آموزش افزایش بازدید استوری اینستاگرام

شاید بپرسید که منظور ما از "قابل کشف" چیست؟

امروزه با بالا رفتن میزان استفاده مردم از برنامه های تلفن همراه به خصوص اینستاگرام، فضای گسترش بازار کسب و کار نیز در این پلتفرم مهیا شده است.

فرقی نمی کند که یک فروشنده کوچک هستید یا یک کارخانه دار، یک بلاگر ساده یا یکی از اشخاص سرشناس و معروف کشور، قطعا در فضای اینستاگرام باید به دنبال افزایش بازدید استوری هایتان باشید زیاد با افزایش ویو استوری خیل عظیمی از مخاطبین به سمت صفحع شخصی شما سرازیر می شوند و این می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند، همین موضوع است که اهمیت بالا بردن ویو استوری اینستاگرام را بر ما نمایان میکند.

در این مقاله سعی شده تا به بهترین حالت ممکن آموزش افزایش بازدید استوری اینستاگرام را در اختیارتان قرار دهیم.

چرا باید بازدید استوری اینستا را افزایش دهیم؟

جواب بسیار ساده برای این موضوع این است که استوری‌های اینستاگرام قابل کشف هستند، این موضوع بدان معناست که برای حساب‌هایی که در حال حاضر شما را دنبال نمی‌کنند به راحتی قابل دسترس هستند، و این ویژگی راهی عالی برای یافتن طرفداران و فالوور جدید برای شما ایجاد می‌کند.

شاید بپرسید که منظور ما از “قابل کشف” چیست؟

کافیست نماد ذره بین را در اینستاگرام انتخاب کنید و متوجه خواهید شد که برنامه محتوایی را بر اساس موضوعات مختلفی که ممکن است به آنها علاقه مند باشید پیشنهاد می کند،این موضوع بیشتر در قالب حساب هایی است که در حال حاضر آنها را دنبال نمی کنید. این موضوع همان نمای اینستاگرام است.

اینستاگرام همچنین استوری هایی را که کاربران از نظر آنها جذاب هستند را انتخاب می کند و آنها را در بخش ویژه خود به دیگران ارائه می دهد تا به واسطه این موضوع سازنده آن استوری با افزایش بازدید استوری چشم گیری مواجه شود.

 اگر استوری شما به اندازه کافی سرگرم کننده باشد، راه خود را برای رسیدن به آنجا باز می کند و به شما فرصتی می دهد تا فالوورهای خود را به شدت افزایش دهید.

اینستاگرام همچنین به شما امکان می دهد برای افزایش ویو استوری هایتان، آن ها را هایلایت کنید.

 با هایلایت کردن استوری اینستاگرام، برنامه آن را در پروفایل اینستاگرام شما نمایش می‌دهید تا زمانی که آن را حذف کنید. برای مثال، می‌توانید هایلایتی را اضافه کنید که دسته خاصی از محصول را تبلیغ می‌کند یا سفری را که اخیراً رفته‌اید را مستند می‌کند.

افزایش ویو استوری با قرار دادن هشتگ

هشتگ ها در همه جای اینستاگرام وجود دارند، زیرا آنها راه اصلی پلتفرم برای دسته بندی و برقراری ارتباط با نوع محتوایی هستند که مردم در مورد آن پست می گذارند.

اغلب از فعالین اینستاگرام این سوال پرسیده می شود که “آیا هشتگ ها در استوری اینستاگرام کار می کنند؟” پاسخ آنها نیز بله است، اما شما باید با قوانین همیشه در حال تغییر به روز باشید.

بیش از 500 میلیون اکانت اینستاگرام هر روز از استوری استفاده می کنند.

 در یک نظرسنجی توسط فیس بوک نشان داد که 58٪ از مردم پس از دیدن یک نام تجاری یا محصول در استوری، علاقه بیشتری به آن نشان می دهند. واضح است که دسترسی بالقوه هشتگ کردن استوری‌های اینستاگرام برای دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر بسیار زیاد است و به افزایش ویو استوری اینستاگرام شما کمک شایانی می کند.

خالی از لطف نیست گفتن این موضوع که برخی از تکنیک های قدیمی تحت قوانین جدید هشتگ اینستاگرام که در اواخر سال 2020 اجرا شد، کار نمی کنند. برای مثال، اینستاگرام دیگر استوری‌ها را در هشتگ‌های مکان‌محور نشان نمی‌دهد.

با این حال، هشتگ‌ها در استوری‌ها همچنان می‌توانند برای بالا بردن ویو استوری اینستاگرام مؤثر باشند، به شرطی که انتظارات متفاوتی در مورد استفاده از آنها داشته باشید

به عنوان مثال همانطور که می دانید، نایک از شعار #JustDoIt خود برای تشویق اشتراک‌گذاری گسترده در کمپین‌های مختلف از طریق استوری ها استفاده می‌کند.

تعامل فعال نیز بسیار مهم است برای مثال، با اینکه اینستاگرام دیگر استوری‌ها را در موضوعات هشتگ مربوطه خود نشان نمی‌دهد، اما شما با تعامل فعالی که در استوری هایتان با مخاطبان برقرار می کنید، اینستاگرام را تشویق می‌کنید تا استوری‌های شما را بیشتر با فالوورهای شما به اشتراک بگذارد.

اگر مخاطبین صفحه شما فقط استوری هایتان را تماشا می کنند، احتمال اینکه نتیجه مثبتی در افزایش بازدید استوریتان مشاهده کنید کمتر است.

 اینستاگرام تعامل غیرفعال را به همان اندازه که از طریق کلیک رتبه بندی می کند رتبه بندی نمی کند.

ارتباط موضوعی از طریق تعامل فعال نیز بسیار مهم است، شما به عنوان یک مرجع موضوعی برای هشتگ‌های مرتبط دیده می‌شوید و به پست‌هایتان اجازه می‌دهید رتبه‌بندی مؤثرتری برای آن‌ها داشته باشند.

 به عنوان مثال، یک شرکت پوشاک یوگا ممکن است بخواهد در مورد هشتگ های #yogapants و #yogalife ارتباط موضعی با مخاظبین خود بر قرار کند. در این صورت، ممکن است بخواهند این هشتگ‌ها را به‌طور واضح در استوری‌های خود قرار دهند تا با افزایش ویو استوری فالور های بیشتری دریافت کنند.

بالا بردن ویو استوری اینستاگرام از طریق لوکیشن

استوری های دارای لوکیشن در اینستاگرام یک راه عالی برای قرار گرفتن بیشتر برند شما در معرض دید مردم در اینستاگرام است.

 این موضوع برای تمامی مشاغل می تواند کاربردی باشد، از مشاغلی که انبار های آجر و ملات را دارا هستند تا کسانی که سعی در هدف قرار دادن یک منطقه خاص دارند عالی است. استوری‌های موقعیت مکانی اینستاگرام می‌توانند استوری شما را در جستجوی برچسب مکان برای کاربران جدید قابل رویت کنند.

استفاده از برچسب‌های موقعیت مکانی می‌تواند به استوری شما کمک کند تا به استوری های مکان های مختلفی که در فید کاوش وسرچ مردم یافت می‌شود کشیده شود.

 برای مثال، فردی چند هفته پیش هنگام اشتراک‌گذاری استوری اینستاگرام در مکان مشتری، از استیکر موقعیت مکانی استفاده کرد. استوری وارد بخش استوری های لوکیشن “نیویورک ” کشیده شد که به افزایش بازدید استوری هایش به میزان 3 برابر منجر شد!!

دو نوع استیکر مکانی در اینستاگرام وجود دارد. اولین مورد، برچسب موقعیت واقعی است که به شما امکان می دهد آدرس یا مکان فیزیکی را در استوری خود برچسب گذاری کنید. مورد دوم و کمتر شناخته شده، برچسب های مخصوص شهر هستند که بر اساس موقعیت مکانی شما نشان داده می شوند.

این استیکرهای زیبا بیشتر از اینکه به دنبال کنندگان شما نشان دهند در چه شهری هستید به بالا بردن ویو استوری اینستاگرام شما کمک شایانی می کنند.

یکی از عمده دلایل این موضوع این است که آنها قابل کلیک هستند و می توانند به استوری شما کمک کنند تا وارد بخشی از یک پکیج استوری بزرگتر در یک موقعیت مکانی بزرگتر شوند که در صفحه کاوش و جست وجوی افراد مختلف ظاهر می شوند. به این فکر کنید که این چند بازدید اضافی می تواند به همه گیر شدن استوری شما چه کمک به سزایی کند!!

   استفاده کردن از نظرسنجی یا استیکر Poll

استفاده کردن از نظرسنجی یا استیکر Poll

نظرسنجی‌های اینستاگرام راهی مفید برای جمع‌آوری ایده‌ها و الهام‌گیری مستقیم از مخاطبان شماست. می‌توانید از برچسب نظرسنجی سؤال برای جمع‌آوری بازخورد و الهام مستقیم از مخاطبانتان استفاده کنید. ایده‌هایی که می‌توانید برای تقویت محتوای رسانه‌های اجتماعی، پست‌های وبلاگ و محصولات جدید خود استفاده کنید  بی نهایت زیاد هستند!!

فرض کنید یک وبلاگ و حساب اینستاگرامی دارید که نقل قول ها و اطلاعات مربوط به سلامت روان را به اشتراک می گذارد. می‌توانید از برچسب سؤال برای پرسیدن سؤالات باز درباره نحوه مراقبت مخاطبان از سلامت روان خود استفاده کنید و پاسخ‌های آنها را در یک پست وبلاگ جمع‌آوری کنید.

در کنار این موضوع شما بعد از دانلود اینستاگرام و شروع کسب وکار و فعالیتتان به دنبال افزایش تعداد دنبال کننده هایتان و درکنار آن  افزایش بازدید استوری هستید، پس به هیچ عنوان پرسش و پاسخ های استوری ها را دست کم نگیرید!!

به صورت مداوم تولید محتوا کنید

بسیاری از برندها و سازمان ها می دانند که بازاریابی محتوا حکم پادشاه یک قلمرو را دارا است.

شرکت‌های معروف و بزرگی مانند کوکاکولا، دیزنی، آی‌بی‌ام، مایکروسافت و دیگران مزایایی را که با یک برنامه بازاریابی محتوایی توسعه‌یافته و اجرا شده به همراه دارد، تجربه کرده‌اند.

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​نیز از مزایای بازاریابی محتوا بهره می‌برند و هزینه‌های مربوط به روش‌های بازاریابی و تبلیغات سنتی را به حداقل می‌رسانند.

با این حال، تعداد عظیمی از مردم یک نکته کلیدی را فراموش می کنند.

تیم بازاریابی همیشه در مورد تعامل صحبت می کند، اما محتوا بدون ثبات بی ارزش است.

تولید محتوای ثابت یکی از بزرگترین چالش های کسب و کارها است. در گزارش بازاریابی محتوای B2B 2015، 50 درصد از پاسخ دهندگان، ثبات را به عنوان بزرگترین چالش خود معرفی کردند. با این حال، سازمان‌هایی که محتوای جذاب و ثابت تولید می‌کنند، برخی از بزرگترین مزایای این مارکت جهانی را مشاهده می‌کنند.

اکنون که کسب‌وکارهای بیشتری به ارزش یک استراتژی بازاریابی محتوای توسعه‌یافته پی برده‌اند، رقابت در این فضا در حال افزایش است. یکی از مهم ترین راه هایی که کسب و کارها می توانند خود را از رقبای خود متمایز کنند، ثبات است.

تولید محتوای با کیفیت بالا و ثابت به برندها کمک می کند تا خود را به عنوان رهبران فکری در صنعت خود معرفی کنند.

منظم بودن محتوای شما در اینستاگرام و استوری ها تأثیر مستقیمی بر میزان معتبر بودن شما دارد. هر چه سازگاری بیشتر باشد، اعتبار بیشتری دارد. همچنین، هر چه مدت طولانی تری محتوا تولید کنید، بیشتر به عنوان یک تجارت میان مردم شناخته می شوید.

چه ساعتی استوری بگذاریم؟

چه ساعتی استوری بگذاریم؟

برای برخی از کاربران رسانه های اجتماعی، قرار دادن استوری در یک ساعت تصادفی خوب است زیرا ممکن است از آن برای سرگرمی استفاده کنند. اما اگر از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خود یا برند خود استفاده می کنید، زمان بندی بهینه ضروری است.

واقعیت این است که بیشتر مخاطبان هدف شما حتی آنچه را که در رسانه های اجتماعی پست می کنید نمی بینند. این تا حدی به دلیل حجم کامل پست ها و بخشی به دلیل الگوریتم های شبکه اجتماعی و اینستاگرام است.

الگوریتم‌ها فیدهای خبری کاربران را طوری تنظیم می‌کنند که با صرف زمان بیشتر روی آن برای آنها جالب به نظر برسد. و این الگوریتم‌ها از منبع و تعامل استفاده می‌کنند تا تصمیم بگیرند که کدام پست به کدام کاربر مرتبط باشد. تعاملات بلافاصله پس از ارسال به تعیین ارتباط پست های شما کمک می کند.

سخن پایانی

در نهایت این که افزایش بازدید استوری های اینستاگرام شما به چه صورت باشد همه و همه بستگی سیاست های خودتان دارد سعی ما در این مقاله بر این بود با آموزش راهکار هایی به بالا بردن ویو استوری اینستاگرام شما کمک کنیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید