ساخت فرم شرطی چند مرحله‌ای در وردپرس با Gravity form

ساخت فرم شرطی در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
با استفاده از افزونه گراویتی فرم قادر خواهید بود تا نسبت به ساخت فرم شرطی در وردپرس بپردازید. فرم‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید اقدام به تعریف انواع المان‌ها برای دریافت نام، ایمیل، شماره، فایل و.. کنید.
در این مقاله از همیار وردپرس قصد دارم تا به نحوه ساخت فرم دریافت سفارش در گراویتی فرم بپردازم که با استفاده از ان می‌توانید اقدام به دریافت انواع سفارشات کنید.
از آنجایی که فرم‌های سفارش مختص یک محصول و یا خدمات خاصی نیستند و ممکن است تا چندین نوع سفارش در یک سایت وجود داشته باشد، باقی سفارشات برای مشتری صرفا یک سری فیلد اضافه و به درد نخور خواهد بود که وی را سردرگم خواهد کرد. بنابراین با استفاده از قابلیت شرطی سازی فرم می‌توانید این بی‌نظمی را از بین ببرید.

ساخت فرم شرطی در وردپرس با Gravity form

فرم ساز چند مرحله ای - ساخت فرم شرطی در وردپرس

پس از نصب و راه‌اندازی افزونه گراویتی فرم به منوی فرم‌ها مراجعه کرده و بر روی افزودن جدید کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده نام و توضیحات فرم را وارد کرده و بر روی دکمه ایجاد فرم کلیک کنید.

new form- ساخت فرم شرطی در وردپرس

پس از کلیک بر روی ایجاد فرم به صورت خودکار به صفحه ویرایش فرم هدایت خواهید شد تا بتوانید مقدمات ساخت فرم شرطی در وردپرس را فراهم کنید.

تنظیمات اولیه

برای اینکه فرم ما به صورت چند مرحله‌ای و شرطی است ابتدا باید تعداد مراحل فرم را برای خود تعیین کنید و سپس برای هر مرحله یک برگه ایجاد کنید. در این مقاله من قصد دارم تا یک فرم سفارش سه مرحله‌ای برای خدمات ایجاد کنم، بنابراین لازم است تا از بخش فیلدهای استاندارد دو بار فیلد برگه را در فرم خود قرار دهم.
برای این منظور مشابه تصویر زیر نشانگر ماوس را بر روی برگه برده و با استفاده از خاصیت کشیدن و رها کردن طی دو مرحله برگه را به فرم خود که در سمت راست صفحه پیشخوان وردپرس قرار دارد اضافه کنید.

pages - ساخت فرم شرطی در وردپرس

پس از افزودن برگه فرم شما به شکل زیر در خواهد آمد که در ان می‌توانید فیلدهای مورد نظر را برای هر مرحله وارد کنید.

feilds- ساخت فرم شرطی در وردپرس

حال که تعداد مراحل خود را بر اساس هر برگه انتخاب کرده و ساختار کلی فرم شما مشخص شد مشابه تصویر زیر به قسمت شروع فرم/شروع صفحه/بالای اولین صفحه مراجعه کنید تا تنظیمات ظاهری فرم و عناوین ان را سفارشی سازی کنید.

عمومی

عمومی - ساخت فرم شرطی در وردپرس

حال در اینجا عنوان هر مرحله را برای ساخت فرم شرطی در وردپرس خود انتخاب کنید. در این فرم سه مرحله به ترتیب برای دریافت اطلاعات شخصی، انتخاب نوع سفارش یا کالا و خدمات و جزییات و ثبت نهایی سفارش انتخاب شده است.
اگر نشانگر پیشرفت فرم را بر روی حالت مرحله‌ای انتخاب کنید، نام هر مرحله از فرم که کاربر در حال تکمیل ان است در بالای فرم نمایش داده می‌شود، اما در صورت انتخاب گزینه نوار پیشرفت به صورت درصد پیشرفت با امکان تعیین رنگ خواهد بود.

پس از اینکه اطلاعات این بخش را وارد کردید فرم را بسته و فیلد‌های اولیه برای پرکردن در مرحله اول که مربوط به اطلاعات شخصی است را وارد کنید.
در مرحله اول که مربوط به دریافت اطلاعات شخصی مشتری است قصد دارم تا اطلاعات زیر را از وی درخواست کنم:

 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • تلفن تماس
 • آدرس محل سکونت
 • آدرس سایت یا وبلاگ

بنابراین در بخش “محل قرار گیری فیلدهای مرحله اول” با استفاده از ابزاری که در سمت چپ قرار دارد فیلدها را همانند افزودن برگه با استفاده از خاصیت کشیدن و رها کردن در این بخش قرار دهید.

اطلاعات ضروری

information- ساخت فرم شرطی در وردپرس

برای ویرایش هر فیلد بر روی آن کلیک کرده و از بخش‌های عمومی، نمایش و پیشرفته مواردی همچون ضروری بودن فیلد، نمایش عنوان و متن نگهدارنده،‌ انتخاب استایل سفارشی و.. را انتخاب کنید که در ادامه برای فیلد آدرس محل سکونت هر بخش را معرفی خواهم نمود.

مشخصات آدرس

address - ساخت فرم شرطی در وردپرس

مشابه تصویر در ساخت فرم شرطی در وردپرس برای نمایش هر فیلد برای ادرس گزینه‌های مشخص شده را بر روی حالت سبز انتخاب کنید. در صورتی که قصد دارید تا شهرهای ایران نمایش داده شود تیک گزینه مورد نظر را وارد کرده و سپس استان پیشفرض را نیز انتخاب کنید.
برای ضروری کردن هر فیلد نیز می‌توانید از بخش عمومی با فعال کردن تیک گزینه ضروری فیلد مورد نظر را به عنوان فیلد ضروری انتخاب کنید.

نکته: برای بخش آدرس که با آیکون‌های انتخابی سبز رنگ مشاهده می‌کنید فیلدی وجود دارد که در زیر هر یک از انها متن راهنمایی در فرم نمایش داده می‌شود، اگر می‌خواهید که صرفا درون خود فیلد متن راهنما نمایش داده شود می‌توانید یک کاراکتر نیم‌فاصله در ان وارد کنید.

نمایش

display -ساخت فرم شرطی در وردپرس

در تب نمایش می‌توانید موارد مربوط به نگهدارنده متن فیلدها، استایل اختصاصی، محل قرارگیری برچسب و.. را سفارشی سازی کنید. برای متن نگهدارنده در هر فیلد مشابه تصویر متن مورد نظر را وارد کنید.
در تب پیشرفته نیز می‌توانید موارد مربوط به شرط گذاری در ساخت فرم شرطی در وردپرس را انتخاب کنید که در ادامه به آن خواهم پرداخت.

جداکننده صفحه

حال که فیلدهای مربوط به مرحله اول را ایجاد کردید مشابه تصویر به قسمت انتهای صفحه/ جداکننده صفحه/ بالای صفحه جدید مراجعه کرده و فیلدهای مربوط به دکمه مرحله قبل و بعد را سفارشی سازی کنید.

جداکننده صفحه - ساخت فرم شرطی در وردپرس

سپس به قسمت فیلدهای مرحله دوم که با عنوان نوع سفارش در شروع فرم نامگذاری شده است مراجعه کرده و با استفاده از خاصیت کشیدن و رها کردن یک فیلد لیست بازشو که در بخش فیلدهای استاندارد سمت چپ می‌باشد را در آن قرار دهید.

فیلد سفارشات

general- ساخت فرم شرطی در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید موارد مربوط به خدمات سفارش خود را که در اینجا شامل تایپ، ترجمه و.. می‌باشد را وارد کنید. در هر بخش می‌توانید با کلیک بر روی آیکون + لیست جدید اضافه کرده و با کلیک بر روی آیکون – لیست مورد نظر را حذف کنید و یا با استفاده از فلش‌های بالا و پایین هر لیست مکان آنها را تغییر دهید.
در قسمت نمایش نیز می‌توانید نگهدارنده متن برای لیست بازشو را وارد کنید تا کاربر یکی از لیست‌های سفارش را انتخاب کند.

جزئیات سفارش

پس از تکمیل این بخش وارد برگه مربوط به جزییات سفارش شده و انواع جزییات برای لیست بازشو مرحله دوم که شامل تایپ، ترجمه و … بود را انتخاب کنید. در این بخش با شرطی کردن هر سفارش که کاربر آن را در برگه دوم انتخاب می‌کند به برگه نهایی که برای جزییات هر سفارش است هدایت خواهد شد و دیگر نیازی نیست تا سفارشات مربوط به موارد دیگر را مشاهده و تکمیل کند تا ساخت فرم شرطی در وردپرس صورت گیرد.

بخش نوشته ها - ساخت فرم شرطی در وردپرس

ورود اطلاعات نوشتاری

در این مرحله مشتری جزییات سفارش را بسته به نوع سفارش انتخابی خود که در مرحله قبلی انتخاب کرده بود را تکمیل خواهد کرد. در اینجا برای نوع سفارش خدمات که با نام تایپ می‌باشد به نحوه شرطی کردن برای ساخت فرم شرطی در وردپرس خواهم پرداخت.
مشابه مراحل قبل از منوی سمت چپ فیلدهای مورد نظر را که شامل متن تک خطی، سایت و توضیحات می‌باشد را انتخاب کرده و با خاصیت کشیدن و رها کردن در مکان مورد نظر قرار دهید.

پیشرفته

پیشرفته - ساخت فرم شرطی در وردپرس

برای شرطی کردن هر فیلد به تب پیشرفته رفته و تیک گزینه “فعال کردن منطق شرطی” را فعال کنید.
سپس مشابه تصویر که با کادر A در تصویر مشخص شده است، ابتدا حالت فیلد را بر روی نمایش قرار دهید و در بخش اگر آن را روی حالت حداقل یکی انتخاب کنید. در صورتی که به جای حداقل یکی آن را بر روی حالت همه بگذارید در تمامی فرم‌ها که شامل پشتیبانی، ترجمه قالب و.. می‌باشد نمایش داده خواهد شد. پیشنهاد می‌کنم برای قابلیت ارسال فایل که در تمامی مراحل لازم است آن را بر روی حالت همه قرار دهید.

در بخش B باید مشخص کنید که این فیلد در چه صورتی نمایش داده شود. خُب در اینجا فیلد برای موضوع تایپ می‌باشد که در مرحله دوم با عنوان نوع سفارش قرار دارد، از لیست کشویی آن را بر روی حالت نوع سفارش قرار دهید تا فیلدهای وابسته که شامل تایپ، ترجمه و… می‌باشند نمایش داده شده و شرط را بر روی هست انتخاب کنید.

حال برای اینکه فیلد برای سفارش تایپ نمایش داده شود از لیست کشویی سوم آن را روی حالت تایپ قرار دهید.

گزینه ها

گزینه ها - ساخت فرم شرطی در وردپرس

در مرحله آخر بر روی انتهای آخرین صفحه/انتهای صفحه/انتهای فرم کلیک کرده و متن دلخواه برای بازگشت به مرحله قبل را وارد کنید.
در نهایت ساخت فرم شرطی در وردپرس در سه صفحه که در زیر آن را مشاهده می‌کنید، به صورت مرحله‌ای و شرطی نمایش داده خواهد شد.

مرحله اول فرم

مرحله اول - ساخت فرم شرطی در وردپرس

مرحله دوم فرم

مرحله دوم - ساخت فرم شرطی در وردپرس

مرحله نهایی فرم

مرحله نهایی - ساخت فرم شرطی در وردپرس

شما می توانید این فرم ساز قدرتمند را از ژاکت دریافت کنید.

 

ساخت فرم شرطی در وردپرس با Gravity form

پیش نمایش خرید افزونه

سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  چطور میشه یک فیلد لینک قرار داد و کاربر وقتی لینک سایتش رو در اون فیلد وارد کرد هزینه تعیین شده رو پرداخت کنه؟ میخوام کاربر لینک سایتش رو در فرم وارد کنه و هزینه رو پرداخت کنه تا لینک سایتش رو در سایت نمایش بدم.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   شما میتونید فیلد لینک سایت رو قرار بدید.
   لینک رو وارد کنه و همونجا بخش اتصال به درگاهتونم باشه که پرداخت انجام بشه.

 2. 2 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام. وقت بخیر.
  من نیاز دارم سایتم (B) فرم گرویتی رو از یک سایت دیگرم(A) بخونه و تمام اطلاعاتش هم به همونجا (A)منتقل بشه و دسترسی گرویتی فقط در سایت A باشه . آیا چنین چیزی ممکنه؟ فقط میخوام در سایت B فرم گرویتی نمایش داده بشه و تمام اطلاعاتش بعد از پر کردن فرم به سایت A ارسال بشه.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   خیر امکان‌پذیر نیست

 3. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید
  من میخوام از ورودی های تکراری از فرم جلوگیری کنم؟
  یک فرم دارم توی صفحه و هر کاربر که اونو پر کنه میتونه محتوا رو ببینه
  حالا نکته اینجاست که یک کاربر هر دفعه که بخواد اون محتوا رو ببینه باید فرم رو پر کنه چی کار کنم که اطلاعاتش فقط یکبار توی صندوق ورودی بیا ( مخصوصا شماره تلفنش)
  یعنی اگه شماره تلفن رو تکراری ثبت کرد دیگه توی پیام ورودی نیاد
  برای این کار باید چی کار کنم ؟
  ممنونم

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   توی تنظیمات فیلد مورد نظر یه گزینه برای داده های تکراری وجود داره که باید فعالش کنید. بخش قوانین، “بدون تکرار”

 4. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  می خوام یک دسته فیلد تکراری ایجاد کنم
  مثلا برای وارد کردن مدارک تحصیلی با کلیک بر روی + دسته فیلد تکراری داشته باشم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   لام
   متاسفانه متوجه منظورتون نشدم. واضح تر لطف کنید توضیح بدید.

 5. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام یه سوال دارم چطوری میتونم چند تا فرم جدا بسازم و بعد از ثبت نام اولیه (register) فرم های موجود انتخاب کنم و بعد از تکمیل فرم ، ارسال کنم ؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   متاسفانه بنده متوجه منظور شما نشدم!

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام و درود یه فرم ثبت نام میخوام درست کنم که یوز بعد از ثبت نام وارد یه صفحه بشه که داخلش چند فرم دیگه هست و فرم مورد نظر و مرتبط با خودشو انتخاب کنه و اطلاعات اضافه و بده و ثبت کنه . اطلاعات ثبت شده برای هر فرد مشخص بشه. با تشکر

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام مجدد ساده تر بگم میخوام چند تا فرم جدا درست کنم و درنهایت فرم های پر شده با هم لینک بشن و اطلاعات در یک یوزر قابل رویت بشه

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   شما میتونید فرم ها رو بسازید و در داخل یک صفحه به صورت شرت کد قرار بدید و لینک اون صفحه رو در پروفایل کاربری بزارید.

 6. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقتتون بخیر.
  من این فرم ساز را روی قالب آرکی نصب کردم. اما جدیدا در فرم های چند مرحله ای وقتی از آیجکس استفاده میکنه دکمه ی “بعدی” اصلا جواب نمیده و در حقیقت هیچ عکس العملی نشون نمیده. اما وقتی تو پیش نمایش بدون آیجکس فرم را باز میکنم درسته. میتونید راهنمایی کنید چطور ایراد را برطرف کنم. مرسی

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مشکلات معمولا به خاطر افزونه های کش به وجود میاد! اگر افزونه کش دارید غیر فعال کنید و تست کنید.

 7. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  از سایت خوبتون تشکر می کنم
  ما میتونیم تعداد کدی در این افزونه به صورت اکسل یا دستی وارد کنیم که در یکی از فیلد ها نمایش داده بشه و مشتری یکی از این کدهارو وارد کنه و صحت کد رو تایید کنه؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله این امکان وجود داره و باید به صورت دستی کد رو بدید به فرمتون و اگر داخل اون فیلد کد مورد نظر وارد بشهاجازه رد شدن میده وگرنه اشکال میگیره.

 8. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقتتون بخیر من میخوام با گراویتی فرم یه فرم داشته باشم که کاربر بتونه یه لینک برای خرید وارد کنه و بعد از اون ادمین سایت یه پیشفاکتور برای پرداخت ایجاد کنه و برای کاربر ارسال کنه تا کاربر بتونه اون پیشفاکتور رو به وسیله ووکامرس پرداخت کنه این امکان با گراویتی فرم هست؟ اگر خیر پیشنهادتون چی هست؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برای چنین قابلیتی یک پلاگین اختصاصی شما نیاز دارید.

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   تو پلاگین های اماده چیز مشابهی نیست؟ و ایا پلاگین اختصاصی با گرویتی فرم کار میکنه یا خیر و این که اگه انجام میدید هزینش رو بفرمایید

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام مججد
   طبق چیزی که جستجوکردم چیزی پیدا نکردم. برای پلاگین اختصاصی هم باید با برنامه نویس صحبت کنید. البته قبلش حتما با کارشناسان ژاکت صحبت کنید.

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون از شما کارشناس ژاکت رو تو سایت پیدا نکردم شما میدونید چطور میتونم باهاشون در ارتباط باشم؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   میتونید اکانت کاربری بسازید و بهشون تیکت ارسال کنید.

 9. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و عرض ادب دو سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید :(gravity form)
  1- بعد از ارسال اطلاعات و نمایش پیام موفقیت چطور میتونم فرم رو با یک دکمه رفرش کنم؟

  2*- چطور بعد از پر کردن و ذخیره اطلاعات بعدا اطلاعات ذخیره شده رو ادیت یا بروز رسانی کنم(مثلا اسم یا شماره ها رو تغییر بدم)

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   1.صفحه رو باید رفرش کنید.
   2. از داخل صندوق ورودی همون فرم وارد فرم پر شده برید و ویرایش رو بزنید.

 10. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من میخام سایتی طراحی کنم که دانشجو ها فقط با وارد کردن شماره دانشجویی و نام کاربری معتبر و یونیک بتونن واردسایت بشن . الان من از چه فرمی باید استفاده کنم و چطور باید بفهمم که اون فرد شماره دانشجویی که واردکرده یونیک و اینکه معتبر؟ و اینکه چطور باید بعد ثبت نام دیگه ثبت نام نکنه و فقط با ورود بتونه بیاد داخل سایت و هر بار با پرکردن فرم دوباره ثبت نام انجام نشه؟؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با همین گرویتی فرم می‌تونید درست کنید ولی اینکه سیستم تشخیص بده که صد در صد این کد دانشجویی رو درست وارد کرده یا نه، امکانش نیست، مگر اینکه شما تمام شماره ها رو به سیستم بدید و اینطوری بتونه تشخیص بده.
   برای یک بار ثبت نام هم فیلدهای ثبت نام رو بدون تکرار بزارید که فقط یک بار بتونن فرم رو پر کنن.

 11. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  من یک صفحه ساختم که اگر کسی انصراف از پرداخت رو زد یا پرداختش ارور داد به اون صفحه هدایت میشه و میگه پرداخت شما انجام نشد
  حالا میخوام یک دکمه بذارم پرداخت دوباره که کلیک کنند و به درگاه پرداخت هدایت بشن ولی همون اطلاعات قبلیشون باقی بمونه
  گرویتی فرم این قابلیت رو داره؟
  آدرس صفحه استفاده از فرم
  khabarifa.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85-%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa
  اگر نیاز بود ببینید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم توی گرویتی فرم میشه محدودیت زمانی برای وارد کردن کد تایید گذاشت(مانند محدودیت زمانی برای وارد کردن رمز پویا)؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فکر نمی‌کنم چنین امکاناتی داشته باشه که بخوایین برای وارد کردن کد تایم درنظر بگیرید.

 13. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام . من میخوام که یک فیلد برای شماره پلاک خودرو به صورت 99-a-9999 درست کنم ولی موقع پرکردن فرم نمیشه که حروف فارسی استفاده کنیم

 14. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  من گراویتی فرم را از سایت ژاکت خریدم، و بر روی سایت نصب کردم، زمانی که برای یک تکست باکس شرط قرار می دهم کل فرم از دسترس خارج می شود لطفا راهنمایی فرمایید.

 15. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  چطوری میشه تو تنظیمات فرم کاری کرد که عنوتن فیلها به جای اینکه بالا یا داخل فیلد ها باشه بغل فیلد باشه یعنی اول عنوان وبعد در کنارش فیلد مستطیلی شکل؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   باید بدین به برنامه نویس براتون شخصی سازی انجام بدن.

 16. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با درود
  چطور میتونم در پایان یک فرم طراحی شده با گرویتی, برای کسی که فرم رو تکمیل کرده یک کد تخفیف یونیک به ایمیلش ارسال کنم؟
  تنظیماتش رو نمیدونم!

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در حال حاضر چنین امکانی وجود نداره. یعنی افزونه‌ای نداره اما احتمال زیاد بزودی شبیه به یک افزونه میشه و داخل مارکت ژاکت قرار میگیره

 17. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  سوالی داشتم این سایت از چه افزونه های استفاده کرده در فروشگاهش ؟
  http://www.sanatbazar.com/shop/shop-main/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%84-%D8%A2%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%85%DB%8C-4-%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%B1-20-20-5
  http://www.sanatbazar.com/services/print3d
  مخصوص محاسبه هزینه ساخت قطعه از چه افزونه ای هستش
  روی گزینه قیمت قطعه شما کلیک کنید.؟
  http://www.sanatbazar.com/services/print3d

 18. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام تفاوت این افزونه با افزونه ای که رایگان موجود است در سایت های مشابه فارسی چیست ؟

 19. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت شما بخیر
  من یک فرمی رو ساختم که داخلش از ویجت لیست باید استفاده بشه ولی وقتی از این ویجت استفاده میکنم صفحه فرم در موبایل با مشکل مواجه میشه و مقدار زیادی فضای اضافی در سمت چپ صفحه بوجود میاد وقتی این ویجت رو حذف میکنم درست میشه.
  از قالب آسترا استفاده میکنم و فرم در قالب های دیگه به خوبی کار میکنه نمیدونم مشکل قالب چی هست.

  لطفا میتونید کمکم کنید؟ خیلی ضروری هست.

  ممنونم.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برگه‌ای که برای نمایش فرم استفاده می‌کنید رو روی حالت‌های دیگه هم تست کنید.

  • 3 سال عضو همیار وردپرس

   وقتی که حالت برگه رو میزارم روی المنتور canva درست میشه ولی وقتی منو یا چیزی به صفحه اضافه میکنم باز همون اوضاع میشه!
   فرم ساز دیگه ای رو سراغ دارید که ویجت لیست رو هم داشته باشه؟ و بتونیم مثلا طرف دوره هایی که گذرونده رو خودش اضافه کنه در فرم..

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نه متاسفانه

 20. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام یک سوال داشتم میشه یک قیمتی رو به عنوان توتال انتخاب کنیم و با فیلدها ازش کم کنیم ؟اگه میشه چطوریه ؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با خود افزونه خیر نمیشه اما باید اددآن های افزونه رو بررسی کنید.

 21. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من یک addon گرویتی رو (ارسال پیامک)خریداری کردم میخواستم ببینم روش نصبش چطوره؟(روش کارش رو بلدم فقط روش نصب و اضافه شدن به گررویتی رو نمی دونم)
  با تشکر

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه از ژاکت خرید کردید حتما از فروشنده سوال خودتون رو بپرسید تا بصورت کامل و تخصص شما رو راهنمایی کنن.

 22. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  چرا پس از انجام تنظیمات اشاره شده هیچ اعلانی دریافت نمیشه علیرغم اینکه ایمیل مشکلی نداره و اینکه به پوسته هم مربوط نمیشه یعنی همه رو تست کردم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این محصول داخل ژاکت هست. برای اینکه بتونن بهتر راهنماییتون کنن لطفا از فروشنده بپرسید.

 23. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.روز بخیر.من دانش اموخته غیر حضوری وب مستران ۹ هستم.با استفاده از نرم افزار VirusTotal چند پلاگین را تست کردم.مثلا ووکامرس فارسی که این پیغام می دهد
  Bkav
  VUL.Webshell
  یا گرویتی فرم که این پیغام نمایان می شود.
  Jiangmin
  TrojanDownloader.JS.bchw
  لطفا راهنمایی می فرمایید.ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در چه زمینه الان مشکل دارید؟ متوجه سوالتون نشدم

 24. 4 سال عضو همیار وردپرس

  عالی

 25. سلام. من یک سری فرم دارم
  مثلا مشخصات یه نفر…میخوام وقتی کاربر اطلاعاتش رو ثبت کرد، بعدا بتونه از طریق کد ملی یا یه چیز دیگه اطلاعاتش رو ببینه و ویرایش کنه…ولی نمدونم چطوری میشه این کارو با گرویتی فرم انجام دادم خواهشا یکی توضیح بده ممنونم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برای این منظور شما باید یه پنل کاربری به کاربرها اختصاص بدید که امکان ویرایش هم داشته باشه. مثلا پیشنهاد می‌کنم Userpro رو امتحان کنید.

 26. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  خسته نباشید
  در حالی که هم فرم کاملا درسته و هم در نمایش همه چیز مرتبه و حتی در برگه حاوی شرتکد همه چیز مرتبه
  به محض اضافه شدن منطق شرطی (به هر شکلی و کاملا درست) کل فرم ناپدید میشه و اصلا شرتکد کار نمیکنه دیگه
  یعنی در حالیکه در خود پلاگین نمایش میده ولی در برگه ای که قرار دادیم دیگه نشون نمیده

 27. سلام است با این افزونه میشه فرم های محاسباتی ساخت مثلاً ورودی در فیلمی رو ضرب در فیلد دیگه کنه و مجموع رو در فیلد دیگه یا نتیجه رو در قسمت دیگه نشون بده

 28. با سلام
  لطفاٌ نحوه نوشتن کلاس css سفارشی در تب “نمایش” هر فیلد توضیح دهید.
  مثلاٌ من میخوام فیلد “مجموع” رو که از بخش “فیلدهای قیمت گذاری” در انتهای فرمم استفاده میکنم وسط چین یا چپ چین باشه. (به طور پیش فرض راست چین هست)

 29. سلام
  بدون تعارف از سایت فوق العادتون تشکر میکنم
  سوالی در مورد این افزونه داشتم…
  میخواستم بدونم ویژگی محاسبه گر مثل افزونه WP Cost Estimation & Payment Form Builder داره یا نه؟

 30. سلام
  توی ویرایشگر نوشته وقتی روی افزودن فرممیزنم و فرم رو انتخاب میکنم ولی هرچی روی (فرم را قرار دهید ) میزنم فایده نداره و فرم روتوی نوشته قرار نمیده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • لطفا جواب بدین

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز یه مورد ناسازگاری وجود داره که نشون نمیده. به صورت دستی شورت کد رو وارد کنید و چک کنید.

 31. درود و سلام.
  وقت بخیر.
  با افرونه گراویتی فرم آیا امکان ساخت فرم سفارش خدمات هست یا نه؟
  بدین شکل که با توجه به انتخاب نوع خدمات شروع به محاسبه قیمت کنه و هزینه رو به مشتری نشون بده و نوع پرداخت رو به دو صورت آنلاین یا در محل هم نمایش بده و در ادامه اگر با هزینه مشکل نداشت اطلاعات و آدرس رو وارد کند.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 32. 5 سال عضو همیار وردپرس

  درود
  من می خوام فرمی تهیه کنم که یکی از انتخابهاش از طریق عکس انجام بشه مثلا عنوان نوع خودرو با کلیک روی آرم خودرو انجام بشه و بعد ادامه فرم .
  آیا این کار شدنی هست اگر بله با چه افزونه ای و چگونه؟
  سپاس از راهنماییتون

 33. سلام و عرض ارادت
  من می خوام فرمی طراحی کنم که در یک قسمت از فرم مثلا نام خودرو به جای فقط اسم تایپ شده اسم و آرم خودرو وجود داشته باشه و در ادامه مدل خودرو انتخاب شده هم نشان داده شود. ممنون اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

 34. سلام
  سه تا فرم متفاوت ساختم که فقط زمانی که کاربر لاگین میکنه نمایش میده. خروجی اطلاعات هربخش رو جداگانه به کاربر نمایش میده ولی میخوام براساس نام کاربری همه اطلاعات سه فرم در یک صفحه جمع شده و به کاربر نمایش داده بشه. تو آموزش های انگلیسی نوشته بااستفاده از Conditional و merg میشه ولی من متوجه نشدم دقیقا. میخواستم اگر براتون مقدوره راهنمایی فرمایید.
  سپاس

 35. سلام من می خواستم فرمی درست کنم که بتونم به یک محصول متصل کنم به طوری که بعد از کلیک بر روی دکمه خرید این فرم باز بشه و مشتری این فرم رو پر کنه و سپس خرید رو نهایی کنه .لطفا سریع جواب بدین.

 36. با سلام
  آیا این امکان وجود داره یک عدد از یک صفحه خاص گرفته بشه و توی یکی از فیلد های نامبر که در گرویتی فرم میسازیم نمایش داده بشه ؟
  مثلا قیمت دلار از یک سایت خونده بشه و در یک فیلد گرویتی فرم دریافت بشه و با یک عدد جدید جمع بشه و نشون داده بشه.

 37. با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  با استفاده از این افزونه فرمی را ایجاد کرده ام که اطلاعت بیمه خودرو از کاربر بگیره و قیمت انواع بیمه ها با توجه به ماشین تو جدول نمایش بده. افزونه ای هست که بتونم این اطلاعات نمایش بدهم ؟
  ممنون

 38. سلام
  من میخوام یه فرم درست کنم که شامل 4بخش است و نمیخوام این 4بخش همزمان نمایش داده بشه،میخوام برای فیلد ها این شرط رو بذارم که اگر کاربر دانشجو هست با انتخاب گزینه دانشجو فیلدهای مخصوص به دانشجو براش باز بشه،اگه شرکت داره فیلدهای مربوط به خودش باز بشه،ایا با این افزونه امکانش هست؟یا فرمی را میشناسین که این امکان رو داشته باشه؟اگر امکانش هست لطفا توضیح بدین چجوری انجامش بدم
  ممنون میشم اگه زود جوتب بدین بهم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نه متاسفانه این امکان نیازمند هوشمندی بیشتری هست که باید در فرم‌سازهای پرمیوم به دنبالش باشید.
   پیشنهاد میکنم امکانات Userpro رو بررسی کنید.

  • بله امکانش هست. شما ابتدا یک لیست انتخابی مثلا به اسم “نوع کاربر” ایجاد کنید که گزینه های دانشجو، شرکت و… داشته باشه. حالا هر تعداد فیلد جدید که نیاز هست ایجاد کنید. مثلا چند فیلد برای دانشجو، چند فیلد برای شرکت و… . در نهایت کافیه در قسمت پیشرفته فیلدهای جدیدی که ایجاد کردید، شرط مربوط رو ایجاد کنید. مثلا اگر میخوایید وقتی دانشجو رو انتخاب کردید اسم دانشگاه رو بخواد، یک فیلد متنی ایجاد کنید و شرطش رو اینجوری انتخاب کنید:

   نمایش این فیلد اگر همه مطابق گزینه های زیر باشند:
   نوع کاربر هست دانشجو

   فیلدهای پیشرفته هم میشه ایجاد کرد. کافیه یکم با عملکردهای منطقی آشنا باشید.

 39. با سلام خسته نباشید
  من گریویتی فرم در سایتم ساختم
  ومیخوام با اون ثبت نام کنم یه افزونه جانبی برای اون پیدا کردم و ارور میده وقتی نسخه شو برگردوندم مشکلی نداشت .
  علت ارور افزونه جانبی مال چیه خودت وردپرس یا خودت بروز رسانی؟

  باتشکر

 40. چطور باید فایل به جزء تصویر رو در فرم گذاشت؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   برای ضمیمه کردن می‌فرمایید؟
   فرقی نداره فایل چی باشه. تصویری یا هر مورد دیگه. فقط بستگی به حجمی داره که تعیین میکنید.

 41. سلام
  آیا فرم سازی هست که برای ثبت نام باشه و بعد از پرداخت آنلاین فرم تکمیل و ذخیره بشه؟

  • 5 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام
   فرم ساز گرویتی این قابلیت رو داره. خلاصه وار عرض کنم ، تمام امکانات ثبت نام و دریافت سفارشات به مانند یک فری لنسر رو میتوانید در این فرم ساز پیاده سازی نمایید.

   به این صورت که شما اول باید فرم خودتون رو در این فرم ساز بسازید و بعد از ساخت به قسمت (به عنوان مثال) زرین گیت مراجعه نمایید. در این قسمت باید روی دکمه افزودن فید کلیک کنید و فرم مورد نظر خودتون رو در آن انتخاب نمایید.
   پس از این کار کاربر پس از تکمیل فرم به صفحه پرداخت منتقل میشه.
   اگر پرداخت موفقیت آمیز بود برای کاربر پیغامی مبنی بر “اطلاعات فرم شما به دست ما رسید. منتظر تماس ما باشید.” به نمایش درخواهد آمد.

   پاینده باشید.

 42. سلام میخواستم بدونم حجم این افزونه چقدر هست؟

 43. سلام و خسته نباشید
  من گراویتی فرم رو نصب کردم و فرمم رو هم ساختم اما در مراحل آخر یهو بدون هیچ دلیلی دیگه فرمم رو نشون نمیده!!!
  میشه راهنمایی کنید؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   این افزونه در ژاکت موجود است و سازنده آن باید پاسخگو باشد. لطفا سوال خود را آنجا مطرح کنید.

  • منم همین مشکل رو دارم.
   وقتی از منطق شرطی استفاده می‌کنم فرم نمایش داده نمیشه!!

 44. سلام من افزونه گراویتی فرم رو نصب کردم در قسمت اول دوتا برگه بیشتر ندار چطور میشه برگه رو اضاف کرد یا همون مرحله؟؟

 45. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و وقت بخیر
  راهنمایی میخواستم در رابطه با اینکه چطور میتونم فرم گرویتی را به یک ایمیل وصل کنم که وقتی کسی فرمی پر میکنه اون فرم برای ایمیلم فرستاده شه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 46. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر خانم کوهستانی میشه ایمیل شما رو یا شماره تماستونو داشته باشم کاری مهم دارم برای طراحی سایت و مشکلات مهم

  ممنونم

 47. سلام آیا این افزونه این امکان رو داره که کاربر پس از ثبت اطلاعاتش ، در صفحه ای از سایت به صورت پست نمایش داده بشه؟

 48. با سلام
  بنده به دنبال افزونه اي هستم كه اطلاعات را از بازديد كننده بصورت آپلود فايل يا تكميل فرم ديافت كند و در نهايت بصورت يك فايل پي دي اف خروجي را به مدير سايت اعلام كند. ممنون ميشم اگر افزونه به اين صورت مي شناسيد به من معرفي كنيد

 49. با سلام و احترام
  می خواهم کاربران بتوانند علاوه بر ارسال نوشته هایشان و عنوان نوشته و عکس شاخص ، بتوانند چندین عکس به عنوان عکس گالری پست و فیلدهای اضافی دیگری که در بخش ارسال نوشته به عنوان زمینه های دلخواه وجود دارد بسازند. چگونه می توانم با استفاده از زمینه های دلخواه ، پس از ارسال و پر کردن این فیلدها ، عکس ها و فیلدها را در قالبم نمایش دهم؟
  آموزش شرطی سازی فیلد را به خوبی انجام دادم.کاربرانم می توانند یک عنوان برای نوشته شان و متن نوشته و عکس شاخص و همینطور انتخاب موضوع نوشته را انجام دهند. اما نمی توانم فیلدهای دلخواه جدید ایجاد شده را نمایش دهم.
  همچنین می خواهم برخی از برچسب هایی که کاربران انتخاب می نمایند نمایش داده نشود و برخی نمایش داده شوند.
  همچنین کاربران می توانند پس از استفاده از افزونه های user registration و gravity forms sms کاربران بتوانند پست های قبلی را پست مجدد نمایند؟ یا ویرایش نمایند؟
  با تشکر