مقایسه سه فرم ساز WPForms و Gravity Forms و Formidable Forms در وردپرس

مقایسه فرم ساز در وردپرس 

آیا می‌خواهید بین WPForms، Gravity Forms و Formidable Forms یکی را انتخاب کنید؟ این سه افزونه بهترین افزونه‌های فرمساز وردپرس در مارکت‌ها هستند. با این حال، انتخاب فرم ساز مناسب می‌تواند برای بسیاری از صاحبان وبسایت‌ها چالش برانگیز باشد. در این مقاله، مقایسه فرم ساز در وردپرس برای این سه فرم‌ساز را خواهیم داشت.

مقایسه فرم ساز در وردپرس

WPForms، Gravity Forms و Formidable Forms از محبوب‌ترین افزونه‌های فرم وردپرس هستند که می‌توانید برای ساخت انواع فرم استفاده کنید. هر کدام از آنها ویژگی‌های منحصر به فردی را ارائه می‌دهند و به شما امکان می‌دهند فرم‌های مختلفی را به وبسایت خود اضافه کنید. حال به سراغ مقایسه فرم ساز در وردپرس می‌رویم.

WPForms در سال ۲۰۱۶ توسط سید بلخی و جرد آچیسون راه اندازی شد. از زمان راه اندازی آن، بیش از ۵ میلیون سایت وردپرس از این افزونه استفاده کرده‌اند. هدف از ایجاد WPForms ارائه یک فرمساز آسان و قدرتمند بود. این فرم‌ساز برای مبتدیان نیز گزینه فوق‌العاده‌ایست.

Gravity Forms توسط تیم Rocketgenius ایجاد شده است. این یک افزونه وردپرسی بوده که به شما امکان می‌دهد فرم‌هایی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه همچنین در کمک به توسعه دهندگان در ساخت راه حل‌های پیچیده مرتبط با فرم تخصص دارد.

Formidable Forms یکی دیگر از فرم سازهای قدرتمند وردپرس است که توسط Steph Wells و Steve Wells ایجاد شده. می‌توانید از آن برای ایجاد طیف گسترده‌ای از فرم‌ها از فرم‌های تماس ساده گرفته تا فرم‌های متمرکز بر راه‌حل‌های پیشرفته مانند دایرکتوری‌ها، فرم‌های فهرست‌بندی و موارد دیگر استفاده کنید.

با توجه به آنچه گفته شد، بیایید این افزونه‌های فرمساز وردپرس را با هم مقایسه کنیم و دریابیم که کدام یک برای عملکرد ما بهترین است. این سه مورد از بین ده‌ها افزونه فرم‌ساز انتخاب شده زیرا محبوبیت بالایی داشتند.

مواردی که برای مقایسه فرم ساز در وردپرس بررسی می‌کنیم بصورت زیر است:

  • راحتی در استفاده
  • قالب های فرمساز
  • گزینه های سفارشی سازی
  • ویژگی ها و ادغام های اضافی
  • پلن‌ های قیمت گذاری
  • بهترین افزونه فرمساز وردپرس کدام است؟

راحتی در استفاده

وقتی نوبت به انتخاب یک افزونه فرمساز وردپرس می‌رسد، باید ابزاری را انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد. فرم ساز باید به کاربران اجازه دهد تا به راحتی فرم‌های خود را بدون نیاز به ویرایش کد یا استخدام توسعه دهنده سفارشی کنند. بیایید ببینیم که چگونه این ۳ افزونه برای سهولت استفاده با یکدیگر مقایسه می‌شوند.

WPForms:

فرمساز WPForms

WPForms یک افزونه فرم ساز مبتدی در وردپرس است. این فرم ساز با امکان کشیدن و رها کردن ارائه شده که استفاده از آن بسیار ساده است. شما به راحتی می‌توانید هر فرمی را با افزودن چندین فیلد فرم از منوی سمت راست خود سفارشی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلد را بکشید و روی قالب فرم رها کنید.

WPForms همچنین اضافه کردن فرم‌های خود را در هر نقطه از وبسایت وردپرسی بسیار آسان کرده. بهترین بخش این است که می‌توانید همه این کارها را در فرم ساز انجام دهید. می‌توانید روی دکمه embed کلیک کرده و WPForms گزینه‌هایی را برای اضافه کردن فرم به شما نشان می‌دهد.

به عنوان مثال، می‌توانید یک صفحه جدید ایجاد کرده یا یک صفحه موجود را برای جاسازی فرم های خود انتخاب کنید.

همچنین می توانید به صورت دستی فرم خود را با استفاده از بلوک وردپرس به هر صفحه یا پست اضافه کنید. علاوه بر این، این افزونه به شما امکان می‌دهد از کدهای کوتاه برای افزودن فرم به وبسایت خود استفاده کنید.

Gravity Forms:

Gravity Forms

Gravity Forms همچنین یک فرم ساز با امکان کشیدن و رها کردن است و به شما امکان می‌دهد انواع فرم‌ها را بدون ویرایش کد ایجاد کنید.

می‌توانید به سرعت فرم خود را از داخل داشبورد وردپرس انتخاب کرده و دوباره روی آن کار کنید. این فرم ساز فیلدهای فرم مختلفی را ارائه می‌دهد که می‌توانید آنها را به سادگی با قرار دادن در قالب اضافه کنید.

پس از ایجاد فرم، Gravity Forms به شما این امکان را می‌دهد تا آن را به راحتی در وبسایت خود جاسازی کنید. درست مانند WPForms و Formidable Forms، گزینه‌ای را با کشیدن و رها کردن برای اضافه کردن فرم خود دریافت می‌کنید.

Gravity Forms یک بلوک وردپرسی دارد تا به راحتی فرم ها را در هر صفحه یا پستی جاسازی کنیم. به علاوه، می‌توانید از کدهای کوتاه استفاده کرده یا فرم‌ها را به صورت دستی در هر نقطه از سایت خود اضافه کنید.

Formidable Forms:

Formidable Forms

Formidable Forms یک افزونه کاربرپسند بوده که به شما اجازه می‌دهد فرم‌های خود را با استفاده از حالت کشیدن و رها کردن، سفارشی کنید، درست مانند فرم‌های WPForms و Gravity Forms. این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد ترتیب فیلدها را به سادگی با حرکت دادن آنها به بالا یا پایین یا چپ و راست تنظیم مجدد کنید.

Formidable Forms جاسازی فرم‌های خود را در هر نقطه از وبسایت بسیار آسان می‌کند. می‌توانید از بلوک Formidable Forms برای اضافه کردن فرم به هر پست یا صفحه استفاده کنید. یا روی دکمه embed در فرم ساز کلیک کرده تا فرم‌های خود را جاسازی کنید.

برنده این بخش از مقایسه – هر سه مورد

قالب های فرمساز

قالب‌های فرم یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید هنگام انتخاب و مقایسه فرم ساز در وردپرس در نظر بگیرید.

قالب‌ها به صرفه جویی در زمان کمک می‌کنند زیرا نیازی به ایجاد فرم از ابتدا ندارید. شما می‌توانید به سرعت آن را مطابق با نیاز خود ویرایش کرده یا به سادگی از قالب پیش فرض برای افزودن فرم به وبسایت خود استفاده کنید.

بیایید ببینیم که WPForms یا Gravity Forms یا Formidable Forms از نظر قالب‌های موجود چگونه هستند.

WPForms:

با WPForms، بیش از ۶۰۰ قالب فرم از پیش ساخته شده دریافت می‌کنید. چه به دنبال ایجاد یک فرم تماس ساده، فرم بازخورد، درخواست فرم نقل قول، فرم پرداخت یا فرم ثبت نام باشید، WPForms از نظر قالب کاملا پوشش می‌دهد.

این افزونه قالب‌های فرم را در دسته‌های مختلف قرار داده. به عنوان مثال، می‌توانید قالب‌های مختلفی برای عملیات تجاری، خدمات مشتری، آموزش، سرگرمی، برنامه ریزی رویداد، بازخورد، سلامت و تندرستی و … پیدا کنید.

حتی در نسخه رایگان WPForms، قالب‌های فرم زیادی برای شروع موجود است.

Gravity Forms:

Gravity Forms در مقایسه با WPForms و Formidable Forms قالب‌های از پیش ساخته شده محدودی دارد.

شما فقط ۱۵ قالب فرم در فرم ساز دریافت می‌کنید. برخی از این موارد عبارتند از فرم تماس ساده، فرم تماس پیشرفته، فرم کمک مالی، فرم تجارت الکترونیک، فرم ثبت نام رویداد، نظرسنجی، فرم ثبت نام در خبرنامه و … .

Formidable Forms:

Formidable Forms بیش از ۱۷۵ قالب و نمونه فرم وردپرس را ارائه داده که می‌توانید برای وبسایت خود استفاده کنید.

چیزی که آن را متفاوت می‌کند قالب‌هایی است که برای فرم‌های پیشرفته موجود است. به عنوان مثال، می‌توانید یک فرم وام مسکن، فرم نظرسنجی، فرم حساب پرداخت خودرو، فرم پرداخت بیمه عمر، فرم ویزیت پزشک و… ایجاد کنید.

علاوه بر این، می‌توانید فرم‌های پرداخت، سلامت و تندرستی، خدمات مشتری، آموزش، کمک‌های مالی، برنامه ریزی رویداد و موارد دیگر پیدا کنید.

برنده این بخش از مقایسه – WPForms

گزینه های سفارشی سازی

یک افزونه فرمساز وردپرس باید به شما اجازه دهد تا فرم خود را به راحتی ویرایش و سفارشی کنید. هنگام انتخاب ابزار مناسب، باید به گزینه‌های سفارشی سازی که افزونه ارائه می‌دهد نگاه کنید.

در این بخش از مقایسه فرم ساز در وردپرس نگاهی به ویژگی‌های مختلف ارائه شده توسط WPForms، Gravity Forms و Formidable Forms می‌اندازیم.

WPForms:

WPForms گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی را برای فرمساز درنظر گرفته. برای شروع، فیلدهای فرم مختلفی را ارائه می‌دهد که به سادگی می‌توانید آنها را از منوی افزونه بکشید و روی قالب رها کنید.

به عنوان مثال، فیلدهای استاندارد مانند متن پاراگراف، چند گزینه‌ای، چک باکس و موارد دیگر ارائه می‌شود. به علاوه، می‌توانید فیلدهای جذاب‌تری مانند شماره تلفن، آدرس، آپلود فایل، تاریخ/زمان، وب‌سایت اضافه کنید.

اگر روی یک فیلد فرم موجود کلیک کنید، گزینه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی خواهید دید.

می‌توانید برچسب فیلد را ویرایش کرده، آن را به یک فیلد اجباری تبدیل کنید. برای مثال، می‌توانید انتخاب کنید کدام روش‌های پرداخت در فرم سفارش نمایش داده شود و سفارش آن‌ها را دوباره مرتب کنید.

به غیر از آن، WPForms به شما امکان می‌دهد فرم‌های مکالمه ایجاد کنید. این امر باعث تعامل بیشتر فرم‌های شما می‌شود.

به جای پرسیدن چند سوال در یک زمان، می‌توانید از رویکرد یک سوال در یک زمان استفاده کنید. به نظر می‌رسد که گفتگوی رو در رو با یک انسان داشته و نرخ تبدیل فرم ها را افزایش می‌دهد.

به طور مشابه، می‌توانید از افزودنی‌های افزونه نیز برای افزایش تبدیل استفاده کنید. اساساً به شما امکان می‌دهد فرم‌های مکالمه را در هر صفحه‌ای از سایت وردپرس خود جاسازی کنید.

WPForms ویژگی‌های سفارشی‌سازی بیشتری مانند صفحات فرود فرم سفارشی مشابه فرم‌های Google ارائه می‌دهد. می‌توانید یک صفحه فرود برای فرم خود ایجاد کرده و نرخ تبدیل‌های بیشتری دریافت کنید.

این افزونه به شما امکان می‌دهد عنوان و توضیحات صفحه، لوگوی هدر را اضافه کرده و URL صفحه را ویرایش کنید. همچنین می‌توانید رنگ پس‌زمینه صفحه را تغییر داده و سبکی را انتخاب کنید تا فرم‌هایتان جذاب‌تر شود.

سایر گزینه‌های سفارشی سازی ارائه شده توسط WPForms شامل ویژگی ذخیره و ادامه است. این به کاربران شما امکان می‌دهد هنگام پر کردن فرم، تنظیمات خود را ذخیره کنند و بعداً به تکمیل آن بپردازند. می‌توانید به کاربران اجازه دهید فرم‌های آنلاین را با استفاده از ماوس یا صفحه لمسی خود امضا کنند.

اگر فرم‌های طولانی دارید، می‌توانید از ویژگی چند صفحه‌ای برای تقسیم آنها به صفحات مختلف استفاده کنید. یا می‌توانید از منطق شرطی برای نشان دادن فیلدهای مختلف فرم براساس پاسخ‌های کاربر استفاده کنید.

  ساخت مارکت‌ پلیس در ووکامرس با WC Marketplace + آموزش ویدئویی

علاوه بر این، می‌توانید تنظیمات اعلان و تأیید را برای فرم خود سفارشی کنید. در تنظیمات اعلان، می‌توانید جزئیاتی مانند آدرس ایمیل، خطوط موضوع، نام‌ها، پیام‌ها و موارد دیگر را ویرایش کنید.

به طور مشابه، می‌توانید پیام تأییدی را که کاربر هنگام ارسال فرم مشاهده می‌کند، ویرایش کنید. می‌توانید پیام تشکر را نشان دهید، صفحه‌ای را نشان دهید یا افراد را به یک URL خاص هدایت کنید.

Gravity Forms:

Gravity Forms فیلدهای فرم مختلفی را برای سفارشی کردن قالب فرم شما ارائه می‌دهد.

اینها شامل فیلدهای استاندارد، فیلدهای پیشرفته، فیلدهای پست و فیلدهای قیمت گذاری هستند.

درست مانند WPForms و Formidable Forms، می‌توانید روی فیلدهای فرم موجود برای ویرایش بیشتر آنها کلیک کنید.

با این حال، تفاوت جزئی در گزینه‌های سفارشی سازی خواهید دید. تنظیمات کلی برای یک فیلد وجود دارد که می‌توانید برچسب آن را تغییر داده و توضیح اضافه کنید.

به غیر از آن، می‌توانید ظاهر فیلد را ویرایش کنید، تنظیمات پیشرفته مانند فعال کردن تکمیل خودکار فیلد را تغییر دهید و منطق شرطی اضافه کنید.

به غیر از آن، شما همچنین کنترل تنظیمات فرم‌های مختلف را دریافت می‌کنید. برای مثال، می‌توانید تنظیمات اعلان‌ها و تأییدها را در فرم‌ساز ویرایش کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات «داده‌های شخصی» را مشابه WPForms پیکربندی کنید. اینها به شما امکان می‌دهد از ذخیره آدرس‌های IP در حین ارسال فرم جلوگیری کنید. به‌علاوه، می‌توانید ادغام با ابزارهای دیگر را برای صادر کردن و پاک کردن داده‌های شخصی فعال کنید، که برای پیروی از مقررات داده‌ها مانند GDPR مفید است.

Formidable Forms:

با سازنده Formidable Forms drag-and-drop، می‌توانید به راحتی فرم خود را با گزینه‌هایی مانند فیلدهای فرم از پیش ساخته شده که به قالب خود اضافه می‌کنید، سفارشی کنید.

چیزی که این افزونه را از سایرین متمایز می‌کند این است که چندین فیلد فرم را ارائه داده و به شما در ایجاد فرم‌های پیشرفته کمک می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید یک فیلد شناسه کاربری، کپچا، فیلد پنهان، فیلد جستجو و موارد دیگر اضافه کنید.

علاوه بر این، می‌توانید به راحتی هر فیلد موجود در قالب را ویرایش کنید.

گزینه‌های کلی برای تغییر برچسب، افزودن کلاس CSS و موارد دیگر وجود دارد. یا می‌توانید گزینه‌های پیشرفته را برای افزودن متن و توضیحات مکان‌نما مشاهده کنید، اندازه فیلد را ویرایش کرده و حداکثر کاراکترها را مجاز کنید.

تفاوت Formidable Forms در مقایسه با WPForms و Gravity Forms این است که سبک‌های مختلفی را برای فرم‌های شما ارائه می‌دهد.

می توانید از سبک پیش فرض استفاده کنید یا از بین گزینه‌های مختلف انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید ظاهر فرم‌های خود را بدون نیاز به وارد کردن کد CSS تغییر دهید.

به غیر از آن، می‌توانید تنظیمات فرم را نیز سفارشی کنید. به عنوان مثال، این افزونه به شما امکان می‌دهد تنظیمات اعلان‌ها و مجوزهای فرم را تغییر داده و امکان زمان‌بندی فرم را فراهم می‌کند.

برنده این بخش از مقایسه – WPForms

ویژگی ها و ادغام های اضافی

اکنون که سهولت استفاده، تعداد قالب‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی را پوشش داده‌ایم، بیایید ببینیم WPForms، Formidable Forms و Gravity Forms چگونه از نظر ویژگی‌ها و ادغام‌های اضافی مقایسه می‌شوند.

به عنوان یک مالک وبسایت، شما یک افزونه وردپرس نیاز دارید تا به راحتی با ابزارهای شخص ثالث، خدمات پرداخت و خدمات بازاریابی ایمیلی کار کند. ببینیم کدامیک چنین امکانی را در اختیارمان قرار می‌دهد.

WPForms:

WPForms افزونه‌ها و ادغام‌های ممتاز زیادی ارائه می‌دهد که عملکرد و مزایای آن را گسترش می‌دهند. برای مثال، می‌توانید آپلود فایل‌ها را با افزونه پس از ارسال آن بپذیرید. به این ترتیب، کاربران می‌توانند به راحتی محتوا را در قسمت فرانت‌اند سایت شما بدون نیاز به دسترسی به داشبورد وردپرس ارسال کنند. به طور مشابه، افزونه‌هایی برای داده‌های موقعیت جغرافیایی دریافت می‌کنید و می‌بینید که کاربران شما از کجا هستند.

این افزونه همچنین یک افزونه ممنوعیت فرم ارائه می‌دهد که ورودی‌های جزئی یک فرم را ثبت می‌کند. سپس می‌توانید آن ورودی‌ها را بازیابی کرده و کاربران را به تکمیل فرم تشویق کنید.

گذشته از این، WPForms افزونه‌های بیشتری را برای ایجاد کپچای سفارشی، امکان امضای دیجیتال، قفل کردن فرم‌های وردپرس، ایجاد طرح‌بندی فرم‌های تعاملی و موارد دیگر فراهم می‌کند.

مزیت دیگر استفاده از WPForms در مقایسه با سایر افزونه‌ها این است که به راحتی با ابزارها و افزونه‌های مختلف ادغام می‌شود. به عنوان مثال، می‌توانید از آن با ابزارهای بازاریابی ایمیلی محبوب مانند Drip، Mailchimp و Constant Contact استفاده کنید.

Gravity Forms:

Gravity Forms افزونه‌های مختلفی را نیز ارائه می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند از افزونه حداکثر استفاده را ببرید. با این حال، لیست آن به اندازه WPForms گسترده نیست، و برای استفاده از افزونه‌های شخص ثالث باید هزینه بیشتری بپردازید.

ویژگی‌های اضافی برای تنظیم ثبت نام کاربر، ایجاد نظرسنجی، ردیابی موقعیت جغرافیایی کاربران، جمع‌آوری ورودی‌های فرم جزئی، اجازه امضا و موارد دیگر دریافت می‌کنید.

علاوه بر این، Gravity Forms همچنین با ابزارها و پلاگین های مختلف یکپارچه سازی را انجام می‌دهد.

شما به راحتی می‌توانید ابزارهای بازاریابی ایمیلی مانند AWeber، Constant Contact، Mailgun و موارد دیگر را ادغام کنید. به علاوه، می‌توانید امکان ضد هرزنامه مانند Akismet و reCAPTCHA را اضافه کنید.

Formidable Forms:

Formidable Forms افزونه‌ها و ویژگی‌های ادغام مختلفی را ارائه می‌دهد. بیشتر ویژگی‌های اضافی مشابه WPForms و Gravity Forms هستند.

با این حال، چیزی که Formidable Forms را متفاوت می‌کند این است که چندین ویژگی قدرتمند برای ایجاد فرم‌های پیشرفته، راه‌اندازی برنامه‌های وب، نمایش آمار در قسمت فرانت‌اند و موارد دیگر دریافت می‌کنید.

به عنوان مثال، این افزونه یک ویژگی اتوماسیون عملکرد فرم را برای برنامه‌ریزی اعلان‌های ایمیل، پیام‌های SMS و سایر اقدامات ارائه می‌دهد. همچنین وب هوک‌های API را ارائه داده که به شما امکان می‌دهد مطالب ارسالی را به REST API ارسال کنید.

همچنین یک افزونه مشاهده بصری دارد که به شما امکان می‌دهد داده‌ها را از ورودی‌های فرم در قسمت فرانت اند وب‌سایت نمایش دهید. می‌توانید برنامه‌های وب ایجاد کرده تا فرم‌های ارسالی را در جداول، شبکه‌ها، تقویم‌ها و سایر نماها نمایش دهید.

این گزینه برای نمایش توصیفات و نظرات محصول، افزودن تقویم رویدادهای ارسال شده توسط کاربر و نمایش آمار عالی است.

علاوه بر این، Formidable Forms به شما امکان می‌دهد برنامه‌های کاربردی برای وبسایت خود ایجاد کنید. این قالب‌های از پیش ساخته شده را ارائه داده که شامل فرم‌ها، نماها و صفحات مختلف برای برنامه می‌شود. به سادگی یک قالب را انتخاب کرده تا افزونه بقیه موارد را بر عهده بگیرد.

شما می‌توانید برنامه‌های مختلفی مانند بررسی محصول، لیست املاک، توصیفات، منوهای رستوران، گواهینامه ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید گواهینامه‌های حرفه‌ای را تنها با چند کلیک ارائه دهید. به سادگی الگوی درخواست گواهی را انتخاب کنید، و Formidable Forms به طور خودکار فرمی با تولید کننده گواهی را در وبسایت شما اضافه می‌کند.

سایر ویژگی‌های پیشرفته ارائه شده توسط Formidable Forms عبارتند از تبدیل فرم‌های وردپرس به PDF، نگاشت فیلدهای فرم به فیلدهای فرم PDF، آزمون‌ها، فیلدهای تکرارکننده، رای گیری SMS، ویرایش در فرانت اند و… .

به غیر از آن، می‌توانید Formidable Forms را با خدمات پرداخت مختلف، ابزارهای بازاریابی ایمیل، CRM و افزونه‌های شخص ثالث ادغام کنید. حتی با Uncanny Automator و Zapier کار می‌کند، بنابراین می‌توانید Formidable Forms را به سرویس‌هایی مانند Asana، Slack و Dropbox متصل کنید.

بهترین بخش در مورد استفاده از Formidable Forms این است که همه ویژگی‌های پیشرفته را در یک مکان به همراه همه چیز در یک برنامه قیمت گذاری واحد دریافت می‌کنید. اگر قرار بود از Gravity Forms استفاده کنید، باید در چندین از چندین افزونه در کنار هم استفاده می‌کردید.

به عنوان مثال، شما به طرح اولیه Gravity Forms به همراه برنامه‌های افزودنی دیگر مانند Gravity PDF، File Upload Pro، Gravity View، Gravity Math و … نیاز دارید. این موضوع می‌تواند به هزینه کلی شما اضافه کرده و استفاده از Gravity Forms را بسیار گران کند.

برنده این بخش از مقایسه – Formidable Forms

پلن‌ های قیمت گذاری

پارامتر بعدی که WPForms را در مقابل Gravity Forms در مقابل Formidable Forms مقایسه خواهیم کرد، قیمت گذاری است. بیایید ببینیم کدام افزونه بیشترین ارزش را برای خرید دارد. البته ناگفته نماند که هر سه افزونه نسخه رایگان نیز دارند اما امکانات زیادی را در آن‌ها پیدا نخواهید کرد. پس برای دریافت امکانات بیشتر نیازمند استفاده از نسخه‌های پرمیوم هستیم. حال ببینم کدامیک با توجه به عملکرد، ارزش خرید دارد.

WPForms:

این افزونه در حال حاضر با توجه به قیمتی که در مارکت‌های ایرانی درنظر گرفته‌اند چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

Gravity Forms:

این افزونه نیز قیمتی حدود ۳۰۰ هزار تومان را در مارکت‌های ایرانی به خود اختصاص داده است.

Formidable Forms:

این افزونه نیز قیمتی حدود ۲۰۰ هزار تومان را در مارکت‌های ایرانی به خود اختصاص داده است.

حال باید ببینیم با توجه به امکانات و ویژگی‌های این سه افزونه کدامیک ارزش خرید دارد؟

برنده این بخش از مقایسه – WPForms  و Formidable Forms

بهترین افزونه فرمساز وردپرس کدام است؟

در مقایسه فرم ساز در وردپرس باید بگوییم WPForms، Gravity Forms و Formidable Forms از بهترین افزونه‌های فرمساز وردپرس هستند که امروزه می‌توانید برا ساخت هر نوع فرمی از آن‌ها استفاده کنید.

با این حال، ما معتقدیم که WPForms بهترین افزونه برای ایجاد فرم در وب سایت شما است. استفاده از آن بسیار آسان بوده و چندین ویژگی را ارائه می‌دهد.

شما بیش از ۶۰۰ قالب فرم، یک فرم ساز با ویژگی کشیدن و رها کردن، چندین فیلد فرم برای سفارشی سازی و تنظیمات اضافی برای ویرایش فرم خود دریافت می‌کنید. علاوه بر این، افزونه‌های پریمیوم مختلفی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند عملکرد WPForms را گسترش دهید. حال تصمیم نهایی با شماست.
اافزونه Gravity Forms

سوالات متداول

افزونه هایی هستند که به کمک آن ها می توان فرم هایی مانند فرم تماس، فرم پرداخت و ... را راه اندازی کرده و اینگونه ارتباطاتی را بین صاحبان سایت با کاربران خود برقرار کرد.
WPForms، Gravity Forms و Formidable Forms از محبوب‌ترین افزونه‌های فرم وردپرس هستند که می‌توانید برای ساخت انواع فرم استفاده کنید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.