5 گزینه برای مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس (اینفوگرافیک)

مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس

سلام دوستان؛
امروز در خدمت شما هستیم با یک اینفوگرافیک دیگر برای مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس.
اولین و مهم ترین موردی که در یک فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه شود مشتری است. توجه به مشتری و جلب رضایت و اعتماد او تنها رکنی است که اگر درست و اصولی به آن پرداخته شود بی شک موفقیت خوبی را برای فروشگاه خود رقم خواهید زد.

مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس

ما در فروشگاه اینترنتی با دو سطح از مشتری رو به رو هستیم. سطح اول مشتریانی که در حال حاضر داریم و یک الی چند بار از ما خرید کرده اند و عضو فروشگاه اینترنتی هستند و سطح دوم مربوط به مشتریانی می شود که به تازگی وارد فروشگاه می شوند.
اینکه نوع برخورد ما باید در مورد مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس به چه صورت باشد بسیار مهم است. صاحبان فروشگاه ها همیشه به دنبال راه هایی برای جذب مشتریان جدید هستند و این کار کاملا عادی و طبیعی است و باید انجام شود اما چه کاری باید برای مشتریان فعلی انجام داد؟

هزینه مشتریان فعلی و مشتریان جدید

در راه جذب مشتری جدید نباید توجه خود را از مشتریان فعلی فروشگاه خود حذف کنید. برعکس باید بیشترین توجه را به مشتریان فعلی فروشگاه اینترنتی داشته باشید تا آنها به مشتریان همیشگی شما تبدیل شوند.
در واقع هزینه ای که صرف بدست آمدن و جذب شدن مشتریان جدید می کنید بسیار بیشتر است از هزینه ای که برای نگهدادی مشتری فعلی خود می کنید. شما در واقع برای جذب مشتری جدید مجبورید تبلیغاتی را انجام دهید و این خود هزینه بر است. اما مشتریان فعلی خود را می توانید با روش های معمول نگه دارید و فقط و فقط دنبال راه های اصولی برای جذب اعتماد بیشتر آنها باشید.

جذب مشتری - مقایسه مشتریان قبلی با مشتریان جدید در ووکامرس

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.