خطای رایج ویرایشگر متن و روش حل آن

خطای رایج ویرایشگر متن و روش حل آن
خطای رایج ویرایشگر متن و روش حل آن

کار با وردپرس آسان است ولی خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس هم وجود دارد که شما اغلب با آن خطاها مواجه می‌شوید و ما در این مقاله قصد داریم در مورد خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس و روش‌های حل آن صحبت کنیم. وردپرس درواقع یک سیستم برای مدیریت کردن محتوا است که شما را قادر می‌کند تا برای محتوای سایتتان از جمله (عکس، فیلم و…) را مدیریت و کنترل نمایید. این نرم افزار ، به وسیله زبان PHP طراحی شده و توسط mysql پشتیبانی می‌شود.

وردپرس نرم افزاری است که کدهای آن قابل مشاهده می‌باشد یعنی یک برنامه متن باز است که شما می‌توانید این نرم افزار را برای ایجاد وب سایت، بلاگ و… مورد استفاده قرار دهید. شما هر نوع ویژگی را که مورد نظرتان باشد از جمله آزادی، طراحی‌های جذاب و… را می‌توانید در وردپرس دست یابید. این سیستم یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین ابزار برای راه اندازی کردن هر وب‌سایتی را برای شما فراهم می‌کند تا شما قادر باشید وب‌سایت خودتان را در هر زمینه‌ای که علاقه دارید راه اندازی نمایید. وردپرس از میزان محبوبیت بسیار بالایی نیز در بین مردم برخوردار است ولی بعضی خطاهایی را دارد که ما در این مقاله به خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس خواهیم پرداخت، پس با همیار وردپرس همراه باشید.

در این مقاله جامع چه خواهید خواند:

 • خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس
 • رفع خطای رایج عکس در وردپرس
 • رفع خطای سوال (مطمئن هستید می‌خواهید این کار را انجام دهید؟)
 • رفع مشکل کار نکردن دکمه اضافه کردن رسانه
 • رفع خطای سایدبار پایین محتوا در وردپرس
 • رفع خطای سینتکس در وردپرس و…

خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس

در این بخش در ادامه آموزش وردپرس در زمینه خطاهای رایج وردپرس، قصد داریم تا شما را با یکی از خطاهای رایجی که احتمال دارد با آن روبرو شوید آشنا کنیم. یکی از این خطاها مربوط به ویرایشگر وردپرس است که می‌خواهیم آن را بررسی و در نهایت رفع کنیم. خطای موردنظر مربوط به کار نکردن یا حتی تغییر رنگ دادن به رنگ سفید ویرایشگر وردپرس است. ممکن است برای شما هم این خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس پیش آید پس بهتر است با دقت بالایی به مطالبی که قرار است در ادامه گفته شود توجه نمایید.

افرادی که دوست دارند در برخی از اوقات برای بخشی از مطالبشان رنگ جداگانه‌ای را انتخاب کنند این ویژگی برای شما قابل مشاهده نیست یا در زبان ساده یعنی پنهان شده است، یا حتی احتمال دارد که دکمه‌های ویرایشگر شما امکان کار کردن نداشته باشند یا در بعضی مواقع حتی ممکن است با صفحه سفید رنگی روبرو شوید. کسانی که تازه شروع به کار با این نرم افزار کرده‌اند، اگر مایل هستند که تعداد دکمه‌های بیشتر و اضافی ویرایشگر از جمله کپی کردن، تغییر دادن رنگ نوشته و… را مشاهده کنند فقط کافی است که همانند شکل زیر به جلو بروند تا بتوانند دکمه‌های بیشتری را در صفحه قرار دهند و صفحه‌ای زیبا راه اندازی نمایند.

خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس

ممکن است بیشتر افرادی که در وردپرس مشغول هستند، از پلاگین TinyMCE که امکان اضافه نمودن تعداد زیادی وردپرس را دارا می‌باشد استفاده کرده باشند. در برخی زمان‌ها ممکن است که دکمه‌های ویرایشگر پنهان شده یا قادر به کار کردن نباشد. این مشکلی است که فکر خیلی از افراد را به خودش جذب می‌کند. افراد فکر می‌کنند که برنامه ایراد پیدا کرده و باید آن را حذف کنند و یا فکرهای دیگری می‌کنند. باید بگوییم که نه اصلا هم نیاز به این کارها نیست این گونه طرز فکر اشتباه است. این موارد درواقع همان خطاهایی هستند که احتمال دارد در هنگام کار با ویرایشگر رخ دهند که شما باید بلد باشید تا آن‌ها را رفع نمایید. برای رفع کردن این خطا فقط کافی است طبق مراحل زیر پیش بروید:

حذف کردن کش مرورگر

اولین مرحله برای حل کردن مشکل این است که کش مرورگر خود را حذف کنید. طبق تجربیات و تحقیقات انجام شده، با حذف کردن کش مرورگر دکمه‌ها دوباره مشاهده خواهند شد و دوباره قادر خواهید بود تا از ویرایشگر وردپرس استفاده نمایید. پس اولین کار شما برای برگرداندن دکمه‌ها، حذف کردن کش مرورگر است یا حتی شما می‌توانید برای بازگشت دکمه‌ها مرورگر خودتان را عوض کرده و با مرورگر جدیدی نیز وارد شوید.

جایگزین کردن پلاگین TinyMCE

دومین راه برای برگرداندن دکمه‌ها این مرحله است که احتمال دارد دکمه‌ها بعد از به‌روزرسانی کردن پلاگین TinyMCE از بین رفته باشند. پس بهتر است به جای بروزرسانی خودکار، خودتان به صورت دستی پلاگین TinyMCE را به‌روزرسانی کنید.

از بین بردن خطا با استفاده از فایل wp-config

راه سوم برای خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس از بین بردن خطا با فایل wp-config است. اگر نتوانستید هیچ جوابی از مراحلی که در  مطالب بالا گفته شد بگیرید، این راه را امتحان کنید چرا که از راه‌های قبلی موثرتر است. در ابتدای کار فایل wp-config را باز کنید، این فایل در قسمت روت وب‌سایت گذاشته شده است. بعد از باز نمودن فایل گفته شده، باید قطعه کد زیر را پس از تگ باز php بنویسید.

Define (‘CONCATENATE_SCRIPTS’ , false);

این روش یکی از بهترین راه‌ها است که شما را قادر می‌کند تا بتوانید خطای به وجود آمده را رفع نمایید.

این راه‌ها برای حل خطاهای رایج وردپرس می‌باشد و امیدواریم که یکی از راه‌هایی که گفته شد باعث رفع شدن خطای به وجود آمده در وردپرس شما شده باشد.

رفع خطای رایج عکس در وردپرس

در بعضی مواقع ممکن است آپلود تصاویر در سایت وردپرس برای فردی که تازه با وردپرس آشنا شده است، کمی سخت به نظر بیاید و کاربر نتواند تصاویر را هم تراز یا تغییر اندازه یا آن‌ها را در قالب گالری نشان دهد. باید بدانید که این موضوع به خطا یا مشکل وردپرس ربطی ندارد و شما باید نحوه مدیریت رسانه در وردپرس را یاد بگیرید.

رفع خطای سوال (مطمئن هستید می‌خواهید این کار را انجام دهید؟)

خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس

این خطا از خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس است که عموما کاربران با این خطا در بخش مدیریت وردپرس مواجه می‌شوند. این ارور درواقع به دلیل استفاده نادرست پلاگین یا پوسته از نانس است. باید بدانید که نانس‌ها کلیدهای امنیتی خاصی می‌باشند که در هنگام اجرای بخش مدیریتی در وردپرس به آدرس وب‌سایت اضافه می‌شوند.

رفع مشکل کار نکردن دکمه اضافه کردن رسانه

خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس

دکمه اضافه کردن رسانه در وردپرس از کدهای جاوا اسکریپت استفاده می‌کند تا کتابخانه های رسانه را راه اندازی کند و البته گاهی اوقات کدهای یک قالب یا افزونه هم با هسته وردپرس یک تضاد پیدا می‌کند و باعث از کار افتادن کدهای جاوا اسکریپت می‌شود.

وردپرس درواقع تمامی این کدها را در بخش مدیریتی ترکیب می‌کند تا عملکرد آن‌ها بهبود یابد. در نظر داشته باشید که اسکریپت‌های افزونه می‌تواند عملکرد اسکریپت‌های دیگر کدها را مختل کند و باعث از کار افتادن آنها شود.

رفع خطای سایدبار پایین محتوا در وردپرس

یک خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس که افراد مبتدی اغلب با آن مواجه می‌شوند، نمایش سایدبار پایین محتوا است که در این خطا سایدبار در زیر متن نمایش داده می‌شود به جای اینکه در گوشه متن نمایش داده شود..

برخی اوقات افراد کدهایی را به سایت خود اضافه می‌کنند و امکان دارد فراموش کنند که تگ div را ببندند، یا مشکلاتی از این قبیل که این عوامل باعث می‌شوند ترتیب پوسته از بین برود. یک علت رایج دیگری که این خطا را به وجود می‌آورد، استفاده از عرض نامتناسب در CSS یا استفاده نادرست از float است و شما باید برای رفع این مشکل به کدهای قالب نگاهی بیاندازید تا مشکل را حل کنید. باید بدانید که این مسئله بیشتر مواقع به دلیل پوسته وردپرس ایجاد می‌شود.

رفع خطای سینتکس در وردپرس

یک خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس هم خطای سینتکس است که معمولا زمانی رخ می‌دهد که شما می‌خواهید قطعه کدی را به وردپرس اضافه کنید. قطعه کدی که شما وارد می‌کنید، امکان دارد به طور ناگهانی باعث از دست رفتن چیزی شود و یا حتی سینتکس کد اشتباه باشد؛ این موضوع باعث خطا در PHP می شود و امکان دارد عبارت‌هایی را مثل جمله زیر مشاهده کنید.

Parse error – syntax error, unexpected $end in / public_html/site1/wp-content/themes/my-theme/functions.php on line 278

این عبارت‌های خطا نشان می‌دهند که کدها اشتباه نوشته شده و حتی موقعیت خطای ایجاد شده را نیز همراه با شماره خط نشان می‌دهد. برای اینکه این مشکل را که خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس است، حل کنید باید سینتکس را درست کنید. شما می‌توانید این نوع خطا را با گذاشتن براکت و یا اصلاح کد اشتباه به راحتی حل کنید.

سخن پایانی

همانطور که گفتیم نرم افزار وردپرس یک نرم افزار تحت وب و متن باز هست و همه کاربران می‌توانند تمام کدهای آن را مشاهده کرده و تغییر دهند. اما ممکن است در هنگام کار با این نرم افزار، یک یا چند خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس برای شما پیش آید که شما باید بتوانید آن‌ها را رفع کنید تا دوباره بتوانید ادامه کار خود را انجام دهید. خیلی از وب‌سایت‌های مشهور از جمله: وب‌سایت‌های خبری، موسیقی و… به منظور طراحی و مدیریت کردن سایت خود از نرم افزار وردپرس استفاده می‌کنند به همین دلیل وردپرس محبوبیت زیادی دارد.

امیدواریم با مطالعه نمودن مطالب بالا توانسته باشید اطلاعات خود را در زمینه خطای رایج ویرایشگر متن در وردپرس بیشتر کرده باشید و این مقاله موردتوجه و موردپسند شما واقع شده باشد.

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 5 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  من با ویرایشگر المنتور کار می کنم ، صفحه ای رو تنظیم کردم و عکس و متن بارگزاری کردم ، صفحه توی مرورگر موبایل شناور دیده میشه، بزرگوار مشکل از کجاست
  لینک صفحه این است
  hoomanvisa.com/oet/

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   چک کردم مشکلی نداره و کاملا درست نشون میده.

 2. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام،
  داخل المنتور استایل ها فراخوانی نمیشوند؛ به عنوان مثال در قسمت استایل، بنده یک بک گراند میدم به عناصر و این بک گراند در پیش نمایش المنتور نشان داده میشه ولی وقتی سایت بارگذاری میکنم داخل سایت نشان داده نمیشه!
  داخل پوسته های دیگر هم امتحان کردم ولی باز هم فراخوانی نمیشه.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   المنتور با افزونه‌ای ناسازگاری ایجاد میکنه. لطفا تمامی افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و مجدد بررسی کنید.

 3. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من با ویرایشگر دیداری مشکل دارم. قسمت “ویرایش دیداری” برگه ها موجود نیست و فقط ویرایشگر HTML نشان داده میشود. همینطور در همین صفحه ویرایش برگه ها، بعضی از گزینه های ستون سمت چپ کامل نیست و یا به صورت انگلیسی نشاده داده میشود. مثلا انتقال به زباله دان را به شکل move to trash نوشته است.

  گزینه “غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن” را چک کردم و تیک نداشت.

  پوشه wp-include را از نو بارگذاری کردم درست نشد.

  کد define(‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false ); راه هم به فایل wp-config.php اضافه کردم با ز هم درست نشد.

  کد define(‘CONCATENATE_SCRIPTS’, false); را بعد از تگ php?> اضافه کردم باز هم نشد.

  افزونه tinymce-advanced نصب کردم نشد.
  افزونه CKEditor نصب کردم نشد.
  کش مرورگر را پاک کردم نشد.

  تصویر ویرایشگر رو در لینک زیر آپلود کردم
  8upload.ir/uploads/f342763363.png

  ضمنا از قالب فروشگاهی فلت سام استفاده میکنم و قالب رو با لایسنس خریداری کردم.

  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   لطفا همین ابتدای کار یک نسخه پشتیبان از سایتتان تهیه کنید و سپس فایل wp-config.php را بصورت ویرایش درآورید. حال کد زیر را قبل از خط require_once قرار دهید:


   define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

 4. سلام
  تو وردپرس دقیقا همون صفحه ایی که به عنوان صفحه نوشته ها تنظیم میکنم. ویرایش نمیشه . یعنی باکس ویرایش گر متنی و دیداری اصلا نمیاد. ولی بقیه صفحه ها میاد و میتونم ویرایش کنم. با المنتور هم همین طوریه . یعنی اون صفحه خاص که تنظیم کردم به عنوان برگ نوشته ها، ویرایش نمیشه. قالب هم که عوض میکنم باز همینطوریه.
  چرا؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اون صفحه به صورت برگه هست یا نوشته ؟ چی هست؟ این رو کامل توضیح بدید لطفا

  • سلام
   توی وردپرس قسمت تنظیمات < خواندن که میریم یه برگ رو به عنوان صفحه نخست تنظیم میکنیم و یه برگ رو هم به عنوان برگ نوشته ها. حالا بعد از اینکه یک برگ رو به عنوان برگ نوشته ها تنظیم کردیم، ویرایشگر وردپرس و المنتور دیگه نمیتونن اون رو ویرایش کنند. دفعه پیش برای (برگ نوشته ها) این اتفاق افتاده بود.

   با این مشکل کنار اومدم. چون یه جورایی منطقی به نظر میرسید که ویرایش نشه.با توجه به هدف از درست کردن این برگه که نشون دادن همه نوشته ها بصورت یکجا و گالری طور بود.

   ولی برای خوده نوشته هم، اینجوری شده . مثلا یه نوشته داریم که نه با ویرایشگر tiny MCE برای خوده وردپرس، ویرایش میشه و نه با ویرایشگر المنتور. گاهی وقتا با عوض کردن قالب مشکل ویرایشگر وردپرس حل میشه ولی المنتور بازم نمیتونه ویرایش کنه و این پیغام رو میده :
   sorry, the content area was not found in your page
   لینک زیر صفحه راهنمای این اروره تو المنتوره

   https://docs.elementor.com/article/56-content-area-not-found?utm_source=editor-panel&utm_medium=wp-dash&utm_campaign=learn

   اگه امکانش هست در باره کد زیر :

   و نحوه قرار دادنش توی قالب یه مقاله تهیه کنید.
   ممنون.
   یه سوال دیگه هم که الان پیش اومد اینکه، اصلا چه لزومی داره که ما این برگ نوشته ها رو از توی قسمت تنظیمات، ست کنیم. با توجه به اینکه افزونه های هست که یه گالری از نوشته ها برای ما درست میکنه، یعنی همون کاری که (برگ نوشته ها) تو وردپرس انجام میده. تازه خیلی هم بهتر.
   ببخشید طولانی شد.
   بازم ممنون.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   حتما بررسی میشه و در لیست خطاهای رایج قرار میگیره. ممنون از پیگیریتون

   برگه نوشته ها لازم نیست شما فقط باید برگه صفحه نخست رو تنظیم کنید. برگه نوشته ها که به عنوان بلاگ هستش

 5. سلام
  روش سوم مشکلمو حل کرد
  ممنونم

 6. سلام وقت شما بخیر . مشکلی که بنده داریم شبیه به همین مشکل هست طوری که وقتی متنی رو پست میکنن ولی در هنگام edit خیلی از کلید ها کار نمیکنه و تو همین صفحه ی میرایش خیلی کلید ها زده میشه ولی فعال نمیشه حتی ایتم “تنظیمات صفحه” و بقیه امکانات هم کار نمیکنه ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید در ضمن برگه ها هم میرایش نمیشن مخوصا بنده که visual compuser دارم اصن ایتم backend نمیاد که میشد بهصورت مصور برگه هارو ویرایش کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 7. سلام.خداوکیلی دمت گرم و ازت ممنونم.چند وقت بود این ویرایشگر ورد پرس خیلی اذیت می کرد و مشکل رو با راهنمایی بدون هزینه حل کردی.امیدوارم خداوند مشکلاتت رو حل کنه

 8. سلام
  محتوای نوشته ها و برگه ها برای من قابل مشاهده نیست, فقط عنوان برگه یا نوشته را می توان دید.
  حتی نمی توانم محتوای جدیدی در برگه یا نوشته ایجاد کنم.
  جالب اینجاست که در سیستم همکارانم مشکلی نیست ولی در سیستم من این محتوا را نمی توان دید و ویرایش کنم.
  در کل نمی توانم ویرایش کنم.
  لطفا راهنماییم بفرمایید که مشکل از کجاست!!!
  با سپاس فراوان

 9. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام یه سوال
  من داخل قالبم مشکل ویرایش برگه ها رو دارم …
  اینکه میتونم وارد محیط مدیریت وردپرس بشم ولی تو قسمت برگه ها و ویرایش هر کدام از برگه هایی که ساختم به یه صفحه خالی انتقال پیدا میکنم …؟ دلیلش چیه؟ فقط هم تو ویرایش برگه مشکل دارم .

 10. اخرین روش برای من جواب داد خیلی ممنون از شما
  فقط یه مورد دیگه اینکه دکمه های ویرایشگرم مخفی میشن و در ظاهر سایت مشکلی ندارم

 11. سلام مشکل منم با راه کار اخر بر طرف شده
  من سرعت سایت بیش از حد پایینه بخار hostiran.net ویژ] هست یا امکان هست پرومشن ها مشکل داشته باشن
  ایا امکانش هست همین مشکل هم از پرومشن ها باشه دسترسیو میگم

  • منم سایتم هاستیرانه… متاسفانه هاستیران اخیرا مزخرف شده… می فهمی؟ مزخرف… من دیگه عمراً از هاستیران هاست بگیرم… این مشکل شرکتهایی است که بزرگ می شن و نمی تونن خودشونو جمع و جور کنند.

 12. سلام. لطفا راهنمایی کنید، وقتی ویرایش برگه رو میزنم. المان های برگه رو نشون نمیده و در حال لود شدن باقی میمونه…

 13. با عرض سلام و خسته نباشید
  ممکنه راهنمایی بفرمایید راه حل برطرف سازی خطای زیر چیست؟

  Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in /home/lgsteel/domains/lgisteel.com/public_html/wp-content/themes/looleh/functions/theme-shortcodes.php on line 3014

 14. قبل از انجام هر کاری به شناسنامه‌ی خودتون در پیشخوان وردپرس برید و ببینید کنید که تیکه گزینه‌ی “غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن” زده نشده باشه ، اگه تیک خورده بود ، تیک رو بردارید و ذخیره کنید ،

 15. سلام خیلی ممنون از مطلب عالی تون کد رو قرار دادم درست شد

 16. سلام
  دمتون گرم
  این راه حل سوم عجب چیزی بود . عالی بود
  مدتها سایتم همچین مشکلی داشت . االان رفع شد . تشکر

 17. آخری جواب داد !
  مرسی واقعا

 18. سلام.

  همه راه ها رو امتحان کردم و چند تا ادیتور هم نصب کردم، ولی هنوز مشکلم هست. و مشکل اصلی هم به نظر اینه که منوی دیداری اصلا دیده نمیشه، در نتیجه وقتی ادیتورها و یا پلاگین های ویراستاری رو نصب میکنم چیزی دیده نمیشه در تکست-ادیتور.

  ایا از شما کمکی برمیاد؟
  با تشکر
  لاله

 19. سلام خسته نباشید منم در سایتم این مشکلو دارم و افزونه امار ورد پرس(WP Statistics) رو که غیر فعال میکنم فقط درست میشه لطفا راهی پیشنهاد کنم که بتونم همزمان از این ابزار استفاده کنم و اونو جایگزین نکنم سپاس از دوستان

 20. درود
  من اما مشکل دیگری دارم با شرح زیر
  نخست اینکه در قسمت دیداری نشانگر شروع متن از همان ابتدا چپ چین شده
  دوم تصاویری که آپلود می کنم مشکلی نیست اما این تصاویر در قسمت دیداری قرار داده نمیشه
  و سوم اینکه هر متنی که در دیداری بنویسی به شیفت دادن به قسمت متن اما هیچ چیز نمایش داده نمیشه
  تشکر .

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما وردپرس فارسی نصب کردید ؟

  • بله . اما سایت دیگرم این مشکل رو نداره . افزونه ادیتور دیگری نصب کردم و مشکل حل شد
   البته هم شکل افزونه قبلی نبود

 21. 8 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام من پلاگین WooCommerce Products Compare رو نصب کردم درست کار می کنه و پس از انتخاب شدن دو تا یا بیشتر محصول برای مقایسه به صفحه ی مقایسه هدایت می شم ولی در نمایش ” اطلاعات بیشتری ” که برای هر کدان از محصولات به طور دستی وارد کردم دچار مشکل می شه و به جای نمایش مثلا ” کشور سازنده ” چیزی شبیه به این نمایش می ده ” %d8%ac%d9%86%d8%b3 ” و این مشکل رو روی پلاگین های دیگه ی مقایسه ای هم داشتم . ممنون اگر پاسخ بدهید وب سایت من http://www.beraniko.com هستش

 22. سلام
  من توی ادیتور بین پاراگرافها فاصله میزارم اما وقتی پیش نمایش میگیرم یا مطلب رو انتشار میدم بین پاراگرافها فاصله نیست
  میشه کمکم کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   طبق مراحل بالا پیش رفتید ؟
   کد مورد نظر رو هم به فایل اضافه کردید ؟
   تشکر

 23. سلام دوستان
  من هم همین مشکل رو دارم و هر کاری می کنم نمی تونم درستش کنم!!!!!!!!

 24. با عرض سلامآقای حاتمی من از دنیای فارسی شما استفاده می کنمبا بروزرسانی وردپرس خود به نسخه 3.9.1 و فعال بودن افزونه شما محتویات و ابزارهای ویرایشگر دیداری پنهان شده و قابل دیدن نیستندلطفا برای حل این مشکل راه حلی ارائه بفرماییدبا سپاس فراوان

 25. دوستان مشکل من با هیچکدوم از این راه حل ها رفع نشد تا اینکه یه افزونه پیدا کردم به اسم wp edite ک تونست مشکل منو حل کنهممنونم بخاطر زحماتی ک برای ما میکشید امیدورام بتونم کمک کرده باشم

 26. ممنون ، کاربردی بود

 27. سلام…
  خیلی عالیه که دارین به خطاهای وردپرس اشاره میکنید…
  موردیه که در وبسایت های فارسی کمتر دیده میشه…