آموزش کامل حل مشکل صفحه سفید وردپرس در سایت

صفحه سفید وردپرس
صفحه سفید وردپرس

یکی از خطاهای رایج وردپرس که ممکن بسیار ناخوشایند باشد، با نام صفحه سفید مرگ شناخته می‌شود. چنانچه از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید به احتمال زیاد با این صفحه روبرو شده‌اید. در هنگام بروز این مشکل در هنگام باز کردن صفحات سایت خود، تنها با یک صفحه سفید مواجه خواهید شد، این مشکل می‌‌تواند در بخشی از سایت یا کل آن و حتی داشبورد مدیریت نیز رخ دهد. بسیاری از وبمستران و مدیران وبسایت‌ها ناآگاهانه و از روی نگرانی دست به اقداماتی بزنند که ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد و به کلی سایت خود را از دست بدهند. پس در صورتی که با صفحه سفید وردپرس روبرو شدید توصیه می‌کنیم با انجام راهکارهای استاندارد و اصولی مشکل را برطرف کنید. به وجود آمدن صفحه سفید مرگ علل مختلفی دارد که لازم است با مورد بررسی قرار دادن آن‌ها مشکل خود را به راحتی حل کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه رفع مشکل صفحه سفید مرگ با روش‌های اصولی به شما آموزش دهیم.

حل مشکل صفحه سفید وردپرس

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

 • صفحه سفید وردپرس در سایت
 • استفاده از حالت بازیابی وردپرس
 • افزایش میزان حافظه وردپرس
 • غیرفعال‌سازی کلیه افزونه‌­ها
 • غیرفعال‌سازی قالب فعلی و استفاده از قالب پیش­فرض
 • فعالسازی حالت اشکال­‌زدایی وردپرس
 • بررسی و پاکسازی حافظه پنهان وردپرس

صفحه سفید وردپرس در سایت

صفحه سفید وردپرس یا WordPress White Screen of Death که با نام اختصاری WSoD نیز شناخته می‌شود از رایج‌ترین مشکلات در وبسایت‌های وردپرسی است و به حالتی گفته می‌‌شود که پس از باز نمودن صفحات سایت تنها با یک صفحه سفید مواجه می‌شوید، این صفحه سفید ممکن است بخشی از صفحات سایت، کل سایت و حتی پیشخوان وردپرس شما را نیز شامل شود. در صورتی که با این مشکل روبرو شدید جای نگرانی نیست، زیرا به وجود آمدن این مشکل می‌تواند علل گوناگونی داشته باشد اما در بیشتر مواقع به دلیل اشغال زیاد حافظه توسط یک اسکریپت می‌باشد؛ بنابراین لازم است مواردی که در بروز این خطا نقش مهمی دارند را مورد بررسی قرار داده تا مشکل را برطرف کنید. در ادامه این مقاله به آموزش و بررسی کامل حل مشکل صفحه سفید وردپرس در سایت می‌پردازیم.

استفاده از حالت بازیابی وردپرس

در برخی موارد ممکن است خطای صفحه سفید مرگ ناشی از یک افزونه یا قالب وردپرس باشد که در بعضی مواقع وردپرس قادر است علت خطا را پیدا کند. در وردپرس 5.2 یک ویژگی جدید جهت مقابله با صفحه سفید مرگ وردپرس عرضه شده است که می‌تواند علت بروز خطا را در قالب پیام نمایش دهد. بنابراین به جای مشاهده یک صفحه سفید، یک پیام خطا مطابق تصویر زیر که نشان‌دهنده وجود مشکلات فنی است را مشاهده خواهید کرد.

پیام در وبسایت شما خطایی رخ داده است
پیام در وبسایت شما خطایی رخ داده است

پس از دریافت این خطا، یک پیغام به ایمیل مدیر سایت ارسال خواهد شد که در آن افزونه یا قالب معیوبی که سایت شما را دچار مشکل کرده است نشان می‌دهد، همچنین یک لینک در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن وارد “حالت بازیابی یا ترمیم وردپرس” خواهید شد. پس از کلیک بر روی لینک وارد بخش پیشخوان وردپرس خود خواهید شد و با صفحه‌ای مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد.

حالت بازیابی یا ترمیم وردپرس
حالت بازیابی یا ترمیم وردپرس

این صفحه به شما می‌گوید خطایی در قالب یا پلاگین‌های شما وجود دارد که با کلیک بر روی لینک “رفتن به صفحه افزونه‌ها” می‌توانید به صفحه پلاگین‌ها مراجعه و افزونه معیوب را مشاهده کنید.

افزایش میزان حافظه وردپرس

یکی از راهکارهای موثر برای حل مشکل صفحه سفید وردپرس افزایش میزان حافظه PHP در وردپرس است. مشکل کم بودن حافظه از احتمالاتی است که در برخی از موارد باعث بروز چنین مشکلی در وردپرس می‌شود، پس چنانچه با صفحه سفید مرگ در وردپرس مواجه شدید بهتر است برای رفع این مشکل این روش ساده و بدون دردسر را مورد آزمایش قرار دهید. برای افزایش میزان حافظه PHP در وردپرس کافیست فایل wp-config.php را در سایت خود باز نموده و کد زیر را پیدا کنید و میزان حافظه وردپرس را افزایش دهید.

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '256M' ); 

غیرفعالسازی کلیه افزونه‌­ها

چنانچه افزایش میزان حافظه مشکل صفحه سفید مرگ سایت شما را رفع نکرد از روش غیرفعالسازی تمام افزونه‌های موجود در وردپرس استفاده کنید.

در صورتی که به داشبورد مدیریت وردپرس سایت خود دسترسی دارید به سادگی می‌توانید به بخش افزونه‌ها مراجعه و سپس افزونه‌های نصب شده را انتخاب کنید. در پنجره باز شده همه افزونه‌ها را انتخاب و از بخش “کارهای دسته جمعی” گزینه “غیرفعال کردن” را انتخاب و بر روی دکمه “اجرا” کلیک کنید تا کلیه افزونه‌های فعال در وردپرس شما غیرفعال شوند.

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس
غیرفعال کردن افزونه های وردپرس

اما در صورتی که به بخش مدیریت سایت خود دسترسی ندارید می‌‌توانید این کار را از طریق سرویس‌دهنده file manager میزبان وب خود انجام دهید. برای اینکار کافیست وارد هاست سایت خود شده یا از طریق Filezilla به آن دسترسی پیدا کنید. وارد پوشه wp_content شده و پوشه Plugins را پیدا و نام آن را به هرچیز دیگری تغییر دهید.

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس توسط فایل زیلا برای رفع صفحه سفید مرگ
غیرفعال کردن افزونه های وردپرس توسط فایل زیلا

با این کار به طور خودکار تمام افزونه‌‌ها را غیرفعال خواهند شد، زیرا وردپرس قادر به یافتن آن‌ها نخواهد بود. هنگامی که خواستید افزونه‌ها را مجددا فعال کنید، کافیست نام پوشه را به حالت اولیه برگردانید.

اگر پس از غیرفعال کردن افزونه‌ها، مشکل صفحه سفید وردپرس برطرف شد می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مشکل از یکی از پلاگین‌ها بوده است. اکنون می‌بایست افزونه‌ها را مجددا به صورت یک به یک فعال کرده و سایت خود را مورد بررسی قرار دهید، در این صورت به راحتی می-توانید افزونه‌ای که دچار مشکل شده است را پیدا کنید. پس از یافتن افزونه معیوب آن را غیرفعال کنید و برای پشتیبانی با توسعه دهنده آن تماس بگیرید، همچنین می‌توانید آن را به طور کل حذف و با یک افزونه دیگر جایگزین کنید.

غیرفعالسازی قالب فعلی و استفاده از قالب پیش‌­فرض

اگر مشکل با غیرفعالسازی افزونه‌ها حل نشد از دیگر مواردی که ممکن است در این راه به شما کمک کنند غیرفعالسازی قالب فعلی و استفاده از قالب پیش‌فرض وردپرس می‌باشد. دقیقا مانند همان فرآیندی که برای غیرفعالسازی پلاگین‌ها انجام شد لازم است برای قالب نیز انجام دهیم. اگر به داشبورد مدیریت سایت وردپرسی خود دسترسی دارید، می‌‌توانید از منوی “نمایش” زیرمنوی “پوسته‌ها” را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده پوسته فعال خود را غیرفعال کنید تا وردپرس به طور خودکار یکی از افزونه‌های پیشفرض خود را جایگزین قالب شما کند.

فعال کردن قالب پیشفرض وردپرس برای رفع صفحه سفید مرگ
فعال کردن قالب پیشفرض وردپرس

اما اگر به داشبورد مدیریت سایت دسترسی ندارید، این کار را با استفاده از FTP هاست می‌توانید انجام دهید. پس از ورود به هاست خود مطابق تصویر زیر پوشه wp_content و سپس themes را باز کنید. بر روی پوسته فعلی خود کلیک راست کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید.

 حذف پوشه قالب فعلی وردپرس
حذف پوشه قالب فعلی وردپرس

با این کار وردپرس به طور خودکار شروع به استفاده از پوسته پیش‌فرض خواهد کرد. اگر با این کار مشکل برطرف شد و سایت شما به حالت اولیه برگشت، باید به فایل functions.php خود مراجعه کنید، اگر در انتهای این فایل فضای اضافی وجود دارد، می‌بایست این موارد را حذف کنید، زیرا در برخی موارد این کار موجب رفع خطا می‌شود.

فعالسازی حالت اشکال­‌زدایی وردپرس

چنانچه هنوز با انجام موارد فوق موفق به برطرف کردن مشکل صفحه سفید مرگ سایت خود نشدید، گام بعدی فعال‌سازی حالت اشکال‌زدایی وردپرس (DEBUG) می‌باشد. این ابزار در کلیه نسخه‌های وردپرس وجود دارد اما در حالت پیشفرض غیرفعال است در صورت لزوم شما می‌-توانید آن را فعال کنید. برای فعال کردن حالت اشکال‌زدایی می‌بایست از طریق FTP به file manager هاست سایت خود دسترسی پیدا کرده و فایل wp-config.php موجود در سایت خود را ویرایش کنید. کد زیر را پیدا کنید:

define( 'WP_DEBUG', false );

همانطور که گفتیم این گزینه به صورت پیش فرض بر روی حالت “false” تنظیم شده است که برای فعال کردن آن باید آن را به حالت “true” تغییر دهید، همچنین در صورتی که این خط را در فایل wp-config.php مشاهده نکردید آن را به فایل خود اضافه نمایید:

define( 'WP_DEBUG', true );

با این کار حالت اشکال‌زدایی وردپرس فعال خواهد شد، همچنین برای ساخت فایل debug.log در پوشه wp-content و نمایش پیغام خطا در صفحه نمایش لازم است کدهای زیر را نیز به فایل wp-config.php خود اضافه نمایید.

define( 'WP_DEBUG_LOG', true );
define( 'WP_DEBUG_DISPLAY', true );

تغییرات ایجاد شده را ذخیره کرده و برای یافتن و مشاهده پیغام خطا به سایت خود مراجعه کنید.

چنانچه پس از ورود به سایت خطایی را مشاهده نکردید مجددا به هاست سایت و پوشه wp-content مراجعه کنید، در آنجا یک فایل جدید به نام debug.log مشاهده خواهید کرد که یک گزارش از کلیه خطاها، اخطارها و هشدارهای احتمالی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

پس از پیدا و برطرف نمودن مشکل حتما لازم است که حالت اشکال‌زدایی وردپرس را غیرفعال کنید، برای این کار می‌توانید بار دیگر فایل wp-config.php را باز کرده و عبارت WP_DEBUG را به false تغییر دهید. فعال نگه داشتن حالت عیب‌یابی، می‌‌تواند منجر به بروز مشکلات گسترده و مسائل امنیتی شود پس توصیه می‌کنیم پس در صورت عدم نیاز نسبت به غیرفعالسازی آن اقدام نمایید.

بررسی و پاکسازی حافظه پنهان وردپرس

از دیگر راهکارهای اصولی برخورد با خطای صفحه صفحه سفید مرگ پاکسازی حافظه پنهان وردپرس است. در چنین مواردی ممکن است به بخش مدیریت پیشخوان سایت خود دسترسی داشته باشید اما در داخل صفحات سایت صفحه سفید مشاهده کنید، در این صورت مشکل می-تواند از حافظه کش وردپرس باشد. وردپرس همواره نسخه‌های قدیمی فایل‌‌ها را ذخیره می‌کند که همین محتواهای قدیمی ممکن است باعث بروز مشکلاتی شوند، به همین دلیل با پاک‌سازی حافظه پنهان، کلیه اطلاعات غیرضروری از سایت شما پاک خواهد شد. پس از انجام این کار نیز سایت خود را به منظور حل مشکل بررسی کنید.

صفحه سفید مرگ

صفحه سفید وردپرس از رایج‌ترین و البته نگران‌کننده‌ترین خطاها در وردپرس می‌باشد. بروز این پدیده ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، در هنگام مواجه شدن با این خطا به منظور حفظ و نگهداری سایت خود لازم است از راه صحیح و استاندارد نسبت به رفع آن اقدام نمایید. در این مقاله بهترین روش‌های اصولی که نقش موثری در این مشکل دارند را به شما آموزش دادیم، امیدواریم مطالعه این مقاله در برطرف نمودن مشکل صفحه سفید مرگ به شما کمک کرده باشد. شما می‌توانید سوالات و نظرات خود را از بخش دیدگاه‌ها با ما مطرح کنید؛ همچنین اگر محتوای امروز همیار وردپرس برایتان مفید بود، خوشحال می‌شویم آن را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

منبع: wpbeginner.com

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

398,040 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام شما تشریف دارین من چندتا سوال مهم دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی نیاز به کمک دارم

 2. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام خدمت شما دروست گرامی
  بعداز آپدیت کردن وردپرسم صفحه آخر مراحله ثبت سایتم دیگه نمایش داده نمیشه .میگه صفحه مورد نظر منقضی یا یافت نشده .لطفا راهنمایی نمایید تا بتونم برگردونم .
  این آدرس سایتمه http://www.amlakvatan.ir

 3. واقعا دستتون درد نکنه
  بسیار عالی و مفید بود
  امیدوارم که روز به روز موفق تر باشید و رو به جلو حرکت کنید.

 4. من همه این کارها رو انجام دادم ولی بازم مشکلم حل نشد!

 5. Goooood

 6. سلام خسته نباشید، این ارور موقعه درست کردن فهرست چیه میاد
  Fatal error: Out of memory (allocated 135266304) (tried to allocate 36447309 bytes) in /home/shahinma/public_html/wp-admin/includes/nav-menu.php on line 928

 7. با سپاس استفاده کردیم

 8. درود بر شما داشتم بروز رسانی میکردم اینترنت قطع شد حالا سایت بالا نمیاد

 9. ممنون از توضیحاتتان

 10. ای وااای مرسی دمتون گرم سکته زده بودما
  فک کردم سایتم دیگه درست نمیشه نا امید شده بودم ممنون

 11. عالی بود دستتان درد نکنه مشکل من هم حل شد

 12. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  آقا خدا خیرتون بده مشکل من رفع شد.

 13. سلام این ارور رو چطوری رفع کنم ؟ راه های اولو رفتم نشد
  کدی که ارور ها رو نشون میده زدم
  وقتی وارد این صفحه ارور میشم و ویرایش رو میزنم هنگ میکنه و نمیشه تغییری داخلش ایجاد کرد
  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/melodyde/public_html/wp-content/themes/melody11/functions.php:51) in /home/melodyde/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام آقا رضا شما یک خطای شما مثل خطای من هست.
   برو توی فایل فانکشن خودت بعد خط 51 یا 50 یا 52 خالی هست یعنی اینتر خورد
   توی فایل فانکشن نباید خالی باشه(/public_html/wp-content/themes/melody11/functions.php:51)
   بعد تغییرات ذخیره کن برو ببین مشکلت حل شده یا نه اگر حل شد که هیچ اگر نشد
   برو به فایل pluggable.php اونجا هم احتمالا توی خط 1228 جای خالی داری باید اون خط خالی رو پاک کنی
   و بعد ذخیره کنی
   (/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228)
   یا علی

  • خیلی ممنون عزیز
   این مشکل و منم داشتم
   خدارو شکر بر طرف شد

 14. سلام بنده بعد از اپدیت دستی هسته وردپرس از 3.9 به 4.2.2 طبق دستور خودتون دچار صفحه سفید شده و با انجام مراحل بالا هیچ اتفقی نیافتاد. و فقط با کد دیباگ اخطار رو مشخص کرده منتها نمیدونم چجوری باید برطرفش کرد.
  Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/rahedel/domains/rahedel.ir/public_html/wp-config.php on line 113 Fatal error: Class ‘WP_Session_Tokens’ not found in /home/rahedel/domains/rahedel.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 891

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   پیوندهای یکتا رو چک کنید. ممکنه فایل htaccess. حذف شده باشه. بسازید و در هاست آپ کنید

 15. سلام
  من از قالب صحیفای خریداری شده از مارکت وردپرس استفاده میکنم.
  متاسفانه زمانی که میخوام برم قسمت تنظیمات قالب و هر تغییری که میدم و میخوام تغییرات رو ذخیره کنم، با صفحه 414 مواجه میشم.
  عملا هیچ تغییری الان نمیتونم بدم. با پشتیابی هاست تماس گرفتن میگن ایراد از سرور و هاست نیست.

  HTTP Error 414 Request URI too long

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اتفاقا چرا مشکل از همونجاست. بعضی از قالب ها با خدمات برخی شرکت ها سازگار نیستند.
   به عنوان نمونه قالب دیگری نصب کنید و تنظیم کنید ببینید باز همین مشکل رو دارید یا خیر.

 16. با سلام
  یه قالب نصب کردم و بعد از فعال سازی قالب تو سی پنل دیده نمیشه و آدرس سایت رو هم که میزنم سورس صفحه می آید ؟
  مشکل کار کجاست ؟
  ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   قالبی که نصب کردید با هاست شما جواب نمیده.
   بعضی وقتها ضعف هاست باعث میشه که در برابر بعضی قالب ها جوابگو نباشه.

 17. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  جدیدا رو یه سایت وردپرس نصب کردم ولی این ارورو میده
  « پرونده‌ی wp-config.php از پیش موجود است. اگر می‌خواهید مواردی را در تنظیمات این پرونده تغییر دهید، ابتدا آن را پاک کنید. اکنون می‌توانید فرآیند نصب را آغاز کنید. »
  ممنون میشم مشکل منو حل کنید
  با تشکر

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   وردپرس را پاک کنید و دوباره در شاخه ی اصلی بارگذاری و نصب کنید.

 18. سلام خسته نباشید
  ببخشید من داشتم کد های پا نوشت سایتم رو تغییر میدادم که
  یدفه دچار یه صفحه سفید با یک خطای ارور قرمز کوچیک بالای صفحه مواجه شدم و دیگه نه میتونم برم تو سایتم و نه میتونم برم مدیریت وردپرسم
  کلافه شدم
  حتی قالب سایت رو از هاست پاک کردم اما بازم درست نشد
  میشه کمکم کنید تا مشکلم رو حل کنم؟؟؟؟؟؟
  اصلا اسم این خطا چی هست؟؟
  من از چه طریقی باید مشکلم رو حل کنم

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما الان از هاست کل قالب رو پاک کردید ولی وردپرس دیده نمیشه ؟
   قبل از اینکار افزونه ای نصب کردید ؟

 19. سلام خسته نباشید من یه مشکلی دارم مشکلم اینکه فایل های که تو قسمت محصولات ووکامرس وارد میکنمو وقتی دسته بندی و برچسبشونو انتخاب میکنم بد از خوده سایت که روی برچس ها یا دسته ها میزنم چیزی واسه نمایش نیست اما نوشته های که جدا از وردپس از طریق نوشتن تو خود وردپرس میزارم میرن داخل دسته بندیا خیلی راحت پیدا میشن

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   دسته ها و برچسب های بخش ووکامرس با قسمت نوشته ها متفاوت است. باید از بخش ووکامر س> دسته ها. دسته مورد نظر را پیدا و نمایش دهید.

 20. سلام خسته نباشید من از بخش تنظیمات آدرس سایت و آدرس وردپرس رو از http://bamdad.in به http://www.bamdad.in تغییر دادم. سایت دیگه بالا نمیاد. چیکار کنم؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به phpmyadmin رفته و جدول wp_option را پیدا کنید و آدرس سایت را درست کنید!

 21. فکر میکنم تنها راهی که مونده اینه که وردپرس دوباره نصب کنم…
  اما شما راه دیگه ای رو بهم پیشنهاد می کنید…
  ممنون و متشکر

  • سلام شما تمامی قالب هاتون رو حذف کنین به جز قالب پیشفرض وردپرس بعد از اون قالب جدید رو نصب کنین که این مشکل قطعا حل میشه

 22. با سلام و خسته نباشید
  من قالب سایتم به روز رسانی زدم اما عکس های اسلایدرم بالا نمیومدن
  دوباره قالب برگردوندم به ورژن قبلی عکس ها بالا اومدن اما با یک مشکل دیگه مواجه شدم اونم این که پنل مدیریتم دیگه بالا نمیاد و یک صفحه سفید بهم میده
  من اسم plugins و themes و wp-content تغییر دادم درست نشد !
  میشه راهنماییم کنید ؟
  الان سایتم باز میشه اما پنل مدیریتش باز نمیشه!؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به phpmyadmin مراجعه کنید و آدرس سایت و پنل رو از wp_option چک کنید و اصلاح کنید.

 23. سلام من قالب جدیدی رو نصب کردم که این مدیریت وردپرس کفن سفید پوشید و افزونه رو غیر فعال کردم باز درست نشد
  دیباگ رو اضافه کردم به فایل کانفیگ که خطارو توی قالب از فایل مدیریت به نام admin-functions.php on line 23 مشکل داره
  که خط 23 رو هم بررسی کردم اینه $std = $option[‘std’];
  کل کد های فایل هم به صورت زیر هست :

  jQuery(function(){
  var message = ‘فعال سازی موفق بود! این قالب دارای یک پنل تنظیمات قوی می باشد که از طریق آدرس <a href="”>نمایش > تنظیمات قالب در دسترس می باشد.’;
  jQuery(‘.themes-php #message2’).html(message);
  });

 24. تشکر

 25. من یک قالب رو خریداری کردم از مارکت ، بعد از نصب بعضی جاها صفحه سفید نشون داده میشه جای اینکه پیام موفقیت آمیز بودن یا همچین چیزی بیاد ، مثلا بعد از ثبت کامنت یا بعد از بارگزاری پوسته یا افزاونه جدید صفحه سفید میاد.
  فقط برای همین قالب هست مشکل ، و اینکه در ابتدای نصب افزونه سئو پیام داده بود فلان خط از پوسته باید حذف بشه ، ممکنه علتش اون باشه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در مارکت در قسمت همین قالب اشکال خودتون رو مطرح کنید تا متخصص مربوطه پاسخگو باشن.

 26. از دیروز وقتی میخوام مطلب جدید بذارم تو سایت صفحه سفید میاد چیکار کنم؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   راه حل های این پست رو ملاحظه کردید ؟
   تنظیمات پیوند یکتا رو بررسی کنید، ممکنه دچار مشکلی شده باشه

 27. قالبم را عوض کردم درست شدم.ولی هیچ افزونه ای دیگه ندارم.و وقتی هم میخام افزونه ای نصب کنم میگه مشکل در نصب افزونه پوشه ای پیدا نشد.
  چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با پشتیبانی هاست خود صحبت کنید ممکنه مشکل از هاست باشه

 28. سلام
  با تغییر plugin و wp-content جواب نداد
  چیکار کنم

 29. با سلام . به تازگی بنده با زدن عبارت mydomaim/wp-admin با صفحه ای کاملا سفید مواجه میشم.با تغییر نام پوشه Plugins و همچنین تغییر نام wp-content نتیجه ای نگرفتم .
  با تشکر از دوستان که در این مشکل مرا راهنمایی کنند . در ضمن بنده مدت زیادی از سایت استفاده نکرده بودم و حالا که ایمیلم را چک کرده بودم دو آپدیت به صورت خودکار برای وردپرس انجام شده بود.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فکر نمیکنم ربطی به آپدیت ها داشته باشه، ممکنه کدی اضافه یا کم شده که پنل شما نمایش داده نمیشه، افزونه ای نصب نشده که این مشکل رو ابجاد کنه ؟

 30. با سلام من یه کدی و توی functions.phpاضافه کردم فک کنم کد سفارشی کردن قالب ورود کاربرا بود زیادم حرفه ای نیسم الان موندم چیکارکنم سایتم کفن سفید پوشیده سایتم سایت خبریه اگه کسی میتونه خواهشا برام درستش کنه

 31. 8 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  ممنون از مطلب مفیدتون.
  من بعد از انتقال سایت از لوکال به هاست برای ورود به صفحه مدیریت صفحه سفید میاد.
  مشکل هم پیدا کردم که مربوط به کد تعریف ناحیه ابزارک داخل فایل functions.php هست. من دو تا ناحیه ابزارک تعریف کردم. وقتی هم پاکشون میکنم همه چیز درست میشه.
  من میخوام ناحیه ابزارک هام را داشته باشم. چطور میشه این مشکل را حل کرد ؟
  ممنون از لطفتون

 32. 6 سال عضو همیار وردپرس

  درود بر شما.
  من تمام چیزایی که گفته شد رو انجام دادم ولی درست نشد و این ارور نشون داده میشه:
  /home/ir4run/public_html/wp-includes/functions.php on line 3282

 33. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ببخشید سوالم به این پست مربوط نیست ولی هیچ جا مطلب پیدا نکردم مجبور شدم
  این ارور رو چه جوری میشه رفع کرد ؟
  امکان ایجاد شاخه wp-content/uploads/2015/06 نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این ارور رو در چه موقعی دریافت می کنید؟ یعنی برای چه عملکردی این ارور رو می بینید ؟

 34. 6 سال عضو همیار وردپرس

  افزونه ای هست که با آن بتوان فایلها را از شر این کد پاک کرد یا نه ؟
  شما چه راحی پیشنهاد میدهید؟

 35. 6 سال عضو همیار وردپرس

  متنی شبیه به این به ابتدای تمام فایلهای php اضافه شده :
  hmg%x5c%x7825!j%x5c%x25)utjm6<%x5c%x787fw6*CW&)7gj6<*K)%x5c%x7827;%x5c%x7825!}&;!osvufs}%x5cqmbdf)%x5c%x7825%x5c%x7824-%x5c%x7824y46]267]y74]275]y7:]268]y7f#x5c%x7827doj%x5c%x78256<%x5c%x787fw6*%x5c%x787f_*#fmjgk4%x5c%x78]464]284]364]6]234]342]58]24]31#-%x5c%x7825tdz*Wf%x5c%x787f%x5c%x787f<u%x5c%x782po!%x5c%x7824-%x5c%x7824y7%x5c%x7824-%x5c%x7824*<!%x5c%x7824-

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام این متن یک سری دستور کد شده است.
   اگر قبلا در فایل های شما این کدها نبوده پس احتمالا شما هک شده اید.

 36. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام به همه دوستان عزیز. مشکلی که برای من پیش اومده این که تمامی فایلهایی که پسوند php دارند یک متن بزرگ چندین خطی که شامل کاراکترهای نامفهوم هست به اولشون اضافه شده . البته فعلا سایت داره به خوبی بالا میاد ولی نمیدونم این متنها از کجا اومدن فکر میکنم سایت هک شده باشه. لطفا راهنمایی کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این متن چی هست که اضافه شده ؟

 37. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من وقتی پوشه پلاگینز رو تغییر نام دادم و بعد دوباره برگردوندم به حالت سابقش دیگه تو صفحه افزونه های پیشخوان هیچ یک از افزونه وجود نداره! و نوشته “شما در حال حاضر افزونه‌ای در دسترس ندارید” پیشخوان باز میشه ولی وقتی هم که میخوام افزونه اضافه کنم میگه : ” نمی‌توان پوشه‌ی جدید ساخت. /home/antineti/public_html/wp-content/plugins/bbpress/ ” مشگل از کجاست؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله وقتی نام پوشه ی پلاگین رو تغییر میدید همچین اتفاقی می افته ، اما می تونید از داخل هاست افزونه ها رو اضافه کنید و موردی نداره فقط یادتون باشه که باید نام این افزونه در قسمت قالب اصلی سی ام اس وردپرس نیز تغییر کنه!

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   من هم این مشکل رو دارم.
   لطفا کمی واضح تر توضیح دهید.
   باید چکار کنیم؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ببینید دوست عزیز وقتی شما نام پوشه ی افزونه ها رو تغییر میدید کل افزونه های شما غیر فعال میشن و از کار میافتن که میتونید اونها رو دوباره به حالت عادی بازگردانی کنید

 38. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من از دیروز وقتی میخوام وارد صفحات پیشخوان مثله نوشته تازه و رسانه تازه و … بشم با این ارور مواجه میشم problem loading page میخواستم ببینم همین کفن سفید هست؟ یا مشکل دیگه ای داره؟ با هاست هم تماس گرفتن گفتن مشکل از هاست نیست و احتمالا اسکریپت مشکل داره نظر شما چیه اگر میشه فوری راهنمایی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به احتمال زیاد همین خطا هست !
   منظور شما از اسکریپت چیه ؟ قالب رو میگید ؟؟

 39. سلام
  من امروز یه قالبی رو هاست ذخیره کردم ( بدون فعال کردن در وردپرس) بعد از اون دیگه دسترسی به خود سایت یا پنل مدیریت ندارم.
  ولی اگه با مرورگر دیگه ای که قبلا باهاش وارد مدیریت نشدم ، سایت رو باز کنم ، باز می شه و زمانی که بخوام وارد مدیریت بشم دوباره همین اتفاق می افته و نمی تونم دیگه از طریق اون مرورگر هم سایت رو ببینم.
  این مورد برای یه سایت دیگم هم اتفاق افتاده بود.
  ممنون می شم راهنمایی کنید

 40. سلام
  من بعد عوض کردن ویندوز مدیریت وردپرس با زمینه سفید باز میشه.
  ینی تمام گزینه ها ی مدیریت پشت سر هم قرار گرفتن و زمینه سفیده. یه جورایی افتضاح
  میشه راهنمای کنید؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مورد ربطی به تغییر ویندوز نداره! اول از همه سایتتون رو توی سیستم های دیگه ای هم چک کنید ، سرعت اینترنت رو چک کنید، مرورگر رو آپدیت کنید

 41. سلام
  من میخام وردپرس رو روی localhost نصب کنم ولی وقتی مرحله دوم اسم دیتابیس و .. را وارد می کنم و دکمه بفرست را کلیک میکنم خیلی طول میکشه و دست آخر یه صفحه سفید میاد نمیدونم مشکلش چیه و هیچ خطایی هم نمیده
  اگه ممکنه راهنمایی کنید.
  (از wamp استفاده می کنم)

  ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   قبل اینکه به چنین صفحه ای برسید مشخصات phpmyadmin رو تنظیم کنید و بعد با وارد کردن نام کاربری و پسورد و شناسه ی localhost در پرونده ی wp-config.php به مرحله ی پایانی یعنی دادن یوزنیم و پسورد میشید

 42. سلام
  وردپرس کفن سفید گرفته
  تم رو پاک کردم حالا نه دیگه سایت میاد بالا و نه و وردپرس
  پلاگین ها رو هم با تغییر نام پوشه غیر فعال کردم فرقی نکرد لطفا راهنماییم کنید

 43. سلام
  از دیشب بعد از بروز رسانی افزونه easy digital downloads سایت سفید شد و دیگه بالا نیامد
  خطای php:
  Fatal error: Call to undefined function edd_add_email_tag() in /home2/joxir/domains/jox.ir/public_html/wp-content/themes/hueman/functions.php on line 1155
  لطفا کمک کنید باید چکار کنم؟

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه رو از داخل هاست حذف و یا تغییر نام بدید مشکلتون حل میشه
   تشکر

  • من هم دقیقا همین مشکل را پیدا کردم
   حالا شما بگید،برای استفاده دوباره باید چکار کرد؟
   خیلی احتیایج به این پلاگین است
   ممنون

 44. سلام دوستان
  در بعضی مواقع هنگام ورود به پیشخوان وردپرس شاهد سفید بودن صفحه ورود هستیم این صفحه هنگامی بوجود می آید که کسانی قصد ورود به وردپرس شما را داشتند ولی موفق نشدند که از راه دیداس به وردپرس شما ضربه می زنند و به دلیل امنیت بالای وردپرس آدرس wp-login.php به آدرس دیگری تغییر می کند
  اما برای رفع سفیدی آن به روت هاست خود بروید و آدرس آن که تغییر کرده است را به wp-login.php تغییر دهید

  wp-login-dsg.php ==> wp-login.p

 45. باسلام و خسته نباشید
  پیشاپیش تشکر بابت پاسخ گوییتان
  من قالب سایت رو عوض کردم صفحه سفید شدبعد از طریق سایت وردرس عیب یابی کردم این رو errorمیده
  خطای مهلک : تماس با WP تابع تعریف نشده ( ) در /home/vtgennet/public_html/wp-blog-header.php در خط ۱۴

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   لطفا قالبی که نصب کردید حذف کنید و قالب خود دیفالت وردپرس رو فعال کنید و اگر نشد طبق اموزش پیش برید
   تشکر

 46. سلام ممنون از مطب مفیدتون من مصرف رمم تو سی پنل رو وقتی مطلبی رو چک میکنم یک مگ میزنه و بعضی وقتا که کمم نیست 😀 صفحه سفید میشه چکار کنم مصرف رمم بیاد پایین صفحه ۴۰۴ رمم با استفاده از افزونه به صفحه اصلی وصل کردم دیگه چکار کنم 🙁

 47. با سلام من پیدا کردم مشکل رو مشکل تو قالب بود خوب الان چی کار کنم که مشکل قالبم حل شه فقط تورو خدا زود جواب بدید؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با سلام اون فایلی که مشکل داره رو دوباره اپلود کنید که جایگزین بشه.

 48. سلام ممنون از مطلبتون کاربردی بود

  دوستان در ابتدا سعی کنید که فاصله های اضافی فایل فانکشن رو چک کنید

 49. عالی بود +
  این هم اضافه شود بعد از کد بالا میتوانید این کد را برای نمایش و ذخیره خطاها به کار ببرید
  if (WP_DEBUG) {
  define(‘WP_DEBUG_DISPLAY’, true);
  @ini_set(‘log_errors’, ‘On’);
  @ini_set(‘display_errors’, ‘on’);
  @ini_set(‘error_log’, ‘wp_error.log’);
  }

 50. سلام من یه مشکلی دارم اون انیکه وقتی میخوام مطلبی اضافه کنم در بخش گذاشتن رسانه مطلب تصاویر را نشون نمیدهاین عکسش http://s-alshohada.net/wp-content/uploads/2014/10/Untitled.jpg فقط لود مشه تصاویر بالا نیماد از مرورگر دیگر هم استفاده کردم ولی همین جور بود البته تو بخش رسانه خود وردپرس نشون میده ولی وقت اضافه کردن مطلب تصویر نشون نمیده کمک کنید 🙁

 51. خوب اینا که نوشتی رو همه میدونن راه حل چیهالان سایتی که من طراحی کردم قالبش رو بخواطر قالب داره مدیریت و سفید میکنه من قالب و چک کردم مشکلی توش نبود ولی داره سفید میکنه تو نیوک قبلا کار میکردم یک کدی بود میزندی تو .htaccess درست میشد تو وردپرس و نمیدونم 
  الان شما انقدر بالا توضیح دادی که قالب و غیر فعال کن خوب بعد چکار کنیم که قالب و بشه گزاشت 

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   من سعی میکنم طی دو روز آینده راه حل های کامل این خطا رو بذارم
   لطفا پیگیری کنید

 52. سلاممطلب خوبیه و من مشکلمو پیدا کردم. مشکل از WPBakery Visual Composer بود اما خب بهش نیاز دارم چجوری میتونم درستش کنم؟

 53. سلام
  من وردپرسم سالم بود داشتم کار میکردم . یه سری کد تو فانکشن قالب گذاشتم . ذخیره کردنی صفحه سفید شد بدون هیچ متنی . بعد اون کدهارو پاک کردم . باز درست نشد.
  سایت سالمه . اما پنل بعضی وقتا سفید میشه بعضی وقتا درست کار میکنه !

  مشکل چیه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فایل htaccess. رو دارید یا از بین رفته؟ اگه از بین رفته ایجاد و بارگذاری کنید مجددا

 54. سلام من میزان حافظه را به 512M رساندم. اگر به همین حالت بماند مشکلی وجود ندارد؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خیر

 55. سلام من یه پوسته رو میخوام رودی لوکال هاست نصب کنم صفحه سفید میشه ولی رویه سرور بالا میاد میشه کمکم کنید
  ویندوز 8 روی wamp , xamp, easyphp امتحان کردم
  باز همینن مشکل رو داره ولی تویه سرور خوب اجرا میشه
  ممنون میشم کمکم کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دیتابیس رو تنظیم کردید ؟
   سعی کنید تمامی فایل های موجود داخل پوشه ی وردپرس رو مستقیم داخل htdocs منتقل کنید

 56. با سلام خدمت شما
  بنده نرم افزار شبیه ساز wamp رو نصب کردم که در قسمت php error اون ارور زیر رو نشون میده.
  [28-Jul-2014 05:48:10 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library ‘c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll’ – The specified module could not be found.

  in Unknown on line 0

  [28-Jul-2014 05:48:11 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library ‘c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll’ – The specified module could not be found.

  in Unknown on line 0

  [28-Jul-2014 13:04:40 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library ‘c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll’ – The specified module could not be found.

  in Unknown on line 0

  [28-Jul-2014 13:04:41 UTC] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library ‘c:/wamp/bin/php/php5.5.12/ext/php_ldap.dll’ – The specified module could not be found.

  in Unknown on line 0
  مشکل سفید شدن می تونه از ارورهای بالا باشه؟میشه راهنمایی کنید تا بتنم مشکل رو رفع کنم؟با احترام

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مشکل پس از نصب سیستم به تنهایی پیش میاد ، کامل تر بفرمایید که تا چه مرحله ای پیش میرید این ارور رو می بینید ؟

 57. با سلام خدمت شما
  بنده در مورد سفید شدن صفحه ادمین و سایت تحقی کردم و مطالبی رو خوندم اما متاسفانه کار ساز نبود.
  گفتم اینجا هم مطرح کنم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه. چون تصمیم گرفتم روی این ارور رو با کمک شما کم کنم.
  داستان از این قرار هست که بنده پوسته های نال شده یا ریپ شده ای مانند be,time,digon,sommerce,lens و مواردی از این دست رو وقتی تو هاست نصب می کنم بدون مشکل بالا میاد.
  اما وقتی همین پوسته رو می خوام در سیتستم لوکال بالا بیارم به محض زدن گزینه فعال سازی پوسته صفحه سفید میشه و نه ادمین بالا میاد و نه سایت.
  اقداماتی که انجام دادم :
  wpdebug رو روی true گذاشتم اما هیچ پیغام خطایی نشون نمیده که بیتونم بدم کسی راه حل بده.
  افزایش مموری رو هم در فایل config و هم در فایل php صورت دادم مشکل حل نشد.
  فایل فانکشن رو با encoding , utf8-without bom ذخیره کردم جواب نداد.
  فاصله های موجود در فایل فانکشن رو حذف کردم اما جواب نداد.

  این نکته رو هم بگم که مشکل سفید شدن صفحه با تغییر نام پوشه پوسته حل میشه اما من چون می خوام تغییرات در پوسته بدم می خوام پوسته در سیستم لوکاال بالا بیاد اما متاسفانه بالا نماید.
  نرم افزار شبیه ساز من xampp هست.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 58. سلام
  صفحه مدیریت وردپرس من خود به خود سفید شده. یعنی هیچ افزونه یا قالب جدیدی نصب نکردم!!! مشکل انگار از قالب اصلی من هست. یعنی ممکنه خود به خود یک دفعه وردپرس با قالبی که یه سال داره باهاش خوب کار می کنه مشکل پیدا کنه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه یا وردپرس رو به روز رسانی کردید ؟
   با احترام

  • سلام

  • خیلی باحالی 😆

  • فکر کرده اینجا چت رومـه 😀

 59. سلام، اصل کاری رو که نگفتی. اونجایی که وردپرس رو نصب میکنی و موقع نصب یهو صفحه سفید میشه و هیچی نیست که بشه یجورایی مشکل رو پیدا کرد و اون بالا فقط نوشته شده step2… که قبل اینکه نصب تموم بشه نشون میده و وردپرس نصب نمیشه. من تمام برنامه های لوکال رو تست کردم و نشد + تمام ورژن های وردپرس و باز هم همون مشکل تکراری. فقط با نرم افزار appserv میشه نصب کرد یا اینکه ویندوز رو عوض کنم.
  تمام نت رو به سه زبان گشتم و هیچ جا هیچکس نمیدونست مشکل چیه، البته چند نفری پیدا کردم مثل من این مشکل رو دارن ولی جواب؟؟؟؟ هیج جا نیست!

 60. هی روله روله ! یه بار این بختک افتاده به جون عمو ترول اخرش تا بک اپ نگرفتم و جا نزدم درست نشد البته مشکل اصلی یه افزونه بود که بعد از بروزرسانی وردپرس پی اچ پی جهش پیدا کرده بود !!!! اون موقعه میگفتن صفحه مرگ الان اسمشم عوض کردن !

دوره‌های آموزشی