وبا هرموتور جستوجو وارد میشم باز صفرع یه اماره بازدید کنندهگان فک کنم درست باشه بازدیمهر صفحه میرم و میاد5ت10بازدید ثبت میکنه میشه بگیداین افزونه کاملا دقیق هستش یا خیر و اگه نیست از کجا میشه اصل اشو که امار دقیق بده وتهیه کرد مشکلی نداره پولی باشه یا رایگان

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز این افزونه با اینکه طرفدارای زیادی داره اما متاسفانه بعضی وقت ها درست عمل نمیکنه و آمارهای دقیقی ارائه نمیده. برای این منظور حتما گوگل آنالیتیکس رو در نظر داشته باشید و طبق آمار اون تصمیم بگیرید.

 17. سلام دوستان وقتی سایت و افزونه کلیکی (clicky) هست که نه فشار به سرور میاره نه وردپرس و هزار مزیت دیگر چرا افزونه های سنگین مثل این رو نصب می کنید و سایتتون رو با مشکل مواجه می کنید واقعا علت اش رو نمی فهمم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. نت از این افزونه استفاده می کردم و مشکلی نداشتم باهاش تا اینکه پلاگین دیگری به نام wp rocket که برای کش کردن هست نصب کردم و از اون لحظه پلاگین wp-statistics امار رو نشون نمیده

  باید چه کار کنم؟
  اگر راهی نداره پلاگین جایگزین برای wp-statistics معرفی کنید
  سپاس

 19. سلام
  من توی افزونه آمار وردپرس یه تیکی زدم که مکان بازدیدکننده ها رو ثبت کنه.
  حالا میخام غیرفعالش کنم ولی اون قسمت رو توی افزونه پیدا نمیکنم.

 20. سلام در بخش لیست ربات ها googlebot وجود دارد. آیا نام این ربات را از این بخش حذف کنم؟آیا ممکنه در webmastertools تاثیر داشته باشد؟

 21. 7 خان رستمو باس رد کنیم تا یه افزونه از اینجا دان کنیم 😐

 22. یا سلام و خسته نیاشید چند سوال دارم ایا این افزونه در صورت فعال کردم فشار به سرور میاره و چه مقدار منابع مصرف میکنه باعث کاهش سرعت لود سایت نمیشه و در اخر اینکه چه مقدار تیبل به دیتابیس و چه مقدار رو حجم دیتابیس تاثیر داره ممنون میشم جواب بدید با تشکر

 23. سلام نصب نمیشه ارور میده

  نمی‌توان پرونده را کپی کرد. wp-statistics/composer.json

 24. سلام
  من پلاگین رو از همینجا دانلود کردم نصب کردم ولی انگلیسیه.
  چیکار کنم فارسی شه؟

 25. سلام من اینو نصب کردم فعال هم شد اما هیچ چیزی توی تحت عنوان آمار توی منو برام ظاهر نشد لطفا راهنمایی کنید

 26. سلام بنده این ازورنه رو نصب کردم. اما گزینه آمار در منوی فروشگاه ااف نشده چرا؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متوجه نمیشم. چه ارتباطی به فروشگاه داره ؟

  • ببخشید حتما بنده بد توضیح دادم.
   بنده یک فروشگاه با پلتفرم ورد پرس خریداری کردم.
   طبق تصویر اولی که از افزونه گذاشتین با نصب این افزونه باید یک منو به نام “آمار” و تعدادی آیتم زیر منو از جمله مرور کلی، مرورگر ها، بازدیدها، آنلاین و … باید دیده بشه؛درسته؟
   ولی من این آیتم “آمار” برام ظاهر نمیشه

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   وردپرستون بروز هست ؟

  • سلام. طبق پرسشی که از دوستان کردنم ظاهرا سایتی که بنده خریداری کردم، وردپرسش دسکاری شدست. و این این افزونه رو که نصب میکنیم گزینه آمار به منو اضافه نمیشه. میشه س دسترسی به شما بدم چک کنید ببینید اصلا قابل اصلاح شدن هست یا خیر؟
   ممنون

 27. سلام
  خسته نباشید
  من افزونه نمایش آمار رو نصب کردم ولی در قسمت تنظیمات بعد از تغییرات نمیتونم به روزرسانی کنم، روی به روزرسانی که کلیک میکنم از سایت خارج میشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 28. 5 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  من یه فایل apk واسه دانلود گزاشتم و می خوام تعداد دانلودش رو داشته باشم. این افزونه وقتی کار میکنه که لینک دانلود توی یک صفحه یا یک پست باشه. ولی وقتی لینک دانلود مستقیم رو پیامک میکنیم تا دانلود کنن و یا دستی توی بروزر لینک دانلود رو میزنیم به تعداد دانلود شده اضافه نمیشه. افزونه دیگری نتونستم پیدا کنم که این رو بشماره. کسی میدونه؟

 29. سلام
  خسته نباشید
  چرا برای نصب افزونه آدرس میزبان و نام کاربری و رمز ftp رو میخواد
  برای نصب شدنش چیکار کنم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این موضوع رو با پشتیبان هاست پیگیری کنید.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام ممنون از جوابگویتون
   اون مشکل حل شد دیگه اطلاعات ftp نمیخواد
   اما این پیام رو میده
   در حال دریافت بسته‌ی نصب از https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-statistics.12.3.5.zip…

   دریافت انجام نشد. SSL certificate problem: self signed certificate
   اگه ممکنه راهنمایم کنید چکار کنم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از طریق هاست بارگذاری کنید.

  • سلام. من نصب کردم، ولی انگار امارش دقیق نیست. تازه سایت رو راه انداختم.مطب دو سه تا بیشتر نداره زده تا الان 5000 بازدید داشتم. گوگل هم ثبت نکردم سایتم رو. چه چوریه الان؟

 30. سلام
  بنده یه تیک تو ازونه امار WP Statistics فعال کردم که بعد از اون دیگه اجاره بازدید از امار کلی ندارم..چه باید کرد؟؟؟

 31. سلام مدتی است که آخرین کلمات جستجو شده: رو تو افزونه نمایش نمیده یا بهتر بگم این قسمت از امکانات پلاگین لیستش بروز رسانی نمیشه نمی دونم چرا آخرین نتایج که ده تای آخر هست مربوط به :
  amazon
  2017-12-02 – 70.42.131.170
  [United States] [بینگ] [MSIE] http://www.bing.com/search?q=amazon
  امکانش هست کد مخرب تزریق شده باشه؟پلاگین رو پاک و نصب هم کردم موندم دیگه چکار کنم

  • من هم این مشکل رو دارم کسی هم راه حلی نداره . خودشون هم پاسخ نمیدن

  • سلام
   من هم دقبقا اين مشكل رو دارم
   آخرين نتايج جستجو:
   program musixxi Editor**
   amazon
   download/musixxi edit/ free
   چه كار كنيم حذفش كنيم؟

  • سلام
   بله
   برای من هم نمایش نمیده ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه

 32. سلام
  چرا این افزونه دارای گزینه جزئیات نیست و نام اون در پنل (سمت راست یا چپ) نمایش داده نمیشه؟
  لطفا بفرمایید مشکل از کجاست.
  تشکر

 33. با سلام
  من نصب کردم ولی لاتینه؟ ولی در اموزش که دادین فارسی سازی شده؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   آپدیت کنید

 34. سلام . من برای سایت این لفزونه نصب کردم اما متاسفانه مثل برای شما در نوار منو من ظاهر نمیشه . میشه لطفا من راهنمایی کنید . ممنون میشم

  • سلام
   برای من هم این مورد پیش اومد و مشکل از نسخه PHP هاست بود.
   باید وارد تنظیمات مدیریتی هاستتون بشید و نشخه PHP تنظیم شده روی هاست رو بالا ببرید .

 35. سلام. من این WP-Statistics رو نصب کردم اما گزینه “آمار” در صفحه من ظاهر نشد که بخوام برم توو قسمت تنظیمات. افزونه رو نصب کردم. فعال کردم. ولی اتفاقی نیافتاد. میشه کمک کنید.

 36. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  اعداد این افزونه باید سر ساعت 24 روز رو عوض کنند اما برا من ساعت 20 هر روز این اتفاق میافته.
  میشه کمک کنید واجب

 37. سلام
  من افزونه رو نصب کردم فقط روي هر قسمتي از سايتم که کليک ميشه يکي به آمار اضافه ميشه اگه بخوام اينطور نباشه بايد چيکار کنم ؟ يعني با هر بار ورود فقط يکي اضافه کنه

 38. سلام
  خسته نباشید
  فرق بین بازدیدها و بازدیدکنندگان در چیست؟
  یکی کمتر هست یکی بیشتر

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بازدیدکننده یعنی تعداد افرادی که وارد سایت میشن.
   بازدید یعنی مشاهده ی کلی. یعنی ممکنه یه نفر 4 بار مشاهده انجام داده ژس در نتیجه میزانش بیشتر از تعداد بازدیدکننده هست.

 39. 5 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام.ببخشید این افزونه رو سایت بنده به صورت انگلیسی اومده چطوری زبانش رو پارسی کنم؟

 40. سایت من دو زبانه است و این افزونه برام فارسی نیست. توی ابزارک ها همشو انگلیسی نشون میده . الان داخل فوتر سایت گذاشتم انگیسیه . چطوری فارسیش کنم؟

 41. سلام درهنگام نصب این افزونه این خطامی اید
  پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است
  لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم افزونه نصب بشود باتشکر

 42. 6 سال عضو همیار وردپرس

  درود بر شما.
  من وردپرس شبکه دارم. برای سایت‌های مختلفم برای این افزونه از تنظیمات مشابهی استفاده کردم. توی همه سایت‌هام همه چی خوبه. اما فقط در یکی از سایت‌هام این اختلال ایجاد شده که ورودی موتورهای جستجو رو محاسبه می‌کنه ولی در بخش ابزارک تعدادش رو صفر می‌زنه! ینی در پیشخوان محاسبه انجام می‌شه ولی نمایشش نمی‌ده.
  پیشنهاد شما برای حل این مشکل چیه؟

 43. باسلام
  من افزونه رو نصب کردم ولی زمانی که در فوتر سایت میخوام قرار بدم میگه خطایی رخ داده است باید چکارکنم؟

 44. سلام روزتون بخییر دوستان .
  من به یه مشکلی خوردم.الان این افزونه رو نصب کردم اما در سمت راست داشبورد من اون رو نشون نمیده .قبلا کار میکرد و بود . پاکش کردم و دوباره نصبش کردم الان دیگه نشونش نمیده .چیکار کنم؟

 45. سلام
  من دامنه خود را تازه ثبت کردم و هنوز سایتم راه اندازی نکردم ولی دامنه من 200 بار از کشور های مختلف بازدید شده این چطور ممکنه
  118 بازدید از ایران و باقی کشور های دیگه جالبه از سیستم عامل و مروگر های مختلف بازدید شده
  آیا این آمار الکیه یا افزونه اشتباه ثبت می کنه
  سایتی که هیچ تبلیغاتی رو نشده چرا بازدید مشه ؟؟؟؟

 46. سلام میخواستم بدونم این افزونه تعداد آمار دانلود یک فایل نشون میده؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خیر

  • سلام میخوام روی صفحه اصلی به کاربر نشون بده روی تصویر شاخص که چند بازدید خورده این مطلب چیکر کنم؟

 47. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام

  تفاوت بازیدها با بازدید کنندگان چیه ؟

  ممنون

 48. سلام

  من این افزونه رو چند ماه نصب کردم ولی بعد از یه مدت نمودار ها اصلا نمایش داده نمیشه.

  چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟

  لطفا کمک کنید

  • سلام

   کسی کمک نمیکنه؟؟؟؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه رو بروز رسانی کنید لطفا

  • سلام ممنون از راهنماییتون
   ولی هم به روز رسانی کردم هم پاکش کردم دوباره از قسمت افزونه های خود کنترل پنل آخرین ورژنش رو نصب کردم ولی فایده نداشت. جالب اینکه همین آمارگیر رو در یه سایت دیگه دارم که اونجا اصلا مشکلی نداره. حتی فضای هاست رو نیز چک کردم که یه موقع مشکل از اون نباشه دیدم در حدود 2 گیگ آزاد دارم. دیگه نمیدونم چیکار کنم 🙁

  • سلام کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟:(

 49. سلام این مشکل ارور حل شده ؟ نگارش 12.0.10 وقتی فعال میکنی کنترل پانل ارور میده

 50. با سلام
  ورژن جدید برنامه 12.0.10 اومده آپدیت نمیکنین؟؟؟؟

 51. سلام
  چطور میشه رنگ نوشته آمار را تغییر داد؟

 52. 5 سال عضو همیار وردپرس

  عالی!
  مثل همیشه.

 53. افزونه دقیقی نیست!
  گاهی اوقات پرش بازدید خیلی زیادی داره و آمارش هم با گوگل آنالیتیکس خیلی متفاوته!
  کلمات کلیدی ورودی سایت رو هم نادرست نشون میده.

 54. سلام خسته نباشید چند روزه عناوین آمار سایتم به این شکل شده چرا؟
  کاربران حاضر: ۰
  Todays Visits: 62
  Yesterdays Visits: 54
  Last 7 Days Visits: 264
  Last 30 Days Visits: 588
  Last 365 Days Visits: 3,238
  Total Visits: 3,991

 55. مدتی از این افزونه استفاده می کردم ولی متاسفانه خیلی افزونه سنگینی هست و سرعت سایت رو تحت تاثیر قرار می ده !
  آماری هم که ارائه میکنه خیلی با آماری که گوگل آنالیتیک ارائه میکنه مغایرت داره !
  جدیدا هم که یه باگ sql injection توش پیدا شده !

 56. با سلام و درود

  لطفا بفرمایید ایا استفاده از این افزونه باعث کندی سایت نمیشه چون شنیدم که میگن خیلی سرعت لود سایت رو پایین میاره

  با تشکر

 57. سلام.
  وقت بخیر. من این افزونه رو بروزرسانی کردم
  ولی همه چیز انگلیسی شد
  و از حالت فارسی در اومده
  چیکار کنم تا درست بشه؟
  امروز تیرماه 96 هست

  • تو قسمت ویرایش افزونه باید ویرایشش کنیم
   یعنی ابزارک رو در واقع ویرایش کردم و ترجمه کردم اون قسمتهایی که انگلیسی شده بود
   این فایل رو در واقع ترجمه کردم wp-statistics/widget.php

   از همین فایلهای توی فولدر language (( نسخه ای که از همیار وردپرس دانلود کردم (همین صفحه)) ، هم هر چی بود بردم کپی کردم توی هاستم و اوکی شد کلا

 58. سلام
  من این افزونه رو نصب کردم چند روزی سایتم غیر فعال بود ولی بازم آمار بازدید اون روز رو میزنه در صورتی که هیچ بازدیدی نبوده
  احساس می کنم آمار رو خیلی بیشتر ثبت میکنه
  مشکل از کجاست؟
  آیا افزونه بهتر از این هم هست؟
  با تشکر

 59. سلام من این افزونه را بروز رسانی کردم به نسخه 12.0.7 ولی اجرا نمیشه این ارور را میده
  لطفا راهنمای کنید :
  افزونه آمار غیر فعال شد. — You are running an unsupported version of PHP.
  WP Statistics has detected PHP version 5.3.29 which is unsupported, WP Statistics requires PHP Version 5.4.0 or higher!
  Please contact your hosting provider to upgrade to a supported version or disable WP Statistics to remove this message

 60. سلام
  من افزونه برای امار بازدید از سایت میخوام با این تفاوت که برای کاربران در سایت نشان ندهد فقط مدیر سایت ببیند

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از همین افزونه استفاده کنید اما ابزارکش رو فعال نکنید.